Odpowiedz Posty: 174
MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Michalmaster » 04 mar 2013, 9:02

    No mi ogólnie trasa też się podoba. Ten pasek kary bardzo ostudził moje skłonności do ścinania zakrętów gdzie się da. Są mimo wszystko jednak miejsca, gdzie można sporo urwać i poświęcić kilka karnych sekund aby zyskać dwa razy więcej tych "prawidłowych". Klasa pojazdu także dobra, ewentualnie można by jeszcze pomyśleć nad A4, ale to już nieważne.

    Teraz mam propozycję: Lelo, co powiesz, aby następna trasa była prędkościówką na Zondę Cinque? Na Hawajach, rzecz jasna ;)
    Ostatnio zmieniony 04 mar 2013, 9:02 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Lelodriver » 08 mar 2013, 0:16

    Paprycki pisze:Tak więc przejechałem się i trasa jest całkiem wymagająca ale w sumie to jechało mi się bardzo fajnie. No i teraz przynajmniej nigdzie się nie zgubiłem :P Kara zmusza do idealnej jazdy i czasem lepiej jest mocniej przyhamować niż przesadzić bo potem dodatkowe sekundy lecą w mgnieniu oka nawet za najdrobniejsze zjechanie z asfaltu ( Mi to nawet pasuje ale czasem bywa to jednak dość irytujące.

    Ogólnie :ok

    Michalmaster pisze:No mi ogólnie trasa też się podoba. Ten pasek kary bardzo ostudził moje skłonności do ścinania zakrętów gdzie się da. Są mimo wszystko jednak miejsca, gdzie można sporo urwać i poświęcić kilka karnych sekund aby zyskać dwa razy więcej tych "prawidłowych". Klasa pojazdu także dobra, ewentualnie można by jeszcze pomyśleć nad A4, ale to już nieważne.

    Teraz mam propozycję: Lelo, co powiesz, aby następna trasa była prędkościówką na Zondę Cinque? Na Hawajach, rzecz jasna ;)

    Odpowiadam :) następne wyzwanie na uzyskanie najlepszego czasu przejazdu trasy będzie pod kl. C3 lub pod Pagani Zonda Cinque A1 :scratch. Mam tez przygotowaną jedną " prędkościówkę " i myślę, ze nadaje się pod zondę. Jutro zdecyduję, czy wrzucić dwa rożne wyzwania jednocześnie czy w odstępie 1-2 dni.


    A teraz co do trasy aktualnego wyzwania to przyznaję, trasa jest dość wymagająca, ale chyba Wam się podoba (przynajmniej tak wnioskuję z powyższych postów). Pasek kary o którym wspomniał Patryk ma trochę ostudzić zapędy do ścinania - ZGADZA SIĘ. Michał wspominał o miejscach gdzie można urwać trochę czasu ryzykując naliczanie karnego czasu. Tak są takie miejsca i dlatego tez jest wprowadzony pasek kary :wink: Kazdy z Was musi rozstrzygnąć czy podejmie ryzyko ścięcia niektórych zakrętów :whistle i przejechania na dużej prędkości po poboczu czy nie.
    Aktualne czasy przejazdów pokazują, ze niektórzy nasi koledzy umieją ujarzmić Astona i wykręcić bdb czas, ale zaskoczeniem dla mnie jest tez bdb czas Adriana(aktualnie miejsce 2) ustanowiony UWAGA! Alfa 8C Competizione i co ciekawe dość długo utrzymywał się z tym czasem na 1 pozycji.

    PS Do zakończenia wyzwania pozostało 14 godzin.
    Ostatnio zmieniony 08 mar 2013, 0:16 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Lelodriver » 08 mar 2013, 17:01

    Wyniki wyzwania Ibiza race 1
    Po wyrównanej walce pomiędzy qazio i Nightem o miejsce pierwsze qazio odzyskał prowadzenie i wygrał wyzwanie
    Wygrana 74.500 $
    Mi udało się Caterhamem pokonać Patryckiego i wskoczyć na podium. Trzeba przyznać, że zejście poniżej 5.10 s to już nie lada wyzwanie dla Caterhama :nea . Aston mi na tej trasie w ogóle nie pasował(np skręcanie) wiec odpuściłem sobie jazdę tym pojazdem, a Merc był trochę za wolny więc wyciskałem ile moglem z Cata :-D

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 08 mar 2013, 17:01 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Lelodriver » 08 mar 2013, 17:28

    Obrazek

    TO BĘDZIE WEEKEND Z SAMOCHODEM PAGANI ZONDA CINQUE !!

