Odpowiedz Posty: 66
DriveClub
  • dabay

    DriveClub

    autor: dabay » 22 lut 2013, 14:03

    TDU2 wymięka?

    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 14:03 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Source
    Posty: 1604
    Rejestracja: 07 lip 2012, 23:35
    Reputacja: 0
    Imię: Szymon
    Hobby: Rodzina
    Samochód: Audi
    Nick w TDU: [STRARS]Source
    Playstation Network: Czary93
    Lokalizacja: KOS
    Polubił: 35
    Otrzymanych polubień: 196

    DriveClub

    autor: Source » 22 lut 2013, 14:15

    Jak usłyszałem na konfie First Person to szczena w dół, potem silnik że gościu sobie zamyka maskę, otwiera drzwi i..... zapina pasy :O
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    DriveClub

    autor: Kub3kPL » 22 lut 2013, 14:36

    TDU2 zdecydowanie wymięka. Jak nie będzie na PC to musze ubłagać rodziców o PS4 ;_____________;
  • adamsky73

    DriveClub

    autor: adamsky73 » 22 lut 2013, 14:38

    Niestety ja tu nie widzę nawiązań do TDU, chyba, że chodzi o kluby. Gość z wypiekami na twarzy tłumaczył, że odwzorowali najdrobniejsze detale aut, ale niestety tory są zamknięte, więc to kolejna ścigałka, tylko z odświeżonej perspektywy. Lokalizacje bardziej mi się kojarzą z kolejnym NFS, a zapewne w tej grze chodzi o odpowiedź na Forze. A całość tego "socjalizowania" polega na tym, że jesteś w klubie, a nie ścigasz się każdy z każdym. Obym się mylił, ale ja to tak widzę...
  • Awatar użytkownika
    rrtom9
    Posty: 217
    Rejestracja: 08 wrz 2012, 10:06
    Reputacja: 0
    Imię: Tomek
    Hobby: samochody, sport
    Nick w TDU2: rrtom9
    Lokalizacja: Małopolska
    Polubił: 10
    Otrzymanych polubień: 32

    DriveClub

    autor: rrtom9 » 22 lut 2013, 15:38

    Nie no wiedzą że kocham Agere R i specialnie dali ją w zwiastunie :pala
    Jak nie będzie na PC to sie powiesze :thumbdown:
  • Awatar użytkownika
    Source
    Posty: 1604
    Rejestracja: 07 lip 2012, 23:35
    Reputacja: 0
    Imię: Szymon
    Hobby: Rodzina
    Samochód: Audi
    Nick w TDU: [STRARS]Source
    Playstation Network: Czary93
    Lokalizacja: KOS
    Polubił: 35
    Otrzymanych polubień: 196

    DriveClub

    autor: Source » 22 lut 2013, 15:59

    rrtom9 pisze:Nie no wiedzą że kocham Agere R i specialnie dali ją w zwiastunie :pala
    Jak nie będzie na PC to sie powiesze :thumbdown:



    08 sek sony computer entertainment presents, wątpię w PC
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 15:59 przez Source, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    DriveClub

    autor: adamsky73 » 22 lut 2013, 16:38

    Patrząc po tym artykule raczej nie ma wątpliwości
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=75001
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 16:38 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • dabay

    DriveClub

    autor: dabay » 22 lut 2013, 21:17

    Obrazek

    Mrrrr.
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 21:17 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    DriveClub

    autor: Kub3kPL » 22 lut 2013, 21:19

    Widziałem przed chwilą na facebook'u na fanpage'u polskiego magazynu TopGear. Grafika ładna, ale auto... no cóż, myliłem się gdy myślałem że nie może być już nic brzydszego od nowego CLSa ;_;
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    DriveClub

