Odpowiedz Posty: 71
Project C.A.R.S.
  • Izek

    Project C.A.R.S.

    autor: Izek » 02 cze 2014, 17:13

    project CARS - Liveries
    phpBB [media]


    project C.A.R.S. trailer - Speed and Sound
    phpBB [media]


    Project C.A.R.S. trailer - First Person Driver
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 02 cze 2014, 17:13 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gucio
    Posty: 15
    Rejestracja: 29 maja 2014, 13:31
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Wyścigi motocyklowe
    Nick w TDU2: Gucio1846
    Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
    Kontakt:

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Gucio » 02 cze 2014, 22:49

    Po obejrzeniu filmików stwierdzam, że nie tylko MotoGP 14 spędzi mi sen z powiek. Póki co, gra naprawdę robi na mnie piorunujące wrażenie. Wideo świetne. Nic tylko czekać. Swoją drogą wypadałoby w końcu wyposażyć się w kierownicę. Na padzie niby nie jest źle, ale taka gra zasługuje na taki gadżet.
  • Izek

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Izek » 02 cze 2014, 23:04

    Gdybyś doposażył się w kierownicę to gorąco polecam przyjrzeć się też Assetto Corsa: viewtopic.php?f=266&t=2955 P-C.A.R.S. jakkolwiek doskonały graficznie by nie był, nie zbiera tak dobrych recenzji za fizykę jazdy jak AC, a chyba o to w samochodówce chodzi, nie? ;-)
  • Awatar użytkownika
    Gucio
    Posty: 15
    Rejestracja: 29 maja 2014, 13:31
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Wyścigi motocyklowe
    Nick w TDU2: Gucio1846
    Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
    Kontakt:

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Gucio » 03 cze 2014, 0:47

    Pewnie, że o to chodzi :) Też sporo słyszałem pochwał odnośnie Assetto Corsy i na pewno prędzej czy później wypróbuję również tą grę. Mam taki plan żeby zakupić obie gry w tym samym czasie i na bieżąco w jednym momencie sobie porównać :)
  • adamsky73

    Project C.A.R.S.

    autor: adamsky73 » 14 cze 2014, 0:11

    Dla tych którzy uważają że ta gra to arcadówka i drugi NFS, krótki fragment moich zmagań na Imoli. Mimo wcale nie na maksa hardkorowych ustawień, każde za mocne dodanie gazu kończy się bardzo trudnym do opanowania "niepokojem" tyłu auta, a to tylko dlatego, że schłodziłem opony stojąc. Później już w zasadzie nawet ruszyć nie mogę sensownie - jak w prawdziwej formule. Oczywiście co ja tam wiem :-)
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 14 cze 2014, 0:11 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Izek

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Izek » 14 cze 2014, 0:53

    Uwaga, kąśliwa uwaga: taka z tego Imola, jak z PC symulator :mrgreen: A tak serio to na razie bazuję mocno na opiniach osób zestawiające tę grę z LFS, rFactor, iRacing czy w końcu AC na podstawie doświadczeń. Nie mam PC na dysku, dlatego z ostatecznym wnioskiem będzie się trzeba wstrzymać do premiery ;-)
  • adamsky73

    Project C.A.R.S.

    autor: adamsky73 » 14 cze 2014, 1:04

    Przecież każdy widzi że Monza to co się czepiasz :-D
    Pewnie, że na poziomie fFactora raczej gry komercyjne w tej chwili nie będą wychodzić, bo przeciętny gracz potłukłby po 5 min. monitor padem :-D
    Ja też nie miałem nigdy ciągot do hardkorowych simów i wcale mnie to bardzo nie martwi i nie czuję się z tego powodu niekompletny :okularnik:
    Ale wracając do tematu, dla porównania P1. To dopiero zjadliwa bestia. Hamować nie hamuje, ale przyspiesza jak rakieta i na każdym biegu usiłuje zabić kierowcę.
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 14 cze 2014, 1:04 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gucio
    Posty: 15
    Rejestracja: 29 maja 2014, 13:31
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Wyścigi motocyklowe
    Nick w TDU2: Gucio1846
    Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
    Kontakt:

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Gucio » 14 cze 2014, 1:10

    Filmik zbudził we mnie jeszcze większy apetyt :P Jeśli faktycznie ma być tak ciężko to jestem za!
  • Izek

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Izek » 14 cze 2014, 1:47

    Ja też nigdy nie pałałem miłością do symulatorów, ale pograłem i zdanie zmieniłem. Nie chcę obrazić Twoich odczuć co do PC, ale po przejażdżce Huayrą w AC termin "zjazdliwa bestia" nabrałby nowego wymiaru. Z tego co ja widzę P1 jest mało wrażliwe na balans masy pojazdu i generowaną bezwładność, rzucasz sobie momentami tą kierownicą z lewej na prawo i nie jesteś nagradzany ani pod, ani nadsterownością, raz tylko widziałem tył uciekł, ale bez kropli potu odzyskałeś panowanie. Bardzo dziwnie też reaguje na podskoki tam gdzie przestrzeliłeś szykany. Wiesz, gra zapowiada się dobrze, ale tak jak mówisz komercyjna produkcja nie może dążyć do realizmu za bardzo, bo by wszyscy pady wyrzucili za okno. Może po prostu jestem już chorobą simracingu zainfekowany zbyt mocno, ale IMO za duży hype się kręci na to, jak "prawdziwe" będzie PC.
  • adamsky73

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: adamsky73 » 14 cze 2014, 9:56

    To oczywiste, że PC zachowaniem auta dąży do bycia podrasowanym Shiftem a nie rFactorem. I uważam, że to słuszna koncepcja. Choć po ostatnim wejściu do gry zdziwiłem się planszy która kazała się zdeklarować jaki poziom symulacji wybierasz - 5 poziomów - od arcade do symulacji, więc może coś tam się dzieje w temacie. A na filmiku jadę z włączonymi wszystkimi elektronicznymi wspomagaczami, na standardowym setupie auta i wrażliwością kierownicy, gazu i hamulca ustawioną w okolicach 50%, stąd faktycznie "gumowe" zachowanie. Niestety każda próba ogarnięcia przeze mnie własnego setupu auta kończy się czymś niesterowalnym, bo nie ogarniam 6 zakładek z ustawieniami...
  • Izek

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Izek » 14 cze 2014, 10:27

    W dziale poświęconym AC podrzuciłem fajny poradnik z RaceDepartment, tyczy się co prawda innej gry, ale zastosowanie praktyczne powinno być takie samo. Jak masz chwilę możesz spojrzeć. Ostatnio oglądałem o PC jakiś filmik na kanale insidesimracing.tv i podobało im się ogarnianie BAC na Nordschleife, zdecydowani byli nawet zaliczyć grę jako sim, a nie simcade. Ja myślę, że cokolwiek by z tego nie wyszło, im więcej tytułów samochodowych tym lepiej dla nas maniaków. Od przybytku głowa nie boli, przynajmniej każdy będzie miał możliwość wybrania czegoś pod siebie :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    Project C.A.R.S.

    autor: Angello » 13 lip 2014, 9:01

    Ripples
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 13 lip 2014, 9:01 przez Angello, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    Project C.A.R.S.

    autor: Angello » 16 sie 2014, 8:44

    Project CARS - Gamescom Trailer
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 16 sie 2014, 8:44 przez Angello, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Donislaw » 16 sie 2014, 8:51

    Miodzio! :) grę chyba kupię , ale czy czasu starczy ? wszak w listopadzie jest tyle premier ... GTA V , The Crew , World of Warcraft Warlords of Draenor , Assetto Corsa , Project Cars ... :twisted:
  • Izek

    Project C.A.R.S. - Video

    autor: Izek » 16 sie 2014, 11:17

    Ja biorę na wstrzymanie, chociaż widoczki są w tej grze przepiękne i kuszą, oj kuszą ;-)
Odpowiedz Posty: 71

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do