Odpowiedz Posty: 42
Aktualnosci z życia klubu
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 04 cze 2013, 0:09

    Tak jak piszesz Mat Michał zrobił Ci niespodziankę i zaskoczył Cię.
    Ja muszę przyznać, że wiedziałem o odejściu Michała od pewnego czasu więc zaskoczony nie byłem.

    Michałowi mogę napisać krótko, że mimo iż od pewnego czasu nie uczestniczyłeś z nami w trenach, wyścigach i nie brałeś udziału w wyzwaniach, zlotach itd. to doceniam twoje zaangażowanie związane z wprowadzeniem kl. userbarów, aktywnością na forum oraz tym, że wiedzieliśmy kiedy możemy liczyć na Ciebie, a kiedy nie :thumbup: bez kręcenia i kombinowania i za to dla Ciebie duży plus.
    Dzięki Michał za to co zrobiłeś 3maj się ciepło :przyjaciel:
    i nie odchodź za daleko bo robota czeka (userbary )
    :kapelusz:

    Pozdrawiam
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Kub3kPL » 06 lip 2013, 8:31

    Witam,
    nosiłem się troche z tą decyzją - może być troche zaskakująca jak na mój dość krótki staż w klubie. Postanowiłem odejść. Powód może się wydawać nieco prozaiczny, ale dla mnie jest to bardzo ważne - jest tu za mało luzu. Wraca mi sytuacja z TC - te mroczki przed oczami na godzinę przed zlotem czy rodzice czegoś nie wymyślą, ten stres, żeby znowu nie dać plamy. Trwający półtorej godziny zlot w miłej atmosferze nie jest dla mnie wystarczająco satysfakcjonujący, aby pozbyć się niesmaku po stresie. Taki mam charakter, stresuje się często, i do tego bardzo mocno. TDU2 jest już w takim weku, że po prostu stwierdziłem że nie, nie ma sensu znów wyprówać sobie żył na tą grę. Mój okres spędzony w Club HerBz> to chwile miłe, które będę miło wspominał, klub jest świetny, ludzie mili, super atmosfera , ale nie ma za dużo luzu, wszystko musi być zgodnie z planem. Dziękuję za te pare tygodni wspólnej zabawy i życzę wszystkim klubowiczom CHB wszystkiego dobrego. Do zobaczenia na drogach Ibizy i O'Ahu :kapelusz:
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 06 lip 2013, 18:24

    Hej,
    Za mało miałeś luzu hmm :szok: Kto jak kto, ale Ty to już na brak luzu narzekać nie powinieneś. Ten twój wpis o braku luzu traktuję jako żart. Zorganizowałeś jeden zlot w ciągu kilku tyg. pobytu u nas i się zestresowałeś ojojoj.. Aby uniknąć stresu to bierze się drugiego organizatora i organizuje wspólnie z nim wyprawę klubową.
    Pisałem o tym w offtopie http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=206&t=1894&start=165
    Odchodzisz, a miałeś jak to napisałeś w offt zrobić wiele dobrego w kolejnych tygodniach OK :cool:
    Wiesz wydaje mi się, że tutaj nie chodzi o brak luzu tylko trudno było Ci znaleźć wspólny język z ludźmi starszymi od Ciebie. Po prostu nie ogarnąłeś tego co my tutaj robimy, jak to robimy, po co to robimy i podobnie jak w przypadku Michałmastera rozczarowałeś się będąc członkiem naszego klubu. Klub działa w różnych obszarach/ aktywnościach dostępnych w grze online + to co sami sobie wymyślimy i zapanujemy w naszym klubowym dziale, a klubowicze nie jeżdżą tylko po wyspie nabijając przebieg. Jest regulamin, są cele klubu i to jest jasne dla każdego kto się zapozna z tymi wątkami. Można sobie robić co się chce, ale należy pamiętać również o dokładaniu przysłowiowej cegiełki do rozwoju klubu. Nie będę wnikał jak było w TC i czym się tak u nich stresowałeś i nie chciałbym aby nas porównywano z TC biorąc pod uwagę poziom stresu wewnątrz klubu
    Wiem jedno :-D
    nasz klub działa już ok 1,5 roku bez zmuszania klubowiczów do produkcji punktów na koniec miesiąca i przetrwał do tej pory.
    Stresować to się może u nas tylko ten kto próbuje rżnąć głupa z pozostałych klubowiczów.
    Żeby czuć się dobrze u nas należy próbować budować sobie dobre relacje z innymi klubowiczami, ale żeby to zrobić należy uczestniczyć w miarę swoich możliwości w życiu klubu ( forum, aktywność w grze online itd) bo to zostanie zawsze docenione np. w czasie wyborów. Dobrze jest tez mieć jasno sprecyzowane wymagania wzgl. klubu do którego się wstępuje, a jeżeli coś jest niezrozumiałe w działalności klubu to pytać.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
    Ostatnio zmieniony 06 lip 2013, 18:24 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Kub3kPL » 06 lip 2013, 18:28

