Zablokowany Posty: 147
[TDU2] A ze zlotu wracam tak...
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 05 cze 2013, 21:11

    Siemkins mial urlop i wara od Siemkinsa
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • adamsky73

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: adamsky73 » 07 cze 2013, 17:04

    Druga i ostatnia część pogaduszek. Tym razem ciut dłuższa, czyli obgadywanie Prezesa na całego. Oczywiście pozytywnie :)
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 07 cze 2013, 17:04 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 07 cze 2013, 18:51

    Ale bania... :paw:
    :panzielony:
    Wszystko cacy, przełknąłem nawet to obgadywanie, choć wreszcie wiem skąd podczas gry w PoE wypieki na policzkach i gorące uszy, ale zabrakło mi jednej rzeczy - w ostatnich sekundach dźwięku "pstryk" - jak podczas robienia zdjęcia i przybicia foty, niczym stempla pocztowego. To dopiero byłaby bania ;-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 07 cze 2013, 19:52

    Ale bania tam była, no i te ironie goniące jedna za drugą :lol: W ogóle przez mikrofon mój głos brzmi jak od jakiegoś starego pedofila :???:

    Obrazek

  • adamsky73

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: adamsky73 » 07 cze 2013, 20:58

    Qrde jak to montowałem to tak zatęskniłem za zlotami i tymi zlośliwymi małpami z klubu że szok :thumbup:
    A Cour faktycznie brzmi poważnie ale z tym pedofilem to nie wiem... Ale pewnie najlepiej znasz swoje zboczenia :rotfl:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 07 cze 2013, 21:19

    Ty to już chyba coś dziabnąłeś :mrgreen:
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • adamsky73

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: adamsky73 » 07 cze 2013, 22:35

    Niestety ja tak na trzeźwo, nie licząc nieprzespanych nocy :okularnik:
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 08 cze 2013, 16:23

    No to ja się już boję swojego wczorajszego blubrania :lol:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 08 cze 2013, 16:35

    To co się działo wczoraj powinno zostać zachowane w archiwum Adama na wieki wieków. Amen :lol:

    Obrazek

  • adamsky73

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: adamsky73 » 08 cze 2013, 16:53

    Ile mam tłumaczyć, że na iPadzie nie mam możliwości nagrywania? Gdyby nie to, to Wasze teksty już by były zmontowane i wysłane do odpowiednich służb :rotfl:
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 08 cze 2013, 18:07

    No to mogę spać spokojnie.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 19 cze 2013, 1:05

    W dniu 11.06.2013 odbył się spontaniczny zlot GLC, w którym udział brali; Siemkins, Xarlith, Gruszmen, Ja i osoby postronne. Nasz spontan rozpoczął się od tego, że podłączyłem się do Siemkinsa samotnie zwiedzającego wyspę Hawaii. Zgodnie z tym co wcześniej zaplanował mieliśmy korzystać tylko z dróg szutrowych. Po paru minutach błądzenia odnalezliśmy ową upragnioną drogę szutrową.
    Obrazek
    Z czasem podłączył do nas Gruszmen, który dosadnie skwitował chyże poczynania prezesa, pisząc "siemkins i szutr"... No cóż, to było prawdziwe święto narodowe, które powinniśmy oblewać dużą dawką napojów procentowych, które trzyma Adam w klubowym barku :lol:
    Obrazek
    Po pokonaniu sporej odległości na szutrze postanowiliśmy zrobić fotkę na wzgórzu.niestety fotograf ze mnie słaby ;c
    Obrazek
    Zanim Siemkins postanowił uciec nam z gry, wspólnie postanowiliśmy, iż zagramy sobie w "infected mode" coś na wzór zombie moda :D Pierwszy wytypowany gracz zostaje zombie, a każdy kolejny gracz uderzony przez zombie zostaje zarażony i tym samym staje się zombiakiem. Zabawa była przednia :-D
    Obrazek
    Tutaj widać na zamieszczonym obrazku, iż Siemkins stosuje technikę skradania się niczym wojownik nindża. Prawdopodobnie uczył się tego od wielkiego mistrza Sensei Gruszmena :przyjaciel:
    Ostatnio zmieniony 19 cze 2013, 1:05 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Courius » 19 cze 2013, 1:44

