Zablokowany Posty: 109
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Jocker's Cup
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Jocker's Cup

    autor: jockerpaul » 09 maja 2013, 11:36

    Daniel, Jacek, Xar będziecie jechać ten etap? Wrzucić jeszcze raz?
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Jocker's Cup

    autor: jockerpaul » 14 maja 2013, 9:21

    Jacek wrzuć screena z przejazdu, bo nie mogę podliczyć punktów.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Jocker's Cup

    autor: Siemkins » 14 maja 2013, 10:19

    Nie wrzucę, bo nie mam.
    4y etap - radary. Nie zdążyłem pojechać albo zapomniałem, whatever. Pojawiło się 19 kwietnia, podsumowanie było dopiero 10 dni później, ale niestety w MCW nie pojawiło się wyzwanie ponownie dla tych, co nie przejechali (jak to miało miejsce jeszcze etap wcześniej), ale poprzestano na 1 emisji. Czemu? Nie wiem. Ponadto wyniki 4 etapu są mocno dyskusyjne - była mowa o tym już przed rozpoczęciem całego pucharu, pozwolę sobie zacytować:
    Ciężka sprawa z tym jednym przejazdem, a zwłaszcza w przypadku radarów i prędkości (z dużym naciskiem na radary, gdzie już sama znajomość konstrukcji trasy i kolejności pokonywania radarów daje gigantyczną przewagę, jeśli mowa o tylko 1 przejeździe).

    co niestety się potwierdziło.
    Odpowiedziałeś wówczas Pawle na to tak:
    Co do trudności przy radarach to powiem, że trasa będzie tak ustawiona, że nie będzie można zbyt wiele wykombinować, tak samo tyczy się wyścigów. Trasy będą proste, nieskomplikowane, więc luz.

    co niestety się NIE potwierdziło. Dość powiedzieć, że Seba, Alan, Adam, Maciek nie zaliczyli wszystkich CP. Jedynym z biorących udział w tym etapie, któremu się ta sztuka udała był Michau, ale jak sam przyznał nie miało to miejsca za pierwszym podejściem, a w rezultacie jedyną osobą, której udała się ta sztuka był jedynie autor trasy. Ilości twoich powtórek nie widać, ale nie mam powodu by twierdzić, że robiłeś kilka przejazdów, natomiast gołym okiem widać, jaką przewagę dawała znajomość rozmieszczenia CP. Nie żałuję Ci wygranej, ale to chyba pierwszy taka sytuacja, gdzie zostawiasz na pobitym polu całą konkurencję z Couriusem i Alanem na czele.

    W tym momencie mój udział w pucharze się zakończył (podejście w A7 zrobiłem only 4fun). Doskonale rozumiem, że to tylko zabawa, więc się wcale nie napinam, ani tym bardziej nie focham i chciałbym żebyś miał tego świadomość, ale ja także bawić się chciałby tylko fair-play, a tutaj mi jakby tego zabrakło.
    Niemniej jednak, wszystkim pozostałym w grze uczestnikom życzę udanej rozrywki.
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 10:19 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Jocker's Cup

    autor: jockerpaul » 14 maja 2013, 10:52

    Siemkins pisze:Nie wrzucę, bo nie mam.
    4y etap - radary. Nie zdążyłem pojechać albo zapomniałem, whatever. Pojawiło się 19 kwietnia, podsumowanie było dopiero 10 dni później, ale niestety w MCW nie pojawiło się wyzwanie ponownie dla tych, co nie przejechali (jak to miało miejsce jeszcze etap wcześniej), ale poprzestano na 1 emisji. Czemu? Nie wiem. Ponadto wyniki 4 etapu są mocno dyskusyjne - była mowa o tym już przed rozpoczęciem całego pucharu, pozwolę sobie zacytować:
    Ciężka sprawa z tym jednym przejazdem, a zwłaszcza w przypadku radarów i prędkości (z dużym naciskiem na radary, gdzie już sama znajomość konstrukcji trasy i kolejności pokonywania radarów daje gigantyczną przewagę, jeśli mowa o tylko 1 przejeździe).

