Odpowiedz Posty: 48
Oceń swoją brykę!
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Oceń swoją brykę!

    autor: Siemkins » 20 lis 2017, 23:19

    Od razu jaśniej. Dziękuję ;-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    pluszo
    Posty: 110
    Rejestracja: 10 lut 2012, 22:48
    Reputacja: 0
    Polubił: 241
    Otrzymanych polubień: 112

    Oceń swoją brykę!

    autor: pluszo » 20 lis 2017, 23:26

    Courius pisze:Qr Bbpost
    Ocena końcowa: 26/100

    O boziu xD
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 23:26 przez pluszo, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Oceń swoją brykę!

    autor: Courius » 21 lis 2017, 1:12

    Obrazek

    ps. Czekam na koguta. :shh:
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 1:12 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    pluszo
    Posty: 110
    Rejestracja: 10 lut 2012, 22:48
    Reputacja: 0
    Polubił: 241
    Otrzymanych polubień: 112

    Oceń swoją brykę!

    autor: pluszo » 21 lis 2017, 6:01

    Courius pisze:Qr Bbpost ps. Czekam na koguta.

    Obrazek

    Marka: Skoda
    Model: Octavia II
    Rocznik: 2006
    Silnik: 1.9 TDI, BKC, 105 KM/4000, 250Nm/1900
    Doświadczenie: 100k+

    Koszt zakupu: 6

    ~20k w sierpniu 2015. Cena w normie jak za skody z tego okresu. Jednakże nadal nie wiem dlaczego to jest tyle warte xD
    Koszty utrzymania: 7
    Epizod z mechanikiem @#%^ pominę bo to nie wina skody. Kupiona przy magicznych ~210k km. Przy ~250-260 skończył się wałek rozrządu na czwartej krzywce...Jak się okazało wszystko w normie. Tak ma być xD. W Przeźmierowie leży takich używanych wałków na kilogramy. Za nowy wałek chcieli z 1,5k, więc wpadł używany za 1/3 tej kwoty i mam nadzieję, że do 400k wytrzyma. Do tego dwumas 1,5k. Turbo urwało wirnik, kolejne 1,1k za samą turbinę regenerowaną. Rozrząd też by mógł być tańszy. Reszty się nie czepiam bo kwoty nie były ciężkie do zniesienia a rzeczy, które padły miały pełne prawo po 10 latach. Oprócz chłodnicy klimy, która się rozcięła na dole o kaste. Jak się dowiedziałem też wszystko w normie, one tak mają XD. Chciałem dać 6 ale przypomniałem sobie, że to auto nie rdzewieje to dam punkt więcej.
    Spalanie: 9
    5-8 litrów. Od trasy po dniówki w Poznańskim chorym mieście. Najwięcej spaliła 9 litrów w pierwszym tygodniu sierpnia jak były mega upały i była gaszona raz dziennie po pracy. Cały dzień pyrkał na klimie. Ale ciii bo podobno nie wolno na postoju mieć włączonego silnika :x. W Poznaniu i ciągłym ruszaniu ze świateł mniej może spalić tylko hybrydka albo inny jeszcze mniejszy dizelek.
    Fun z jazdy: 6
    Ciężko to określić...jak miała oryginalne amory i była sztywna jak mur beton to krótka skrzynia i dosyć mocny nagły przypływ niutków robił robotę na mieście. Do tego jak to w dizlu, piłowany czy nie spalanie w pełni akceptowalne. JEDNAKŻE...oryginale amory wyleciały w kosmos bo tym się jeździć nie dało xD. Nadal się nie da ale na chińczykach, które jako jedyne w hurtowni się uginały da się przeżyć bez bólu pleców. Ogólnie zawias jest na tyle ułomny, że karoseria skody rusza się w każdą stronę na każdej drodze, niezależnie od prędkości przenosi wszystko na kabinę. Gorszego zawieszenia w życiu nie spotkałem. Ani to sportowe, ani to komfortowe, typowo vagosko/skodowskie po ~2005.
    Satysfakcja z posiadania: 3
    To jest auto z rozsądku do roboty. Miało mało palić, mieć tanie części i nie rdzewieć.
    Komfort podróżowania: 3
    Z tego względu ze 1 jest dla Malucha a 2 dla Mikry xD. Głośność tego sztrucla i jego sztywność odbiera jakikolwiek komfort podróżowania. To jest auto typu szybko szybko zapieprzać do celu i wyjść odpocząć. A bym zapomniał, warunkiem aż 3 punktów jest brak zimówek bo na nich to można bólu głowy dostać na trasie xD
    Dynamika: 8
    Na miasto do tych ~70kmh dałbym 9 jak nie 10 jednak na trasie 105 koni się nie oszuka. Mało.
    Do miasta: 9
    Prawilniak autko, duże okna, wąska kabina, mocny zryw przez niutki.
    W trasie: 5
    Badziew. Znaczy badziew...poziom obecnych kompaktów, pewnie nowe Octavie i inne Aurisy bym tak samo ocenił. Inaczej napisze, ja tym w ogóle nie mam ochoty nigdzie za miasto wyjeżdżać...Ale jak trzeba było to 190kmh poleciała. Tylko skala w radiu mi się kończyła, żeby szumy zagłuszyć xD. Jednak wracając, jeśli ja z trasy Poznań - Leszno - Poznań wychodzę z własnego auta zmęczony to coś tu jest nie tak z tym sztruclem.
    Na torze: 1 Na tor z dwumasą xD

