Odpowiedz Posty: 576
Pogaduchy...
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Uwagi na temat Administracji

    autor: BeliarPL » 14 lut 2015, 10:53

    Dlaczego moje zdjęcie nie znalazło się w btp? Chybayoo miał pytania ale nie zanegował argumentów. Mimo to zdjęcie nie wpadło. Równi i równiejsi? :roll:
  • Izek

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Izek » 14 lut 2015, 11:27

    Nie rozmawiałem z czabajo, ale nie widzę na tym zdjęciu charakterystycznego (powszechnie znanego) miejsca w USA :think:
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Uwagi na temat Administracji

    autor: BeliarPL » 14 lut 2015, 11:28

    Tak samo jak i na pierwszych trzech zdjęciach... :roll:
  • Izek

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Izek » 14 lut 2015, 11:35

    Serio? Kanion Kolorado, Kingman? To już chyba geograficzno-motoryzacyjna ignorancja.
  • Awatar użytkownika
    chybayoo
    Posty: 1347
    Rejestracja: 28 sie 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 30
    Steam ID: pleXo1337
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Łódź
    :
    BTP 2014
    Polubił: 172
    Otrzymanych polubień: 631

    Uwagi na temat Administracji

    autor: chybayoo » 14 lut 2015, 11:37

    Nie jestem w administracji, więc nie wiem czemu ten post tutaj... Miałem pytania, odpowiedziałeś i podjąłem taką decyzję. "Drogi przy granicy z Kanadą" to żadne WYRAŹNE przedstawienie krajobrazu USA. Mówiłeś, że "na pierwszych 3 zdjęciach tyle samo usa co i na moim", a ja się nie zgadzam - pierwsze i trzecie przedstawia Wielki Kanion, a drugie przedstawia miasteczko Kingman leżące wzdłuż Route 66... a twoje? Cóż, droga na której widać jezdnię, dwa iglaki i trawę jest bardzo charakterystyczna ;). Poza tym, pisząc "na pierwszych 3 zdjęciach tyle samo usa co i na moim" wskazujesz na to, że 3 pierwsze zdjęcia nie pasują do kryteriów, więc w sumie sam się zdyskwalifikowałeś ;). W dodatku, te fotki były wrzucone w poniedziałek, miałeś mnóstwo czasu, żeby wyrazić swoją opinię nt tych zdjęć, zamiast tego wrzucasz (w sumie nie pierwszy raz) zdjęcie na zasadzie "oni robią zdjęcia niezgodne z tematem, nikt z tym nic nie robi, to też se wrzucę takie, zobaczymy czy czabajo jest sprawiedliwy".
    Intel i5 3570K @ 4,3GHz + Karakorum HP-120 | AsRock P67 Pro3 | 3x4GB DDR3 2000MHz CL10 | Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB | CT275MX300SSD1 275GB SSD + ST1000DM003 1TB SATA3 + ST3500410AS 500GB SATA2 | Dell U2312HM
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Pogaduchy...

    autor: BeliarPL » 14 lut 2015, 12:11

    Izek pisze:To już chyba geograficzno-motoryzacyjna ignorancja.

    A Ty widziałeś usa tylko w tv? To nie tylko kanion i napis route 66... usa jest gigantyczne i jest tam wszystko. Klapki na oczach masz czy jesteś jeszcze większym ignorantem?

    chybayoo pisze:Nie jestem w administracji, więc nie wiem czemu ten post tutaj...

    Skoro nie masz jaj aby odpisać tylko sam sobie decydujesz to po jasną cholerę mam do Ciebie pisać? Napiszę tutaj, moda lokalnego pod awatarem masz.

    chybayoo pisze:pierwsze i trzecie przedstawia Wielki Kanion, a drugie przedstawia miasteczko Kingman leżące wzdłuż Route 66...

    Pierwsze, takie widoki jak na tym konkretnym zdjęciu widzę prawie codziennie w baczynie obok podkrakowskich balic. Ogólnie cały tenczyński i krzeszowicki park krajobrazowy jest bardzo podobny. Więc sory winetou, nie widać na tym zdjęciu nic w 100% charakterystycznego dla usa. Widoczek jakich wiele.

    Drugie foto... No proszę... Na wylocie każdego większego miasta na świecie jest bar który wygląda tak samo.

    Trzecie zdjęcie. Taką samą drogą jechałem dwa lata temu na wakacje. Nie miałem wizy ani paszportu więc na bank nie byłem w usa. Dokładnie tak samo wygląda krajowa jedynka na chorwacji za jeziorami plitwickimi.

    Tak więc moje zdjęcie przedstawia w takim samym stopniu usa jak i trzy pierwsze. Albo powinny polecieć wszystkie cztery albo żadne. Jedynie czwarte i piąte zdjęcie przedstawia w sposób bardzo charakterystyczny usa.

    Albo wszystkich weryfikujesz równo (razem ze swoim zdjęciem!) i każdy na tej samej zasadzie jest oceniany, albo są równi i równiejsi.
    Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 12:11 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Pogaduchy...

    autor: Anioł Stróż » 14 lut 2015, 12:39

    BeliarPL pisze:
    Drugie foto... No proszę... Na wylocie każdego większego miasta na świecie jest bar który wygląda tak samo.



    Czy tak serio czy coś z Tobą nie tak ? :shock: Pokaż mi zdjęcie pierwszego lepszego baru przy którym stoi takie coś...

    Obrazek

    A może nie dowidzisz napisu na moim zdjęcie i powinienem wrzucać zdjęcia w pełnej rozdzielczości hm ?

