Odpowiedz Posty: 36
Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)
  • Awatar użytkownika
    szoko
    Posty: 316
    Rejestracja: 18 sty 2013, 19:58
    Reputacja: 0
    Imię: Karol
    Samochód: AR 166 FL 3.2 V6
    Nick w TDU: szokoPL
    Nick w TDU2: szokoPL
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 486
    Otrzymanych polubień: 172

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: szoko » 09 cze 2013, 13:08

    OK więc sprawa Cannonballa wygląda następująco.

    1. Długość 1-ej trasy 25km, każda kolejna dłuższa o 25km.
    2. Każdy etap byłby dostępny na 5dni (ewentualnie możliwość wystawienia 2x danej trasy po sobie celem zwiększenia czasu dla klubowiczów na udział do 10dni na etap).
    3. Nagrody na poziomie 500k$, wpisowe 1k$, (przy opcji 2x wystawione to samo wyzwanie nagroda główna 250k$, wpisowe 500$).
    4. Kasa na 4etapy już jest, można startować z tematem.

    Piszcie co i jak uważacie na + i co na -.
    Chciałbym rozegrać chociaż 2-3 etapy, gdyż od połowy lipca nie będę dostępny na 3 miesiące :shh:
    Ewentualnie jest opcja, że ktoś mógłby kontynuować za mnie Cannona ja już mnie nie będzie :-)

    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 09 cze 2013, 13:08 przez szoko, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Paprycki
    Posty: 33
    Rejestracja: 12 lut 2013, 14:35
    Reputacja: 0
    Imię: Patryk
    Samochód: 04 Focus Mk1
    Nick w TDU2: Paprycki
    Klub: CHB>
    Lokalizacja: Płock/Łódź

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Paprycki » 09 cze 2013, 19:36

    Mi ten pomysł Cannonballa się nawet podoba, z chęcią się przejadę

    Jeśli chodzi o długość trasy i jej zwiększanie - dla mnie bardzo ok. Sądzę że 5 dni ( z weekendem ) będzie wystarczającą ilością czasu dla tych którzy chcą sobie coś takiego pojechać.

    Nie wiem jak to sobie umyśliłeś w szczegółach więc pozwolę sobie napisać to co mi teraz przyszło do głowy, aby np: każdy etap rozgrywać inną klasą aut zaczynając od C4,3.... B4,3.. A7,6,5... co dałoby chyba 13 etapów ( jak dobrze policzyłem ), które są przejeżdżane przez uczestników tylko raz ( coby nie było napinki na czasy, kto pojedzie najsprawniej i bez przygód wygrywa ). Dobór auta dowolny ograniczony tylko klasą pojazdu.

    Co do trasy fajnie żeby nie była to tylko autostrada lecz trasa mieszana ( szczególnie w początkowych etapach) gdyż autostradowa jazda jest trochę nudna. Jakiś ruch uliczny chyba też by się przydał żeby uczynić przejazd ciekawszym. Jeszcze kwestia wyboru wyspy. Początkowe etapy możnaby poprowadzić na Ibizie na której nie brakuje ładnych miejsc i widoczków.
    Obrazek Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Fufen » 11 cze 2013, 0:46

    Podoba mi się pomysł Karola z ulepszeniem Patryka. Będzie zajęcie na całe wakacje :P
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Lelodriver » 12 cze 2013, 19:07

    Propozycje Szoko i Jokera - ktrókie podsumowanie
    Szoko.
    Dowolna klasa pojazdów, Trasy prowadzące przez autostrady, dlugie trasy (25, 50 , 75 km)
    Brak trafiku
    Trasa wstawiona do MCW na 5 dni (lub 2 x 5 dni)

    Joker.
    Dowolny pojazd, ale ograniczony wyznaczoną klasą (A2, A3, …) Trasy b. długie ok.100 km ( autostrdy, trasy 2kier)
    Trafik ? brak inf.
    Trasa wstawiona do MCW na 5 dni

    Szoko, Joker jeżeli o czymś zapomniałem to proszę mnie poprawić.
    Czytając posty qazio, fufa i Papryckiego zgadzam się, że większy fun byłby gdyby trasy były mieszane oraz z trafikiem
    Proponuję wystartować z tym Cannoballem nr 1 np w piątek wieczorem lub w sobotę rano. Proponuje tez aby trasa była dostępna maks. 1 x przez 3-5 dni w MCW. A jeżeli chodzi kontynuację cannonballa wtedy kiedy szoko będzie nieobecny to kolejna trasę cannona mogę przygotować ja, qazio, Jokero lub Untitled, bądź inna osoba z klubu. Możemy tez wybrać taki wariant, że cannon będzie wstawiany co 2 tygodnie, a w między czasie wejdzie inna impreza np Jokera i tez będzie dostępna 3-5 dni w MCW.