    Okej. Ja wiem swoje, ty wiesz swoje i po bajce. Nie wnikasz w to, co było w TC także nie wiesz, ile nerwów miałem napsutych przez tą grę i przez organizacje zlotów. W każdym razie jakoś niezbyt mnie obeszło twoje zdanie. Chill out :hipis:

    Pozdrawiam.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 06 lip 2013, 18:40

    Wiem, że Cię nie wiele obeszło bo po prostu jesteś jeszcze zbyt młody aby pewne sprawy ogarnąć :hej:

    Kub3kPL pisze:Okej. Ja wiem swoje, ty wiesz swoje i po bajce. Nie wnikasz w to, co było w TC także nie wiesz, ile nerwów miałem napsutych przez tą grę i przez organizacje zlotów. W każdym razie jakoś niezbyt mnie obeszło twoje zdanie. Chill out :hipis:

    Pozdrawiam.
    Ostatnio zmieniony 06 lip 2013, 18:40 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Mateusz97PL » 01 sie 2013, 12:10

    Hej .
    Postanowiłem odejść z klubu na własne życzenie.
    Powodem mojego odejścia wypalenie się w TDU2 ( Wyzwanie wewnątrzklubowe , międzyklubowe , lider itd.)
    Odeszłem również dlatego że od września ide do nowej szkoły i niewiem czy znajdę tyle czasu na granie jak za czasów gimnazjum.
    Wypaliłem się w TDU2 jeśli chodzi o wyścigi bo jazda free mi się nie nudzi.

    Dzięki za prawie 10 miesięcy wspólnej gry , za miło spędzony czas.
    Mimo że nie jestem najlepszym kierowcą , ani kosmitą poprawiłem swoje umiejętności w grze ( podniosłem skilla , przeszedłem na układ H ).
    Poznałem wiele ciekawych ludzi z którymi można porywalizować na poziomie.
    Dużo pięknych a zarazem śmiesznych spontanów które utkwią w pamięci.
    Jesteście naprawdę super ludzmi , nie załuję ani godziny spędzonej w waszym gronie.

    Za wszystko dziękuje !!
    Życze aby klub dalej prężnie działał.
    Powodzenia !!
    Do zobaczenia gdzieś na trasie. Mat ;-) .
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 01 sie 2013, 21:46

    Mateusz,
    Klub opuściłeś wczoraj i pożegnanie, a zarazem podziękowania za współpracę już były w pokoju czatowym na xf w gronie osób dostępnych online, ale dzisiaj przyszedł czas na to aby kliknąć kilka słów oficjalnie na forum i pozwolę sobie to uczynić zarówno jako starszy kolega z klubu oraz jako prezes klubu w którym byłeś prawie rok.
    Nie wiem czy pamiętasz gdzie i kiedy pojawił się Lelo i rozpoczął rozmowę z Tobą , a następnie zaprosił do zapoznania się z klubem, klubowiczami itd.
    Jeżeli nie to podpowiadam :-D wyspa Ibiza, miasto okolice ronda (niedaleko MCW) byłeś w towarzystwie 1-2 graczy z PL

