Zablokowany Posty: 147
[TDU2] A ze zlotu wracam tak...
  • adamsky73

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: adamsky73 » 03 lip 2013, 21:48

    A ja w ramach zachęty (albo ostrzeżenia) dorzucę 19-minutowy "skrót" ze spontana na którym znowu gadamy masę głupotek :rotfl:
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 03 lip 2013, 21:48 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 12 lip 2013, 12:07

    Dnia 2 lipca 2013 odbył się fantastyczny zlot typu - spontan. Trudno napisać w paru zdaniach, to co tam się działo, a działo się dużo! Smerfastycznymi klubowiczami biorącymi udział w spontanie byli; Michau, Dabay oraz Ja. W spontanie udział wzięli również bombastyczni furomowicze, którzy wytrzymali z nami i nie chcieli nas pozabijać pod koniec zlotu, który zakończył się pózną nocą. :lol: Nie, no byliśmy wszyscy bardzo grzeczni :zawstydzony:
    Zlot rozpoczął się w okolicach latarni morskiej, ale szczególnej, tej wyjątkowej i niezwykłej, tej która przyciąga setki graczy, którzy są z kolei świadkami paranormalnych zjawisk występujących w pobliżu... "Latarni Cudów".
    Obrazek
    Razem ustaliliśmy, że będziemy podążać śladami Majstra, więc postanowiliśmy wybrać jego trasę, którą nota bene pokonaliśmy parę razy :lol:
    Obrazek
    Jak widać nie obyło się bez problemów technicznych, ale nasza waleczność nie pozwoliła, aby złośliwość rzeczy martwych popsuła wspólną zabawę :D
    Obrazek
    Czasem jednak boty wykazywały się szczególnym umiłowaniem w uprzykrzaniu nam życia... prędkość podróżna wówczas spadała, aż w końcu zatrzymywaliśmy się całkowicie...
    Obrazek
    W czasie jazdy postanowiliśmy odwiedzić kulawego mechanika i sprawdzić nasze wozy na kanale. Wszystkie zdały egzamin śpiewająco.
    Obrazek
    Po ponad 500 kilometrach podróży udaliśmy w kierunku siedziby klubu Green Lights Company, aby oficjalnie zakończyć tam nasz zlot. Po dotarciu na miejsce spędziliśmy chwilę na pogadance i grzecznie się wszyscy pożegnaliśmy.
    Podsumowując mógłbym napisać dwa zdanka opisujące te parę godzin wspólnej zabawy, ale zamieszczę fotkę z stwierdzeniem naszego kolegi Tradeya;
    Obrazek
    "doborowe auta doborowi ludzie, tak moge jezdzić" - w imieniu wszystkich uczestników; dzięki Tradi za te słowa. Jazda z Wami wszystkimi, to prawdziwa przyjemność :przyjaciel:
    Ostatnio zmieniony 12 lip 2013, 12:07 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 12 lip 2013, 12:35

    Wczoraj czyli 11 lipca 2013 odbył się kolejny znakomity spontaniczny zlot, na którym pojawili się klubowicze; Siemkins, Michau i Ja. Osobami towarzyszącymi byli ponownie forumowicze Garażu TDU. W czasie ów zlotu pokonaliśmy 300km różnymi trasami Oha'u...
    Obrazek
    ... a były to szerokie autostrady zachęcające do szybkiej jazdy...
    Obrazek
    ... ale także drogi niższej rangi, które choć wyglądały na bezpieczne skrywały wiele niebezpieczeństw. Dobrze, że kierował nami Siemkins, który chciał zaprowadzić nas na malutką plażę z lodami :-D
    Obrazek
    Po chwili odpoczynku pognaliśmy dalej na wschód wyspy. Naszym celem był kościół na uboczu jednej z głównych dróg prowadzących wschodnim wybrzeżem wyspy.
    Obrazek
    Po krótkim kazaniu i wypiciu mszalnego winka postanowiliśmy odwiedzić farmę, która była dosłownie parę kilometrów dalej.
    Obrazek
    Tutaj znowu odsapnęliśmy, krótką chwilkę i zgodnie z propozycją gracza FreshACE, który został przewodnikiem grupy pojechaliśmy w kierunku Honolulu.
    Obrazek
    Na miejscu naszym oczom ukazał się ogromny wóz strażacki, o którym prawdopodobnie wie zdecydowana mniejszość graczy tdu2. W tym miejscu z większością graczy pożegnaliśmy się, kończąc tym oficjalnie spontana.
    Dzięki wszystkim za wspólną zabawę, było jak zwykle przednio :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 12 lip 2013, 12:35 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 13 lip 2013, 17:38