    Mam pomysł na dwie dodatkowe aktywności, ale o tym za 2- 3 godz. ;-)
    Ostatnio zmieniony 12 cze 2013, 19:07 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Lelodriver » 13 cze 2013, 20:16

    1.Nazwa(robocza) Wyścigi samochodów Ferrari w klasie A1, A2, A3,
    2.Opis proponowanej aktywności klubowej.
    Wyścigi samochodów Ferrari rozgrywane na torach i wyścigowych trasach Ibizy i Oahu.
    Każdy etap to wyścig na jednej trasie i na jednym torze (wyścigi bez kolizji w zamkniętej sesji)
    Ilość etapów: IV (każdy etap będzie będzie rozgrywany na jednej trasie wyścigowej i jednym z torów)

    Zaczynamy:

    Etap I, Kl.A3 - Ferrari California
    Etap II, Kl.A2 - Ferrari Italia lub Ferrari Scuderia
    Etap III, Kl.A1 - Ferrari Enzo,
    Etap IV, Kl.A1 * - Ferrari FXX,

    Proponowane dni:
    Niedziele: 16, 23, 30.VI i 7.VII
    godz. 19, 20 lub 21 (do uzgodnienia)

    3. Opiekun imprezy: Lelodriver

    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>2>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

    1. Nazwa (robocza) Wyścigi samochodów kl.A3 - open na torach Oahu i Ibiza
    lub ograniczenie tylko do jednej marki auta/1 tor
    2. Samochody potrzebne do takiej imprezy to Aston M.DBS, Mercedes Black Series, Caterham
    Ilośc etapów III (3 tory; 5 okrążeń toru)
    Etap I Caterham
    Etap II Aston DBS
    Etap III Mercedes

    kolejna opcja to samochody klasyczne (ferrarki, jaguary, lancie, lotusy..) i wyścigi na torze Ibiza oraz na torach Oahu

    Proponowane dni:
    Niedziele: 16, 23, 30.VI
    3. Opiekun: .

    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>3>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

    1. Nazwa (robocza) Off -rodowy relaks
    2. Wyznaczamy sobie miejsce spotkania na mapie. Każdy przyjeżdża autem w kl.A6, B2, B3, lub B4 lub wszyscy tylko jedną wybraną klasą
    Podaje Wam miejsce kolejnego spotkania i każdy stara się dotrzeć w to miejsce dowolnie wybraną przez siebie drogą (oprócz teleportacji hehe)
    Kazdy z Was ma GPS więc nikt się nie zgubi.
    Długość trasy 40-60 km
    Jezeli ktoś jeszcze nie załapał o co chodzi w tej imprezie to proszę sobie wyobrazić Cannoball, ale rozgrywany na offrodzie.
    3. Opiekun:....

    Co Wy na to ?
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Fufen » 13 cze 2013, 23:36

    Lelodriver pisze:Co Wy na to ?


    Jak na lato. Domyślam się że pojedziemy wszyscy w jednej sesji, czy może każdy z każdym osobno jeśli będzie więcej niż 8 chętnych? Trzecia propozycja bardzo dobra pozwalająca przetestować opanowanie auta i zachowanie kierowcy na może nieznanej trasie. Ciekawe kto będzie najbardziej luzackim kierowcą, który bez większych błędów przejedzie góry i doliny TDU przypuszczam, że na Oahu. :D
    Oczywiście zapisuję się do wszystkich imprez, godzina dowolna. :okularnik:
    Ostatnio zmieniony 13 cze 2013, 23:36 przez Fufen, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Paprycki
    Posty: 33
    Rejestracja: 12 lut 2013, 14:35
    Reputacja: 0
    Imię: Patryk
    Samochód: 04 Focus Mk1
    Nick w TDU2: Paprycki
    Klub: CHB>
    Lokalizacja: Płock/Łódź

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Paprycki » 14 cze 2013, 1:08

    Propozycja 1 i 3 świetnie się zapowiadają, z chęcią bym pojechał :)
    Obrazek Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Lelodriver » 14 cze 2013, 20:31

    Fufen pisze:
    Lelodriver pisze:Co Wy na to ?


    Jak na lato. Domyślam się że pojedziemy wszyscy w jednej sesji, czy może każdy z każdym osobno jeśli będzie więcej niż 8 chętnych? Trzecia propozycja bardzo dobra pozwalająca przetestować opanowanie auta i zachowanie kierowcy na może nieznanej trasie. Ciekawe kto będzie najbardziej luzackim kierowcą, który bez większych błędów przejedzie góry i doliny TDU przypuszczam, że na Oahu. :D
    Oczywiście zapisuję się do wszystkich imprez, godzina dowolna. :okularnik:


    Odpowiadam
    Tak, myślę o zamkniętej sesji. 6-8 ferrarek lub meredesów na jednej trasie lub torze to jest to :)
    Jeżeli będzie więcej chętnych osób to można wyłonić 8semke poprzez wrzucenie wyzwania do MCW na dzień przed rozpoczęciem niedzielnego ścigania.

