Odpowiedz Posty: 24
Gry wyścigowe MMO / multiplayer
  • marcin1509
    Posty: 14
    Rejestracja: 16 gru 2014, 15:02
    Reputacja: 0

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: marcin1509 » 17 lip 2017, 22:44

    Cześć !
    Widzę że na tym forum niewiele tu się dzieje (albo tylko ja odnoszę takie wrażenie).
    Znacie jakieś ciekawe gry wyścigowe w które można pograć przez internet ?
    Szukałem głównie takich które skupione są na internetowej rozgrywce , ale ... jest głównie The Crew, NFS World padł, World of Speed raczej nie wyjdzie.
    Nie lubię rfactora ani jego zmodyfikowanych wersji (np. Simraceway), raceroom racing experience to jakaś totalna porażka jeżeli chodzi o free to play (o model płatności mi chodzi, nie o samą grę).
    TDU 2 serwery już chyba nie dzialają, zresztą gra jest ... nudna już dla mnie.
    Chciałem taką gdzie są i motory i samochody, ale tak naprawdę takich gier praktycznie nie ma (Oprócz GTA i innych, ja mówię tylko o wyścigach)
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: KatanaDriver » 17 lip 2017, 23:07

    Myślę, że FH3 jest ciekawą propozycją, ale Multiplayer bardziej opiera się na zabawię niż rywalizacji. Polecam poczekać na Forze Motorsport 7, jeżeli oczekujesz zaciętej rywalizacji. Jest jeszcze opcja z Project Cars 2 albo GT Sport. Jeżeli masz kierownicę (i to nie taką za 200zł), to polecam Assetto Corsę. ;)
  • marcin1509
    Posty: 14
    Rejestracja: 16 gru 2014, 15:02
    Reputacja: 0

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: marcin1509 » 17 lip 2017, 23:57

    FH3 jest fajna, szkoda tylko że jej nie uruchomię :(
    Kierownica to dla mnie niepotrzebny gadżet, aż tak bardzo nie jestem drobiazgowy :)
    no już nowszej forzy to już w ogóle nawet kijem nie tknę , mój komputer nie spełnia wymagań :)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: Courius » 18 lip 2017, 0:17

    Jedyną grą, która spełnia Twoje wymagania jest The Crew. Model jazdy do zwiedzania ogromnej mapy jest wystarczający.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: Prince-Matt » 18 lip 2017, 1:01

    Test Drive Unlimited.
    Grafika nie powala bo stara ale spełnia wymagania i można grać online po wgraniu fanowskiego patcha.
    Obrazek
  • adamsky73

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: adamsky73 » 18 lip 2017, 1:34

    Jeśli chcesz się pościgać online to instaluj na smartfonie Real Racing 3 i po osiągnięciu 10 lvl zapraszamy do klubu.
    Komputery i konsole to już przeżytki :D
    Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, 1:35 przez adamsky73, łącznie zmieniany 1 raz.
  • marcin1509
    Posty: 14
    Rejestracja: 16 gru 2014, 15:02
    Reputacja: 0

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: marcin1509 » 18 lip 2017, 14:02

    Test Drive Unlimited - jedynka ma zamknięte serwery i jakoś nie bardzo chce do niej wracać.
    Dwojkę mam ale tam też serwery raz działają raz nie więc już podziękuję.
    The Crew -mam, ale mój sprzęt nie bardzo może tę grę uciągnąć - mam ledwo 20 fps po optymalizacjach. Gra jest naprawdę spoko, bardzo mi się podoba, ale no przy takiej wydajności grać jest raczej ciężko.
    Real Racing 3 - tak ... Grałem jakiś czas ale musiałem usunąć z powodu słabego łącza. Teraz powróciło, może wrócę do gry.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: Courius » 18 lip 2017, 14:28

    TDU ma zamknięte oficjalne serwery, ale parę lat temu powstał fanowski serwer, który znowu umożliwia grę online. ;-)

    Obrazek

  • marcin1509
    Posty: 14
    Rejestracja: 16 gru 2014, 15:02
    Reputacja: 0

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: marcin1509 » 18 lip 2017, 16:09