    To jak byłeś odbierany w klubie, co wnosiłeś do jego rozwoju i za co lubili i nadal lubią Cię nasi klubowicze miałeś okazję przeczytać wczoraj na xfie. Pozostali klubowicze, którzy wrócą z urlopów na pewno będą mieli podobne odczucia co do twojej osoby i zapewne zaskoczy ich inf. o twoim odejściu.
    Ja ze swojej strony dziękuję Ci za to, że godnie reprezentowałeś nas w grze online, na forum, dzieliłeś się inf. z nowymi w klubie :thumbup:
    Co prawda byłeś mniej widoczny w naszym klubowym dziale na forum, ale nadrabiałeś dyskusjami z nami na xfie, udziałem we wspólnych trenach, kooperacji, rywalizacji z innymi klubami, zloty…ehh dużo tego było.
    Kiedyś rozmawiałem na twój temat z qazio i oboje doszliśmy do wniosku, że solidna z Ciebie chłopina (jak na 15latka ;)) Nie trzeba Ci za dużo tłumaczyć, bo wiesz co zrobić aby pchać ten wózek o nazwie klub. Zwrot " praca zespołowa " nie jest Ci obce :thumbup:

    Pamiętaj, że jesteś mile widzianą osobą w naszym klubowym dziale i jeżeli będziesz chciał do nas wrócić to miejsce dla Ciebie zawsze się znajdzie.

    Pozdrawiam :przyjaciel:
  • Pietras
    Posty: 6
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:13
    Reputacja: 0

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Pietras » 24 sie 2013, 12:49

    Hej
    Myślę, że biorąc pod uwagę moją aktywność w ciągu ostatniego miesiąca ta decyzja zbyt wielu osób nie zdziwi- zdecydowałem się na odejście z klubu. Nie myślałem, że stanie się to tak szybko ale całkowicie straciłem motywacje do gry, nie mam ochoty nie wyścigi i wykręcanie jak najlepszych czasów, przemierzanie wysp w pewnym sensie straciło dla mnie swój urok. Nawet gdybym wciąż miał ochotę ma kontynuowanie gry w TDU musiałbym to w bliskim czasie musiałbym to przerwać z powodu nowej szkoły. Dziękuję wszystkim klubowiczom za każdy wspólnie przejechany kilometr, szczególnie Lelo I Fufenowi za wprowadzenie mnie do wyścigowej części gry. Pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze spotkamy się na drogach Ibizy i Oahu :)
  • Awatar użytkownika
    UntitledPL
    Posty: 425
    Rejestracja: 03 mar 2012, 22:11
    Reputacja: 0
    Hobby: lotnictwo
    Samochód: Peugeot 508SW
    Nick w TDU2: UntitledPL
    Lokalizacja: Poznań

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: UntitledPL » 02 wrz 2013, 16:33

    Podejrzewam, że możecie być zdziwieni moją decyzją, podobnie zresztą jak ja sam dziwię się moim absolutnym brakiem chęci do gry w TDU, a już tym bardziej do organizacji zlotów, jednak zdecydowałem o odejściu z CHB. Powodów jest kilka, więc wymienię te najważniejsze, nie rozpisując się zanadto.

    Jak wiecie przybyłem do klubu miesiąc przed wakacjami. Zdążyłem wtedy poznać część ekipy, oraz pograć trochę w trybie "za liderem", lecz jak zawsze utraciłem część z moich chęci do gry, liczyłem na to, że będę mógł pograć "na serio" w przerwie od nauki. Niestety jak zawsze moje wakacje były bardzo zajęte. Wykazaliście się łaskawością w przydzielaniu mi urlopu, gdyż praktycznie cały czas ich trwania byłem poza domem, nie miałem więc dostępu do internetu, a już tym bardziej do mojego PCta z TDU2. Gorąco liczyłem, że po powrocie będę mógł pograć z wami, może wreszcie zacząć organizować jakieś zloty - niestety okazało się, że więcej przyjemności sprawiała mi gra np. w ETS2 czy FSXa. Głupio składa się, że z CHB odeszły też osoby z którymi miałem najlepszy kontakt - Majster, Hjun czy Sky.

    Postanowiłem odczekać trochę i zobaczyć jak to będzie z moim zapałem do TDU, jednak na chwilę obecną nie zapowiada się, abym miał takowy odzyskać. Zadecydowałem, iż nie ma sensu siedzieć w klubie jako osoba, która jest na papierze, jednak nic nie robi. Bardzo obawiam się też tego, iż w rozpoczynającym się roku szkolnym będę miał cały natłok nauki, w związku z czym wolę odejść wcześniej i nie zawieść was i siebie jeszcze bardziej niż robię to w tej chwili :( Wiem, że pokładaliście we mnie nadzieje, co niejednokrotonie było mi powiedziane, no ale co mogę powiedzieć? Przykro mi? To takie banalne...

