Odpowiedz Posty: 14 Strona 1 z 1
Pościgi policyjne / Chase Mode
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Lelodriver » 23 sty 2013, 0:16

    Wątek do umawiania się na zabawę w policyjne pościgi.
    Uciekinier lub policjant sam wybierasz rolę dla siebie

    Kto ...
    dzień ...
    godzina ...
  • Awatar użytkownika
    Adam77
    Posty: 116
    Rejestracja: 06 mar 2013, 21:23
    Reputacja: 0

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Adam77 » 16 mar 2013, 15:35

    Hej

    Szukam osoby, która pomoze mi nabic 20 zadań jako policja ( ja policjant Ty uciekinier ) bo w chwili obecnej w normalnej grze jest to prawie niemożliwe do zrobienia. Całość powinna zająć jakieś 10 -15 minut - nie chodzi mi o ganianie się tylko o nabicie tego do levela - czyli taranujesz radiowoz, ja dostaje wezwanie, ja Cie zaraz łapie i kolejny raz tak w kółko. :crazy:

    Pasuje mi każdy dzień miedzy godziną 16- a 23 oprócz dzisiaj bo leci KSW.

    z góry dziękuję za pomoc :hi
    pozdrawiam
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Michalmaster » 16 mar 2013, 16:14

    Adam77 pisze:Całość powinna zająć jakieś 10 -15 minut

    Gwarantuję Ci, że to tyle czasu nie zajmie. Kaprysy serwerów to jedno (możesz tłuc w radiowozy, a będą Cię boty ganiać zamiast graczy, a zatrybi może za 5 razem) a druga sprawa to to, że czasem przez 10 min możesz nie spotkać policji.

    Dlatego zarezerwuj sobie więcej czasu ;)

    Powodzenia! :-)
    Ostatnio zmieniony 16 mar 2013, 16:14 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Lelodriver » 16 mar 2013, 16:15

    do takiej akcji potrzeba więcej niż jednego policjanta (pościg uruchamia się jeżeli zaakceptują go chyba 2 lub 3 osoby :scratch )

    Powiem tak, nie przepadam za takim ustawionym nabijaniem pościgów, ale mogę pomóc np. jutro lub w tygodniu.
    Poczekajmy aż inni przeczytają wątek i jak będzie wystarczająca ilość osób to możemy uzgodnić dzień i godzinę na takie akcje.
  • Awatar użytkownika
    Adam77
    Posty: 116
    Rejestracja: 06 mar 2013, 21:23
    Reputacja: 0

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Adam77 » 16 mar 2013, 16:25

    Potrzebne są 2 osoby do przyjecia poscigu (czyli razem 3 osoby - 1 uciekający i 2 goniących) żeby to zaliczyło, myslalem zeby isc np. pod lotnisko ( w 2 osoby jeśli się nie znajdzie trzecia) gdzie jest zawsze duzo osob i ktos sie na pewno zglosi do łapania oprócz mnie. ;)


    EDIT: Rozumiem Lelo, że to sztuczne nabijanie ale nie mam szans tego zrobić sam (gram 67 godziń w tdu2 i ani razu nie trafiłem żeby kogoś gonić). W drugą stronę - czyli jako uciekający to już sobie sam to zrobie bez problemu. :angel:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Michalmaster » 16 mar 2013, 18:51

    Kiedyś jak jeszcze nie mieliśmy działu, podjąłem się organizacji czegoś takiego za pomocą PW... Oj ciężko było.
    Jednym spotkaniem się tego raczej nie załatwi, potrzeba całej serii (no chyba, że grasz non stop, wtedy po kilku(nastu) godzinach się to jakoś uciuła).

    Ale podejrzewam, że sporo osób od nas jeszcze braki w tych kwestiach. Kiedyś na pewno się będzie organizować takie spoty ;)
  • Awatar użytkownika
    Adam77
    Posty: 116
    Rejestracja: 06 mar 2013, 21:23
    Reputacja: 0

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Adam77 » 16 mar 2013, 19:27

    ja tam jestem pewny, że to tylko formalność na pewno nie na kilka godzin - wystarczy że sie zlinkujemy w sejse, podejdziemy na lotnisko i bez uciekania to się da zaliczyć raz za razem. Jak gram w uciekającego to nie ma żadnego problemu żeby się ktoś znalazł do łapania. :thumbup:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Michalmaster » 17 mar 2013, 10:31

    Zależy jeszcze ile masz tych pościgów.
    Adam77 pisze:gram 67 godziń w tdu2 i ani razu nie trafiłem żeby kogoś gonić

    Czyli wnioskując nie masz ani jednego, a to może zająć sporo czasu.

