Zablokowany Posty: 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
[TDU2] A ze zlotu wracam tak...
  • dabay

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 02 mar 2011, 21:33

    To oczywiście nasze miejsce do zdawania relacji z naszych w-endowych spotkań.
    Osoba, która przygotowywała zlot, zdaje z niego relację wraz z fotkami.
    Pozostałe osoby wedle uznania dołączają zrobione przez siebie zdjęcia oraz własne wrażenia ze zlotu.
    Ostatnio zmieniony 02 mar 2011, 21:33 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 02 kwie 2011, 23:04

    Nocne manewry. 2.04.2011r
    Co by tu napisać.
    Założony plan zlotu z lekka nie wypalił. Być może spowodowane to było
    z brakiem osób ( tak wiem, że bardzo ale to bardzo późno napisałem
    informację ale dziś w pracy otrzymałem wiadomość, że niedziele mam
    wolną).
    Wraz z Danielem postanowiliśmy pościgać się w między klubowych.
    Na początku szło nam rewelacyjnie do czasu aż zaczęliśmy trafiać
    na nieciekawych typków. Przez co troszeczkę spadliśmy w rankingu.

    PS.
    Tak na marginesie.
    Ta Zonda Cinque jest cudna :-D
    Ostatnio zmieniony 02 kwie 2011, 23:04 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Sebasti » 16 kwie 2011, 22:14

    Nie mam pomysłu
    Dzisiaj wieczorem (16.04.11) odbył się kolejny zlot,tym razem organizowany przeze mnie. Zaczęliśmy pod starym klubem z TDU1,chwila spóźnienia,i pogaduchy. Wystartowaliśmy w składzie: Ja,Grucha,Dabay i Blaski. Po drodze jak to zwykle rozłączyło nas,ale połączyliśmy się i bez większych problemów dojechaliśmy do 1-szego punktu czyli latarni. Tam dołączył Paweł,ale niestety (u mnie ) strasznie go cięło. Następnym punktem była nasza latarnia obyło się prawie bez problemowo prócz ponownego rozłączenia. Po dojechaniu dabay przyszpanował niepoobijanym autem co zaraz wraz z Gruchą zmieniliśmy ;p. Ostatnim punktem zlotu była wyspa forda. Tam już po raz ostatni łączyliśmy do siebie i nikt już się nie ciął :mrgreen: . No i to tyle.

    PS: Fotek nie wrzucę,bo jak próbuje je otworzyć w jakiś programie to wyskakuje,że format plik nie obsługiwany.. :?


    Ed. dabay
    Fotki. Mało i kiepskie ale zawsze jakieś.
    ObrazekObrazekObrazekObrazek
    Ostatnio zmieniony 16 kwie 2011, 22:14 przez Sebasti, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 08 maja 2011, 13:00

    Pokaż, co potrafisz
    Nasz dwudniowy zlot dobieg końca. Niestety nie wszyscy się pojawili, a tym samym mniejsza była rywalizacja, zwłaszcza pierwszego dnia, gdzie zebrała się tylko połowa z nas (blaski, dab, sebi i ja), natomiast wczoraj dołączył jeszcze jocker i grucha, który co chwilę oglądał "biedronkę". Niestety nie pojawili się mari i erni, pomimo moich osobistych zaproszeń i przypomnień.. szkoda.

    Wynik chyba nikogo nie zaskoczy, każdy z obecnych widział jak jechał i jak jechali inni klubowicze. Najlepiej wypadli blaski oraz dabay i to oni razem ze mną tworzą grupę wyścigową.
    Gruszmen oraz Sebasti muszą się trochę podszkolić - tragedii nie ma, ale widać brak obycia przede wszystkim z trasami. Paweł także wie, że musi poćwiczyć, a że obowiązków mu nie brak, to jest jak jest.

