Zablokowany Posty: 7 Strona 1 z 1
Puchar - ćwierćfinały
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Puchar - ćwierćfinały

    autor: Xarlith » 21 lip 2012, 0:37

    Obrazek

    Gracze w ćwierćfinałach:
    Hercky91 vs Michau
    adamsky73 vs Siemkins
    Gruszmen vs KubaPL
    MaxPK vs ArtemowskiPL
    Ostatnio zmieniony 21 lip 2012, 0:37 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    Puchar - ćwierćfinały

    autor: adamsky73 » 23 lip 2012, 21:59

    Pojedynek: Adamsky73 vs Siemkins
    Termin: 23.07.2012 godz. 21.25 w masakrycznym deszczu
    Wynik: 3 : 1

    Z pewnym zdziwieniem, choć wielu z Was będzie pewnie tak samo jak ja zszokowanych, muszę poinformować o pierwszym ćwierćfinałowym pojedynku. Aby podkreślić ogrom mojego zaskoczenia informuję, że nie zrobiłem screena po pierwszym wyścigu, gdyż byłem przekonany, że nie ja tutaj będę pisał. Ale po kolei...

    Wykorzystując nabyte w dzieciństwie indiańskie umiejętności ściągania deszczu, postarałem się, aby pogoda była z tych najgorszych. Pojedynek zaczął się w ulewnym deszczu i z każdą mijającą minutą było tylko gorzej. Spora ilość wody na jezdni znacząco zredukowała znajomość toru u obydwu stron pojedynku.

    Zgodnie z umową, jechaliśmy samochodami od A1, idąc w dół z każdym wyścigiem.
    Na pierwszy ogień SS kontra Atom 500 V8. Mając dobrze objeżdżonego SS-a byłem przekonany, że to jedyny wyścig jaki wygram. Niestety od początku rządziła pogoda i brak trakcji. W efekcie Siemkins prowadzi 1:0.

    Drugi wyścig - RUF Turbo vs Italia. Brak trakcji RUFa daje się opanować, ale Siemkins naciska. Walka zderzak w zderzak. Na szczęście wtrąciła się do rozgrywki latarnia i na mecie RUF ma niewielką przewagę. 1:1
    Obrazek

    Trzeci wyścig i kolejny problem z doborem aut. Niech będzie kosiarka CSR 260, chociaż na deszczu może być trudna do opanowania. Siemkins wybiera DBSa. Od początku DBS prowadzi bezdyskusyjnie i nie jestem w stanie nic zrobić, poza trzymaniem się możliwie blisko z tyłu. Na ostatniej hopce przed metą sensacja - DBS zarzuca tyłkiem i zbacza z drogi, a kosiarka mknie prosto do mety. 2:1 dla mnie. WTF? Czyżby była szansa?
    Obrazek

    W czwartym wyścigu obydwaj wybieramy ultralekką kosiarkę RS 500. Wiem po wczorajszym wyścigu z Czaro, że to koszmarny sprzęt do opanowania na deszczu, ale mam szansę ponieważ już wczoraj z tym walczyłem i z tętnem pewnie w okolicach 190 zaczynamy wyścig. Doświadczenie procentuje i Siemkins zostaje z tyłu coraz bardziej. CZYŻBY TO TAK MIAŁO SIĘ SKOŃCZYĆ woła mój skołowany mózg. Tylko spokojnie i nie rób błędów. Przy 7 sek na zielonym zaczynam coraz bardziej wierzyć w zwycięstwo. Nawet ostatnia hopka na której wywinąłem pięknego pirueta w powietrzu nie była w stanie zepsuć wyścigu. Kosiarka Siemkinsa leci na nos i jest 3:1 dla mnie. Jeszcze nie mogąc uwierzyć bredzę coś o piątym wyścigu, ale przecież nie ma piątego. To już koniec. Siemkins gratuluje, a ja ciągle nie mogę uwierzyć. Wielkie dzięki za tyle emocji!
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 23 lip 2012, 21:59 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    Puchar - ćwierćfinały

    autor: MaxPK » 24 lip 2012, 0:19

    Pojedynek: MaxPK vs. ArtemowskiPL
    Termin: 23-07-2012
    Wynik: 3:1

    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

    Dzięki za pojedynek, ogólnie kolejny raz splamiłem grupe w której byłem pewien wygranej... może czas wybrać jako swojego pewniaka c2?
    Ostatnio zmieniony 24 lip 2012, 0:19 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Puchar - ćwierćfinały

    autor: Siemkins » 24 lip 2012, 10:16

    Tak to właśnie było, jak Adam napisał
    adamsky73 pisze:Wielkie dzięki za tyle emocji!

    Również serdecznie dziękuję, gratuluję oraz życzę dalszych sukcesów, choć wiem, że kubowi kumple, Hercky czy Michau, tanio skóry nie sprzedadzą. Na pocieszenie powiem, że jakby się sprawy nie potoczyły, to dalej awansuje ktoś z naszego klubu :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 24 lip 2012, 10:16 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    Puchar - ćwierćfinały

    autor: Hercky » 25 lip 2012, 0:57

    Pojedynek: Hercky91 vs Michau7547
    Termin: 25-07-2012
    Wynik: 2:3

    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

    No i mój udział w Wimpie zakończył się na ćwierćfinale.. Swoją drogą cel i tak już dawno osiągnąłem (bo chciałem tylko wyjść z grupy), a że się udało dalej to tylko dzięki fartowi. Gratulacje dla Michała za fajną walkę (przepraszam, że nie miałeś okazji spocić się przy tych najszybszych grupach tj. A1-A3) i dzięki za fajny pojedynek. I wreszcie powodzenia w walce z wujkiem Adamem :wink:
    Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, 0:57 przez Hercky, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Puchar - ćwierćfinały

    autor: Siemkins » 25 lip 2012, 9:14

    Iście bratobójczy pojedynek. Gratulacje dla obu podopiecznych :friends
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Puchar - ćwierćfinały

    autor: Gruszmen » 25 lip 2012, 18:46

    Zatem, Kuba. Możemy jechać swój ćwierćfinał nawet dziś. Na xf będę max do 23. Jeśli nie dziś to max jutro o tej 21.

    edytka/
    Pojedynek Gruszmen vs KubaPL
    Termin - 25.07.br
    Wynik 3:0

    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Dzięki za pojedynek :hi
    Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, 18:46 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Przejdź do