Odpowiedz Posty: 185
Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Fufen » 11 maja 2013, 10:54

    Lista:
    Lelodriver
    qazio (?)
    szokoPL (?)
    Fufen (?) jeszcze nie wiem co będę robił ale wieczorem chętnie wpadnę
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Michalmaster » 21 maja 2013, 21:35

    Jak jest u nas ktoś, kto potrafi na dowolnym zdjęciu wyciąć tło, zostawić obiekt i wstawić nowe tło, to poproszę o kontakt.
    Proponuję małą spółkę :cool:
  • Awatar użytkownika
    Adam77
    Posty: 116
    Rejestracja: 06 mar 2013, 21:23
    Reputacja: 0

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Adam77 » 21 maja 2013, 23:32

    Wypisałem się z klubu.

    Wszystkim klubowiczom wielkie dzięki za dobrą zabawe :thumbup: :piwo:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Lelodriver » 24 maja 2013, 9:00

    Adam77 pisze:Wypisałem się z klubu.

    Wszystkim klubowiczom wielkie dzięki za dobrą zabawe :thumbup: :piwo:


    Dzięki Adam,
    Jak zatęsknisz za nami to wracaj ;-)
    Ostatnio zmieniony 24 maja 2013, 9:00 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Kub3kPL » 01 cze 2013, 22:55

    qazio twoja trasa z crc będzie mi się śniła po nocach. Ale jutro i tak będę próbował pobić Karola D: Potrzebuje haraczu.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Lelodriver » 30 cze 2013, 1:09

    qazio dzisiaj trochę o Tobie rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że pogoniłeś swoje 204km tak daleko, ze nie prędko do nas wrócisz z tego urlopu.
    Nie rozwal nowej fury ;-)

    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, 1:09 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Kub3kPL » 30 cze 2013, 8:43

    Lelodriver pisze:Byli członkowie TC, Markrox
    Czy Wy już zapomnieliście jak przygotowuje się zloty? Jeżeli zapomnieliście jak to kiedyś robiliście na forum ogólnym lub jak było to robione w waszych klubach to Wam pokaże jak my to organizowaliśmy http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=206&t=1905


    Wypraszam sobie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale to ja rozruszałem towarzystwo zlotowe na forum moją serią zlotów. Czy któryś nie wypalił z mojej winy? Po za tym Michał nie odwala lipy. Michał robi dobre zloty często z ciekawymi trasami. Często mu coś wypada, ja wiem np. jak to jest jak masz zlot a tu rodzice każą ci gdzieś iść. Albo po prostu musisz gdzieś iść. Mamy też prywatne życie i czasami musimy je przełożyć ponad gre.
    Lipe to ty odwalasz na liderze ;) I przestań w końcu zaliczać Mikrusa jakby był kiedyś członkiem Markrox, bo nie był. No i jakbyś przestał przekręcać mój nick to też by było super. Chyba nie jest trudno napisać Kubek, tyle że z 3 zamiast litery e. Zacznij może kojarzyć fakty :)
    Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, 8:43 przez Kub3kPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Hyundai

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Hyundai » 30 cze 2013, 9:53

    Najlepiej będzie jeśli to wieczorem udowodnię, za mój najlepszy zlot uważam ten http://www.touristclub.hekko.pl/forum/v ... f=5&t=1667 na którym emocje w wyścigu sięgały zenitu :-D . Odnośnie Kuby i Michała, można powiedzieć że są zawodowcami jeśli chodzi o organizację zlotów bądź spontanów, nawet lepsi ode mnie. Jeśli chodzi o Kubę przykładem niech będą "Forumowe Cruisingi" które zorganizował na początku roku i ich nie "spieprzył" krótko ujmując :thumbup: . Michał również zna się na rzeczy... tzn. mało organizował bo właściwie zawsze był uczestnikiem ale jak coś robił to profesjonalnie ;-) .
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Lelodriver » 30 cze 2013, 18:26

    Kub3kPL pisze:
    Lelodriver pisze:Byli członkowie TC, Markrox
    Czy Wy już zapomnieliście jak przygotowuje się zloty? Jeżeli zapomnieliście jak to kiedyś robiliście na forum ogólnym lub jak było to robione w waszych klubach to Wam pokaże jak my to organizowaliśmy http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=206&t=1905