    Dzięki wszystkim obecnym za fajnie spędzony wieczór przy TDU wśród znajomych oraz ze sporą dawką pozytywnej rywalizacji.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 25 cze 2011, 0:59

    Back to the Future
    Ultra szybka recka.

    Spotkanie jak to tradycyjnie rozpoczęło się z ok 20min poślizgiem, spowodowanym
    moim lekkim spóźnieniem oraz problemem z podłączeniem się.
    Pod starą siedzibą GLC oprócz mnie pojawili się: Daniel i Łukasz, kolejno w:
    Ferrari 308, Lancia Delta i Dodge Charger RT.
    Motywem było odwiedzenie klubowych miejscówek aktualnych członków GLC.
    Początkowym pomysłem była jazda wg Road Rules ale z powodu długiego czasu
    odbywania trasy zrezygnowaliśmy z nich.
    Pierwszym postojem of course było moje Little Tokyo, które niestety wygląda trochę kiepsko
    w porównaniu z tym jakie było/jest w TDU1. Kolejnym pkt było miejsce Jacka, centrum radarowe
    (trochę kwietników i nic poza tym).
    Niestety moja skleroza wygrała, przez którą na miejsce prowadził Daniel (dzięki).
    Następnym zahaczyliśmy o miejsce Dabaya, które wygląda o niebo lepiej niż te z 1,
    pewnie przez tą lodziarnie (bez włochatych myśli proszę :) ). Przedostatnim przystankiem
    był plac Pawła naprzeciw posterunku policji na O'ahu (moim zdaniem brak różnicy z poprzednią częścią gry)
    W drodze na ostatni pkt, lotnisko zorganizowaliśmy zawody na uzbieranie max w KZT.
    Pierwszą turę wygrał Daniel. Drugą zaś ja. Orlo przez większą część spotkania zapewne
    prowadził notatki, co, jak, po co i dlaczego robimy zloty:) Po dotarciu na airport, Daniel i ja robiliśmy
    sobie jaja z pewnego Niemca o naszą narodowość, po czym Łukasz błysnął (jak dla mnie i pewnie dab)
    świetną znajomością j. niemieckiego. A żeby nie było Daniel też czarował ale wymiękł po przeczytaniu
    któregoś z pytań :-D
    Foto z mojej strony brak, bo jak pewnie wiecie nie lubię pstrykać.

    PS.
    A miała być ultra krótka :o


    Edit dabay/
    Fotosy:

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Dzięki za zlot, był fun :) A i sorki za jakość fot ale na ten moment nic lepiej nie będzie.
    Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 0:59 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jockerpaul » 25 cze 2011, 14:29

    Sorki, że mnie nie było. Tak chciałem być. Musiałem jechać o 19.30 na dyżur do pracy. Wróciłem o 23 i już mi się nic nie chciało. Niech to szlag. Tak poza tematem, jak robisz zdjęcia. Już działają z tdu2? Sorry za offtopic!


    Ed. dabay
    Nadal wyskakuje błąd przy otwieraniu fotek przez folder save-a. Robię więc tak: zdjęcia w grze robię normalnie, potem przez "Informacje" w domu wchodzę w "Moje Zdjęcia", wybranym fotkom robię screenshota przez Xfire, zapisuje foty od xf i obrabiam a następnie wrzucam na forum :wink:
    Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 14:29 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jockerpaul » 03 lip 2011, 9:23

    W sobotę 2.07.2011 o godzinie 21.45 odbył się zlot wakacyjny GLC. Jako pierwszy w moim ulubionym miejscu zjawił się Jacek w Land Roverze, potem pojawił się Sebastian w Hummerze i Daniel - nowy prezes. Zabrakło jedynie naszego nowego klubowicza Łukasza.
    Obrazek
    Pierwsza część zlotu to poszukiwania ciekawych miejsc na Oahu. Mieliśmy wozy terenowe myślałem że coś pojeździmy w terenie, jednak głownie jechaliśmy po szosach. Zobaczyliśmy willę na wzgórzu, farmę, zajazd i rancho.
    Obrazek Obrazek Obrazek

    Po godzinie skończyliśmy jazdy poszukiwawcze. Zaczęliśmy jednak to co mi się najbardziej podoba w TDU2, czyli jazdy za liderem i utrzymuj dystans. Jechaliśmy 2 konigami i 2 pagani. 12 miejsce i 15 miejsce jak na pierwszy raz - nieźle. Dostałem dodatkowe punkty społecznościowe. Potrzebuję więcej i chciałbym pojeździć więcej tych wyzwań.