    Ocena końcowa: 57/100

    Ukryty tekst:
    Mikra za 1 400 miała 26. Skoda za 20 000 ma 57. Wniosek? 1:0 dla Mikry
    Obrazek

    Ukryty tekst:
    Przed 400k km wyrzucam to auto. Życie jest za krótkie, żeby jeździć skodą XD
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 6:01 przez pluszo, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    TransAm
    Posty: 725
    Rejestracja: 02 lut 2012, 12:51
    Reputacja: 1
    Imię: Michał
    Samochód: Mercedes E55 AMG
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 710

    Oceń swoją brykę!

    autor: TransAm » 21 lis 2017, 8:58

    Przy modelu piszcie ludzie konkrety żeby chociaż człek mógł dane techniczne tego znaleźć...
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Oceń swoją brykę!

    autor: BeliarPL » 21 lis 2017, 9:32

    W sumie TransAm ma dużo racji, ja np. wiem, że 105 konny diesel w szkodzie to powinien być 1.9 choć jego awaryjność co najmniej dziwi :) Ale na pewno nie wszyscy o tym widzą, a i na początku obstawiałem 2.0. Wydaje mi się, że mógłby zostać dopisany jeszcze jeden punkt, po modelu, wersja silnikowa i ewentualnie wyposażeniowa.
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 9:32 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Oceń swoją brykę!

    autor: Siemkins » 21 lis 2017, 9:36

    Ok. Kto już wrzucił swoje opisy i noty, w geście dobrej woli niech doda wersję silnikową (opcjonalnie też wyposażenia). Ja z kolei wyedytuję szablon w pierwszym poście, by kolejne wpisy były już bogatsze o te informacje.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    TransAm
    Posty: 725
    Rejestracja: 02 lut 2012, 12:51
    Reputacja: 1
    Imię: Michał
    Samochód: Mercedes E55 AMG
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 710

    Oceń swoją brykę!

    autor: TransAm » 21 lis 2017, 11:39

    Zuch :piwo:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    pluszo
    Posty: 110
    Rejestracja: 10 lut 2012, 22:48
    Reputacja: 0
    Polubił: 241
    Otrzymanych polubień: 112

    Oceń swoją brykę!

    autor: pluszo » 21 lis 2017, 16:30

    BeliarPL pisze:Qr Bbpost [...] 1.9 choć jego awaryjność co najmniej dziwi[...]


    Nie dopisałem, że czasem silnik wpada w drgawki i nie są to drgawki dwumasy tylko pompowtrysk wyrabia gniazdo w głowicy przez co się leciutko chwieje. Jak się mocniej wyrobi to zacznie ropę przepuszczać do oleju aż jego stan się będzie podnosić. Można to uszczelnić na jakiś czas ale nieunikniona jest regeneracja gniazd pompowtrysków. Dlatego przed 400k nie chce tego auta na oczy widziec. :think: I nie, nie jest to wada tylko BKC, 130 konne paski b5 mają to samo a nie wiem czy każdego na pompowtryskach tego nie dotyczy :lol: . Pompo rotacyjna wróć xD

    Edit: I tak dobrze, że nie trafiłem na BXE z panewkami z marchewki. :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 16:30 przez pluszo, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Oceń swoją brykę!

    autor: Courius » 21 lis 2017, 20:06

    Puenta na zakończenie roku 2017:
    pluszo pisze:Qr Bbpost Życie jest za krótkie, żeby jeździć skodą XD

    Ukryty tekst:
    Smail
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 20:06 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Oceń swoją brykę!

    autor: Gruszmen » 21 lis 2017, 23:50

    Tej, pluszak? Czasem nie miałeś dziś kursu ok 13 na Dymka w stronę Antoninka? Bo chyba cię dziś mijałem.