    DWA WYZWANIA
    1) WYZWANIE PRĘDKOSCIOWE (WYBOR TRASY DO UZYSKANIA NAJLEPSZEGO WYNIKU NALEZY DO WAS) - Lelo speed challange 1
    2) WYZWANIE Z TRASĄ DO JAZDY NA CZAS - drive fast inside the city 2



    Tyt. wyzwania: Lelo speed challange 1
    Stawka: 350 $
    Nagroda: 7.000 $
    Czas na realizację: 3 dni
    Auto: Pagani Zonda Cinque (kl. A1)
    Uwaga: start wewnątrz miasta, nie ma paska kary, traffic ustawiony na minimum, naliczanie punktów od prędkości 100 km/h

    Obrazek

    Podpowiedź: wybierz taką drogę, która pozwoli uzyskać najlepszy wynik :wink:


    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

    Tyt. wyzwania: drive fast inside the city 2
    Stawka: 300 $
    Nagroda: 13.000 $
    Czas na realizację: 5 dni
    Auto: Pagani Zonda Cinque (kl. A1)

    Uwaga: start w środku miasta (wyspa Oahu); odcinki z długimi prostymi, pasek kary ustawiony na minimum
    To jedna z najładniejszych lub najładniejsza trasa w mojej kolekcji :ok

    Obrazek


    ZAPRASZAM DO RYWALIZACJI I OCZYWIŚCIE CHĘTNIE POCZYTAM CO SĄDZICIE O NOWYCH TRASACH
    Ostatnio zmieniony 08 mar 2013, 17:28 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Michalmaster » 08 mar 2013, 17:38

    Coś dla mnie yes
  • Awatar użytkownika
    qazio
    Posty: 121
    Rejestracja: 23 kwie 2012, 17:14
    Medale: 2
    Reputacja: 6
    Imię: Artur
    Hobby: Sporty Motorowe, Gała, Sport
    Nick w TDU2: qazio
    Lokalizacja: Łódź
    :
    Barkowice 2017 Grozokonkurs
    Polubił: 6
    Otrzymanych polubień: 4

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: qazio » 08 mar 2013, 22:24

    Wyścig Ibiza race 1 dla mnie zajebioza -długość trasy optymalna + te fajne zakręty;
    jazda DBS-em dla mnie była miodzio :ok
    Ostatnio zmieniony 08 mar 2013, 22:24 przez qazio, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Michalmaster » 09 mar 2013, 8:42

    Lelodriver pisze:CHĘTNIE POCZYTAM CO SĄDZICIE O NOWYCH TRASACH

    A więc tak: czasówka - idealna, nic nie można zarzucić. Proporcje prostych w stosunku do zakrętów, dobór auta (które uwielbiam). Super!

    Natomiast więcej pogadam sobie o prędkościówce. Raczej będę odosobniony w swoim zdaniu, ale trudno.
    Nie podoba mi się własny wybór trasy, którą mamy jechać. Przestało się liczyć to, kto osiągnie lepszy wynik, tylko to, kto wykombinuje lepszą trasę. Miejsce gdzie startujemy to samo centrum miasta (dużego miasta). Uliczek do wyboru od groma, nie wiadomo gdzie jechać. Można mieć szczęście i w pierwszym przejeździe trafić na optymalną drogę, ale równie dobrze można go nie mieć i tłuc się po wszystkich zakamarkach a na właściwą trafić na sam koniec. Mnie osobiście trafiła się druga opcja...
    Dlatego moim zdaniem lepsze są trasy z oczywistą drogą przejazdu. Chociaż liczą się umiejętności jazdy a nie kombinowania.
    Ostatnio zmieniony 09 mar 2013, 8:42 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Paprycki
    Posty: 33
    Rejestracja: 12 lut 2013, 14:35
    Reputacja: 0
    Imię: Patryk
    Samochód: 04 Focus Mk1
    Nick w TDU2: Paprycki
    Klub: CHB>
    Lokalizacja: Płock/Łódź

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Paprycki » 09 mar 2013, 15:05

    Kilka przejazdów mam już za sobą więc pokuszę się o pare słów ;)

    Co do prędkościówki no to jakimś szczególnym fanem tego typu rozrywki nie jestem więc nie będę się na ten temat rozpisywał. Zostawię prędkościówki ruskim w bugatach ss :razz:

    Co do trasy to naprawdę fajna :hi . Nie jest ani za trudna ani za łatwa, akurat w sam raz. Podobnie z długością - jak dla mnie optymalna. W kilku miejscach trzeba uważać ale ogólnie trasa nie stanowi gigantycznego wyzwania więc jechało mi się bardzo przyjemnie mimo tego że musiałem korzystać z Pagana :o którego wielkim fanem nie jestem.