    Zlot zakończył się około 23.00. Trochę szkoda że nasz wolny czas nie pokrywa się razem w tym samym czasie, a to mecz a to co innego. Dobre i to. Następnym razem będzie więcej wyzwań mniej jeżdżenia.
    Dzięki za przybycie i do następnego!


    Ed. dabay
    mam tu jeszcze 2 fotki :wink: Było więcej ale nie mogę ich znaleźć.
    Obrazek Obrazek
    Ostatnio zmieniony 03 lip 2011, 9:23 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 3 razy.
  • luk1977
    Posty: 103
    Rejestracja: 06 cze 2011, 22:35
    Reputacja: 0
    Imię: Lukasz
    Nick w TDU2: Orlo77

    Re: [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: luk1977 » 03 lip 2011, 11:59

    Bardzo żałuję, że nie mogłem być na zlocie, względy rodzinno-imprezowe. A lubię jeździć terenówkami, więc żałuję tym bardziej. Nie obiecuję, że będę następnym razem, bo od piątku idę na urlop, ale później powinno być lepiej.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 17 lip 2011, 11:52

    Dzięki za wczorajszo-dzisiejszy zlot. Również cieszyła mnie frekwencja.
    Oto potrzebne foty:
    1.
    Obrazek
    2.
    Obrazek

    Ed. Siemkins
    31.300 na czysto :wink:
    Ostatnio zmieniony 17 lip 2011, 11:52 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 17 lip 2011, 12:07

    Czas na reckę z mojego zlotu (coś dawno żadnej nie pisałem:))
    Zlot nazywał się ...hmm, no właśnie się nie nazywał, dlatego muszę coś teraz wymyślić. Przyjmę, że będzie pasowało: KZT - rumuńska panda (trochę dalekie skojarzenie i trzeba wysilić mózgownicę, jak będziecie mieli problemy z rozkminieniem tego, dajcie znać, to pomogę).
    Zebraliśmy się dość nietypowo, bo ok 22.40 i bardzo nietypowo długo sobie pograliśmy - gdy wyłączałem TDU dochodziła druga godzina. Zjawili się wszyscy, którzy mogli, czyli cały klub poza Łukaszem, który jeszcze się urlopuje. Niestety w trakcie zlotu musiał odłączyć się od nas najnowszy klubowy nabytek dragu14, a to ze względu na szalejącą burzę nad jego głową. Mimo to zdążył pobyć z nami z 1,5h, jeśli nie lepiej, więc co nieco udało mu się odczuć z klimatu zlotu. Nasze niemal całe spotkanie przebiegało pod hasłem zbierania forsy poprzez KZT, zaś wszystkie zebrane podczas zlotu pieniądze, wpłacimy na konto klubowe.
    Teraz przejdziemy do fotorelacji, bo zdjęcia które udało mi się zrobić więcej mówią niż słowa (a i łatwiej się przyswaja). Zaczęliśmy pod starą siedzibą klubu Green Lights Company z pierwszej odsłony TDU. Drużyna w komplecie.
    Obrazek

    Spod klubu udaliśmy się w kierunku parkingu pod dawną siedzibą VT, oczywiście po drodze starając się zainkasować jak najwięcej gotówki. Już wtedy było wiadomo, że nie będzie wcale tak łatwo, jak się przypuszczało. Doskwierał nam nieliczny ruch uliczny oraz ukochane ghost-cars'y.
    Obrazek

