Odpowiedz Posty: 42
Aktualnosci z życia klubu
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 23 sty 2013, 20:34

    Tutaj będą umieszczone informacje dot. tego czym zajmujemy się w danym tygodniu :pisanie
    Ostatnio zmieniony 23 sty 2013, 20:34 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    hs2hs
    Posty: 50
    Rejestracja: 04 sty 2013, 17:31
    Reputacja: 14
    Nick w TDU2: HS
    Klub: Club Mega
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 36

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: hs2hs » 27 sty 2013, 18:23

    Celem wyjaśnienia i uniknięcia przeinaczeń, opuściłem klub po krótkiej wymianie poglądów z Panem Prezesem (Lelodriver), na jego życzenie, być może znajdziecie nowe wyzwania ode mnie w MCW

    Pozdrawiam i życzę Wszystkim milej zabawy :)
    "Obywatelki i obywatele..."
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 27 sty 2013, 18:59

    hs2hs pisze:Celem wyjaśnienia i uniknięcia przeinaczeń, opuściłem klub po krótkiej wymianie poglądów z Panem Prezesem (Lelodriver), na jego życzenie, być może znajdziecie nowe wyzwania ode mnie w MCW

    Pozdrawiam i życzę Wszystkim milej zabawy :)


    Potwierdzam.
    Krotka wymiana poglądów pomiędzy nim, a mną dotyczyła obszaru działalności klubu za którą HS odpowiadał czyli przygotowywania wyzwań i umieszczania inf. w wątku pt. MCW.
    Miał przygotować wyzwanie umieścić inf. i tylko tyle - czyli miał zrobić to do czego się zobowiązał
    Dzisiaj poinformował mnie, ze chce aby powstał główny dział i pododdziały na każde kolejne wyzwania
    Odp. że nie widzę sensu w tym aby robić pododdziały skoro więcej ludzi jeździ w wyzwaniach niż komentuje to wątku MCW.. i kolejną inf.o nowym wyzwaniu, które przygotuje umieści jako kolejny post.
    Odp. HS była taka, że nie będzie organizował wyzwań
    ... skoro tak to :wave:
    Ostatnio zmieniony 27 sty 2013, 18:59 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    hs2hs
    Posty: 50
    Rejestracja: 04 sty 2013, 17:31
    Reputacja: 14
    Nick w TDU2: HS
    Klub: Club Mega
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 36

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: hs2hs » 28 sty 2013, 0:21

    "[CHB>] Lelodriver: czesc
    [CHB>] Lelodriver: wpadl mi do glowy pomysl
    [CHB>] Lelodriver: jak zrobisz kolejne wyzwanie
    [CHB>] HS: no...?
    [CHB>] Lelodriver: i umiescisz w naszym dziale to
    [CHB>] Lelodriver: wysle maila do naszych zagranicznych o tym + screeny
    [CHB>] HS: wyzwanie juz jest gotowe czeka tylko na reorganizacje forum ...
    [CHB>] HS: poddzialy
    [CHB>] HS: bo inaczej burdel bedzie
    [CHB>] Lelodriver: najlepiej jakbys umiescil tez screena w watku z wyzwaniami (zaoszczedzi mi to roboty)
    [CHB>] HS: wczoraj z kaziem o tym moowilem wiec ..
    [CHB>] Lelodriver: na razie niech sie tamto skonczy
    [CHB>] Lelodriver: spokojnie
    [CHB>] Lelodriver: jedno sie skonczy wrzuc isz nowe
    [CHB>] HS: hehe jako moderator mozesz przeniesc przeciez watek do podwatku ..
    [CHB>] HS: zatytuluj go jak wyscig ...
    [CHB>] HS: i taki tytul bedzie mial kazdy podwatek ...
    [CHB>] Lelodriver: nie bedzie burdelu bo wyzwanie bedzie pod wyzwaniem
    [CHB>] HS: bedzie on taku jak tytul wyzwania
    [CHB>] Lelodriver: w jednym watku
    [CHB>] Lelodriver: nowy tydzien nowe wyzwanie
    [CHB>] Lelodriver: wszystkow jednymwatku
    [CHB>] HS: taaakkk k***a a pozniej przebijaa sie przez "milion" podstron komentarzy i innych debilstw zeby zobaczyc co sie dzieje
    [CHB>] Lelodriver: jak to co sie dzieje
    [CHB>] Lelodriver: klikasz na ostania strone i juz wiesz co sie dzieje
    [CHB>] HS: ok ..
    [CHB>] HS: to ja odpuszczam organizacje wyzwan :)
    [CHB>] Lelodriver: jak chcesz
    [CHB>] Lelodriver: jezlei to jest powod dla ktorego rezygnujesz
    [CHB>] Lelodriver: to wiesz zrob cos dla mnie i odejdz z klubu
    [CHB>] Lelodriver: mam cie dosc
    [CHB>] Lelodriver: czesc
    [CHB>] HS: nie ma sprawy :)) "