    Co do propozycji nr 3 to myślę o przygotowaniu trasy na Oahu lub na Ibizie i sam jestem ciekaw kto dojedzie pierwszy do wyznaczonego celu.
    Jeżeli będzie więcej niż 8 osób chętnych to możemy się podzielić na dwie grupy i wystartować w tym samym czasie.
    Jak by to wyglądało:
    otwieram pokój na xfie daje sygnał start i obie grupy jadą do wyznaczonego punktu. Osoba, która dojedzie pierwsza melduje w pokoju xf dojechanie do wyznaczonego miejsca i następnie kolejna itd. Mogę tez wrzucić mapkę w naszym dziale z zaznaczonym miejscem spotkania/staru i metą.
    Góry, kamienie, stare drzewa lezące na trasie i inne przeszkody to wszystko będzie czekało na śmiałków. Jak łatwo się domyśleć takiej trasy nie da się przećwiczyć będzie loteryjne i mam nadzieję, że będzie dobra zabawa ;-)

    Ok, na obecną chwilę jest nas trzech.
    A reszta co o tych propozycjach myśli ?
    Ostatnio zmieniony 14 cze 2013, 20:31 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Kub3kPL » 14 cze 2013, 21:29

    1. Nazwa: Charytatywny Rajd Hiszpanii

    2. Opis proponowanej aktywności klubowej: Rajd Subaru Imprezami (ew. jeśli bd zainteresowanie to również Lanciami Stratos lub Delta) po Ibizie - zarówno odcinki offroadowe, jak i asfaltowe górskie drogi. Rajd charytatywny, a więc nagroda jest 0$, a wpisowe 100$ - to wy ustalacie, jaka nagroda będzie w danym etapie. Start imprezy to najwcześniej lipiec.

    3. Opiekun lub opiekunowie imprezy: SkylinePL
    Ostatnio zmieniony 14 cze 2013, 21:29 przez Kub3kPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Lelodriver » 15 cze 2013, 13:33

    Kub3kPL pisze:1. Nazwa: Charytatywny Rajd Hiszpanii

    2. Opis proponowanej aktywności klubowej: Rajd Subaru Imprezami (ew. jeśli bd zainteresowanie to również Lanciami Stratos lub Delta) po Ibizie - zarówno odcinki offroadowe, jak i asfaltowe górskie drogi. Rajd charytatywny, a więc nagroda jest 0$, a wpisowe 100$ - to wy ustalacie, jaka nagroda będzie w danym etapie. Start imprezy to najwcześniej lipiec.

    3. Opiekun lub opiekunowie imprezy: SkylinePL


    Kuba,
    Lubię jeździć po Ibizie Subaru i Lancią Deltą więc pomysł już mi się podoba :)
    Z tego co tutaj przeczytałem to będą to wyzwania wrzucane do MCW. Ile będzie tych etapów?
    Cel charytatywny więc proponuję wpisowe trochę podnieść np. do 500-1000$ i zebrane pieniądze przekazać np. aktywnemu, ale niezamożnemu klubowiczowi.
    Jeżeli macie jakieś inne pomysły to chętnie przeczytam.

    PS
    Tak sobie teraz pomyślałem, ze może w tej charytatywnej imprezie każdy klubowicz wybrałby ulubioną markę lub kl.pojazdów i utworzyłby jedno wyzwanie MCW.
    Co Wy na to?
    Ostatnio zmieniony 15 cze 2013, 13:33 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Kub3kPL » 15 cze 2013, 19:40

    To tak,

    Lelodriver pisze:Z tego co tutaj przeczytałem to będą to wyzwania wrzucane do MCW. Ile będzie tych etapów?


    Tak, będzie to w MCW. Chciałbym zrobić 8 Etapów + Odcinek Specjalny :)

    Lelodriver pisze:Cel charytatywny więc proponuję wpisowe trochę podnieść np. do 500-1000$ i zebrane pieniądze przekazać np. aktywnemu, ale niezamożnemu klubowiczowi.


    Fajny pomysł, jestem za :)

    Lelodriver pisze:PS
    Tak sobie teraz pomyślałem, ze może w tej charytatywnej imprezie każdy klubowicz wybrałby ulubioną markę lub kl.pojazdów i utworzyłby jedno wyzwanie MCW.
    Co Wy na to?


