Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
Crashday Redline Edition - Destrukcyjna ścigałka sprzed lat powraca!
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Crashday Redline Edition - Destrukcyjna ścigałka sprzed lat powraca!

    autor: KatanaDriver » 11 lip 2017, 14:25

    Obrazek

    Jest parę gier, które zapisało się w naszych sercach, lecz te zostały przez wielu zapomniane. Nadzieją na drugą młodość jest nic innego jak dystrybucja cyfrowa, która to daje nie wyczerpaną ilość sztuk "na półce" i osoby szukające tego typu gier zawsze je znajdą. Z pewnością znajdziecie parę tytułów, które potrzebują takiej drugiej szansy. Taką szansę dostał Crashday z 2006 roku. Przebojowa na tamte czasy ścigałka, która łączyła ze sobą elementy Carmagedona i Trackmanii. (oryginalnie Stunts z 1990r.) Jest to jedna z gier w którą się zagrywałem lata temu i nie mogłem się oderwać. Mój komp na tamten czas nie uciągał gry i grałem na tych 25 FPS'ach, ale to mi nie przeszkodziło w dobrej zabawie.

    Moonbite Studios powraca i zamierza przywrócić swoje "dziecko" z martwych lekko polepszając grafikę, usprawniając błędy, unowocześniając ją i dodając nowe elementy.

    Zawartość oryginału:
    - Kariera typu im dalej tym lepsze bryki i trudniejsze zadania.
    - 26 map/torów
    - 12 fikcyjnych aut
    - Totalna destrukcja nie tylko spychając przeciwników, ale także przy pomocy minguna oraz pocisków
    - Tuning, zarówno wizualny, jak i mechaniczny!
    - 7 trybów rozrywki: Race, Wracking Match, Stunt Mode, Hold the Flag, Pass The Bomb, Bomb Run, Test Drive.
    - Powtórki
    - Prosty multiplayer na tworzeniu własnego lobby
    - Edytor Map!
    - Świetna muzyka

    Nowości w odświeżonej wersji "Redline"
    - Pełna integracja z Steamem. (Awatary, zaproszenia, czat głosowy...)
    - Multiplayer wraz z botami, a także karierą (jeżeli dobrze zrozumiałem)
    - Wsparcie moddingu oraz Steam Workshop.
    - Poprawiona grafika
    - Poprawki sterowania w szczególność dla padów
    - 10 nowych map/torów (łącznie 36)
    - "Pick-ups" - Elementy, które mogą naprawić pojazd, lub uzupełnić amunicję.
    - naprawa ponad 100 błędów oryginału!

    Gra ma mieć premierę 10 sierpnia. Cena nie znana, ale twórcy zapowiadają, że nie będzie ona droga. ;)

    http://store.steampowered.com/app/50898 ... e_Edition/

    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 11 lip 2017, 14:25 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 4 razy.
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do