    Żeby nie było.

    Ciekawie się czyta co tu piszecie. Może kiedyś i ja coś skrobnę albo ograniczę się tylko do wystawienia punktacji :-)
  • Awatar użytkownika
    kojot2510
    Posty: 42
    Rejestracja: 08 lis 2016, 3:08
    Medale: 1
    Reputacja: 8
    Imię: Tomek
    Hobby: Piłka nożna
    Samochód: Peugeot 206 GTI/S16
    :
    Barkowice 2017
    Polubił: 92
    Otrzymanych polubień: 52

    Oceń swoją brykę!

    autor: kojot2510 » 22 lis 2017, 16:31

    Obrazek

    Marka:Peugeot
    Model:206
    Rocznik:2002
    Silnik:2.0 GTI/S16
    Doświadczenie:8 miesięcy

    Koszt zakupu:6
    Autko nabyłem za 6,5k. Trafiłem w średni pułap cenowy ponieważ były Pugi za 4k jak i za 8k zależne od stanu jak i rocznika.

    Koszt utrzymania:4
    Podczas zakupu zbytnio pokierowałem się emocjami i zabolało mnie to w portfel. Miesiąc po zakupie powychodziło wiele głupot. Można było z nimi jakoś żyć ale chciałem doprowadzić ten samochód do stanu jakiegoś zadowolenia stąd inwestycje przekroczyły moje budżety.

    Spalanie:5
    Po mieście 9-12 a w trasie tak do 6-7 da się zejść.

    Fun z jazdy:6
    Jest to mój pierwszy samochód, który można nazwać "usportowionym" więc daje mi naprawdę niezły fun z jazdy. Jak na moje małe doświadczenie kierowcy mogę powiedzieć tylko, że bardzo dobrze trzyma się podczas pokonywania zakrętów. Gorzej z przyśpieszeniem ale to już w dynamice.

    Satysfakcja z posiadania:5
    Kupiłem go ponieważ był jedyną finansową opcją, która pozwalała mi spróbować czegoś z twardszym zawieszeniem i jakąś tam dynamiką. Nie było mnie stać ani na mocniejszą Hondę z B16 czy to na jakiegoś VAG'a z 1.8t, a dodatkowo w momencie kiedy myślałem nad Saxo VTS bądz Clio Sport 2.0 było ich tak mało i dość drogo, że Pug był jedynym wyborem. Nie żebym się nie cieszył ale z drugiej strony też nie ma wodotrysków.

    Komfort podróżowania:2
    Tu nie ma mowy o komforcie i samochód nie był kupowany z zamysłem o wygodnych wojażach. Twarde zawieszenie, które potrafiło dość wymęczyć tyłek w drodze "nad jezioro" . Miałem dać 1 ale, że ma klime w automacie to już niech będzie 2.

    Dynamika:5
    2.0 136km. Według danych 8.9s do setki. Na początku jakoś idzie i na światłach "coś" można ugrać. Jednak według moich odczuć szału nie ma. Dałbym może 6 czy 7 ale nie mogę dlatego, że po przejażdżce ITR'em Matta :wave: zacząłem rozumieć co to jest przyspieszenie :shock: .

    Do miasta:7
    Tak jak pisałem wyżej na światłach coś da się zrobić. Plusem dużym jest to, że 206 to mała autko i z parkowaniem problemu nie miałem. Czy to w Łodzi czy u siebie w Kutnie wszędzie się wcisnąłem. Troszkę gorzej przy pomocy w przewożeniu różnej maści gabarytów.

    W trasie:3
    Poruszając się po autostradach mogę stwierdzić, że przyzwoicie idzie tym pojechać i powyprzedzać tak do 180km/h ale jak pisałem o komforcie tak on zbił tą ocenę.

    Na torze:1
    Daję 1 bo nigdy nie jechałem Pugiem po torze. Mogę sobie wyobrazić jedynie, że gdyby zasiadł za kółkiem doświadczony kierowca i pośmigał troszkę to ocena by skoczyła może gdzieś 4-6(ale cholera wie jak to na prawdę by było).