    co niestety się potwierdziło.
    Odpowiedziałeś wówczas Pawle na to tak:
    Co do trudności przy radarach to powiem, że trasa będzie tak ustawiona, że nie będzie można zbyt wiele wykombinować, tak samo tyczy się wyścigów. Trasy będą proste, nieskomplikowane, więc luz.

    co niestety się NIE potwierdziło. Dość powiedzieć, że Seba, Alan, Adam, Maciek nie zaliczyli wszystkich CP. Jedynym z biorących udział w tym etapie, któremu się ta sztuka udała był Michau, ale jak sam przyznał nie miało to miejsca za pierwszym podejściem, a w rezultacie jedyną osobą, której udała się ta sztuka był jedynie autor trasy. Ilości twoich powtórek nie widać, ale nie mam powodu by twierdzić, że robiłeś kilka przejazdów, natomiast gołym okiem widać, jaką przewagę dawała znajomość rozmieszczenia CP. Nie żałuję Ci wygranej, ale to chyba pierwszy taka sytuacja, gdzie zostawiasz na pobitym polu całą konkurencję z Couriusem i Alanem na czele.

    W tym momencie mój udział w pucharze się zakończył (podejście w A7 zrobiłem only 4fun). Doskonale rozumiem, że to tylko zabawa, więc się wcale nie napinam, ani tym bardziej nie focham i chciałbym żebyś miał tego świadomość, ale ja także bawić się chciałby tylko fair-play, a tutaj mi jakby tego zabrakło.
    Niemniej jednak, wszystkim pozostałym w grze uczestnikom życzę udanej rozrywki.


    Co do radarów to rzeczywiście przesadziłem z poziomem trudności i znajomość trasy miała kolosalne znaczenie. Tu się biję w piersi. Jeżeli chodzi o oskarżanie mnie o nieuczciwość (jazdę wielokrotną) to myślałem ,że już nie jesteśmy na takim etapie, ale trudno. To, że wygrałem Jacek to znaczy według Ciebie że oszukałem, bo wcześniej nie wygrywałem (świetny argument). Inni potrafili przejechać, pomimo przegranej wrzucić screena, pomarudzili i tyle. Ty jedyny obraziłeś się na wszystkich bo ci się nie udało, bo nie wygrałeś. Napisałeś: "Doskonale rozumiem, że to tylko zabawa, więc się wcale nie napinam, ani tym bardziej nie focham i chciałbym żebyś miał tego świadomość, ale ja także bawić się chciałby tylko fair-play, a tutaj mi jakby tego zabrakło."
    Właśnie tym postem udowodniłeś, że się fochasz i niestety nie umiesz przegrywać.
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 10:52 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 2 razy.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Jocker's Cup

    autor: Siemkins » 14 maja 2013, 11:01

    Przeczytaj raz jeszcze co napisałem, a potem przeczytaj, co mi odpowiedziałeś:
    Ilości twoich powtórek nie widać, ale nie mam powodu by twierdzić, że robiłeś kilka przejazdów


    Jeżeli chodzi o oskarżanie mnie o nieuczciwość (jazdę wielokrotną) to myślałem ,że już nie jesteśmy na takim etapie, ale trudno. To, że wygrałem Jacek to znaczy według Ciebie że oszukałem, bo wcześniej nie wygrywałem (świetny argument). Inni potrafili przejechać, pomimo przegranej wrzucić screena, pomarudzili i tyle. Ty jedyny obraziłeś się na wszystkich bo ci się nie udało, bo nie wygrałeś.


    A teraz pomyśl na spokojnie.
    Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 11:01 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Jocker's Cup

    autor: Gruszmen » 14 maja 2013, 18:24

    Ej no luz, gentleman.
    Ja się przyznam, ze w etapie z radarami zachciało mi się kombinować i zamiast na starcie pojechać w lewo to pocisnąłem jakieś pół minuty w prawo.
    Po czym mnie oświeciło co napisał Paweł [quote="jockerpaul"
    Co do trudności przy radarach to powiem, że trasa będzie tak ustawiona, że nie będzie można zbyt wiele wykombinować,...[/quote],
    że radary pewnie będą ustawione wg kolejności, co też się tak okazało. W między czasie przy próbie ścięcia zakrętu zaliczyłem buga krawężnika, przez który
    mógłbym powtórzyć ale tak jakoś wyszło.