    Wypraszam sobie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale to ja rozruszałem towarzystwo zlotowe na forum moją serią zlotów. Czy któryś nie wypalił z mojej winy? Po za tym Michał nie odwala lipy. Michał robi dobre zloty często z ciekawymi trasami. Często mu coś wypada, ja wiem np. jak to jest jak masz zlot a tu rodzice każą ci gdzieś iść. Albo po prostu musisz gdzieś iść. Mamy też prywatne życie i czasami musimy je przełożyć ponad gre.
    Lipe to ty odwalasz na liderze ;) I przestań w końcu zaliczać Mikrusa jakby był kiedyś członkiem Markrox, bo nie był. No i jakbyś przestał przekręcać mój nick to też by było super. Chyba nie jest trudno napisać Kubek, tyle że z 3 zamiast litery e. Zacznij może kojarzyć fakty :)


    Zacznijmy może od tego, ze zdanie Byli członkowie TC, Markrox… było skierowane do Mikrusa, Untiego, Ciebie … i jest niejako podsumowaniem Waszej dotychczasowej 4-5 tyg. działalności w tym klubie (ilość zorganizowanych wypraw, udział w wyzwaniach kooperacyjnych lub ich inicjowaniu, rozwijanie forum poprzez wnoszenie pomysłów lub dyskusje itd) i tak też powinno być odebrane. Ponieważ wykazujecie znikomą aktywność na forum oraz w wyzwaniach kooperacyjnych to myśleliśmy, że popiszecie się w organizacji zlotów/wypraw, czyli tym co kiedyś robiliście na forum ogólnym lub w innych klubach i co tez zadeklarowaliście w waszych podaniach. A jak to wygląda po pięciu tygodniach waszego członkostwa w tym klubie wszyscy wiemy przeglądając np. wątek pt. Spotkania klubowe i fotorelacje.

    Lelodriver pisze:... Michał nie odwala lipy. Michał robi dobre zloty często z ciekawymi trasami. Często mu coś wypada, ja wiem np. jak to jest jak masz zlot a tu rodzice każą ci gdzieś iść. Albo po prostu musisz gdzieś iść. Mamy też prywatne życie i czasami musimy je przełożyć ponad gre.
    Lipe to ty odwalasz na liderze ;) ....


    Nie przeczę, ze Michał nie potrafi przygotować db zlotu z ciekawymi trasami, ale niestety ten zlot przed odejściem od nas z klubu i ostatni zlot Ferrari na który czekaliśmy chyba tydzień to wyglądał jakby go przygotował na minutę przed startem.
    Druga sprawa.
    Rozumiem, ze może się tak zdarzyć, że człowiek musi odejść od komputera i załatwić pilnie jakąś sprawę.
    Tylko w przypadku Michała to nigdy nie wiemy czy w ogóle będzie na zlocie, który zorganizował i czy w połowie gdzieś sobie nie pójdzie. Widzę, że masz db kontakt z Michałem i rozumiesz bardziej niż ja to dlaczego tak często się tak dzieje i że coś takiego może mieć miejsce w trakcie zlotu.
    Moja propozycja dla Ciebie jest taka: pomóż koledze i zorganizujcie wspólnie jakiś ciekawy zlot. W przypadku kiedy jeden z Was będzie zmuszony wyjść ze zlotu zostanie nam drugi organizator :okularnik:

    ..Lipe to ty odwalasz na liderze ... "
    Poproszę o więcej faktów skoro już podniosłeś w taki sposób ten temat.
    Zrobiłem sobie mały przegląd moich i twoich osiągnięć w liderze i z mojej strony jako członka czteroosobowego zespołu wygląda to następująco:
    Oahu
    Na trzech trasach klub w globalnym rankingu klubów jest w TOP 5, a na czterech trasach TOP10 (m.6-8)
    Twoje osiągnięcie w ciągu 5 tygodni pobytu u nas to
    Trasa nr 11; TOP 10 (m.9) I chyba tylko tyle hmm.. czy o czymś nie wiem?

    OK, lecimy dalej
    Wiesz zupełnie nie przypominam sobie sytuacji, że przekręciłem twoją ksywę. Gdzie to było i jak to wyglądało? gra online, posty? Piszę Kuba zamiast Kub3k, czy tez Kubek zamiast Kub3k? :-)

