Zablokowany Posty: 2 Strona 1 z 1
Rover'ek 75
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Rover'ek 75

    autor: Mimi » 15 lip 2017, 19:53

    No i stało się niestety, długo nosiłem z tą myślą, aczkolwiek pojawiły się nowe możliwości, jeżeli ktoś śledził to co działo się ostatnio na mini-chat'ie, to wie, że chcę sobie kupić weekend car, niestety w związku z tym jestem zmuszony do zrobienie miejsca w garażu.
    Wiem, że tutaj nie ma za dużo miłośników tych aut, a może nawet żadnego, ale a nóż znajomy, znajomego, który ma znajomego, który szuka coś w ten deseń :) Ogólnie bardzo trudno mi się z nim rozstać, włożyłem w niego bardzo dużo serca, czasu i pieniędzy co akurat jest najmniej ważne, nawet najmniejszego grosika zainwestowanego w to auto nie żałuję. Powiem, że były nawet takie myśli, aby zostawić go dla siebie i robić jeszcze więcej, bo na zmiany wizualne co do niego mam bardzo dużo pomysłów, bo skoro mechanicznie został ogarnięty od A do Z to nic innego już nie zostało.

    Link to tematu na forum: viewtopic.php?t=2845
    Link do Otomoto: https://www.otomoto.pl/oferta/rover-75- ... 118bedf20a
    Link do niektórych zdjęć, jakie posiadam praktycznie od momentu zakupu: http://s1170.photobucket.com/user/Mimi- ... 2075/story

    Wiem, że cena, za którą wystawiam jest horrendalna w porównaniu do innych aukcji, ale jak ktoś szuka samochodu, który z pewnością dowiezie go z punktu A do punktu B, to mogę z ręką na sercu polecić ten samochód, natomiast jak ktoś patrzy na cenę i chce włożyć wielokrotność ceny za którą zakupił samochód polecam przejrzeć inne aukcje, a zapewniam, że tak będzie.

    Dane kontaktowe podane są na otomoto.

    Pozdrawiam Mimi.
    Ostatnio zmieniony 16 lip 2017, 11:55 przez Mimi, łącznie zmieniany 3 razy.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Rover'ek 75

    autor: Mimi » 29 paź 2017, 13:40

    Zmieniłem zdanie :zawstydzony:
    !! !! Do zamknięcia !! !!



    Gruszmen// Robi się.
    Ostatnio zmieniony 29 paź 2017, 13:40 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 3 razy.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
Zablokowany Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do