    Wczoraj po południu znowu trochę poszaleliśmy na drogach Oha'u. Zlot z typu spontan, bodaj najlepsza forma na wakacyjne lenistwo przyniósł obecnym klubowiczom Siemkinsowi, Michau'owi i mnie sporo funu.
    Wszystko zaczęło się na północy wyspy, gdzie podłączyłem się do jeżdżących już klubowiczów. Dalej popędziliśmy wschodnim wybrzeżem w kierunku miasta Honolulu.
    Obrazek
    Prawie 100kilometrowa trasa mineła szybko, zapewne przez nasze kosmiczne prędkości i zdecydowanie dłużej zabawiliśmy w mieście na skokach przez kwiatki, bądz inne skocznie pozostawione przez programistów :lol:
    Obrazek
    Tutaj w oczekiwaniu na skok prezesa...
    Obrazek
    A tutaj moje udane parkowanie tyłem w powietrzu :szalony:
    [xfirevideo]60612d[/xfirevideo]
    Technika lotu z telemarkiem wymaga dopracowania, ale razem współpracując możemy latać wysoko i bardzo daleko...
    Chyba jeszcze tam wrócimy i dopracujemy nasze loty :D

    cdn...
    Ostatnio zmieniony 13 lip 2013, 17:38 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 13 lip 2013, 18:03

    ... Parę godzin pózniej spotkaliśmy się ponownie :cool: Tym razem przed oficjalnym rozpoczęciem spontana pokonaliśmy z Michałem i resztą towarzyszy trasę liczącą ponad 100 kilometrów poznając przy okazji tajemniczą opowieść o Couriusie, który podobno jest rosjaninem. Hercky dołączył do nas, gdy byliśmy pod moim domem na Ford Island.
    Obrazek
    Pózna pora dla wielu może byłaby sprawcą zaniku sił i chęci do gry, ale nie z nami takie numery... szybkie podłączanie i wioo na miasto!
    Obrazek
    Naszym pierwszym celem były kwiatki rosnące nieopodal latarni znajdującej się na obrzeżach Honolulu.
    Po uprzednim zmaltretowaniu pięknie uporządkowanych kwiatków Michał zaproponował nam kolejne miejsce do skoków, które już znajdowało się w centrum miasta.
    Obrazek
    Jak widać dobry humor nas nie opuszczał po lądowaniach, które często kończyły się w dziwny sposób :D
    Obrazek
    Dobre wakacyjne nastroje udzielały się wszystkim z różnym skutkiem... Dobrym przykładem jest Michał i jego CCXR, który postanowił przeorać ziemie. Wszystkich ciekawskich oglądaczy zaś straszył wystającym z ziemi spojlerem. Śmiertelnicy! Bądzcie czujni,gdyż w każdej chwili może Michal wyskoczyć z swoim CCXR spod ziemi i Was porwać do swej nory.
    Obrazek
    Hercky nie chcąc być gorszym postanowił zostać SpiderManem. Niestety z marnym skutkiem :rotfl:
    Obrazek
    W sumie ja też nie lepszy, bo postanowiłem zaparkować na ultra wytrzymałych stolikach :mur:
    Obrazek
    Jednak zdecydowanie częściej kończyłem swój lot na dachu Veyrona pluszaka, heh te moje umiejętności w namierzaniu lądowiska :rotfl:
    Obrazek
    Towarzyszący nam kolega pluszo również chyżo korzystał z chwili i skakał jak prawdziwy zawodowiec z telemarkiem :lol:
    [xfirevideo]606485[/xfirevideo]
    Osobom o słabych nerwach.. pfuu... żołądkach polecam nie oglądanie tego videła.
    Ostatnio zmieniony 13 lip 2013, 18:03 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Hercky » 16 lip 2013, 0:32