    Odnośnie samego Pagana no to trochę zmieniłem nastawienie do tego auta. Z auta którego raczej unikałem stało się takim bardziej neutralnym. No i to by było na tyle bo się tu nieźle rozpisałem :silent: ;p
    Obrazek Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Michalmaster » 10 mar 2013, 14:50

    Nagrałem powtórkę swojego przejazdu - do dzisiaj myślałem, że zwycięskiego... Ale nie z Qaziem takie numery.. :(

    [xfirevideo]5e9cfc[/xfirevideo]
    Ostatnio zmieniony 10 mar 2013, 14:50 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    qazio
    Posty: 121
    Rejestracja: 23 kwie 2012, 17:14
    Medale: 2
    Reputacja: 6
    Imię: Artur
    Hobby: Sporty Motorowe, Gała, Sport
    Nick w TDU2: qazio
    Lokalizacja: Łódź
    :
    Barkowice 2017 Grozokonkurs
    Polubił: 6
    Otrzymanych polubień: 4

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: qazio » 11 mar 2013, 14:41

    drive fast inside the city 2

    nocny przejazd
    http://www.xfire.com/video/5ea541
    Ostatnio zmieniony 11 mar 2013, 14:41 przez qazio, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Lelodriver » 12 mar 2013, 1:15

    qazio pisze:drive fast inside the city 2

    nocny przejazd
    http://www.xfire.com/video/5ea541


    obejrzałem sobie ten film i jeżeli się nie mylę to Michał przegrał z tobą na ostatniej prostej :whistle
    Początek trasy masz bdb potem zaliczasz stratę z 1.17 do 0.8(kol.zielony) i tak jeszcze kilka razy aż do ostatniego zakrętu i prostej na której masz stratę(kol.czerw) Tutaj dobór odpowiedniego biegu zdecydował o wygranej :scratch
    Ostatnio zmieniony 12 mar 2013, 1:15 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Michalmaster » 12 mar 2013, 13:21

    Lelodriver pisze:Tutaj dobór odpowiedniego biegu zdecydował o wygranej

    Ano właśnie. Się miało sprawne pedały to się na sekwencji jeździło... Teraz trza polegać na automacie, a moje zdolności szamańskie jeszcze nie są mocno rozwinięte i czasem nie dam rady wywołać zmiany biegu w odpowiednim momencie :razz:

    Ale swoją drogą dobrze będę wspominał to wyzwanie. Zrobiłem czas, do którego przez kilka dni pociła się połowa klubu :lol:
    Dopiero naszemu Ulubieńcowi Kobiet się udało... :clap:
    Ostatnio zmieniony 12 mar 2013, 13:21 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    szoko
    Posty: 316
    Rejestracja: 18 sty 2013, 19:58
    Reputacja: 0
    Imię: Karol
    Samochód: AR 166 FL 3.2 V6
    Nick w TDU: szokoPL
    Nick w TDU2: szokoPL
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 486
    Otrzymanych polubień: 172

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: szoko » 12 mar 2013, 16:50

    drive fast inside the city 2 - traska fajna optymalna, w końcu miałem trochę czasu więc przysiadłem wczoraj i dzisiaj trochę i jest 2 czas, gdzie w 1/4 trasy zaczął padać deszcz :-D Ogólnie jestem z siebie mega zadowolony :-D :-D
    Ostatnio zmieniony 12 mar 2013, 16:50 przez szoko, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Michalmaster » 12 mar 2013, 17:32

    szoko pisze:przysiadłem wczoraj i dzisiaj trochę i jest 2 czas

    :pala :-)
    Ostatnio zmieniony 12 mar 2013, 17:32 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    MCW Wyzwania tworzone przez członków klubu dla czł.klubu

    autor: Lelodriver » 14 mar 2013, 9:06

    Wyzwanie: Lelo speed challange 1 wygrał
    Nagroda: 25.550$
    Miejsce na pudle zajmuje również qazio(2) i Mateusz97PL(3)
    Obrazek


    Wyzwanie: drive fast inside the city 2 wygrał qazio,
    Nagroda: 182.200 $
    Miejsce na pudle zajmuje również szokoPL(2) i NightRider96(3)
    Obrazek

    Podsumowanie
    3 dniowe wyzwanie prędkościowe, które udało mi się wygrać przysporzyło mi trochę problemów już w momencie gdy Mateusz pobił mój wynik :pala Zmusił mnie do poszukiwania nowej lepszej drogi i podobnie było z pobiciem mojego wyniku przez qazio. Na szczęście udało mi się pojechać kilka razy nową trasą i przekroczyć barierę 7200 pkt. a potem pokonać qazio yes

    5 dniowe wyzwanie z jazdą na czas po wytyczonej trasie to były dopiero emocje (zobaczcie jak niewiele zabrakło Karolowi aby wygrać lub Michalowi aby dostać się na podium )
    Mnie chyba wymęczył dakar i inne jazdy i mimo prób nie udało mi się uzyskać lepszego wyniku niż ten widoczny w tabeli.

    Kolejne wyzwanie(a) będą dostępne w ten piątek
    Ostatnio zmieniony 14 mar 2013, 9:06 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 174

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Przejdź do