Odpowiedz Posty: 64
Rekrutacja - Informacje dla zainteresowanych
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Rekrutacja - Informacje dla zainteresowanych

    autor: Lelodriver » 04 maja 2014, 16:58

    Witaj Mikare,

    Dzięki za zainteresowanie się naszym klubem i złożenie podania, ale niestety musimy je odrzucić.
    Powód to pkt 3, 4, 5, a także to, że nie znamy Cie z gry online i nie wiemy czego możemy się po Tobie spodziewać ;-) Jeżeli dobrze przejrzałeś inf. o nas, to wiesz jakie mamy oczekiwania wobec kandydatów (wiek, level, znajomość gry)
    Jeżeli na kolejnym zlocie będziemy mieli miejsce to zaprosimy Cie na wspólną przejażdżkę z nami (śledź nasz wątek ze spotkaniami i dodaj sobie do znajomych organizatora kolejnego zlotu) a póki co możesz sobie dodać np.gracza o ksywie potifoni lub LAKPL i pojeździć w naszych wew. wyzwaniach dostępnych w MCW (u blondynki) zobaczymy jak jeździsz :wave:
  • DZIUBY96
    Posty: 0
    Rejestracja: 27 lip 2015, 16:20
    Reputacja: 0
    Imię: Adrian
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: La Ferrari
    Nick w TDU2: dziubyPL

    Rekrutacja - Informacje dla zainteresowanych

    autor: DZIUBY96 » 27 lip 2015, 16:35

    1. dziubyPL
    2. -
    3. 32
    4.3000km
    5. 19
    6. spontaniczna jazda z miłymi ludźmi
    7. tak
    8. brak
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Rekrutacja - Informacje dla zainteresowanych

    autor: Lelodriver » 27 lip 2015, 19:28

    Aloha Dziuby,
    (po rocznej przerwie z TDU2 :eh: )
    Zgodnie z naszą umową ...

    Podanie zaakceptowane!
    Obrazek
    Witamy na pokładzie

    Bądź aktywny tak jak ostatnio jesteś, to wszyscy będziemy zadowoleni ;-) , a na pewno ja.

    Korzystając z okazji informuję klubowiczów, że oprócz Dziuby dołączyły do nas w tym miesiącu jeszcze trzy osoby. Podstawowe inf. o tych os. podam w niedalekiej przyszłości w odpowiednim wątku. Ksywkę jednej z tych osób możecie kojarzyć z innych gier lub portalu czasopisma komputerowegoPL i mogę Wam potwierdzić, że tak, to Pan Moderator :perfect: . Jest widoczny w grze, ale zalicza grę w single mode więc może odrzucać(on lub serwer) wasze zapra. Dajmy mu spokojnie pozaliczać puchary, zdobyć pojazdy itd. Pozostałe dwie osoby złapiecie w grze TDU2, TC wieczorem lub w nocy.
    Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 19:28 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    Re: Rekrutacja - Informacje dla zainteresowanych

    autor: Kirabax » 05 sie 2015, 22:11

    Witajcie :)

    Moj nick w grze to Kerabax. Z Lelodriver zlapalismy sie w grze, pojezdzilismy i spelniwszy warunki dolaczylem do klubu. Mam 21 lat, na wyspach jestem codziennie w roznych godzinach. Aktualnie robie glownie singla, odkrywam mape ale jak to mowia, maly cruising jeszcze nikomu nie zaszkodzil

    Nie nastawiam sie na hardkorowe granie, mamy wakacje, rozne plany i zajecia i nie jestem w stanie sleczec przed kompem caly czas - ale jak juz wchodze to na dobrych kilka godzin i jestem gotowy na meetingi, wyscigi miedzyklubowe i inne tego typu rzeczy. Mysle ze sie polubimy :) Do zobaczenia na drogach!

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz Posty: 64

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Przejdź do