Odpowiedz Posty: 32
Tor Gramofonowy - Q&W
  • Izek

    Tor Gramofonowy - Q&W

    autor: Izek » 26 lis 2012, 15:38

    Nie Cruz, teraz muszę się serio skupić na szkole, pchnąć do przodu i skonsultować projekty, w styczniu obliczenia muszą być gotowe by zająć się rysunkami. Przed świętami chcę też wykonać odkładany ciągle zabieg stopy. To będzie dla mnie napięty miesiąc, dlatego gra pójdzie w odstawkę. Błędy są tylko tym decydującym czynnikiem, który pomógł mi podjąć decyzję. Niech sobie i Jacek w końcu coś wygra, z Michałem czy Xarlithem wcale łatwo mu nie będzie ;)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Tor Gramofonowy - Q&W

    autor: Courius » 26 lis 2012, 16:11

    Aby przejechać tamten wyścig potrzebowałbym 100% perfekcyjności przejazdu. Nawet nie liczę ile razy auto leciało mi bokiem na tarkach, podskakiwało na niewidzialnej przeszkodzie co w efekcie przeradzało się w kolejny poślizg...
    Zbyt mało czasu poświęconego na dopracowanie toru jazdy, hmm od samego początku o tym wiedziałem. Dlatego nawet spiny nie podnosiły mi tętna - i tak byłem martwy :razz:

    Izek pisze:Pragnę dodać, że w przeciwieństwie do kilku tu znanych mi osób nie uważam, żeby TDU1 było w tym aspekcie lepsze. Jego następca dzierży błędy poprzednika, dodał też parę nowych. W tej sytuacji naprawdę można się zniechęcić i jak dla mnie czara goryczy została przelana.


    Izek - uwierz, że ja po przejechaniu prawie 200tysięcy kilometrów w tdu1 na hc nie doświadczyłem tyle bugów. Ale oczywiście się zgadzam, iż nawet tdu1 nie było wolne od wad.
    Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 16:11 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 32

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do