    Rozumiem, że możecie być na mnie źli z powodu zabierania wam miejsca w tym klubie przez tak długi czas, jednak gorąco liczę, że zrozumiecie mój problem oraz podejście do sprawy i spojrzycie na to łagodnym okiem - poznałem w CHB> kilka wspaniałych osób i liczę, że dane mi będzie jeszcze kiedyś z wami pograć, bez niesmaku wynikającego z mojej decyzji oraz braku spodziewanej aktywności...

    Do zobaczenia na drodze,
    Unti :)
    Obrazek
    AsRock P67 Pro3 B3 | Intel i5-2400 | Sapphire Radeon 7850 OC 2GB | 2x4GB Patriot | OCZ StealthXStream 700W | SilentiumPC Brutus 410 | Seagate Barracuda 1TB | Windows 7 Home Premium 64 bit | iiyama ProLite E2409HDS | Logitech Driving Force GT | Saitek Cyborg Fly 5
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Fufen » 05 sty 2014, 15:06

    Po 8 miesiącach bycia z Wami nadszedł czas na mnie. Muszę niestety to stwierdzić, że klub bez aktywnych klubowiczów nie ma prawa bytu. W ostatnim czasie w Naszym klubie można było odnotować bardzo słabą frekwencję stąd też moja decyzja o opuszczeniu klubu. Po prostu nie mam się z kim już ścigać.

    Wstępowałem tutaj jako amator szos TDU2. Byliście praktycznie moim pierwszym klubem, w którym można było zasmakować prawdziwej rywalizacji czy to na wyzwaniach międzyklubowych czy też w jeździe za liderem. Podziękowania w stronę klubowiczów Adama, Karola, Artura za wtajemniczenie mnie w świat zmagań wyścigowych i także za poprawę moich umiejętności jazdy w tej oto grze.Dziękuję wam również za mnóstwo czasu spędzonego razem na przeróżnych wyprawach i zlotach. Zawsze będę Was miło i ciepło wspominał.

    Mam nadzieję, że póki serwery TDU2 działają spotkamy się jeszcze na wyspach.
    Pozdrawiam Fuf.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 28 mar 2014, 20:02

    Uaktualniam inf. dotyczące klubu, bo niedługo pająki zrobią na tym wątku taką pajęczynę, że zapomnimy, że go mamy :-)
    Na początek podziękowania dla Pietrasa i Untiego za rok2013.
    Joker już dziękował w naszym imieniu w wątku, który prowadzi, to ja tylko dodam tak: byliście Panowie z nami niezbyt długo, ale czas spędzony z Wami będziemy miło wspominać i za to dzięki.
    A teraz duże dzięki dla Adriana za te 8 miesięcy z nami. Fuf doceniamy Twój wkład włożony w działalność klubu (zajmowanie się działem klubowym, pomoc nowym klubowiczom , udział w wyzwaniach kooperacyjnych - sporo rekordów pobiliśmy razem!
    Miło było nam patrzeć jak rozwijasz swoje umiejętności ”drivera” razem z nami i pomagasz nam współtworzyć życie klubowe.
    Podsumowując :piwo: doceniamy, pamiętamy i tak jak Ty Adrian nas, tak my Ciebie tez będziemy miło i ciepło wspominać. Pamiętaj, że u nas zawsze znajdziesz miejsce więc wbijaj bez krępacji.


    A teraz dwie inf. z okresu kiedy byłem poza zasięgiem (praca, wyjazdy) i klubem zajmował się Fufen oraz szokoPL

    16.12.2013

    Został przyjęty nowy klubowicz o ksywie IIIyrians (IT)

    08.01.2014

    Funkcję wiceprezesa Adrian przekazał Karolowi (SzokoPL). Mimo, że nie jest to wybór poprzez głosowanie, a tylko poprzez przekazanie władzy to myślę, że nie ma osoby w klubie, która znając Karola i jego aktywność w roku 2013 nie zgodziłaby się z taką decyzją. Wybór całkowicie akceptuję.

