Odpowiedz Posty: 190
Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Siemkins » 14 maja 2013, 16:12

    :P Dyplomata :-P
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Sielak
    Posty: 141
    Rejestracja: 12 lut 2013, 20:48
    Reputacja: 0
    Imię: Wiktor
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Chrysler Stratus
    Nick w TDU: Sielak
    Nick w TDU2: Sielak
    Klub: Poszukiwany
    Lokalizacja: Chełmża

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Sielak » 14 maja 2013, 16:24

    adamsky73 pisze:Jak już wspominałem, wyniki są nieoficjalne, ponieważ zwycięski przejazd wzbudził dużo wątpliwości i wymaga zweryfikowania filmem,


    Nie ma to jak niedocenianie lepszych od siebie.
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 16:24 przez Sielak, łącznie zmieniany 2 razy.
    "I was born a fool, don't want to stay that way
    Devil take my soul, with diamonds you repay
    I don't care for heaven, so don't you look for me to cry
    And I will burn in hell, from the day I die"
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Siemkins » 14 maja 2013, 16:45

    Rozwiń swoją wypowiedź Sielak
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Sielak
    Posty: 141
    Rejestracja: 12 lut 2013, 20:48
    Reputacja: 0
    Imię: Wiktor
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Chrysler Stratus
    Nick w TDU: Sielak
    Nick w TDU2: Sielak
    Klub: Poszukiwany
    Lokalizacja: Chełmża

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Sielak » 14 maja 2013, 16:52

    Fishu jest jednym z najlepszych graczy TDU2, których znam. Ludzie na ogół nie doceniają "nowych" w swoim światku. Nie doceniają szczególnie ludzi, którzy wyróżniają się, lub są dużo lepsi w czymś od nich. Czy wam kazał ktoś umieszczac filmiki z przejazdów ? Czy waszych znajomych nękają pytaniami o lepszych ?






    Odpowiedź zostawcie sobie dla siebie.
    "I was born a fool, don't want to stay that way
    Devil take my soul, with diamonds you repay
    I don't care for heaven, so don't you look for me to cry
    And I will burn in hell, from the day I die"
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Courius » 14 maja 2013, 16:53

    Oj Panie Sielak... Czy Pan naprawdę myśli, że my tutaj od razu posądzamy o grę bez fair-play z byle powodu? Gdyby tak było, to dlaczego mnie nikt nie posądzał o grę na haxach chociażby podczas TorManii, hęę ?
    Ja chętnie zobaczę nagranie Fisha, a nawet chętnie się z nim spotkam na dowolnym wyścigu nierankingowym w towarzystwie innych graczy ;-)
    Sielak pisze:Fishu jest jednym z najlepszych graczy TDU2, których znam.

    A ja znam najlepszych graczy w tdu2 z Polski jak i reszty świata ;)
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 16:53 przez Courius, łącznie zmieniany 3 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Sielak
    Posty: 141
    Rejestracja: 12 lut 2013, 20:48
    Reputacja: 0
    Imię: Wiktor
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Chrysler Stratus
    Nick w TDU: Sielak
    Nick w TDU2: Sielak
    Klub: Poszukiwany
    Lokalizacja: Chełmża

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Sielak » 14 maja 2013, 16:58

    Courius pisze:Oj Panie Sielak... Czy Pan naprawdę myśli, że my tutaj od razu posądzamy o grę bez fair-play z byle powodu? Gdyby tak było, to dlaczego mnie nikt nie posądzał o grę na haxach chociażby podczas TorManii, hęę ?
    Ja chętnie zobaczę nagranie Fisha, a nawet chętnie się z nim spotkam na dowolnym wyścigu nierankingowym w towarzystwie innych graczy ;-)




    Dziwnym trafem podstępem wraz z jednym znanym użytkownikiem tego forum pisaliście do mnie i chcieliście dowiedziec się o Fishu jak najwięcej.
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 16:58 przez Sielak, łącznie zmieniany 2 razy.
    "I was born a fool, don't want to stay that way
    Devil take my soul, with diamonds you repay
    I don't care for heaven, so don't you look for me to cry
    And I will burn in hell, from the day I die"
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Siemkins » 14 maja 2013, 16:59

    Sielak pisze:Fishu jest jednym z najlepszych graczy TDU2, których znam.

    To żaden argument, bo nie wiem ilu ludzi znasz i z jakim skillem. Ponoć 2 lata temu był dobry, czy jest dobry teraz i tak dobry, że aż najlepszy? Niebawem się okaże.
    Sielak pisze:Ludzie na ogół nie doceniają "nowych" w swoim światku. Nie doceniają szczególnie ludzi, którzy wyróżniają się, lub są dużo lepsi w czymś od nich.

    To się nazywa sceptycyzm lub ostrożność. Bytowanie w światu TDU/2 i ludzie nauczyli mnie, że ostrożności nigdy za wiele, a co ma pływać, nie utonie. Prawda obroni się sama, nie potrzeba jej adwokatów.
    Sielak pisze: Czy wam kazał ktoś umieszczac filmiki z przejazdów ?

