Zablokowany Posty: 147
[TDU2] A ze zlotu wracam tak...
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 10 gru 2012, 16:30

    Zanim się Przemek zbierze z recenzją, to wrzucę 10 pamiątkowych fotek ze wczorajszego zlotu.

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, 16:30 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jilt
    Posty: 169
    Rejestracja: 28 paź 2012, 11:24
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ziutek_GPL
    Nick w TDU2: Tiges
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Wrocław

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jilt » 10 gru 2012, 19:12

    Amerykańskie marzenie.

    Złote lata motoryzacji, wielkie silniki, niskie ceny paliwa i autostrady. Downsizing suxx!

    Zebraliśmy się więc złożyć hołd autom, które przeznaczone są głównie do jazdy prosto oraz jedynym w swoim rodzaju amerykańskim do szpiku kości motocyklom.

    Start przy pancerniku (może to być i krążownik w sumie) i szybki wyjazd na autostradę. Tam każdy przyjął pozycję "na barona" i zaczęła się czysta przyjemna jazda.

    Ja w moim cabrio obowiązkowo zimny łokieć:

    Obrazek

    Pierwszy postój wypadł przy latarni. Tam się okazało, że Gruszmen z wrednym zaczęli ubijać jakiś interes.

    Obrazek
    Na zdjęciu Gruszmen i WrednyPL w swoich brykach

    Korzystając z wolnej chwili Michał zademonstrował parkowanie dosłownie na styk:

    Obrazek

    Pojechaliśmy dalej i doczepiło się do nas kilku ruskich cziterów, którzy zaczęli przeszkadzać, ale ich zignorowaliśmy.

    Obrazek
    Ruski cziter w swojej wypasionej bryce. Widać profesjonalną strumienicę i ospojlerowanie made in syberia.

    Jednak po chwili się odczepili i dojechaliśmy na wiśniowy parking. Tam cyknąłem fotkę i po chwili chyba Gruszmen stwierdził, że sprawdzi, czy ma łódź podwodną, ale koledzy oczywiście pomogli:

    Obrazek

    Część klubu poszła wygrać tormanię, a my pojechaliśmy dalej.
    Niestety gra nas rozłączyła na amen (znaczy mnie) i do autostrady dojechałem sam.

    Obrazek

    Tu zlot się skończył, a my pościgaliśmy się jeszcze w klubowych, co pozwoliło zdobyć kilka punktów.
    Obrazek
    Hercky przed startem prezentuje swoje nowe czerwone felgi.

    ps. ponieważ moje zdjęcia wcięło, to pożyczyłem trochę z netu.
    Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, 19:12 przez jilt, łącznie zmieniany 6 razy.
  • dabay

    Green Room - part 2

    autor: dabay » 11 gru 2012, 21:52

    Świetna notka ze zlotu jilt, podoba mi się pomysł z tymi zdjęciami :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    jilt
    Posty: 169
    Rejestracja: 28 paź 2012, 11:24
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ziutek_GPL
    Nick w TDU2: Tiges
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Wrocław

    Green Room - part 2

    autor: jilt » 11 gru 2012, 22:29

    trochę się obawiałem, czy nie za bardzo pojechałem po bandzie :hippie
    ale wyszło chyba całkiem fajnie :friends
  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    Green Room - part 2

    autor: Hercky » 12 gru 2012, 0:16

    Wyszło genialnie :clap: :razz:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Green Room - part 2

    autor: jockerpaul » 12 gru 2012, 13:29

    Rewelacyjne podejście do notatki ze zlotu:) Super recka. Chcemy więcej!
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 12 gru 2012, 23:48

    Również stwierdzam, że świetne podejście. Może by dać Przemowi rolę recenzenta zlotów?
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 13 gru 2012, 9:59

    Myślę, że to za duży ciężar. Dodatkowy problem: Przemek musiałby być na każdym zlocie.
    Każdy zobaczył teraz, że inaczej nie musi znaczyć gorzej i wystarczy kilka zdjęć z Internetu, obecność na zlocie oraz pomysł vel inwencja i wychodzi to, co udało się Przemkowi.