    Do powyższego opisu stworzonego przez Alana dorzucam jeszcze coś od siebie :)

    1. "Maltretowanie kwiatków" - wpierw był Alan, drugi leciał Michał
    [xfirevideo]6062fe[/xfirevideo]

    2. Michał postanowił zabrać znak drogowy do domu, ale z racji niewielkiego bagażnika w Koenigseggu, zastosował innowacyjną metodę transportu tak dużego bagażu ;)
    Obrazek

    3. "Niewiarygodne zdarzenie" :sos: +18
    Obrazek

    4. Przy lotach w centrum Honolulu jedni parkowali na dachu, inni tyłem, ja się tuliłem do ścian :mrgreen: , a tymczasem pewien jegomość zza wschodniej granicy (który też się przyłączył do wspólnej jazdy przez ładny okres czasu) wylądował na boczku i gra sama nie przywróciła go do normalności - pomogliśmy mu całą grupą wrócić na koła - zupełnie jak na rajdach hehe
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 16 lip 2013, 0:32 przez Hercky, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jockerpaul » 08 wrz 2013, 18:12

    W piątek 06.09.2013 odbyło się spotkanie zlotowe. Termin był zaplanowany na godzinę 21:00. Przed czasem byli: Courius, Tradey, Michau i gościnnie Pluszo. Równo o 21:00 dołączyłem i ja. Na spotkaniu mieliśmy jeździć wyzwania zielone w 8 osób, ale jako że nas tylu nie było postanowiliśmy pojeździć razem free ride'a. Czas spotkania to prawie całe 2 godziny. Dzięki za spotkanie. Zdjęcia poniżej:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 18:12 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 2 razy.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 29 paź 2013, 16:35

    Pózną nocą 25 pazdziernika 2013 odbyło się spontaniczne spotkanie na drogach Oha'u. Klubowicze; Adam, Gruszmen i Ja razem z przyjaciółmi z reszty świata pośmigaliśmy dłuższą chwilkę. Spotkanie zainicjowane tak jak zwykle, wpierw ja z pluszakiem jezdziłem, a pózniej dołączyła reszta. Razem przemierzyliśmy wyspę we wszystkich kierunkach :-D
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Tutaj Adam sprawdzał mój czas reakcji po godzinie 1 w nocy... Jak zapewne się można domyśleć zaparkowałem na tyle Veyrona :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 29 paź 2013, 16:35 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 10 lis 2013, 10:54

    Kolejny bardzo udany zlot w naszym wykonaniu...za nami:)
    Poza Organizatorem zjawili się: Courius, Jockerpaul, Gruszmen, Michau, Tradey, Xarlith oraz gościnnie pluszo i Hyundai98PL - serdecznie dzięki za przybycie !! A było to tak:
    Spotkaliśmy się spontanicznie na wschodnim skraju wyspy, skąd nieco błądząc, dojechaliśmy na parking pod Obserwatorium
    Obrazek

    Po krótkiej organizacji rura na CPN. Tutaj dołącza do nas Mikrus, jeszcze nie w jedynych słusznych barwach
    Obrazek

    Jadąc dalej wzdłuż wybrzeża O'ahu dotarliśmy w pobliże Jachtu, ale między jedną a drugą posiadłością skręciliśmy w lewo w kierunku mostów. Ustawić się do tego zdjęcia wcale nie było łatwo :-)
    Obrazek

    Kolejny punkt - pierwsza (i jedyna) siedziba klubu z czasów TDU 1. Tutaj, aby nie było za nudno, urządziliśmy sobie małe zawody w dualach
    Obrazek
    Obrazek

    Dalej droga prosta do przystani Jachtów. Niektórym bliskość wody skutecznie odbierała rozum :-) , ale w końcu udało się ustawić do zdjęcia
    Obrazek
    Obrazek

    Tutaj dołącza do nas Xarlith, ale też pod drodze opuszcza nas Jocker, którego obowiązki rodzinne zatrzymały niestety na dłużej
    Obrazek