    poprawiłem kilka literówek + ocenzurowałem jedno słowo ... - to tyle jeśli chodzi o moją edycję - reszta zgodna z oryginałem

    tekst z oryginalna pisownia na zyczenie moge przeslac na PW - jesli tylko ktos bedzie zyczyl
    "Obywatelki i obywatele..."
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 28 sty 2013, 0:41

    Tak HS podeslij wszystkim zapis rozmowy + zrzut ekranu i co tam jeszcze zgromadziłeś :lol:
    FAKT FAKTEM ZOBOWIĄZAŁEŚ SIĘ DO CZEGOŚ I TEGO NIE ZROBIŁEŚ I TO MOŻNA ODCZYTAĆ Z ZAPISU TEJ ROZMOWY.
    MYŚLAŁEŚ, ZE BĘDZIESZ MNIE SZANTAŻOWAŁ NA ZASADZIE " skoro nie będzie po mojemu to w ogóle nie będzie "
    I tak ma działac klub? tak to widziałeś? to gratuluję inteligencji

    Do lidera czy wyzwań międzyklubowych się nie nadajesz więc miałeś proste zadanie przygotowywać wyzwania i wstawiać informacje o tym w odpowiednim wątku i tylko tyle.
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 0:41 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    hs2hs
    Posty: 50
    Rejestracja: 04 sty 2013, 17:31
    Reputacja: 14
    Nick w TDU2: HS
    Klub: Club Mega
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 36

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: hs2hs » 28 sty 2013, 1:02

    "...obszaru działalności klubu za którą HS odpowiadał czyli przygotowywania wyzwań..." - wyjąśnij mi gdzie się do tego zobowiązałem ?? - przecież poprosiłem Cię o usunięcie mojego nicku z postu -MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu- mimo że wisiał tam kilka - poza tym jeśli chcesz kogoś czynić za coś odpowiedzialnym pozwól chociaż tej osobie organizować przestrzeń w ktorej ma spełniać powierzoną mu funkcje.

    "[CHB>] HS: wyzwanie juz jest gotowe czeka tylko na reorganizacje forum ..." - że czego nie zrobiłem ??
    heh choć z drugiej strony przyznaje nie chciałem bałaganu ... więc tak, jeśli ma być bałagan - to po prostu podziękowałem.

    "MYŚLAŁEŚ, ZE BĘDZIESZ MNIE SZANTAŻOWAŁ NA ZASADZIE " skoro nie będzie po mojemu to w ogóle nie będzie "" - w którym miejscu tu szantaż - bo nie wiem - "nie chciałem bałaganu ... więc tak, jeśli ma być bałagan - to po prostu podziękowałem."

    "I tak ma działac klub? tak to widziałeś? to gratuluję inteligencji" - ... klub/wspólnota... coś co z założenia robimy razem... a nie tak jak Szanowny Przywódca nam każe.