    Brać przykład Seba a nie obciążać jednego ludzia, bo mu coś fajnie wyszło :P
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • adamsky73

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: adamsky73 » 13 gru 2012, 11:20

    Od początku uważałem, że nasz nowy Kolega wpasowuje się idealnie w tą bandę ludzi o pokrzywionym humorze :-)
    Do jego recenzji dołączam baaaardzo długi filmik. Tym razem bez muzyczki, ale za to z głosami klubowiczów i moimi głupimi tekstami, ze względu na to, że zapomniałem ustawić nagrywanie również swojego głosu :(
    Miało być zabawnie i mam nadzieję, że nigdzie nie przegiąłem, ale liczę na Wasze legendarne poczucie humoru :friends
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 13 gru 2012, 11:20 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 13 gru 2012, 15:47

    Wyszło świetnie.
    Jak dla mnie tekstem dnia było zdanie Michaua o Matizie w 1szej części zlotu :-D
    Moim zdaniem do przegięcia brakuje jeszcze ze 2 kilometry, także relaksik. Ubawiłem się setnie.
    Następnym razem nie zapomnij się nagrać, bo też masz dobre teksty, warto utrwalać :)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jilt
    Posty: 169
    Rejestracja: 28 paź 2012, 11:24
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ziutek_GPL
    Nick w TDU2: Tiges
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Wrocław

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jilt » 13 gru 2012, 20:15

    fajnie, że się podobało, ale w sumie pomysł to był taki impuls i chyba trochę was zaskoczyłem ;)
    wiec nie chcę aby wam się znudziło ;)
  • dabay

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 23 gru 2012, 0:32

    4 grudnia 2012 roku, Jacek, Michał i Paweł zostali ze mną po prezesowskim orędziu by pograć w pokera.

    Obrazek

    Przyjemna ale krótka rozgrywka. Cóż, zawsze coś!


    --------------------------------------------------------------------



    Dość obszerna sesja GLC z TDU2 miała miejsce 8 grudnia 2012 roku. Na początku razem z Michałem i Sebastianem pograliśmy jak zawsze w pokera.

    Obrazek

    Michał musiał się zwijać ale za to wpadł Paweł.

    Obrazek

    Okazało się, że poczuliśmy drobny przesyt kasynem. Seba namówiony - ruszamy w free ride. Obraliśmy kierunek na przecudowne okolice Portinax.

    Obrazek

    Piękna plaża, ciasne klimatyczne dróżki i piękne widoki z pobliskiej rezydencji na wzgórzu to mocne strony tej okolicy. Nawet Seba znalazł coś dla siebie.

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    W skrócie - stare dobre spotanie GLC z TDU! Dzięki.

    Obrazek


    --------------------------------------------------------------------
    PS. Pomimo, że skład stałych spontanicznie spotykających się członków GLC zmalał o Adama zajętego w tym miesiącu chciałbym podziękować i pochwalić Sebastiana, Michała, Pawła za całą masę spotanów. Mam nadzieję, że Wujo Adam wróci na dobre do TDU i będzie conajmniej tak aktywny jak w listopadzie. Zachęcam też resztę by organizowała, dołączała do nas. Bo w klubie chodzi o to by spędzać razem czas na drodze, prawda?
    Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, 0:32 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • dabay

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 03 sty 2013, 15:51

    Słowo "spontan" staję się takie oklepane i brzydkie. Trzeba wymyślić jakiś zamiennik (;

    --------------------------------------------------------------------

    22 grudnia 2012r - spotkanie spontaniczne. Udział brali: Hercky, Gruszmen, Michau, ja i gościnnie Courius, Wredny i przypadkowi Polacy. Niestety musiałem się wcześniej zbierać (przed 2 w nocy- lol), a chłopaki jeździli dalej. Udało mi się zrobić dwa zdjęcia:

    Obrazek

    Obrazek


    --------------------------------------------------------------------


    Idąc za ciosem, następnego dnia - 23 grudnia - ja i Michał postanowiliśmy ponabijać trochę kilometrów na motorach zwiedzając ukryte ale interesujące miejsca w uroczym mieście Eivissa.

