Odpowiedz Posty: 158
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Forza Horizon
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Forza Horizon

    autor: Hudy » 04 cze 2012, 23:53

    Forza Horizon będzie mieć niewiele wspólnego z Forza Motorsport 4 - bliżej jej do Test Drive Unlimited 2. Co prawda w grze znajdzie się model jazdy z "czwórki", lecz będzie on znacznie uproszczony (w końcu to arcade). System zniszczeń również nie ma być tak zaawansowany, jak w najnowszej produkcji studia Turn 10. Playground Games zaoferuje graczom możliwość zwiedzania otwartego świata i podejmowania kolejnych wyzwań. Wyścigi toczyć się będą na kilkudziesięciu różnych nawierzchniach, takich jak trawa, żwir, błoto czy asfalt.

    http://www.gram.pl/news_8APeGOC6_E3_201 ... reeny.html

    phpBB [media]


    Może wreszcie coś drgnie w tych samochodówkach...
    Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 23:53 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Forza Horizon

    autor: Anioł Stróż » 05 cze 2012, 8:05

    Jak by pokazało się na PC to było by fajnie to ale marzenia ściętej głowy :|
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Forza Horizon

    autor: Courius » 02 paź 2012, 1:28

    Hej. Widzę temat ustał, a prace nad Forzą przez ten okres, gdy tutaj było cicho szły pełną parą. Dziś mamy już 2 pazdziernika, a za tydzień wychodzi już demko yes Data oficjalnej premiery jest planowana pod koniec pazdziernika, to już niedługo !! Generalnie z paroma przyjaciółmi z TDU(wstępnie to 8 osób ) planujemy spotkać się na drogach Kolorado, które będzie udostępione dla graczy. Dla tych, który nie widzieli przesyłam linkacza do listy aut, które znajdziemy w tej odsłonie Forzy --> https://www.facebook.com/media/set/?set ... 342&type=3
    Lista ta jest codziennie aktualizowana, najczęściej o północy są dodawane 2/3 nowe samochody. Producenci podgrzewają atmosfere, ale krótki rzut oka na liste mówi mi wszystko. Audi RS6 Avant 09', Honda NSX-GT, Toyota Supra RZ, Lamborghini Diablo SV, zdecydowanie tymi samochodami chce tam jezdzić :ok
    Przesyłam kolejny, najnowszy Trailer
    phpBB [media]

    Na załączonym filmiku widać Ferrari 599xx ( ojj grubo yes ), a na innych randomach z gry możemy zobaczyć Saleena S7, prawdopodobnie w wersji znanej nam z TDU; Twin Turbo. Do czego zmierzam ? Jak wcześniej wspomniałem, lista samochodów nie jest jeszcze pełna. Czekam na kolejne pojazdy !
    Co do spekulacji, jeden serwer ma pomieścić 8 graczy. Hmmm dużo, mało ? Jak kto uważa...
    Model jazdy z tego co wiem ma być podobny do tego z Forzy 4, a mianowicie możemy włączyć/wyłączyć; abs, esp, zmienić trudność "modelu jazdy" ( nie wiem jak, to jeszcze ująć ). Wszystko, to wydaje się obiecujące :-)
    Na sam koniec dodaje soundtrack(66 utworów) z Horizona -- > http://www.gram.pl/news_9wzkHOm8_Forza_ ... track.html

    Czy ta gra będzie duchowym spadkobiercą po Test Drive Unlimited? Czas pokaże, ale myślę, iż będzie nawet lepsza. Oby twórcy nie przepaścili szansy na stworzenie fantastycznej gry. Atari z TDU2 niestety, ale się nie popisało.
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2012, 1:28 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Izek

    Forza Horizon

    autor: Izek » 02 paź 2012, 2:01

    Ktoś słusznie podkradł pomysł, ktoś słusznie robi z niego lepszą grę, ktoś tylko bardzo niesprawiedliwie potraktował sprawę platform. "Smaka" jest straszna wypróbować tę grę.. :crazy:
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Forza Horizon

    autor: BeliarPL » 02 paź 2012, 7:24

    Otóż to, zaczynam się bić z myślami czy nie dokupić sobie xklocka... :wtf:
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Forza Horizon

    autor: Anioł Stróż » 02 paź 2012, 9:34

    BeliarPL pisze:Otóż to, zaczynam się bić z myślami czy nie dokupić sobie xklocka... :wtf:


    Ha mam to samo :ireful

    :o

    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2012, 9:34 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Forza Horizon

    autor: Siemkins » 02 paź 2012, 13:15

    Forza Horizon zawiera kilkadziesiąt rozmaitych samochodów i 65 rodzajów podłoża, na którym toczą się poszczególne zawody, takich jak błoto, żwir, trawa, asfalt i wiele innych. Autorzy postanowili wykorzystać system fizyki z Forza Motorsport 4, a także uprościli system zniszczeń i model jazdy.
    *

    65 rodzajów podłoża? Skąd oni to wzięli? Liczą z PCV i dywanami i płytkami podłogowymi? Ja rozumiem 10 różnych rodzajów nawierzchni, 20 może też bym ogarnął gdybym ruszył głową, ale 60+...
    Poza tym ostatnie wyrazy nie brzmią optymistycznie, niestety.