    Nie przeczę, może się trafić tak, że wszystko będzie szło jak po maśle i w miarę szybko się z tym uporasz.
    Jest jednak możliwość, że natrafisz na wyjątkowo "tępy" okres czasu, kiedy można się w to bawić niemalże bez końca.

    Od początku chodzi mi o to, żebyś nie nastawiał się na szybką akcję, bo może być zupełnie na odwrót, a wtedy dziwna mina na twarzy nieunikniona ;)

    Michalmaster pisze:Kiedyś jak jeszcze nie mieliśmy działu, podjąłem się organizacji czegoś takiego za pomocą PW

    I wtedy właśnie (ja, Lelo, Qazio, Pazura) tłukliśmy się dobre 1,5h - 2h i zrobiliśmy może 8 czy 9 pościgów.
    Ostatnio zmieniony 17 mar 2013, 10:31 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Adam77
    Posty: 116
    Rejestracja: 06 mar 2013, 21:23
    Reputacja: 0

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Adam77 » 17 mar 2013, 15:29

    Chociaż żeby spróbować z kimś, jak nie bedzie szło nabicie tego to się najwyżej zrezygnuje. :)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Michalmaster » 17 mar 2013, 15:36

    Ja bym chętnie Ci pomógł gdyby nie to, że mnie samemu jeszcze brakuje tych pościgów...

    A rezygnować nie ma co, kiedyś samo przyjdzie ;)
  • Awatar użytkownika
    Adam77
    Posty: 116
    Rejestracja: 06 mar 2013, 21:23
    Reputacja: 0

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Adam77 » 17 mar 2013, 16:20

    Michalmaster pisze:Ja bym chętnie Ci pomógł gdyby nie to, że mnie samemu jeszcze brakuje tych pościgów...

    A rezygnować nie ma co, kiedyś samo przyjdzie ;)


    Nie ma problemu żebyśmy to zrobili na zmiane - raz Ty policjant raz ja(bez ganiania się żeby nie tracić czasu).
    Chętnie służę pomocą rownież w przyszłości jakby ktoś inny z klubu potrzebował to zaliczyć.
    Ostatnio zmieniony 17 mar 2013, 16:20 przez Adam77, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Michalmaster » 17 mar 2013, 16:21

    Pomyślę, chociaż u mnie ostatnio krucho z czasem. Ale dzięki!
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Lelodriver » 17 mar 2013, 21:11

    Co do tych pościgów to pamiętam, że do takiej akcji najczęściej wybierałem miejsca w środku miasta na wyspie Oahu (ok. 2-3km od Kasyna)
    Wybierałem je ponieważ jest tam wiele skrzyżowań i tam jeździ więcej pojazdów policyjnych lub wozów strażackich :ok niż w innych miejscach na wyspie.
    Dobrym pomysłem jest tez dostanie się w takie miejsce na mapie gdzie jest najwięcej graczy oraz powiązanie się z nimi w sesji i zainicjowanie akcji pościgowej.
  • Awatar użytkownika
    Adam77
    Posty: 116
    Rejestracja: 06 mar 2013, 21:23
    Reputacja: 0

    Pościgi policyjne / Chase Mode

    autor: Adam77 » 20 mar 2013, 16:24

    Trafiłem wczoraj na swoj pierwszy poscig po 75 godzinach gry, pod lotniskiem ale to był jakis rusek ze sczitowanym autem który przenikał przez drzewa haha

    Moim celem jest zdobycie 60lvl w tej grze ( achievement na steamie ) obliczyłem sobie punkty do levelów i te poscigi policyjne jednak nie będą mi potrzebne, ale jakby ktoś chciał się umówić kiedyś na zaliczenie tego to służę pomocą :-D
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 14 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Przejdź do