    Panie kub3k z cyfrą trzy zamiast litery e ;-) , który to pan jesteś pełnoprawnym członkiem klubu z możliwością zostania wiceprezesem 
    To co robiliście kiedyś będąc w innych klubach mnie osobiście ani ziębi ani grzeje bo to robiliście ”tam” a teraz jesteście tutaj i na podstawie tego co robicie tutaj dokładając lub też nie dokładając przysłowiowej cegiełki do budowy/rozwoju klubu będziecie oceniani przez nas tak jak i Wy macie prawo oceniać mnie czy innych członków klubu za to co robią i jak to robią.
    To co robiliście "tam" + to co podaliście w Waszych podaniach było brane pod uwagę na etapie rekrutacji i jest to już zamknięty rozdział.
    Jest takie powiedzenie ze świata sportu, ale także używane w pracy zawodowej
    Jesteś tak dobry jak twój ustani mecz/projekt, który zrobiłeś i mnie oraz klubowiczów z dłuższym stażem w klubie interesuje to co robicie tutaj bo na offtopowych wspominkach czego wy tam nie zrobiliście i jak to było wspaniale dawno temu w innym klubie lub na waszej imprezie z forum ogólnego to daleko nie zajedziemy.
    I tak kończąc już posta to może jednak Ty , Kuba, Kub3kPL zacznij kojarzyć fakty przypominając sobie jakie są nasze cele, co deklarowałeś w podaniu do nas oraz co było w regulaminie klubu do którego przestrzegania się zobowiązałeś i czy to co Ty i twoi koledzy robicie jest po prostu fair wobec pozostałych członków klubu.

    MikrusPL pisze:Najlepiej będzie jeśli to wieczorem udowodnię, za mój najlepszy zlot uważam ten http://www.touristclub.hekko.pl/forum/v ... f=5&t=1667 na którym emocje w wyścigu sięgały zenitu :-D . Odnośnie Kuby i Michała, można powiedzieć że są zawodowcami jeśli chodzi o organizację zlotów bądź spontanów, nawet lepsi ode mnie. Jeśli chodzi o Kubę przykładem niech będą "Forumowe Cruisingi" które zorganizował na początku roku i ich nie "spieprzył" krótko ujmując :thumbup: . Michał również zna się na rzeczy... tzn. mało organizował bo właściwie zawsze był uczestnikiem ale jak coś robił to profesjonalnie ;-) .


    Wiem, że się zna i wiem tez ze jego aktywność w w. kooperacyjnych mogłaby być inna gdyby tylko chciał.
    Póki co to trochę bazujemy na wspomnieniach dawnych czasów, a jak wiadomo co było, a nie jest nie pisze się w rejestr :-D

    Pzdr.
    Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, 18:26 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Kub3kPL » 30 cze 2013, 22:14

    Oho, dluższy wykład. Teraz sie zacznie c:

    Porównujesz mój dość niewielki staż w klubie (4 tygodnie, z czego 10 dni urlopu i półtora tygodnia okresu, kiedy nie byłem w stanie określić czy bede miał kiedy wejśc do gry) z twoim, który pewnie trwa rok (zgaduję, ale pewnie więcej). Czego heroicznego dla klubu mogłem dokonać w jakieś 2 i pół tygodnia średniawej aktywności? No raczej niezbyt dużo. Teraz mam wolne, są wakacje to pewnie i bym się wykazał ale najprawdopodobniej wyniknie tu kłótnia po której albo sam odejde z klubu albo mnie z niego wywalisz :)

    Co do lidera - Ok, może i miałeś wtedy gorszy dzień, albo coś, ale jak jeździliśmy razem lidera to praktycznie podczas każdego wyścigu wylatywałeś z zakrętu albo omijałeś cp. Z resztą Untitled na xf mówił, że jak on z wami jeździł to sytuacja była podobna.

    Co do Mikrusa - nie mam z nim jakiegoś świetnego kontaktu ale wiem jak to jest bo przeżywałem podobne sytuacje co on aż za często.

    Co do budowy zdania o klubach - ja to zrozumiałem tak , że mówisz o nas (ja, Unti, Mikrus) jako o trójce, która była w TC i Markroxie. Jak widać zła interpretacja z mojej strony, przepraszam, my bad.

    Co do nicku - aż za często w grze online byłem nazywany ku3ek, kub3ek, kube3k czy jakimiś innymi wymysłami dopóki nie zacząłeś nazywać mnie po imieniu (nawet w wątku rekrutacyjnym pomyliłeś mój nick z forum).

    A na miano wiceprezesa apiruję, bo chcę tu zdziałać coś dobrego. Szans na wygraną z tego co widzę nie mam, ale Fufen również jest dobrą osobą na to stanowisko także się nie kłócę.

    Miłej i spokojnej nocy życzę :kapelusz:
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Lelodriver » 01 lip 2013, 0:01

    Kub3kPL pisze:Oho, dluższy wykład. Teraz sie zacznie c:
    Tutaj już więcej wykładów nie będzie. To co miałem do napisania w tej sprawie przeczytałeś, a co z tym zrobisz dalej twoja sprawa.