    "Do lidera czy wyzwań międzyklubowych się nie nadajesz" - ciekawe jakim argumentem teraz mnie "zgasisz" ??
    dwa rekordy lidera z waszym klubem pobiłem ... (off-road na hawajach i jedna trasa asfaltowa)
    a co do wyścigów... szło mi bardzo różnie... heh kilka razy nawet zająłem pierwsza czy drugą pozycje ( choćby ten długi offroad lub dwie prędkościówki - nie wspominając już o Przywódczym fochu (wyjście do lobby z wyścigu) gdy go wypchnąłem Przywódce z zakrętu gdy sam zostałem popchnięty przez gracza z przeciwnej drużyny)... - ale znów Szanowny Przywódca wie lepiej...
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 1:02 przez hs2hs, łącznie zmieniany 4 razy.
    "Obywatelki i obywatele..."
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 28 sty 2013, 1:57

    hs2hs pisze:"[CHB>] HS: wyzwanie juz jest gotowe czeka tylko na reorganizacje forum ..." - że czego nie zrobiłem ??
    heh choć z drugiej strony przyznaje nie chciałem bałaganu ... więc tak, jeśli ma być bałagan - to poprostu podziękowałem

    I tak ma działac klub? tak to widziałeś? to gratuluję inteligencji" - ... klub/wspólnota... coś co z założenia robimy razem... a nie tak jak Szanowny przywódca nam każe.
    "Do lidera czy wyzwań międzyklubowych się nie nadajesz" - ciekawe jakim argumentem teraz mnie "zgasisz" ??


    to nie ty odpowiadasz za to jak ma wyglądać watek pt. wyzwania (nie chciałeś być za niego odpowiedzialny - przypomnij sobie lub poczytaj w zapisach rozmów, które zgromadziłeś) to po pierwsze, a po drugie powtarzam ci chłopie po raz kolejny miales przygotowac wyzwanie i wstawic do watku.

    [CHB>] HS: taaakkk k***a a pozniej przebijaa sie porzez milion podstron komentarzy i innych debilstw zeby zobaczyc co sie dzieje
    [CHB>] Lelodriver: jak to co sie dzieje
    [CHB>] Lelodriver: klikasz na ostania strone i juz wiesz co sie dzieje
    [b][CHB>] HS: ok ..
    [CHB>] HS: to ja odpuszczam organizacje wyzwan
    [/b]

    Ten fragment rozmowy pokazuje wszystko
    Ja to odczytuję jako próbę szantażu.

    "I tak ma działac klub? tak to widziałeś? to gratuluję inteligencji" - ... klub/wspólnota... coś co z założenia robimy razem... a nie tak jak Szanowny przywódca nam każe.
    A coz ja ci takiego niby każe? dobrowolnie zgodziłeś się na robienie wyzwań oraz umieszczanie inf. o nich w odp. wątku.
    Moderowaniem działu zająłem się razem z Matem.
    Wątki klubowe powstały wg tego co zgłaszaliście w wątku pt. Działy klubowe - propozycje klubowiczów.. o czym w ogóle mowa chłopie opanuj się.
    A to, ze do lidera rankingowego się nie nadajesz czy do w.międzyklubowych to sam wiesz o tym doskonale i dlatego ucieszyła mnie twoja chęć zajęcia się wyzwaniami dla klubu.
    I tak już kończąc posta co byś tu jeszcze nie nawpisywał to nie zmieni to faktu, ze uciekłeś się do próby szantażu na osobie, która :
    - przyjęła cie do klubu, poświeciła czas aby zapoznac cie z trasami i doborem aut do danej trasy,
    - wprowadziła na forum, pokazała jakie imprezy są tutaj organizowane oraz gdzie co możesz tutaj znaleźć,
    - zaufała, ze będziesz solidnie przygotowywał to do czego się zobowiązałeś (1wyzwanie 1x na tydzien)
    - itd.