    autor: Siemkins » 22 lut 2013, 22:21

    Po obejrzeniu tego materiału pomyślałem sobie o paru kwestiach:
    - czy ów klubowy aspekt nie jest aby mocno rozwiniętą namiastką, z jaką mamy do czynienia w przypadku TDU2 i wyścigów typu za liderem oraz utrzymaj dystans?
    - ile razy będzie dawało realną frajdę fakt, że mogę sobie otworzyć drzwi i zapiąć pasy, a jak szybko stanie się to upierdliwą koniecznością albo elementem, który będzie się chciało przewinąć nerwowym wciskaniem klawisza Esc?
    - ile racji ma adamsky w tym, co napisał powyżej, a wydaje mi się że wiele?
    - czy owa "pierwszoosobowość" będzie koniecznością, tj. zostaniemy pozbawieni możliwości zmiany ujęcia kamery, czyli czegoś. co funkcjonuje w "ścigałkach" praktycznie od momentu ich powstania, nie przymierzając 20 lat z okładem?
    - widziałem z jaką pasją i dbałością o nastrój i każdego wypowiadane słowo mówił prezenter, ale widziałem też wielkie zaangażowanie i buchającą z monitora ekspresję z filmików zapowiadających TDU2 (developer diary), a ile procent słowa zamieniło się w czyn, a ile było niczym więcej jak marketingiem?
    - jeżeli TDU 2 miałoby wkrótce zakończyć swój żywot (co mam nadzieje się nie stanie) myślę, że mimo wszystko byłaby to ciekawa opcja dla rozważenia dla mojego klubu z 3 letnią już tradycją, bo jakoś nie potrafię i nie chcę wyobrażać sobie sytuacji, gdy nasze drogi się po prostu rozchodzą...

    PS4 mam nadzieję skutecznie ochroni nas od tego, co nas najbardziej w... irytuje w tego typu grach (nie tylko samochodowych, ale po prostu online, interaktywnych), tj wszelkiego rodzaju nieuczciwościach.

    Znajdzie się ktoś chętny do podyskutowania i pokusi się o odpowiedzi na moje pytania?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Source
    Posty: 1604
    Rejestracja: 07 lip 2012, 23:35
    Reputacja: 0
    Imię: Szymon
    Hobby: Rodzina
    Samochód: Audi
    Nick w TDU: [STRARS]Source
    Playstation Network: Czary93
    Lokalizacja: KOS
    Polubił: 35
    Otrzymanych polubień: 196

    DriveClub

    autor: Source » 22 lut 2013, 22:35

    - czy ów klubowy aspekt nie jest aby mocno rozwiniętą namiastką, z jaką mamy do czynienia w przypadku TDU2 i wyścigów typu za liderem oraz utrzymaj dystans?

    wyzwania będą, ale jakie dokładniej to chyba przyjdzie nam się jeszcze dowiedzieć.


    - ile razy będzie dawało realną frajdę fakt, że mogę sobie otworzyć drzwi i zapiąć pasy, a jak szybko stanie się to upierdliwą koniecznością albo elementem, który będzie się chciało przewinąć nerwowym wciskaniem klawisza Esc?

    zapewne się znudzi po pewnym czasie. :P


    - ile racji ma adamsky w tym, co napisał powyżej, a wydaje mi się że wiele?

    od poczaątku twierdziłem że to ex dla konsoli i niech tak raczej będzie.


    - czy owa "pierwszoosobowość" będzie koniecznością, tj. zostaniemy pozbawieni możliwości zmiany ujęcia kamery, czyli czegoś. co funkcjonuje w "ścigałkach" praktycznie od momentu ich powstania, nie przymierzając 20 lat z okładem?

    dowiemy się wraz z nowo napływającymi newsami


    - widziałem z jaką pasją i dbałością o nastrój i każdego wypowiadane słowo mówił prezenter, ale widziałem też wielkie zaangażowanie i buchającą z monitora ekspresję z filmików zapowiadających TDU2 (developer diary), a ile procent słowa zamieniło się w czyn, a ile było niczym więcej jak marketingiem?

    Raczej nie bedzie kaszany, tylko czy bedzie duzo mozliwosci?