    No tak myślałem. Nie, nie będę tam wracał - nic się nie dzieje , zero aktualizacji (jeżeli chodzi o grę). Wolałbym grać w taką która jest wspierana i ma jakieś aktualizacje itd itp. Szkoda , że takich jest jak na lekarstwo. Nfs edge jakoś się specjalnie do nas nie śpieszy. Rynek wyscigowych MMO jest martwy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: Xarlith » 19 lip 2017, 13:12

    Skoro twój PC nie udźwignie The Crew, to do czasu wymiany podzespołów nie masz co szukać nowych gier. TDU2 i TDU to jedyne gry spełniające twoje wymagania. Zwłaszcza, że chcesz motocykli.
    Obrazek
  • marcin1509
    Posty: 14
    Rejestracja: 16 gru 2014, 15:02
    Reputacja: 0

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: marcin1509 » 19 lip 2017, 20:13

    I w the crew i w tdu2 ilość motocykli jest śmiesznie mała. W tdu2 trzeba działający serwer by móc aktywować te motocykle inaczej nie da się ich zdobyć (można ale trzeba się uciec do hakowania) albo ja nie wiem jak to zrobić. Niestety gier trochę starszych o takich samych rzeczach nie ma . Jest - Fuel, ale ... Ta gra jest już naprawdę stara i nikt w to nie gra :(
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: FrogsterPL » 19 lip 2017, 21:10

    A co Ty na to, żeby przestać narzekać i po prostu w coś zagrać? ;-) Jasne, że np. ruch w TDU 1 to nic w porównaniu do tego, co było te kilka lat temu, ale nie ma absolutnie żadnego problemu, żeby kogoś spotkać na drodze. A jak chcesz pojeździć w większym gronie, można się z kimś poumawiać, choćby tutaj na forum. Też mi się marzą gry o konkretnych cechach, ale coś takiego się pojawia rzadko - o ile w ogóle - więc trzeba szukać pozytywów w tych, które się jednak pojawiły i są dostępne.

    Jeśli nie odpowiada Ci rFactor, możesz jeszcze zerknąć na Live For Speed - większość graczy woli raczej rF (w którego sam nie miałem okazji zagrać), ale jak kiedyś grałem w LFS to przypadł mi do gustu. Niestety w darmowej wersji jest tylko jedna trasa i 3 auta.
  • marcin1509
    Posty: 14
    Rejestracja: 16 gru 2014, 15:02
    Reputacja: 0

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: marcin1509 » 19 lip 2017, 21:20

    W LFSa grałem, w rFactora chwilę na jakimś modzie. W rfactorze denerwuje mnie przede wszystkim multum modów, np. jak ktoś chce grać w jakimś tam zespole to musi mieć taki a taki mod. LFS jest bardziej zorganizwany i w ogóle ale nie bardzo przypadł mi do gustu.
    Pogram w Real Racing na telefonie , pomęczę się w The Crew, najwyżej luknę na TDU.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: jedlin12 » 19 lip 2017, 21:26

    Live for Speed jest kompletnie nieopłacalny. Za licencję S3 (czyli pełną wersję) trzeba zapłacić 27 funtów, a więcej samego kontentu ma podstawowe Assetto. A rFactor 2 też nie wchodzi w grę?

    Ewentualnie możesz jeszcze spróbować ETS-a Dwójkę. Z tego co patrzyłem, to społeczność multiplayerowa jest dosyć prężna. Nawet pomimo faktu, że multiplayer jest tylko fanowski.

    A co do The Crew, to próbowałeś jeszcze wymusić niższą rozdzielczość? W spojlerze jest mały poradnik dot. tego.

    Ukryty tekst:
    phpBB [media]


    Mini guide: forcing low resolutions on The Crew
    Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, 21:26 przez jedlin12, łącznie zmieniany 3 razy.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • marcin1509
    Posty: 14
    Rejestracja: 16 gru 2014, 15:02
    Reputacja: 0

    Gry wyścigowe MMO / multiplayer

    autor: marcin1509 » 19 lip 2017, 21:31

    Tak , próbowałem wymusić, ale spróbuję jeszcze raz. Dzięki za filmik.
    rFactora 2 nie próbowałem, ale raczej niewiele chyba się w tej kwestii zmieniło.
    Jednak nie, nic to nie daje.

    @Prośba do poprzedników - może ktoś podrzucić info na temat tych serwerow fanowskich tdu ?
    Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, 21:54 przez marcin1509, łącznie zmieniany 1 raz.
Odpowiedz Posty: 24

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do