    Też dobry pomysł :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 15 cze 2013, 19:40 przez Kub3kPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Lelodriver » 20 cze 2013, 19:45

    Szoko, Joker,

    Czy którakolwiek z waszych tras jest już przygotowana i można wystartować z imprezą Cannoball lub tą drugą Jokera, czy zapominamy o tych waszych pomysłach i przechodzimy do kolejnych propozycji? Kolejny tydzień mija i nadal nie widać żadnej trasy w MCW
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Joker » 20 cze 2013, 21:18

    Jak już napisałem w tym temacie, mam ciężki tydzień, który kończy się jutro. W weekend będę mógł się wziąć za stworzenie tras i kolejnych zawodów.
    Ostatnio zmieniony 20 cze 2013, 21:18 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: Joker » 22 cze 2013, 18:53

    Ostatnio do głowy wpadło mi kilka pomysłów. Nie przeczę, że ktoś wcześniej nie mógł ich użyć, lecz jestem tego po prostu nie świadomy, gdyż nie śledzę i nie śledziłem wszystkich wyzwań forumowych czy wewnątrz klubowych. Pytam się Was o to, czy bylibyście chętni wziąć w nich udział i przede wszystkim czy stworzenie ich jest możliwe. Nie znam do końca jeszcze wszystkich zasad tworzenia wyścigów online.

    1. Seria wyścigów na torach na Hawajach oraz Ibizie. Myślę o tym, by stworzyć 5/10 wyścigów po 10 okrążeń na każdym torze. Każde miejsce zajęte w wyścigu to odpowiednia ilość punktów, miejsca najwyższe nagradzane.

    2. Wyścigi w czasie rzeczywistym. Co mam na myśli: jeden gracz staje na umownym "starcie", drugi na "mecie". Do wyścigu może stanąć maksymalnie 6 graczy, minimalnie 3-4. Trudność polega na tym, że występuje traffic, każdy może każdego bez pardonu pozbyć się spychając go z drogi, nie ma ustawionej drogi na GPSie, każdy jedzie "na czuja" w stronę gracza, który stoi na "mecie". Wyścigi na zasadzie "po trupach do celu".

    3. Drag. Czyli szybka seria wyścigów na kilometr, dwa lub pół. Liczy się szybkość auta, refleks kierowcy. Minimalnie dwóch graczy, maksymalnie czterech.

    4. Myślałem nad tym, by zrobić wyścig na zasadzie Eliminatora, tylko nie wiem, czy jest to wykonalne..

    5. Sztafeta. Trzech na trzech graczy ściga się na odpowiedniej trasie. Każdy kolejny może zacząć swoją jazdę, kiedy ówczesny przekaże mu przysłowiową "pałeczkę". Jak w lekkiej atletyce.

    6. On/Off Road. Wyścigi, w których przeplatają się drogi asfaltowe i bezdroża. Trasa podzielona byłaby mniej więcej na 30-40 % dróg asfaltowych i 60-70% bezdroży.

    7. Puchar Wakacyjny. Organizowany przez całe dwa miesiące puchar na podobnej zasadzie jak obecny Turniej Mateusza. Trasy krótkie, 3-6-9 km.

    8. Liga Wakacyjna. To byłoby troszkę trudne do ogarnięcia. Podstawą jest tutaj szkielet lig piłkarskich na świecie, czyli co tydzień spotykają się dwie drużyny (dwóch graczy) i walczą o zwycięstwo. Wyścigi więc na zasadzie PvP (player vs player). Zastanawiałem się nad tym, czy powinny być dwie kolejki, to znaczy każdy gra z każdym + rewanż "u siebie". Jeszcze nie obrałem konkretnego sposobu.


    Zależy mi na tym, by byli chętni klubowicze do tych przedsięwzięć, bo nie ma nic gorszego, jak tworzyć zawody dla trzech graczy.. wtedy brak tego zapału i motywacji. Słucham Was, klubowicze
    Ostatnio zmieniony 22 cze 2013, 18:53 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    szoko
    Posty: 316
    Rejestracja: 18 sty 2013, 19:58
    Reputacja: 0
    Imię: Karol
    Samochód: AR 166 FL 3.2 V6
    Nick w TDU: szokoPL
    Nick w TDU2: szokoPL
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 486
    Otrzymanych polubień: 172

    Propozycje aktywności klubowej (zgłoszenia i dyskusja)

    autor: szoko » 23 cze 2013, 0:21

    Ogłaszam, że rezygnuję z organizacji Cannballa. Jeśli ktoś ma życzenie i chęci może poprowadzić tą imprezę. Z góry przepraszam za zamieszanie :oops:
Odpowiedz Posty: 36

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Przejdź do