Odpowiedz Posty: 4 Strona 1 z 1
Model 1:18 Lamborghini Countach LP400 [Kyosho, 08321R]
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Model 1:18 Lamborghini Countach LP400 [Kyosho, 08321R]

    autor: FrogsterPL » 22 cze 2017, 11:55

    Czołem, z racji tego, że jest tu kilka osób kolekcjonujących modele samochodów, być może ktoś będzie zainteresowany. :)

    Z powodów finansowych muszę niestety sprzedać jeden z modeli, padło na mojego czerwonego Countacha LP400 z Kyosho. Jest to model pochodzący ze starszej serii (nie ma jeszcze np. poprawionych przednich reflektorów), ale za to w bardzo fajnym zestawieniu kolorystycznym - czerwone nadwozie i dwukolorowe wnętrze.

    Model ma kilka drobnych wad, przy czym zdecydowana większość to kategoria "ten egzemplarz tak ma" (a w każdym razie w takim stanie go już kupiłem):
    - drobna "kaszka" w paru miejscach na lakierze,
    - jeden z reflektorów minimalnie się nie domyka, poza tym reflektory nie utrzymują się w "maksymalnie otwartej" pozycji,
    - krzywy prawy wydech i krzywo wklejona tylna tablica rejestracyjna, a także nieco przekrzywione napisy "Lamborghini" i "Countach",
    - przednie koła nie są ustawione w pełni równolegle względem siebie,
    - wycieraczka przednia nieco odstaje od szyby, czego powodem jest prawdopodobnie zagięty kawałek tejże wycieraczki. Prawdopodobnie kawałek ten jest lekko ułamany (jak zerkam na zdjęcia innych egzemplarzy to tak nie mają), ale trzyma się na swoim miejscu.

    Poza tym model jest niestety nieco przykurzony - nie ma żadnej tragedii (stał w gablocie, tyle że niezbyt szczelnej), ale ponieważ Countacha i tak wystawiam na sprzedaż, nie chciałbym ryzykować, że porysuję go przy czyszczeniu.

    Aktualnych zdjęć modelu nie mam (mogę zrobić na życzenie), kiedyś robiłem mu małą sesję, z której foty można obejrzeć tutaj: http://www.imagebam.com/gallery/c77zm0a ... vxnkijhqnu (wymagane wyłączenie AdBlocka).

    Cena, jaka by mnie wstępnie interesowała, to 450 złotych+wysyłka do negocjacji. Jeśli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem tego egzemplarza do swojej kolekcji, jestem otwarty na propozycje. :) Od razu jednak uprzedzę, że za kwotę rzędu "czysta dwajścia" nie oddam. ;)

    Zdjęcia przedstawiają oferowany egzemplarz. Do modelu posiadam oryginalne pudełko (stan DB-) oraz podstawkę.
    Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
    Ostatnio zmieniony 22 cze 2017, 11:55 przez FrogsterPL, łącznie zmieniany 6 razy.
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Model 1:18 Lamborghini Countach LP400 [Kyosho, 08321R]

    autor: FrogsterPL » 25 cze 2017, 12:15

    Zmiana ceny w pierwszym poście, nadal do negocjacji. :)
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Model 1:18 Lamborghini Countach LP400 [Kyosho, 08321R]

    autor: FrogsterPL » 13 lip 2017, 13:36

    Zmiana ceny, zapraszam. :)
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Model 1:18 Lamborghini Countach LP400 [Kyosho, 08321R]

    autor: FrogsterPL » 30 lip 2017, 19:42

    Zmiana ceny plus promocja. Cena "normalna" to 450 zł+wysyłka, ważne do końca przyszłego tygodnia (do 6.08). Promocyja: 420 złotych z wliczoną wysyłką, ważne do najbliższej środy do północy. Więcej obniżek niestety nie będzie, jeśli się za tyle nie sprzeda to zostaje u mnie. ;-)
Odpowiedz Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Przejdź do