    Zdjęcia kolejno przedstawiają nasze przystanki. Mały most na który dostał się Michał, boisko do piłki nożno-motocyklowej, ukryte mosty i przejścia, fotograf, obóz harcerzyków, plac budowy, miasto nad morzem, market i posterunek policji - to były nasze przystanki. Za spotkaniu pojawił się na chwilę Jacek. Niestety przez słabe łącze nie mieliśmy z nim za dobrego kontaktu. Później możemy zauważyć Vipera Police, to Courius który po raz kolejny dołączył do naszej zabawy. Pod marketem zjawił się Sebastian. Trochę jazdy, chłopaki śmigali Ligę i rozmowy na TS które od jakiegoś czasu stają się standardem w GLC - przepis na "spontana".

    Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

    Obrazek
    Policja przez cały zlot się za nami czaiła (;

    Obrazek Obrazek
    Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 15:51 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 11 sty 2013, 17:31

    Udało się spotkać w 3cią rocznicę naszego klubu na zlocie. Zjawili się: Daniel, Adam, Paweł (na chwilę), Przemek oraz Michau. Miałem (zwrotne) problemy z widzeniem w sesji daba i jilta, toteż poprosiłem adamsky'ego o cykanie fotek - mam nadzieję, że podepnie to poniżej tej krótkiej relacji. Z tego co nam wiadomo, będzie jeszcze video z pieprzeniem naszych głupot, ale zapewne narazie się obrabia i wycinane zostają co mniejsze suchary, żeby pozostały same pierdoły :mrgreen:

    Zaczęliśmy przez różne problemy techniczne (przez pokera też dziadki leśne!) z 40 minutowym opóźnieniem, co nawet jak na nas jest grubą przesadą. Najpierw krótka dość zabawa na pobliskim lotnisku w berka.

    Stamtąd raz udaliśmy się w, jak się okazało, 57 minutową podróż na przełaj O'ahu z niemal samego południa wyspy, aż do Lotniska, z którego można polecieć na Ibizę. Przygód pod drodze było całe mnóstwo.

    Na Ibizie pierwsze co, to skoczyliśmy jak gimbusy przez płot i zaczęliśmy "zwiedzać" płytę tamtejszego lotniska. Berki w parach i kupa śmiechu. W planie była podróż na przełaj Ibizy w celu dotarcia do naszej pierwszej w TDU 2 siedziby, ale z racji godziny na osi zrezygnowałem z tego punktu programu.

    Teleportowaliśmy się w okolice O'ahu raceway, gdzie forsowaliśmy kanał i przedzieraliśmy się na płytę południowego lotniska (z tego samego, z którego rozpoczyna się TDU 1). Dołączył do nas Xarlith, zarówno w grze, jaki i na TS. Przedrzeć się przez ten ciek wodny udało się prawie wszystkim (poza mną :mrgreen: [mówiłem, że gówniane to subaru :P ]).

    Pod koniec spotkania udaliśmy się do krateru na Diamond Head, gdzie została przeniesiona siedziba klubu. Na zakończenie pobawiliśmy się w jednym krótkim wyścigu wg formuły MadMax(?) i kilkukrotnie powtarzaliśmy, bo fun był nieprzeciętny. Po ponad 2.5 godzinie od rozpoczęcia, zakończyliśmy nasze wyjątkowe spotkanie.

    Dziękuję wszystkim za przybycie !!

    Ps. Wygrzebałem jakieś 3 fotki. Generalnie zdjęcia z serii WTF !! !!

    Samolot pośrodku niczego :wtf:
    Obrazek

    adamsky zakrzywia czasoprzestrzeń forsując ogrodzenie lotniska :wtf:
    Obrazek

    Szalony kierowca szalonej ciężarówki z wizytą u starszej pani :wtf:
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, 17:31 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • adamsky73

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: adamsky73 » 16 sty 2013, 20:13

    Fotek nie zamieściłem, ale film udało się w końcu zmontować. Pokazuje przekrój aktywności z całego zlotu i mam nadzieję, że się spodoba. Ci, których nie było, powinni żałować, bo zabawa była przednia :ok
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 16 sty 2013, 20:13 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany Posty: 147

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Przejdź do