    Ocena końcowa:44/100
    Ostatnio zmieniony 22 lis 2017, 16:31 przez kojot2510, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Oceń swoją brykę!

    autor: olosagaris » 25 lis 2017, 15:42

    Marka: BMW
    Model: 316i E36 sedan Czerwony
    Silnik: 1,6 102KM
    Rocznik: 1998
    Doświadczenie: 47 tyś km / ponad 4 lata


    Obrazek

    Koszt zakupu: 10

    Było tak. Początkowo celowałem w E36 Coupe 318is. W okresie szukania mało tego było więc się skupiłem ogólnie na E36 z silnikiem, który nie wywoła u mnie zawału trzymając portfel. Po 3-5 tysi lub mniej wystawione na sprzedaż były egzemplarze na przysłowiowy "warsztat" i te ok. dyszki i powyżej "po warsztacie" lub "garażowane". Mała, czerwona, którą udało się namierzyć na Targówku była w idealnym stanie nie licząc tylnego zawieszenia, które było do zrobienia i wraz z kosztem zakupu wyniosło to ok. 7 tysi. Wszystko było idealne, praca silnika, blacha, elektryka (tak, z rok później zaczęły się jaja, które trwają po dziś dzień jak np. jak trzaśnie się drzwiami ze strony pasażera to odcina prąd w wozie lub uruchamiając centralny zamek wóz się zaryglował na stałe xD). Kiedyś już wrzucałem filmik, na którym dokładnie widać co mnie urzekło w tym modelu, a skoro odpalał na dotyk to wziąłem go od ręki :cool:

    Ukryty tekst:
    znalazłem, gość miał bzika na jej pkt i nawet nazywał ją kobieco i pieszczotliwie :-P
    https://www.youtube.com/watch?v=D5mlHjflx-w


    Koszty utrzymania: 9

    Po napisaniu pierwszego wątku musiałem zerknąć do wypowiedzi Kolegów w tym aspekcie, a i tak się zastanawiam. Anioł Wam opowie jak czasem lubimy sobie z Becią pogadać. Zwłaszcza o poranku. Lub ktoś inny kto był na ostatnim zlocie. Zdarzały nam się zabawy i to naprawdę "hardcorowe" i z tego co pamiętam to na wstępie poszło ok. 900 zł na zrobienie tylnego zawieszenia. Immobilizer padł z rok po zakupie i jako, że nie chciałem bulić wybujałych cyferek totalnie z d.. w serwisach BMW za załatwienie rzeczy od ręki to wóz postał sobie prawie 4 miesiące i koszt wyniósł chyba ze 170 zł. W tym roku zrobiłem układ kierowniczy i hamulce. Eh, ogólnie to płacę za akcyzę jeżdżąc tym wozem. To BMW, a seria 3 E36 jest prawdopodobnie ostatnią, w której trudno coś popsuć.

    Spalanie: 9

    I tu znów mogę rzec: "to BMW". Niby mały silnik, ale... Na luzie i bez spinki, męcząc małą przy ok. 2-2,5 tyś. obr. to jakieś 6 litrów w trasie, 8-9 w mieście. Jadąc na zlot DC ponad 12. Ostatni za PB95 270 zł = 618,1 km, gdy zapaliła się rezerwa. Ogólnie nie narzekam, ale coś za coś o czym opowiem później....


    Fun z jazdy:
    5

    ..brakuje mocy !! Jest tak, to mój pierwszy wóz i jedynym odniesieniem są dwie terenówki w rodzinie, które służą do zdecydowanie innej jazdy niż Mała Czerwona. Jak chce mieć fun to mam :-P To przede wszystkim tylny napęd, który nawet przy tak niewielkich możliwościach jakie daje silnik 1,6 potrafi wprawić człowieka w uśmiech na twarzy, gdy tego brakuje. Po odłączeniu wszelkich elektronicznych utrudniaczy jazdy typu asc wóz robi co ja chcę, a nie to co sobie zamarzył producent, żeby nie kończyło się jak z E30 i E34 w latach 90. Bokiem to nie pójdzie bo po prostu brakuje w tym silniku .. :think: ani palenia też nie ma bo brakuje w tym silniku... ale precyzyjny układ kierowniczy, skrzynia biegów szybsza od ręki kierowcy i przede wszystkim wytrzymałość daje poczucie, że dla chcącego nic trudnego i z odrobiną wysiłku lub często też i bez niego ma się ten "fun".