    Parę dni pózniej, bo dnia 14.06.2013 odbył się kolejny spontaniczny zlocik, w którym udział brali; dabay,Michau7547, Siemkins, Ja i oczywiście osoby postronne w tym KUBUTECH911, TenTaki, ben007 i wiele innych osób.
    Spotkanie rozpoczęło się w typowy sposób dla tego gatunku. Można by w skrócie rzecz, że wpierw zaprosił mnie dabay do sesji, gdzie już śmigał z KUBUTECHIEM, a potem masowo dołączyli do nas inni klubowicze i gracze :okularnik:
    Jazda dla odmiany przeniosła się na wyspę Ibizę, gdzie jezdziliśmy wszelkimi możliwymi drogami. Trzeba przyznać, że nasza mała Ibiza jest bardzo urocza i posiada wiele ciekawych miejscówek wartych uwagi.
    Obrazek
    Czasami zabłąkaliśmy się na samą plażę. Nie wiadomo dlaczego nasze oczy nie zostały uraczone kuszącymi kształtami dziewczyn w bikini. Prawdopodobnie dzwięk naszych silników musiał odstraszyć miejscowych :szalony:
    Obrazek
    Udało się nam również dotrzeć na molo. Co więksi śmiałkowie wjechali na te licho wyglądające deski. Dobrze, że obyło się bez wzywania ratownictwa wodnego :P
    Obrazek
    Z czasem postanowiliśmy udać się na lotnisko, aby przedostać się na wyspę Hawaii...
    Obrazek
    Obrazek
    ... a tam zastały nas wielkie kolejki. Więc nasz klubowy kolega postanowił wziąć sprawę we własne ręce i począł inkasować nas za bilety. Dziękujemy mu za ów pomoc, ale kasy z owych biletów nasze oczy na klubowym koncie jeszcze nie widziały :pała:
    Obrazek
    Z lotniska obraliśmy kurs na stadion blisko Honolulu. Wybraliśmy drogę wzdłuż wybrzeża, która charakteryzuje się względnie równą drogą, oraz długimi prostymi, które złożone są z wielu szerokich zakrętów.
    Obrazek
    Gdy już dotarliśmy pod stadion większość zaczęła szturmować bramy owego obiektu, z różnymi efektami. Ja wszystkiemu grzecznie się przyglądałem w trosce o bezcennego Czornego Ptoszka.
    Po długich hulankach i swawolach udaliśmy się na wewnętrzną wyspę Ford Island, i tam założyłem wyścig, który pózniej parokrotnie zmieniałem na inny model.
    Niestety przed 23:00 musiałem się zbierać, gdyż w planach miałem wyjazd na działkę gdzie mogłem ponabijać punkty KZT w Passacie :cool:
    Dzięki Pany za zlot i do następnego!
    Ostatnio zmieniony 19 cze 2013, 1:44 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 19 cze 2013, 10:28

    Fajne historyjki i spoko pamiątkowe focisze no i duży plus, że się zebrałeś i napisałeś !!
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 02 lip 2013, 10:52

    Wczoraj odbył się sympatyczny spontaniczny zlot rozpoczynający - mam nadzieję - miesiąc zlotów. Poza mną, w roli organizatora, zjawili się Adam w SS, Michau w Camaro oraz gościnnie xmati bodajże w Nissanie.

    Spotkanie rozpoczęło się na jakiś przypadkowej stacji, skąd udaliśmy się na położony nieopodal Uniwersytet IV wieku. Syf, kiła i mogiła, nawet ściany to atrapy, co skrzętnie wykorzystaliśmy, ku wielkiemu zdziwieniu rektora.
    Obrazek

    Następnie, wg pomysłu Michaua pojechaliśmy (autostradami i drogami szybkiego ruchu) na południowe lotnisko, by wykorzystać kolejny bug i przez ogrodzenie, którego nie ma, dostać się na płytę lotniska. Zapowiadało się na małe Bug Party.
    Obrazek

    Kolejnym punktem był mały park, znany niektórym jeszcze z 1szej części TDU. To w sumie "tam wszystko się zaczęło i kremówki się zaczęły i...". Nie wiem czemu, oberwałem za to kicka z Super Sporta :rotfl:
    Obrazek
    Obrazek

    Stąd niedaleko było nad wybrzeże, gdzie znajduje się wrak Shelby, z którym zrobiliśmy sobie sweet focie, przy akompaniamencie ciupagi, który nękał nas zaproszeniami do znajomych, a następnie do klubu.
    Obrazek
    Obrazek

    Zakończyć chcieliśmy bardzo kulturalnie, w jednej z pobliskich posiadłości należących do mnie, ale o ile Michaua mogłem zaprosić bez problemu, to Adamowi nawet zapki nie przychodziły. Długo się nie zastanawiając Adam sam zakupił ten domek (kto bogatemu zabroni, no kto?!) po czym wysłał zapki do nas, które doszły bez problemu. Słabe by to było Bug Party, gdyby wszystko zadziałało - okazało się, że ...sesja jest pełna, wobec czego pozostało nam tylko pstryknąć pamiątkowe foto outside.
    Obrazek

    Zanim to jednak nastąpiło, w drodze do posiadłości skorzystaliśmy z kolejnej ciekawostki zaproponowanej przez Michaua, a mianowicie skoku przez "rzekę". Camaro poradziło sobie bez problemu, mój mocno zdezelowany staruszek Gulwing również, jedynie Vey SS okazał się .. za słaby i z soczystym pluskiem skończył w wodzie. Przy dublach było już znacznie lepiej...
    Obrazek

    ...chociaż za takie wyjście z progu i lądowanie bez wyraźnie zaznaczonego telemarka nie mogło przynieść więcej niż noty po 17,0; 17,5 pkt :lol:

    Dzięki za spotkanko, pogaduchy i inne słowno-umysłowe wygibasy !!
    Ostatnio zmieniony 02 lip 2013, 10:52 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 147

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Przejdź do