    Pewnie, że tak. Ba! Często sami nagrywamy, żeby się pochwalić jak bardzo udało nam się opanować daną trasę. Publikujemy to i liczymy na przychylne komentarze i docenienie umiejętności.
    Sielak pisze:Czy waszych znajomych nękają pytaniami o lepszych ?

    Ja, jako ścigant, sam dopytuję o najlepszych, chcę się z nimi pojedynkować, podnosić swoje umiejętności i doskonalić się. Nie ma nic przyjemniejszego, niż pokonać w uczciwej walce kogoś, kto był od nas lepszy.
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 16:59 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Courius » 14 maja 2013, 17:00

    Kulturalnie porozmawiać się już nie da, bo rozmowy są od razu ucinane ? Tak jak było w Twoim przypadku, co nie Sielak :thumbup:
    btw. Z tego co widzę, to ty się kumplujesz z Fishem. I doszły mnie słuchy, że święty to ty nie jesteś :cool:

    Obrazek

  • adamsky73

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: adamsky73 » 14 maja 2013, 17:03

    Sielak pisze:
    adamsky73 pisze:Jak już wspominałem, wyniki są nieoficjalne, ponieważ zwycięski przejazd wzbudził dużo wątpliwości i wymaga zweryfikowania filmem,


    Nie ma to jak niedocenianie lepszych od siebie.


    Drogi kolego, ja jestem otoczony lepszymi od siebie i absolutnie daleki jestem od pochopnych uwag na temat oszukiwania czy tym podobnych. Niestety pewnych rzeczy w tym przejeździe nie da się wytłumaczyć, chyba, że wszyscy są ślepi i nie zauważyli pewnych możliwości. Stąd prośba o film. Sam Fishu się nie rzuca, więc skąd Twoja napastliwa postawa?
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 17:03 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Sielak
    Posty: 141
    Rejestracja: 12 lut 2013, 20:48
    Reputacja: 0
    Imię: Wiktor
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Chrysler Stratus
    Nick w TDU: Sielak
    Nick w TDU2: Sielak
    Klub: Poszukiwany
    Lokalizacja: Chełmża

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Sielak » 14 maja 2013, 17:09

    Siemkins pisze:
    Sielak pisze:Fishu jest jednym z najlepszych graczy TDU2, których znam.

    To żaden argument, bo nie wiem ilu ludzi znasz i z jakim skillem. Ponoć 2 lata temu był dobry, czy jest dobry teraz i tak dobry, że aż najlepszy? Niebawem się okaże.
    Sielak pisze:Ludzie na ogół nie doceniają "nowych" w swoim światku. Nie doceniają szczególnie ludzi, którzy wyróżniają się, lub są dużo lepsi w czymś od nich.

    To się nazywa sceptycyzm lub ostrożność. Bytowanie w światu TDU/2 i ludzie nauczyli mnie, że ostrożności nigdy za wiele, a co ma pływać, nie utonie. Prawda obroni się sama, nie potrzeba jej adwokatów.
    Sielak pisze: Czy wam kazał ktoś umieszczac filmiki z przejazdów ?

    Pewnie, że tak. Ba! Często sami nagrywamy, żeby się pochwalić jak bardzo udało nam się opanować daną trasę. Publikujemy to i liczymy na przychylne komentarze i docenienie umiejętności.
    Sielak pisze:Czy waszych znajomych nękają pytaniami o lepszych ?

    Ja, jako ścigant, sam dopytuję o najlepszych, chcę się z nimi pojedynkować, podnosić swoje umiejętności i doskonalić się. Nie ma nic przyjemniejszego, niż pokonać w uczciwej walce kogoś, kto był od nas lepszy.


    1. Nie łatwo wypaśc z formy, w takiej grze, jeżeli on trenuje 2 h dziennie ;)
    2. Rozumiem twój niepokój, ale po co od razu odtrącac rodaka;) "Prawda obroni się sama, nie potrzeba jej adwokatów."- święte słowa.
    3. To jest inna sytuacja, gdy sam nagrywasz, aby się "pochwalic", inna sytuacja, gdy musisz udowadniac ludziom, że jesteś czysty.



    Adamsky- "Prawda obroni się sama, nie potrzeba jej adwokatów."

    Courius- Może i nie jestem dobry, gdy gram na 20 fps'ach i klawiaturze. Niedługo kupuje nowy komputer i jestem pewien, że cię prześcignę.
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 17:09 przez Sielak, łącznie zmieniany 2 razy.
    "I was born a fool, don't want to stay that way
    Devil take my soul, with diamonds you repay
    I don't care for heaven, so don't you look for me to cry
    And I will burn in hell, from the day I die"
  • adamsky73

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: adamsky73 » 14 maja 2013, 17:15