    Rok 2014 Styczeń - Marzec
    Do klubu dołączyli, odeszli z niego lub zostali usunięci.

    25.01.2014

    Przyjęto do klubu BLACK BULLS(PL) – 58lvl. Czarny byk ma 1.5 roczną przygodę z grą TDU2 i jeżeli uda się go oderwać od kart to będzie z niego pożytek nie tylko w kasynie.

    7.03.2014

    Przyjęto do klubu gracza Davy Scott (UK) David rocznik 1985, 58 lvl, zainteresowania dł. wyprawy , wyścigi, malowanie pojazdów (w garażu , świetne furki -zobaczcie), mody.
    David gra prawie codziennie więc spotkacie go w mniej więcej od godz. 21-24, a jak trafi na mnie lub Rycha94 to pojeździ nawet do godz.1 lub 2 ;-)

    9.03.2014

    Przyjęto do klubu Lecha ksywa LAKPL, 51 lvl. Zaint.: wyprawy klubowe, lider, wyścigi.

    Przyjęto do klubu Pawła ksywa PAUL2000, 63lvl Zaint.: wyprawy klubowe, od czasu do czasu wyścigi .
    Z Pawłem rozstaliśmy się w dn. 26.04.2012r i teraz Paweł wraca do nas. Witamy i mamy nadzieję, że się odnajdziesz w nowej rzeczywistości klubowej.

    9 - 15.03.2014 Połączenie klubów HerBz i Falubaz Drivers.
    Przyjmujemy Falubaz Drivers w składzie:
    Kacper, ksywa Ocio (PL)- 43lvl. Zaint. Wyprawy klubowe, wyścigi
    Zgodnie z umową pomiędzy naszymi klubami Kacper jako Prezes Falubaz Drivers otrzymuje pozycję II Wiceprezesa(Menedżer w grze) i będzie miał możliwość współdecydowania o działalności klubu, wnosić propozycje zmian w regulaminie itp. Mam nadzieję, że Kacper ogarnie to co i jak my tutaj robimy oraz wspólnie z nami przyczyni się do dalszego rozwoju klubu zarówno na forum jak i w grze.

    Rysiek, ksywa Rychu94(PL) – 51 lvl. Zaint. Wyprawy klubowe, off-road, wyścigi

    Damian, ksywa Banaan94 (PL) - 38 lvl. Zaint. Wyprawy klubowe,

    11.03.2014
    Przyjęto do klubu ”Pota” ksywa potifoni (Austria) , 53lvl. Zaint. Wyścigi, kooperacja

    13 - 28.03.2014
    Z klubu usunięto:
    Saverjana(SeverBogAd),
    Mateusza(Armorgedon),
    Zertimona
    Powód: zaangażowanie w życie klubowe w 2013r znikome oraz brak kontaktu z klubem(xf, pw, email)

    IIIyrians (IT)
    Powód: znikoma obecność w klubie, brak kontaktu z klubem, 0pkt

    Kamila(ScreamPL1)
    Powód: znikoma obecność w klubie, brak kontaktu z klubem, zaangażowanie w życie klubowe (dział forum i gra online) =0, pkt klubowe od momentu dołączenia: 0

    Uwaga.
    Decyzja o usunięciu klubowicza z klubu została podjęta zgodnie z regulaminem klubu w którym przypominam było brane pod uwagę całe zaangażowanie członka klubu od momentu dołączenia do nas do dnia w którym została podjęta decyzja o jego usunięciu.

    14.03.2014
    Z klubu odchodzi VRRaven

    19.03.2014 - 25.03.2014
    Przyjęto do klubu:
    Michała ksywa FalcoR (PL), 62lvl, Zaint. Wyprawy klubowe, wyścigi

    SaNti (FR) 25 lat, 68 lvl . Zainteresowania offroad, wyścigi na offie

    Florenzo641(FR) 25 lat, 33 lvl . Zainteresowania eksploracja wysp i pojedynki 1 vs 2-3 za k$

    Martin333(PL), 22 lat, 61 lvl. Zainteresowania: wyścigi, kooperacja, wyprawy klubowe