    Z samej północy O'ahu jedziemy na południe, na nasz stary klubowy MP
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

    Ostatecznym celem wieńczącym zlot miał być przejazd głównym bulwarem Honolulu, jednak nawet tam nie dotarliśmy. W drodze do miasta zahaczyliśmy o port, gdzie tak zacięcie oddaliśmy się zabawom, że zleciało nam niemal 1.5 h. Nie przeszkodziła nam ani noc, ani ulewa (szkoda, że nie było burzy - byłby super klimacik), ani to, że nie wszyscy mieli UP (to musiałoby być ciężkie - graty pluszo) ani fakt, że nie każdy był na TS.
    Obrazek

    Najpierw podzieliśmy się na frakcje - białą i czerwoną - na zmianę pogoń i ucieczka. Wygrała drużyna białych, która w 10 minut złapała 3 czerwonych, podczas gdy czerwoni złapali jedynie jednego białego (biali: pluszo, siemkins, gruszmen, courius). Ludzie czuli niedosyt tymi 20 minutami zabawy, dlatego przedłużyliśmy nasz pobyt w porcie. Kolejną zabawą była pogoń "wszyscy na jednego" - 7 goni, 1 ucieka, zaś za złapanego uznawaliśmy dopiero, gdy delikwent nie mógł się ruszyć. Tutaj inteligencją, zimną krwią i wyrachowaniem błysnął Michau, którego czerwonego camaro najpierw nie mogliśmy znaleźć (za ten patent z wyłączonymi światłami :kapelusz: ), a jak już znaleźliśmy, to....jakimś cudem znów gubiliśmy, a gdy już niby siedzieliśmy na ogonie, to i tak nie daliśmy radę go złapać przez pełne 10 minut (podobnego wyczynu dokonał Hyundai i jego czerwony Skyline). Niektórzy wpadali w sidła po 3 minutach, inni po 5, jeszcze inni w ogóle. Gdy w grze powoli zaczynało się wypogadzać i przejaśniać, a na tarczy naszych zegarów zbliżała się północ zakończyliśmy oficjalną część zlotu.

    Dzięki Pany za ten wieczór.
    PS. Jak macie jakieś zdjęcia/filmy, to śmiało wrzucajcie poniżej.
    Ostatnio zmieniony 10 lis 2013, 10:54 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Hyundai

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Hyundai » 10 lis 2013, 11:04

    Co prawda nie jestem w waszym klubie ale chciałem wam podziękować za przyjęcie mnie i bardzo dobrą zabawę :thumbup: , szczególnie w porcie :D Chciałem dodać że na tym placu podczas zabaw zrobiłem jakieś 70 km, czyli pewnie każdy z nas przejechał tam podobny dystans.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 10 lis 2013, 21:22

    [xfirevideo]615f91[/xfirevideo]
    Tutaj taki mały dodatek ze wczorajszego zlotu :-)
    Muszę przyznać, że miałem problem z dotrzymaniem kroku Wam wszystkim podczas dualów. Zresztą widać, to po filmie :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 10 lis 2013, 21:22 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 11 lis 2013, 9:42

    Cool. Nawet moje piękne bezkolizyjne wyprzedzanie widać, a już się bałem, że odejdzie w zapomnienie :-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 21 lis 2013, 17:00

    W ostatnią sobotę miał odbyć się zlot pod kierownictwem naszego klubowego kolegi Tradeya. Niestety wydarzenia tamtego dnia spowodowały, iż zlot oficjalnie nie wystartował. Powód? Brak obecności Tradeya. Na jego usprawiedliwienie pozostaje fakt, iż brał udział w szkolnych zawodach w grze LoL - cieszymy się, iż klub GLC nie jest reprezentowany tylko w TDU2, ale jest też w innych grach :-D
    Ale, ale... oficjalnie zlotu nie było, to prawda... za to odbył się zlot "nieoficjalny", spontaniczny i bardzo pozytywny. Obecność klubowiczów na tym spontanie była następująca; pauldim, Michau, adamsky, Gruszmen no i Ja :) Gościnnie ponownie pojawił się pluszak, Huyndai oraz Dim0N - jeden z najsławniejszych drifterów z TDU1. Jako, iż był to zlot nieoficjalny, zainicjowany w zasadzie przeze mnie, Pawła i Michała, to też jego forma była dość luzna. Pokręciliśmy się po obu wyspach, odwiedziliśmy parę ciekawych miejscówek i porozmawialiśmy na klubowym teamspeaku.
    Wrzucam pare fotek z tamtego dnia;
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2013, 17:00 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Hercky » 30 lis 2013, 0:44