    Opamiętaj się
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 1:57 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    hs2hs
    Posty: 50
    Rejestracja: 04 sty 2013, 17:31
    Reputacja: 14
    Nick w TDU2: HS
    Klub: Club Mega
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 36

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: hs2hs » 28 sty 2013, 2:08

    hs2hs pisze:"...obszaru działalności klubu za którą HS odpowiadał czyli przygotowywania wyzwań..." - wyjąśnij mi gdzie się do tego zobowiązałem ?? - przecież poprosiłem Cię o usunięcie mojego nicku z postu -MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu- mimo że wisiał tam kilka - poza tym jeśli chcesz kogoś czynić za coś odpowiedzialnym pozwól chociaż tej osobie organizować przestrzeń w której ma spełniać powierzoną mu funkcje.


    Nie ma /nie było działu "wyzwania HS'a dla członków klubu" ... tylko "MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu" - więc "chłopie" - o jakim zobowiązaniu/odpowiedzialności w ogóle mowa ??

    dobranoc :)
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 2:08 przez hs2hs, łącznie zmieniany 2 razy.
    "Obywatelki i obywatele..."
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 28 sty 2013, 2:30

    hs2hs pisze:
    hs2hs pisze:"...obszaru działalności klubu za którą HS odpowiadał czyli przygotowywania wyzwań..." - wyjąśnij mi gdzie się do tego zobowiązałem ?? - przecież poprosiłem Cię o usunięcie mojego nicku z postu -MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu- mimo że wisiał tam kilka - poza tym jeśli chcesz kogoś czynić za coś odpowiedzialnym pozwól chociaż tej osobie organizować przestrzeń w ktorej ma spełniać powierzoną mu funkcje.


    dobranoc :)



    To, ze zgodziłes się robić te wyzwania to oboje o tym wiemy(nie mam zapisu rozmowy, nie nagrywałem cie także na skype więc nie wkleję tutaj treści ani linka do yt aby wszyscy posłuchali jak to było) i nawet qaz opowiadał mi jaki jesteś nakręcony na robienie wyzwań itd.
    Jeżeli coś chciałeś zgłosić to tutaj masz do takich pomysłów wątek
    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=206&t=1878
    i doskonale wiedziałeś gdzie takie sprawy opisuje się i zgłasza

    Nie zmienia to faktu, że

    ....uciekłeś się do próby szantażu na osobie, która :
    - przyjęła cie do klubu, poświeciła czas aby zapoznac cie z trasami i doborem aut do danej trasy,
    - wprowadziła na forum, pokazała jakie imprezy są tutaj organizowane oraz gdzie co możesz tutaj znaleźć,
    - zaufała, ze będziesz solidnie przygotowywał to do czego się zobowiązałeś (1wyzwanie na tydzień)
    - itd.

    Opamiętaj się


    Dobranoc
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 2:30 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Michalmaster » 28 sty 2013, 19:25

    Oj chłopaki...
    Szkoda, że HS nas opuścił. Fakt, nie przepadaliśmy za sobą nazwzajem, lecz szanowaliśmy się jako klubowi koledzy. To chyba z nim jeździłem najwięcej czasu, od kiedy dostałem się do klubu. No ale cóż, tak bywa. Choć mam nadzieję, że do nas powróci kiedyś.
    Powodzenia chłopie :wave:
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 14 lut 2013, 11:57

    Informacja o odejściu od nas graczy Offca i Pazura7 oraz przystąpieniu do nas gracza o ksywie BillPL

    Offca - opuściła nas bo dostała zaproszenie do klubu od blacka84 :cool: . W rozmowie ze mną dwa dni po tym jak niespodziewanie od nas odeszła Magda poinformowała mnie, ze nie czuje się związana z klubami więc przeszła do innego bo wszyscy znajomi z gry to jeden klub więc ..hahah nie wysyłajcie mi już PW z pytaniem co się stało i dlaczego odeszła tylko zwracajcie się z tym bezpośrednio do niej.
    Kobieta zmienna jest i tyle jak to kobieta pozdrawiam ją i dziękuję za wspólną zabawę.