    Kolejnym punktem programu było wnętrze krateru - chciałem wszystkim zaprezentować malownicze położenie znajdującego się tam klubu. Jak widać ze zdjęć, podróż zajęła nam trochę czasu, bowiem gdy dojechaliśmy i odczekaliśmy parę chwil, zaczynał się kolejny piękny dzień.. Niektórzy, co pokazuje 2 zdjęcie, mieli problemy z przyczepnością :-D
    ObrazekObrazek

    Kolejny target - dawna klubowa latarnia, zatem do przejechania mieliśmy niemal całą wyspę w poprzek, tym razem w większości autostradami. Gdzieś na tym odcinku Krzysztofa pokonała burza i ze względów bezpieczeństwa musiał zakończyć swój udział w spotkaniu. Stara gwardia udała się na plażę.
    Obrazek

    W odległości kilku km znajdowała się druga siedziba dla klubu, która zarekomendowałem pozostałym. Z komentarzy można było wywnioskować, że przypadła Wam do gustu. Nieopodal był tor, na który nie omieszkaliśmy zajechać i zrobić małe zawody, po których każdy mógł wybrać ulubione auto z przedziału a3-a1 i ruszyliśmy przed siebie, obierając za cel Lotnisko, jednocześnie starając się zebrać jak najwięcej money na KZT. Gdy wreszcie dojechaliśmy, zaczęło się porządnie ściemniać, ale mieliśmy to gdzieś, bo właśnie kupowaliśmy bilety na samolot.
    Obrazek

    Z lotniska na Ibizie udaliśmy się do mojego polecanego miejsca na tej wyspie, mam nadzieję, że obecność zieleni, parku zabaw, kortów i bezpośrednia bliskość morza przemówiła do Was. Oczywiście miejsca do zaparkowania nie brakuje także.. :)
    Obrazek

    Aby dobrze zakończyć postanowiliśmy udać się pod aktualną siedzibę klubową, wszak jakoś płatności trzeba dokonać. Był środek hiszpańskiego dnia...
    Obrazek


    Tak to właśnie było :) Gdy zaczynałem miałem 410,150 $ 462,200$, co daje 52,050 $ zarobionych podczas zlotu, które zaraz idę wpłacić na konto klubowe. Ciekaw jestem jak Wam poszło (wrzućcie też 2 fotki) i nadziejam, że wieczór należał do udanych i mile spędzonych.
    ObrazekObrazek

    Dzięki za towarzystwo i zabawę :!:
    Ostatnio zmieniony 17 lip 2011, 12:07 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 17 lip 2011, 13:04

    Zlot świetny, jak za dawnych czasów :wink:

    Trochę fotek:
    Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

    Obowiązkowe dwie z KZT:
    Obrazek Obrazek
    Wychodzi iż zarobiłem tylko 17.950$. Ale tu liczył się fun! Kasa już wpłacona. :wink:
    Ostatnio zmieniony 17 lip 2011, 13:04 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jockerpaul » 17 lip 2011, 20:33

    Świetny zlot! Wielki fun!
    Obrazek Obrazek
    1 009 784 - 1 026 134 + 25 000. To daje 41 350 $. Wpłaciłem 100 k$ na konto klubu.
    Ostatnio zmieniony 17 lip 2011, 20:33 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 25 lip 2011, 9:36

    Tym razem ja wrzucę parę fotek. Zacząłem robić dopiero w klubie.
    PS. Na moim profilu zaraz znajdą się 3 ciekawe filmiki :) a w tle kasa kasa kasa :lol:

    ObrazekObrazek

    ObrazekObrazek

    ObrazekObrazek
    Ostatnio zmieniony 25 lip 2011, 9:36 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 26 lip 2011, 23:25

    Zlot: 3lvl Klubu - Let's Rock!