    Porównujesz mój dość niewielki staż w klubie (4 tygodnie, z czego 10 dni urlopu i półtora tygodnia okresu, kiedy nie byłem w stanie określić czy bede miał kiedy wejśc do gry) z twoim, który pewnie trwa rok (zgaduję, ale pewnie więcej). Czego heroicznego dla klubu mogłem dokonać w jakieś 2 i pół tygodnia średniawej aktywności? No raczej niezbyt dużo. Teraz mam wolne, są wakacje to pewnie i bym się wykazał ale najprawdopodobniej wyniknie tu kłótnia po której albo sam odejde z klubu albo mnie z niego wywalisz :)

    Wyskoczyłeś z takim tekstem więc musisz się liczyć z reakcją.
    Kłócić się z Tobą nie mam czasu, chęci i powodu. Tak jak napisałeś jesteś krótko w klubie, a teraz będziesz miał więcej czasu niż 2-3 tyg. wcześniej więc pewnie się wykażesz :)
    Nie po to Cię przyjmowałem do klubu aby Cię wywalać, ale przyznam że zaskoczyłeś mnie tym twoim postem.
    Nie uważasz, że to trochę bezczelne tak pisać do kogoś kto przyjął Cię niedawno do klubu, a twoja aktywność w nim wygląda tak jak wygląda? hmm.. zastanów się nad tym.


    Co do lidera - Ok, może i miałeś wtedy gorszy dzień, albo coś, ale jak jeździliśmy razem lidera to praktycznie podczas każdego wyścigu wylatywałeś z zakrętu albo omijałeś cp. Z resztą Untitled na xf mówił, że jak on z wami jeździł to sytuacja była podobna.

    Tak przypominam sobie Ty i Unti jechaliście wtedy wzorcowo to widocznie ja miałem słabszy dzień :-P

    Co do nicku - aż za często w grze online byłem nazywany ku3ek, kub3ek, kube3k czy jakimiś innymi wymysłami dopóki nie zacząłeś nazywać mnie po imieniu (nawet w wątku rekrutacyjnym pomyliłeś mój nick z forum).
    Wiesz to możliwe bo czasami dość szybko pisze na klawiaturze i coś tam mogę przestawić. Zresztą nie wiedziałem, ze jesteś aż taki przewrażliwiony jeżeli chodzi o ksywę. Zróbmy tak ja będę starał się pisać do Ciebie Kuba, a używanie twojej ksywy ograniczę do minimum. Ty do mnie pisz Lelo, lel albo po prostu Adam i tyle w tym temacie. Nawet jak się pomylisz to wierz mi głowy ci za to nie urwę i nie będę się przekomarzał z tobą nt na forum. Szkoda życia na takie duperele.

    A na miano wiceprezesa apiruję, bo chcę tu zdziałać coś dobrego. Szans na wygraną z tego co widzę nie mam, ale Fufen również jest dobrą osobą na to stanowisko także się nie kłócę.
    Dobrze, że aspirujesz bo lubię ludzi odważnych, którzy mają ciekawe pomysły, które nie do końca muszą mi się podobać. Działaj, działaj, ale nie głupkowato pisząc mi, że gdzieś tam przestawiłem literkę albo wylatywałem z trasy. Zawsze możesz wrócić na trasę nr 11 z kolegami z klubu i poprawić wynik(podpowiadam tam jesteśmy na poz. 7 zrób 6 czas lub wprowadź nas do TOP5)

    Miłej i spokojnej nocy życzę :kapelusz:


    Spokojnej nocy :paluch:
    Ostatnio zmieniony 01 lip 2013, 0:01 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Kub3kPL » 01 lip 2013, 13:46

    Ok, widzę że sobie wszystko wyjaśniliśmy. Krótko i na temat :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Siemkins » 16 paź 2013, 21:41

    Żyjecie? Co się dzieje z Waszym klubem?
    Gdzie się podział Lelo?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Fufen » 17 paź 2013, 11:51

    Wprawdzie trochę dotknął nas kryzys braku aktywnych ludzi ale nadal żyjemy. Lelo wziął sobie urlop i niebawem się tutaj pojawi.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Rozmowy na każdy temat (OFF-TOPIC)

    autor: Lelodriver » 22 paź 2013, 8:55

    Witam Szanownych Kolegów,

    Wysłałem pw do kilku osób z naszego klubu.
    Ci co do mnie pisali na maila otrzymają odp. na swoje pytania w wysłanym pw .

    Pzdr.
    A. :wave:

    ps. Artur też wysłał Wam pw
Odpowiedz Posty: 185

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do