    Pazura7 - powód odejścia jest taki, ze nasz pazur woli jeździć w opcji dla pojedynczego gracza i zarabiać $ niż uczestniczyć w zlotach czy tez innej aktywności klubowej.

    BillPL - nowy w klubie, na razie daliśmy mu pozycję świeżaka, to jak jeździ część z Was widziała na wyścigach wewnątrz klubowych lub podczas wolnej jazdy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 14 lut 2013, 13:09

    Kilka inf. o tym co robimy w tym tygodniu oraz, które wątki zostały już przygotowane lub zostaną przygotowane do niedzieli 17.02

    1. Piątek - zlot samochodów Subaru Impreza przygotowywany przez HyundaiPL Ed.dn.17.02 Zlot odbędzie się w sobotę 23.02 o g.19
    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=206&t=1905&start=15
    2. Piątek - w MCW pojawi kolejne wyzwanie dla klubowiczów. Czas na realizację 5 dni Ed.dn.17.02 Wyzwanie pojawi się dzisiaj
    3. DAKAR - off-road-a impreza w której część z nas bierze udział (oesy w MCW prawdopodobnie zakończą się w sobotę)
    4. Wątek pt. Klubowicze o sobie jest już przygotowany(qaz umieścił post jak to miałoby wyglądać)
    5. Wątek Regulamin zostanie przygotowany do niedzieli i będzie w nim tylko to co jest najważniejsze dla nas abyśmy się dobrze nawzajem czuli w klubie i pomysły na spotkania oraz chęć do wspólnej jazdy nie wygasła. Ed.26.02 regulamin wstawię do końca lutego
    Ostatnio zmieniony 14 lut 2013, 13:09 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 17 lut 2013, 16:49

    Dzisiaj wstawiłem do MCW wyzwanie pt. Wyzwanie tylko dla HyundaiPL/ Challenge only for member HyndaiPL
    Jest to wyzwanie pomocowe- zasilające konto naszego kolegi. Uważajcie jak będziecie wybierać wyzwania :wink:
    Ostatnio zmieniony 17 lut 2013, 16:49 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • HaaKss
    Posty: 36
    Rejestracja: 22 sty 2013, 18:16
    Reputacja: 0

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: HaaKss » 17 lut 2013, 16:52

    Lelodriver pisze:Dzisiaj wstawiłem do MCW wyzwanie pt. Wyzwanie tylko dla HyundaiPL/ Challenge only for member HyndaiPL
    Jest to wyzwanie pomocowe- zasilające konto naszego kolegi. Uważajcie jak będziecie wybierać wyzwania :wink:


    Ja właśnie nie zauważyłem, a Go nie ma i nie mam Mu jak tego przekazać :???:
    Ostatnio zmieniony 17 lut 2013, 16:52 przez HaaKss, łącznie zmieniany 2 razy.
    Ukryty tekst:
    Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije.

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek
    ed. by Xarlith - Popraw podpis na zgodny z regulaminem
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 17 lut 2013, 23:59

    HaaKss pisze:
    Lelodriver pisze:Dzisiaj wstawiłem do MCW wyzwanie pt. Wyzwanie tylko dla HyundaiPL/ Challenge only for member HyndaiPL
    Jest to wyzwanie pomocowe- zasilające konto naszego kolegi. Uważajcie jak będziecie wybierać wyzwania :wink:


    Ja właśnie nie zauważyłem, a Go nie ma i nie mam Mu jak tego przekazać :???:


    ok,
    zdarza się np
    postaram się odzyskać kasę bijąc twój rekord
    jezeli mi się nie uda to Ty zasilisz konto HyndaiPL lub przygotujesz wyzwanie tylko dla mnie
    bo 150 k $ piechotą nie chodzi :wink:
    Ostatnio zmieniony 17 lut 2013, 23:59 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 42

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do