    W piątek w okolicach godziny 17 zrobił się mały spontan, gdzieśtam w tle roboczo nosił nazwę "Uratuj Herkiemu dupę, a później możesz go kopnąć..". Spot miał nieco inną charakterystykę niż zazwyczaj, bowiem w składzie: Michau7547, Courius, Tradey, Hercky miast jeździć po wyspie, skupiliśmy się głównie na wyścigach klubowych :mrgreen: Niektórzy (khy, khy) musieli odszukać nieco formy, ażeby dotrzymać tempa kosmitów, ale myślę, że tragedii nie było :panzielony: Dziwnym też trafem licznik się zbugował w sesji i przez parę ładnych wyścigów nie dodawało np. mi w ogóle punktów (po każdym finiszu wyświetlał się wynik 1263 (+5)), na co Alan zareagował w nietypowy sposób, bowiem spisywał po każdym wyścigu punkty zawodnikom i sam sprawiedliwie je sumował. W międzyczasie poleciałem ligę z Tradeyem pod czujnym nadzorem Michała i Alana :) Po ładnych parunastu (-dziesięciu?) wyścigach przeszliśmy w tryb "dawaj zielone lecimy!". Tu zaś całkiem niezłym tempem pokonywaliśmy trasy (lecz bez maniakalnego parcia na rekord), przy okazji (no, przynajmniej ja) jarając się efektownymi boczurami Alanowego Rufa. I tak coś z dwie godzinki to trwało :)

    Fociszki:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 30 lis 2013, 0:44 przez Hercky, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Tradey
    Posty: 327
    Rejestracja: 17 sie 2010, 0:18
    Medale: 1
    Reputacja: 2
    Imię: Dorian
    Hobby: koszykówka, rower
    Samochód: -
    Nick w TDU: Tradej
    Nick w TDU2: Tradey
    uPlay: Tradey
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Puchar Ferrari
    Polubił: 163
    Otrzymanych polubień: 19

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Tradey » 01 gru 2013, 1:53

    część 1/6

    W sobotę o 20:00 odbył się, tym razem oficjalny, zlot klubu GLC wraz z jego przyjaciółmi. Pewne niefortunne zdarzenia uniemożliwiały mi zorganizowanie tego zlotu przez ostatnie dwa tygodnie, jednak tym razem już nic nie stanęło mi na przeszkodzie, a zlot ku przypomnienu, miał na celu uczcić pierwszą rocznicę wyłączenia serwerów TDU1. Na spotkaniu pojawili się: organizator (czyli ja :O), Adamsky, Michau, jokerpaul i Siemkins oraz klubowi przyjaciele tj. pluszo, Mikrus wraz z gościnnie występującym Hymerem.

    Jak to bywa z TDU2, najpierw trochę się zbieraliśmy, a podczas tego zbierania postanowiłem, że urządzimy znany z jedynki wyścig dookoła wulkanu, wyścigi takowe odbyły się 2, bo odbywały się w trakcie zbieraniny, więc dzięki temu każdy pojechać choć raz. Co do zwycięzcy, to w obu wyścigach zostaliśmy pokonani przez Michaua, który występował w Ferrari F40 z wyścigowymi malunkami (+20 do skilla). A jak jak to w moim zwyczaju bywa kończyłem oba razy na ostatnim miejscu.
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 01 gru 2013, 1:53 przez Tradey, łącznie zmieniany 2 razy.
    "a mopsy to takie psy, tyle ze koty" © MTX 2014
    ObrazekObrazek
Zablokowany Posty: 147

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do