    Zatem decyzja o ponowne wrzucenie poprzednich etapów należy do Pawła.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Jocker's Cup

    autor: Siemkins » 14 maja 2013, 20:27

    To jak Paweł, przetrawiłeś temat? ;-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Jocker's Cup

    autor: jockerpaul » 14 maja 2013, 21:22

    Ja nie mam co przetrawiać. Kto chce jechać ten niech jedzie. Co do oskarżeń to tak to odebrałem, ale luz. Co się tyczy mojego udogodnienia trasy, to nie jest to aż tak duże ułatwienie dla mnie. Wiem gdzie są punkty kontrolne, ale każdą trasę najpierw opisuję. Wy za to możecie przed jazdą zobaczyć całą trasę na podglądzie i prześledzić ją. Ja muszę jechać w ciemno, wiem tylko gdzie są punkty kontrolne.

    Co najważniejsze, mam ponownie wrzucić jakieś wyzwanie?

    Jak macie jakieś uwagi to proszę na bieżąco, a nie czekam na Wasze wyniki a Wy (w sumie Jacek) po 2 tygodniach mówicie , że coś nie tak.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Jocker's Cup

    autor: Siemkins » 14 maja 2013, 21:40

    Miałeś przetrawić to, że nie przeczytałeś uważnie mojej wypowiedzi, przez co ją błędnie zinterpretowałeś, w konsekwencji czego przeprowadziłeś zupełnie bezzasadny - w obliczu tego co napisałem w swoim poście - atak na mnie. Dlatego teraz dopytuje, czy wczytałeś się w moją wypowiedź, zrozumiałeś jej sens i fakt, że nikogo, zwłaszcza Ciebie, nie miałem zamiaru urazić, a jedynie zakomunikować, że nie trzeba na mnie czekać, bo zrezygnowałem z dalszego uczestnictwa w tym pucharze.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Jocker's Cup

    autor: jockerpaul » 15 maja 2013, 11:08

    Podsumowanie V ETAPU

    Obrazek

    Klasyfikacja generalna:

    Obrazek

    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio zmieniony 15 maja 2013, 11:08 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 2 razy.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Jocker's Cup

    autor: Courius » 15 maja 2013, 15:21

    W 5etapie nie jechałem Alfą Romeo tylko najwspanialszym WieśVagenem Golfem GTI :lol:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Jocker's Cup

    autor: jockerpaul » 19 maja 2013, 0:52

    ETAP 6 OAHU:

    Jedziemy 4 okrążenia z ostrymi zakrętami na końcach pętli. Bez kar i ruchu ulicznego. Powodzenia. Grupa A4.

    Obrazek

    4'26''62
    Ostatnio zmieniony 19 maja 2013, 0:52 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 2 razy.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Michau7547
    Posty: 567
    Rejestracja: 09 lis 2011, 20:40
    Medale: 14
    Reputacja: 32
    Nick w TDU: Michau7547
    Nick w TDU2: Michau7547
    Klub: Green Lights Company
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 DAKAR DAKAR
    Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series TorMania Regular Races WIMP
    Polubił: 1202
    Otrzymanych polubień: 410

    Jocker's Cup

    autor: Michau7547 » 19 maja 2013, 21:22

    3'53"14
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 19 maja 2013, 21:22 przez Michau7547, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Jocker's Cup

    autor: adamsky73 » 19 maja 2013, 23:32

    Fajna trasa, ale niestety to auto na klawie z sekwencją nie daje szans na walkę.
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 19 maja 2013, 23:32 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Jocker's Cup

    autor: Courius » 20 maja 2013, 19:35

    A ja jestem outsider i pojechałem wygodną kanapą :okularnik:
    Obrazek

    Czas: 4'03"57
    Ostatnio zmieniony 20 maja 2013, 19:35 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

Zablokowany Posty: 109
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do