Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
Pamięć RAM 2x2 GB DDR3 OCZ, karta graficzna GeForce GTX 460 1 GB
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Pamięć RAM 2x2 GB DDR3 OCZ, karta graficzna GeForce GTX 460 1 GB

    autor: FrogsterPL » 02 sie 2017, 14:34

    Dźbry! Mam na sprzedaż komponenty ze swojego peceta, w pełni sprawne i ciągle w użytku.

    1) pamięć RAM DDR3 OCZ Black Edition Low Voltage 2x2 GB 1600 MHz (PC3-12800) CL8, kod producenta OCZ3BE1600C8LV4GK, o takie:

    Obrazek

    Nie posiadam pudełka. Pamięci nigdy nie były podkręcane, nie miałem z nimi żadnych problemów. Pamięci są przeznaczone głównie do platform z procesorami AMD, ale działają (według testów, ja nie sprawdzałem) w pecetach z prockami Intela. Cena jaką chciałbym uzyskać za RAM to 110 złotych z wliczoną wysyłką.


    2) !!ZAREZERWOWANA!! karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 460 GV-N460OC-1GI 1 GB GDDR5 rev 1.0. Jest to wersja fabrycznie podkręcona, taktowanie rdzenia to 715 MHz (standardowe dla GTX 460 - 675 Mhz), shaderów 1430 MHz, a pamięci - 3600 MHz. Jest to "pełny" GTX 460 z magistralą pamięci 256-bit. Karta nigdy nie sprawiała problemów, kultura pracy układu chłodzącego jest bez zarzutu. O ile dobrze pamiętam, mam chyba do niej pudełko i jakieś akcesoria. Karta nie była przeze mnie podkręcana. Wygląda to tak:

    Obrazek

    Uwaga: karta wymaga podłączenia dodatkowego zasilania pod postacią dwóch wtyczek PCI-E 6-pin. Zalecany przez producenta zasilacz to minimum markowe 500W (u mnie pracuje przy zasilaczu 520W). Za kartę chciałbym otrzymać 180 złotych z wliczoną wysyłką. !!ZAREZERWOWANA!!


    Ceny są oczywiście do negocjacji. RAM jest do wymontowania i wysłania po zaksięgowaniu wpłaty na koncie (nie wysyłam za pobraniem), natomiast karta musiałaby być u mnie jeszcze co najmniej do końca bieżącego tygodnia (tzn. do 6 sierpnia).


    Tak jak pisałem, komponenty są w pełni sprawne. Sprzedaję, bo zbieram na lepszą kartę. :) Jeśli ktoś byłby zainteresowany, zapraszam do wpisywania się w temacie lub do kontaktu przez PW.
    Ostatnio zmieniony 02 sie 2017, 14:34 przez FrogsterPL, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Przejdź do