    - jeżeli TDU 2 miałoby wkrótce zakończyć swój żywot (co mam nadzieje się nie stanie) myślę, że mimo wszystko byłaby to ciekawa opcja dla rozważenia dla mojego klubu z 3 letnią już tradycją, bo jakoś nie potrafię i nie chcę wyobrażać sobie sytuacji, gdy nasze drogi się po prostu rozchodzą...

    strona to nie problem ;) a jezeli chodzi o posiadanie tej gry i konsoli to juz wiekszy problem

    PS4 mam nadzieję skutecznie ochroni nas od tego, co nas najbardziej w... irytuje w tego typu grach (nie tylko samochodowych, ale po prostu online, interaktywnych), tj wszelkiego rodzaju nieuczciwościach.
    [/quote][/quote]

    Nowa konsola nowe zabezpieczenia, złamanie na PS3 troche zajeło zanim pojawił się jailbreak, myśle że nas nie zawioda jak zawsze.
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 22:35 przez Source, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    DriveClub

    autor: BeliarPL » 22 lut 2013, 22:45

    Source pisze:
    PS4 mam nadzieję skutecznie ochroni nas od tego, co nas najbardziej w... irytuje w tego typu grach (nie tylko samochodowych, ale po prostu online, interaktywnych), tj wszelkiego rodzaju nieuczciwościach.

    Nowa konsola nowe zabezpieczenia, złamanie na PS3 troche zajeło zanim pojawił się jailbreak, myśle że nas nie zawioda jak zawsze.

    Chodzi o coś zupełnie innego, chodzi o ścinanie zakrętów i naliczanie kar za jazdę nie fair. Tyle, że to nie leży w kwestii konsoli a producenta gry.
    Zaś jeśli chodzi o zabezpieczenia, na konsoli jest inaczej niż na pc. Na PS3 nie gra żaden pirat on-line z osobami z oryginalnym softem i oryginalnymi grami. Na xbox jest chyba podobnie, tam banują takich gości z oficjalnej sieci on-line.
    Pc pod tym względem leży.
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 22:45 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    chybayoo
    Posty: 1347
    Rejestracja: 28 sie 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 30
    Steam ID: pleXo1337
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Łódź
    :
    BTP 2014
    Polubił: 172
    Otrzymanych polubień: 631

    DriveClub

    autor: chybayoo » 22 lut 2013, 22:54

    BeliarPL pisze:Na xbox jest chyba podobnie, tam banują takich gości z oficjalnej sieci on-line.


    Ostatnio słyszałem, że na jednej z przeróbek można bez problemu połączyć się z xbox live i grać online, oczywiście na oryginalnej grze. Nie wiem jak jest teraz, ale jeśli chodzi o zabezpieczenia przed piratami, zdecydowanie Sony jest najlepsze.
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 22:54 przez chybayoo, łącznie zmieniany 2 razy.
    Intel i5 3570K @ 4,3GHz + Karakorum HP-120 | AsRock P67 Pro3 | 3x4GB DDR3 2000MHz CL10 | Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB | CT275MX300SSD1 275GB SSD + ST1000DM003 1TB SATA3 + ST3500410AS 500GB SATA2 | Dell U2312HM
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    DriveClub

    autor: Siemkins » 22 lut 2013, 22:56

    Moje myśli szły bardziej w stronę kodów, haków, trainerów i innego shitu, ale Wasze zdania i informację z nieco innego kąta również wartościowe. Kontynuujmy..
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Source
    Posty: 1604
    Rejestracja: 07 lip 2012, 23:35
    Reputacja: 0
    Imię: Szymon
    Hobby: Rodzina
    Samochód: Audi
    Nick w TDU: [STRARS]Source
    Playstation Network: Czary93
    Lokalizacja: KOS
    Polubił: 35
    Otrzymanych polubień: 196

    DriveClub

    autor: Source » 22 lut 2013, 22:59

    Siemkins pisze:Moje myśli szły bardziej w stronę kodów, haków, trainerów i innego shitu, ale Wasze zdania i informację z nieco innego kąta również wartościowe. Kontynuujmy..

    No to tak jak pisałem bez jailbreaka na plejce nie jesteś w stanie nic zrobić.. jedynie co to ratują cie bugi w grze, kody? wątpie by je robili.
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 22:59 przez Source, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 66

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Przejdź do