    Dnia 24 lipca tuż po 21 godzinie odbył się mój pierwszy zlot GLC w TDU2. Spotkaliśmy się pod lotniskiem na południu O'ahu. Zjawili się: Dragu i Gruszmen w Nissanie GT-R, Mike w Audi R8 V10 Spyder, Orlo w Mercedesie-Benz SLR Roadster, Rafbest w Astonie Martinie DBS i ja w Fordzie GT. Skład przez cały zlot zmieniał się. W trakcie na chwile odszedł Mike, Rafbest musiał opuścić spotkanie a JokerPaul i Siemkins do Nas dołączyli. Tak więc w pewnym sensie mieliśmy komplet osób. Cel wykonany!
    Spod lotniska wyruszyliśmy do Marketu na wschodzie wyspy. Już na początku okazało się, że jazda w 6 osób w szeregu nie jest najłatwiejsza. Wiele razy dochodziło do mniejszych lub większych wypadków. Musimy to jeszcze poćwiczyć! Po zakupieniu odpowiednich artykułów na klubową imprezę pojechaliśmy zatankować przed trasą Nasze auta. Jako cel obrałem stację po drodze którą wybrał Mike na propozycje jednej z "Klubowej Miejscówki". Krótka przerwa i powoli wyruszamy na lotnisko wpadając na małą chwilkę pod latarnie znajdującą się przy starym klubie GLC z TDU1. Gdy dojeżdżaliśmy do jachtów Mike (na chwile) i Rafbest musieli Nas opuścić. Za to dołączył Siemkins. Krótka przerwa w towarzystwie wszelkiego rodzaju statków, stateczków i łódek i ruszamy na lotnisko by wyruszyć na Ibize. Z Ibizy prosto do Klubu. Po drodze wrócił do Nas Mike. W Klubie miało się dziać najwięcej. Na gwóźdź programu dołączył Pauldim. Po pożegnaniu się ze starą miejscówką przypadł mi zaszczyt awansowania klubu na 3 poziom. Po wielu miesiącach udręk z międzyklubowymi i z... pieniędzmi wkońcu się udało! Klub zmienił się nie do poznania. Jest teraz jak zresztą każdy zauważył większy i ładniejszy. Dzięki Gruszmenowi i małej pomocy Draga udało się również kupić 2 ostatnie auta przewidziane dla klubów w grze. Są to Ferrari Enzo FXX i Gumpert Apollo. I tym mocnym akcentem zakończyliśmy zlot. Każdy rozszedł się w swoją stronę.
    Jest mi naprawdę miło, że po tylu miesiącach "mizerności" w zlotach (czy to sama organizacja czy liczebność) udało się stworzyć fajny (mam nadzieję) i co ważne - z wszystkimi członkami GLC. Dziękuję Wam!

    A teraz kilka fotek z Naszego spotkania:
    Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek

    Nagrałem również dwa filmiki (jeden podczas jazdy i jeden już z klubu) ale niestety są w połowie rozdzielczości. A to wszystko przez niejakiego dabay'a który zapomniał zmienić ustawienia nagrywania. Wybaczcie mu (((:
    Obrazek Obrazek


    Jeśli Wam się podobało bądź też nie albo macie jakieś uwagi, zdjęcia czy filmy piszcie śmiało (:
    Sorki również za mój styl pisania. Nie jestem dobry z Polaka : P

    I jak mawia Siemkins: "Do następnego!"
    Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 23:25 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    rafbest2009
    Posty: 337
    Rejestracja: 19 lip 2011, 22:03
    Reputacja: 0
    Imię: Rafal
    Nick w TDU2: rafbest2009
    Klub: dawniej Green Lights Company
    Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 31

    [TDU2] A ze zlotu wracam tak...

    autor: rafbest2009 » 06 sie 2011, 22:08

    ZLOT 06.08.2011

    TANKOWANIE

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 22:08 przez rafbest2009, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany Posty: 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do