    Na zakończenie APEL do NOWYCH w klubie oraz do pozostałych klubowiczów(takich jak np. Rysiek, Damian, Paweł, Michał aka MiszaJDM, Michał aka FalcoR), których spotykam lub spotykają inni nasi klubowicze na spontanach. Wiem, że część z Was jeszcze nie zdążyła się poznać z pozostałymi członkami klubu i wpadacie do gry o różnych porach nie wiedząc kto i o której godz. pojawi się w grze.
    Aby to usprawnić MOŻECIE
    1. Organizować PLANOWANE ZLOTY, SPONTANY np. dot. wyścigów lub wyścigów kooperacyjnych w naszych klubowych wątkach. Wstawianie inf. o planowanej aktywności/grze nawet na 1-2 godziny przed rozpoczęciem tez ma sens.
    Takie spontany to db okazja do poznana starych i nowych członków klubu.

    Panowie dział klubowy jest do waszej dyspozycji więc nie czekajcie na to aż ktoś umieści inf. o zlocie, treningu lub propozycję jazdy klub vs klub. WSTAWIAJCIE JĄ SAMI podając godzinę i termin. Chyba wiadome jest wszystkim jak to działa hmm... Ktoś od nas przeczyta propozycję wspólnej jazdy, dopisze się na listę w waszym temacie lub pojawi się o podanej porze online i już macie kompanów do jazdy.
    Ja np. wchodzę do gry prawie codziennie w godzinach w których wiem, że spotkam tego czy innego klubowicza, bo np umówię się z nim na xfie dzień wcześniej lub w tym samym dniu w którym będziemy razem śmigać, albo wiem o której godz. zwykle leci na wyspy ;-)
    Jeżeli wstawicie inf. w wątku to mogę pojawić się o godz. którą zaproponujecie.

    2. Wątek klubowy o tytule Przedstawiciele klubu HerBz został uaktualniony i pod każdą waszą ksywą jest podany kontakt z klubowiczem np. link do XFIRE. Klikacie na niego i dodajecie sobie ksywkę klubowicza do swoich znajomych na xfie. Widząc naszych na liście klubowej łatwiej będzie Wam się umawiać na wspólną jazdę.
    WARTO tez sprawdzić online czy kogoś z naszych nie ma bo nie wszyscy załączą xf lub załączają go dopiero jak pojawi się ktoś w grze i tutaj polecam pkt.1 organizowania aktywności poprzez dział klubowy.

    Pozdr :kapelusz: i do zobaczenia w klubie.
    Lelodriver

    P.S. Regulamin zostanie zaktualizowany do dn. 10 kwietnia 2014, aby dostosować go do obecnej sytuacji w klubie.

    Ed1. 11.04.2014 przez Lelodriver.
    Dodaję inf. z kwietnia
    1. W dn 04.04 został przyjęty PolandDriver47 - rek.przez FalcoRa
    2. W dn.06.04 z klubu zostali usunięci Czaczo (Muczaczo) Damian oraz BLACKBULLS
    Powód usunięcia: działanie w celu rozwoju klubu=0, ostanie miesiące to brak jakiejkolwiek aktywności w grze lub na forum, brak kontaktu z klubem(xf nieaktywny, pw nie odebrane) :thumbdown:
    3. Regulamin uaktualnimy do końca kwietnia 2014


    Ed2. 19.04.2014 przez Lelodriver
    1. W dn.14.04.2014 został przyjęty gracz o ksywie SADAM (FR)
    Ed.3 Lelo w dn. 02.05.2014
    W dn 02.05.2014 z klubu zostali usunięci SirMisiekPL, Gezmond, BillPL
    Powód usunięcia: działanie w celu rozwoju klubu=0, ostanie miesiące to brak jakiejkolwiek aktywności w grze lub na forum lub brak kontaktu z klubem(xf nieaktywny, email)
    Ostatnio zmieniony 28 mar 2014, 20:02 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Aktualnosci z życia klubu

    autor: Lelodriver » 05 sty 2015, 18:14

    ROK 2015 :-D

    Wszystkim obecnym i byłym członkom Klubu HerBz> oraz osobom zaprzyjaźnionym z nami życzymy

    Szczęśliwego Nowego Roku !

    Zarząd klubu

    :piwo: :przyjaciel: :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 18:14 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 42

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do