Odpowiedz Posty: 17
KILKA WAŻNYCH INFORMACJI do DAKARU
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    KILKA WAŻNYCH INFORMACJI do DAKARU

    autor: Lelodriver » 31 gru 2012, 12:52

    Gruszmen pisze:Lelo, coś podobnego mam w planach zorganizować ale nie teraz. Niech najpierw wystartuje 3 edycja Dakaru, na którą rzecz jasna ja i pewnie inni czekają.
    Potem można kombinować nad następnym projektem. Chociaż Siemkins już pisał na zakończeniu Tormanii o 2 edycji WIMP'a z dopiskiem Rewanż.
    Swoją drogą napiszę to, co w kółko powtarzam: Każdy chce coś, jakieś imprezy, zawody itp. ale sam nie kiwnie nawet paluchem aby coś samemu
    zorganizować.


    Gruszmen,
    ja doskonale pamiętam, że po TorManii ma odbyć się DAKAR, a następną imprezą ma być WIMP2, a pytanie zadałem Mirkowi bo DAKAr to jego impreza:)
    No dobrze, ale skoro już wystąpiłeś jako rzecznik imprezy o nazwie DAKAr i obstajesz przy tym aby odbyła się ona w takiej formie jak dotychczas co potwierdził Mirek to OK.
    Piszesz, że planujesz zorganizować offrodowa impr. o podobnej formule jaką przedstawiłem w pytaniu do Mirka cieszy mnie to i chętnie Ci w tym pomogę żebyś już tak w kółko nie chodził i nie powtarzał, że nikt nie chce nic zrobić :lol:



    MirBar pisze:Dobrze powiedziane Gruszmen - nic dodać nic ująć...

    Lelo - moja impreza to coś na styl DAKAR-u a więc walka o czas i dojechanie do mety - w offie...

    Owszem mam taka imprezę na offie która polega na rywalizacji równoległej - u nas w Tourist Club nazywało się to MONSTER ENERGY CHAMPIONSCHIPS...

    ale nie da się wszystkiego zrobić na raz... - skoro DAKAR rozgrywa się w CRC - a więc nie trzeba tutaj zgrywać ileś osób na daną chwilę do rywalizacji nie mam nic przeciwko aby inna impreza rozgrywała się równolegle...


    Odp. na ostanie zdanie z postu Gruszmena i ostanie zdanie z twojego postu Mirek
    Przepraszam bardzo, ale po jakiego grzyba organizować na kilka tygodni/ miesięcy do przodu kolejne imprezy skoro wiadomo było, że ma być DAKar i Wimp2 i to samo tyczy się równoległych imprez. Nie widzę sensu w robieniu równoległej imprezy "konkurencyjnej dla DAKARu" która miałaby dzielić społeczność tdu2. :thumbdown: Ludzie powinni się skupić na jednej imprezie bo pewnie tylko na jedną dużą imprezę będą mieli czas w tygodniu :scratch
    Najlepszym rozwiązaniem wg mnie jest udział w imprezie, której formuła przyciągnie do wzięcia udziału w niej jak największej ilości ludzi grających w tdu2 i tyle ode mnie w tym temacie.
    Ostatnio zmieniony 31 gru 2012, 12:52 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    KILKA WAŻNYCH INFORMACJI do DAKARU

    autor: Gruszmen » 31 gru 2012, 14:06

    No niby tak, ale spójrz np na frekwencję Tormanii. Zapisało się ok 25 osób z czego 1/3 zaliczyła komplet startów. Zauważ też, że większą ilość graczy
    bardziej woli crusing niż jakieś zawody a o świeczce to chyba szukać tych, co lubią obie rzeczy.
    Zatem niech najpierw rozpocznie się III edycja Daraku, potem WIMP a następnie będzie można myśleć o czymś innym.
Odpowiedz Posty: 17

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do