    Sielak - znowu nie rozumiem co chcesz osiągnąć, bo wyglądasz jak kwoka broniąca swoich kurcząt. A Fishu sam ma głos i chyba nie zawaha się go użyć...
    Jako organizator konkursu, wykładający swoją prywatną kasę na to, powinienem reagować na głosy ludzi którzy jechali ten przejazd i uważają, że są wątpliwości. Jeśli ktoś niesłusznie wejdzie do finału, to odbiera komuś innemu nagrodę za trud i pot włożony w opanowanie trasy i zrobienie wszystkiego co się da aby wygrać. I odbiera ją właściwie moimi rękami. A ja nie chciałbym nikogo niesprawiedliwie potraktować, bo wtedy takie konkursy nie miałyby sensu. Dlatego też POPROSIŁEM w prywatnej rozmowie Fisha o nagranie podobnego przejazdu, na co on się zgodził. Nie widzę w tym niczego niekulturalnego ani nietypowego, tym bardziej, że nie słyszałem wielkiego sprzeciwu.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Courius » 14 maja 2013, 17:17

    Sielak pisze:1. Nie łatwo wypaśc z formy, w takiej grze, jeżeli on trenuje 2 h dziennie ;)


    Wybacz, ale jakie masz na to dowody ? Ja od czasu kiedy dostałem drugą szansę w TDU2 spędziłem bardzoo dużo czasu w wyścigach nierankingowych, gdzie ścigałem się i ścigam z najlepszymi z całego świata. Fisha nie widziałem ani razu, ale za to widuje go ciągle jak się toczy w freeridach z ludzmi, którzy więcej stoją niż jeżdżą... :perfect:

    Sielak pisze:Courius- Może i nie jestem dobry, gdy gram na 20 fps'ach i klawiaturze. Niedługo kupuje nowy komputer i jestem pewien, że cię prześcignę.


    No zapewne z tymi motorami na 4lvl i innymi cudami nie będziesz miał problemu dogonić takiego świeżaka jak ja :mur:
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 17:17 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Siemkins » 14 maja 2013, 17:18

    Uwierz, że wystarczy czasem 2 tygodnie przerwy i moce zaczynają człowieka opuszczać.
    Nikt nikogo nie odtrąca, a film to jedynie dowód tych codziennych treningów, więc pewnie formalność.
    Gdyby nie to:
    adamsky73 pisze:Niestety pewnych rzeczy w tym przejeździe nie da się wytłumaczyć, chyba, że wszyscy są ślepi i nie zauważyli pewnych możliwości

    nie byłoby tematu, ale konsultowałem to z naprawdę zajebistymi ludźmi w te klocki i każdy kręci głową. Z palca nikt tu niczego nie wysysa, a ja jedynie staram się dbać o to, by rywalizacja była toczona w sportowej atmosferze i sportowych warunkach i gdzie jak gdzie, ale tu jest zero tolerancji dla kanciarzy. Mam nadzieję, że Fishu do nich nie należy.

    Sielak pisze:Courius- Może i nie jestem dobry, gdy gram na 20 fps'ach i klawiaturze. Niedługo kupuje nowy komputer i jestem pewien, że cię prześcignę.

    Widzę, że czasami nie wiesz, co za brednie wygadujesz. Niemniej jednak chcę to zobaczyć. Idę o zakład 10:1, że w uczciwej walce, bez żadnych dopalaczy i wspomagaczy przegrasz, wchodzisz w to czy gadasz żeby gadać?
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 17:18 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Sielak
    Posty: 141
    Rejestracja: 12 lut 2013, 20:48
    Reputacja: 0
    Imię: Wiktor
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Chrysler Stratus
    Nick w TDU: Sielak
    Nick w TDU2: Sielak
    Klub: Poszukiwany
    Lokalizacja: Chełmża

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Sielak » 14 maja 2013, 17:20

    Adamsky- rozumiem cię, bo wiem, że gra w finale toczy się o wysoką stawkę. Video jutro będzie, wiec będziecie mieli się od kogo uczyc, jak jeździc ;)

    Courius- 2h dziennie treningu ze mną, a resztą czasu Fisha, to ja się nie interesuje.

    Siemkins- Graj z 20 fps'ami i klawiaturze. Pod koniec czerwca kupuje nowy komputer. Kierownicę już mam, wiec jestem pewny, że po wakacjach z przysłowiowym "palcem w dupie" wyprzedzę go na starcie.
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 17:22 przez Sielak, łącznie zmieniany 1 raz.
    "I was born a fool, don't want to stay that way
    Devil take my soul, with diamonds you repay
    I don't care for heaven, so don't you look for me to cry
    And I will burn in hell, from the day I die"
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Grozokonkurs 2 - komentarze, pytania, informacje

    autor: Gruszmen » 14 maja 2013, 17:21

    Sielak, a ty to kto, mediator? Może niech się chociaż Fishu wypowie, wszak przecież jest tu zarejestrowanym użytkownikiem.
    Śmignąłem z wami w niedzielę i chciałem pościgać się z Fishem na co odparł "że jeździ bez asysty", więc mógł je włączyć i 1-2x pojechać.
    Tak samo zaciekawiło mnie to jak powiedział, że DBS ma lepsze odejście bez asyst, co oczywiście sprawdziłem jadać na sekwencji i manualu i
    się nie zdziwiłem. Czasy na odcinku Start-1cp na trasie Grozokonkursu były gorsze na sporcie/zawodowcu niż na pełnej.
Odpowiedz Posty: 190

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do