    *Cyt z: gram.pl /edycja kolekcjonerska forza horizon
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2012, 13:15 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Forza Horizon

    autor: Courius » 02 paź 2012, 17:40

    Anioł Stróż pisze:
    BeliarPL pisze:Otóż to, zaczynam się bić z myślami czy nie dokupić sobie xklocka... :wtf:


    Ha mam to samo :ireful

    :o

    phpBB [media]


    Heheh. Jeśli kupicie, to będzie nas więcej do pojeżdżawki. Tak jak wspominałem, jak narazie jest nas 8 i są to osoby, które są znane z TDU. Oczywiście wszyscy rodacy :yahoo

    Chciałbym dodać, iż na ten tytuł można liczyć. Ci faceci wiedzą jak zrobić świetną samochodówke, a to wszystko okraszone soundtrackiem, który moim zdaniem miażdzy tego z serii NFS. Nie mówiąc o TDU1/TDU2 :oo

    Siemkins pisze:Poza tym ostatnie wyrazy nie brzmią optymistycznie, niestety.


    To jest chyba treść dość starego artykułu. Teraz, gdy Forza już prawie wjeżdza nam do sklepów słychać pogłoski, iż system jazdy ma być zbliżony do tego z Forzy 4. Mhmm demo wychodzi już za tydzień, a ja już wiem gdzie je sprawdze yes
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2012, 17:40 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Forza Horizon

    autor: Anioł Stróż » 09 paź 2012, 13:43

    phpBB [media]


    Nic nie trzeba pisać, prezentuje się świetnie !
    Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 13:43 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Forza Horizon

    autor: sky » 09 paź 2012, 18:19

    280km/h po trawie na pełnej bombie i jeszcze przyspiesza?... Coś mi się nie widzi aby to była fizyka z Forzy 4 po tuningu... Nawet nasz badziewny TDU2 pod tym względem lepiej wypada...
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Forza Horizon

    autor: Courius » 09 paź 2012, 18:37

    No wypada lepiej ! Jak wjedziesz na trawke, taką mięciutką jak pudusia, to auto zachowuje się jakby wjechało w ściane :scratch Kij z tym, że Passatem z obniżonym zawieszeniem idzie szybciej jechać po żwirku i trawce niż te 130km/h...

    A Forza, to ewidentny killer innych gier samochodowych :)

    phpBB [media]


    Kolejny materiał o Forzie Horizon :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 18:37 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Izek

    Forza Horizon

    autor: Izek » 18 paź 2012, 14:26

    Szczerze? :think:

    Im nowsze informacje, tym bardziej ta gra zawodzi moje oczekiwania. Analogie jakieś do TDU są, ale za dużo w tym NFS'owego stylu jazdy (wszystko przypomina mi BARDZO notabene całkiem dobrego NFS: ProStreet), a plansza jest malutka.
    NIE dla obieżyświatów, a głównie w tym aspekcie się "jarałem".. :thumbdown:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Forza Horizon

    autor: Courius » 22 paź 2012, 15:32

    Izek pisze:NIE dla obieżyświatów, a głównie w tym aspekcie się "jarałem".. :thumbdown:


    Ja właśnie pod tym względem trochę się zawiodłem. Liczyłem na zdecydowanie większą mape, a gdy dowiedziałem się o planowanym ( PŁATNYM ) DLC: Forza Horizon Rally Expansion Pack, który doda najprawdopodobniej dodatkowe drogi i pare innych pierdółek, to poważnie się wku..rzyłem :ireful

    Tymczasem dla zainteresowanych, jakiś czas temu Microsoft rozesłał pełne wersje gry dla testerów. Mamy więc już filmiki z pełnej wersji gry :-)
    Pierwsze 30minut z Forzy - part.1
    phpBB [media]

    Kolejne 30minut z Forzy - part.2
    phpBB [media]

    I kolejne 30minut z Forzy - part.3
    phpBB [media]

    Tuning w Forzie
    phpBB [media]


    Gra się zapowiada ciekawie, ale ta ilość dróg i płatne dodatki, które już są zapowiedziane choć gry jeszcze nie ma w sklepach... Eh.
    Ostatnio zmieniony 22 paź 2012, 15:32 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Izek

    Forza Horizon

    autor: Izek » 22 paź 2012, 17:29

    Kurka, patrząc dalej to nie dość, że świat jest mały to na dodatek bardzo ograniczony. Zauważcie jak wszędzie odgradza nas od pobocza czy to beton, czy zwykły żelazny płotek. Z drogi tak naprawdę zjechać można tylko tam, gdzie przewidział to programista - jak dla mnie ginie tutaj cały duch otwartego świata. ProStreet, który chciałby być Unlimited, tak bym to nazwał. Raczej żadne DLC (fajnie fajnie sobie chłopaki na ludziach zarabiać będą: dawać 5 dolców to dostaniecie z 10 km) tego nie uratuje. Oczywiście są też plusy, grafika jest całkiem niezła, fizyka również, mrowie pojazdów, blichtru robiącego wrażenie też sporo. W sumie jednak nic nowego ta gra nie wnosi..

    :think:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Forza Horizon

    autor: Courius » 22 paź 2012, 17:35

    Izek pisze:W sumie jednak nic nowego ta gra nie wnosi..


    Z czasem dochodzimy do wniosku, iż wszystko zostało już przed nami odkryte. Pozostało tylko teraz zmieszać wszystko razem, to co najlepsze i stworzyć coś ekstra :lol: Ale czy wynikiem tego będzię Forza Horizon ?
    Mimo najszczerszych chęci nie jestem przekonany :nea
    Ostatnio zmieniony 22 paź 2012, 17:35 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 158
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do