    Specjalnie dla Ciebie Beliar foto w full hd przypatrz się dobrze i nie mów że to nie jest charakterystyczne miejsce, drogą Route 66 przechodzi przez miasto Kingman wiec... sory, jeśli dla Ciebie moje zdjęcie nie spełnia kryteriów które podał Exo to sam się wyeliminuje z obecnej rundy.

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 12:39 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Izek

    Pogaduchy...

    autor: Izek » 14 lut 2015, 12:44

    Chyba dalej nie rozumiesz, że choćbyś znalazł sklonowane wersje tych miejsc i zrobił im zdjęcia, to 3/4 osób błędnie skojarzy je z USA - właśnie dlatego nazywamy je charakterystycznymi, ludzie znają je choćby z TV. Przestań zatem udawać, że nie rozumiesz o co chodzi, bo argumenty jakie przedstawiasz są naciągane jak gacie posła Kalisza. Nie spełniłeś kryteriów i wszystko w temacie.
    Ukryty tekst:
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 12:44 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Krissu
    Posty: 119
    Rejestracja: 18 sty 2014, 20:02
    Reputacja: 3
    Imię: Krzysiek
    uPlay: Krissu.
    Polubił: 159
    Otrzymanych polubień: 38

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Krissu » 14 lut 2015, 12:45

    @Beliar, gdyby nie nazwa tematu, to myślałbym, że na twoim zdjęciu jest Anglia, tymczasem pozostałe zdjęcia jednoznacznie kojarzą się z USA.
    I jak chcesz być taki dokładny, to Viper nie jest muscle-car'em
    Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 12:47 przez Krissu, łącznie zmieniany 1 raz.
    Uplay: Krissu.
  • Awatar użytkownika
    chybayoo
    Posty: 1347
    Rejestracja: 28 sie 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 30
    Steam ID: pleXo1337
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Łódź
    :
    BTP 2014
    Polubił: 172
    Otrzymanych polubień: 631

    Pogaduchy...

    autor: chybayoo » 14 lut 2015, 12:45

    BeliarPL pisze:Skoro nie masz jaj aby odpisać tylko sam sobie decydujesz to po jasną cholerę mam do Ciebie pisać? Napiszę tutaj, moda lokalnego pod awatarem masz.

    A czemu muszę ci odpisywać? Termin na zgłaszanie zdjęć minął, więc i tak z tym nic nie zrobisz. No i przepraszam bardzo, ale zawsze twórca tematu ma prawo odrzucić dane zdjęcie, więc sorry, że "sam sobie decyduje". A jakby np. Sky coś przeskrobał, to też byś tu pisał? Też ma moda lokalnego ;). Sprawa dotyczy BTP, więc tam powinna się toczyć dyskusja.
    BeliarPL pisze:Albo wszystkich weryfikujesz równo (razem ze swoim zdjęciem!) i każdy na tej samej zasadzie jest oceniany, albo są równi i równiejsi.

    I właśnie to zrobiłem, dlatego twoje zdjęcie odpadło. Jestem pewien, że gdzieś w Chinach zrobili kopię Hollywood i tam też jest słynny napis, więc w sumie zdjęcie zdjęcie też powinno polecieć do kosza, nie? Jeśli powiem, że na moim zdjęciu jest Wielki Kanion, to myślę, że każdy jest w stanie uwierzyć, a WK to zdecydowanie jest znane i charakterystyczne miejsce. Jak ty mówisz, że na twoim zdjęciu jest jakaś droga blisko Kanady, może ktoś ci uwierzy, ale nikt tego nie nazwie znanym miejscem. Po tym co powiedziałeś ja nie widzę WYRAŹNIE ukazanego krajobrazu USA, a jak ty mimo tłumaczeń nadal nie widzisz na moim zdjęciu WK, to radzę się udać do okulisty.
    Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 12:45 przez chybayoo, łącznie zmieniany 2 razy.
    Intel i5 3570K @ 4,3GHz + Karakorum HP-120 | AsRock P67 Pro3 | 3x4GB DDR3 2000MHz CL10 | Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB | CT275MX300SSD1 275GB SSD + ST1000DM003 1TB SATA3 + ST3500410AS 500GB SATA2 | Dell U2312HM
  • Izek

    Pogaduchy...

    autor: Izek » 14 lut 2015, 12:48

    A niby dlaczego miałbyś się eliminować? Zdjęcie jest w 100% w porządku.
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Uwagi na temat Administracji

    autor: KatanaDriver » 14 lut 2015, 13:17

    Ja także przyznam rację chybayoo dodając, że droga Beliara przypomina mi bardziej europejskie klimaty. :P
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Pogaduchy...

    autor: Kub3kPL » 17 lut 2015, 17:52

    Kuba, dokładnie taki sam temat chodził mi po głowie! :ok:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Pogaduchy...

    autor: Siemkins » 12 kwie 2015, 20:15

    Zwycięzca rundy 99 proszony jest o nie rozpoczynanie nowej.
    Uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie konkursu BTP przy okazji 100 edycji, na którą zaproponujemy temat-extra.
    Później postaramy się uruchomić nowy konkurs - formuła tego raczej się wyczerpała, tak jak i Wasz zapał.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Pogaduchy...

    autor: Siemkins » 21 kwie 2015, 12:22

    Przedłużamy rundę i poczekamy do najbliższego piątku na konkurencyjne dla Anioła zdjęcia. Jeśli nie, ogłosimy zwycięzcę 100 rundy automatycznie.

    Na pocieszenie dodam, że już powstaje zarys nowego konkursu, także wszyscy rozczarowani końcem BTP powinni poczuć ulgę. ;-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 576

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do