    Satysfakcja z posiadania: 8 skoro nie może być 11

    zerkając w przeszłość i co razem przeżyliśmy, ile mnie to kosztuje, te wszystkie chwile to uważam, że jestem zachwycony. Aczkolwiek jednego mi nieco brak... mocy !! Nasze wspaniałe stosunki, więź, która nas razem trzyma potrafi określić, tylko ta piosenka...
    Ukryty tekst:
    phpBB [media]

    :serce: :serce:


    Komfort podróżowania: 6
    Mhm :think: Jest tak, olosagaris za młodu bywał na obozach przetrwania i w różnych dziwnych miejscach, a więc ma totalnie w głębokim poważaniu wygodę. Klima, siedzenie robiące dobrze dup.. też mnie nie kręci, aczkolwiek z drugiej zaś strony będąc z Wami szczery to w trasie trudno mnie złapać bo jestem domatorem więc głównie siedzę i myślę. Jak w przeciągu jednego dnia uda mi się zrobić ponad 100km to .."nieźle". Byłem parę razy w trasie i źle nie było, ale też nie czułem się jak w tajskim salonie masażu... :cool:


    Dynamika: 5

    I tu nasuwa się... "brakuje mocy !! " muszę nieźle się postarać żeby było jak w killerze, ale i tak nie do końca jest tak. Z jednej strony te 102 fabryczne konie, których pewnie ubyło przez ostatnie 19 lat lub jakieś tam Nm, o których wspominał jakiś czas temu Adam (słabo się znam na tych fizycznych sprawach co potwierdzi Xar :P ) ..o czym ja to mówiłem :drapięsię: a tak, stosunek mocy do masy jest niezły, ale po prostu "niezły" wraz z olosagarisem i wszystkimi płytami Pink Floyd na pokładzie to prawie 1,5 tony. Tak więc jak napotykam kogoś na jednopasmówce i ten ktoś "ciśnie" prawie 60 to bez redukcji na 2 się nie obejdzie.


    Do miasta:
    6

    E36 jest małym samochodem. To w ogóle cud, że tak dobrze się w siebie wpasowaliśmy. Tak, olosagaris jest duży, aczkolwiek Jordan lepiej skacze. Miejscówka gdzieś w śródmieściu zawsze się znajdzie, aczkolwiek w dziurę żadną nie zaparkowaliśmy :panzielony: Daje radę. Jak nie muszę to do miasta się nie zapuszczam bo.. :zły: no sygnalizacja przecież :-P

    W trasie:
    Jest ok. Dużo jeszcze będzie pytań? Jak se lece już te oszałamiające 160 i ktoś mi z tyłu mruga to nasuwa mi się dwu słowo "brakuje mocy !! "

    Na torze: 2

    Długo się znamy z Małą Czerwoną, ale jeszcze nigdy nie poszliśmy na 100%. Na publicznej drodze było by to głupotą przegiąć oto co znam i wiem czego się spodziewać, więc myśląc o niej dam 2, jeśli nawet kiedyś przyjdzie mi zakupić jakiś wóz, który ma nieco więcej.. :think: to Ona pozostanie przy mnie :serce:

    Ocena końcowa: 60/100

    Pozdrawiam
    olo :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, 15:42 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    pluszo
    Posty: 110
    Rejestracja: 10 lut 2012, 22:48
    Reputacja: 0
    Polubił: 241
    Otrzymanych polubień: 112

    Oceń swoją brykę!

    autor: pluszo » 26 lis 2017, 6:00

    Gruszmen pisze:Qr Bbpost Tej, pluszak? Czasem nie miałeś dziś kursu ok 13 na Dymka w stronę Antoninka? Bo chyba cię dziś mijałem.


    Dzień dobry, chciałem tylko napisać, że to nie ja byłem wtedy tu i tam.
    Skody już więcej nie zobaczysz i że w ogóle złego słowa już na ten samochód nie powiem :wave:

    https://imgur.com/a/lUiDa

    Jedyne co mnie boli po wymuszeniu golfa to kciuki ale za 3-4 dni przejdzie :shh:
    Więc jeśli można zmieniać ocene to chciałem skodzie dodać ze 43 punkty ;)
    Ostatnio zmieniony 26 lis 2017, 6:00 przez pluszo, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Oceń swoją brykę!

    autor: Anioł Stróż » 08 gru 2017, 10:52

    Obrazek
    Marka: Audi
    Model: A4 B5
    Rocznik: 1997
    Silnik: 1.6 ADP 101 KM 145 NM
    Doświadczenie: 6 lat (coś około 70-80 tyś km)
    Pisząc posta o vołovinie zapomniałem o swojej byłej... Jak ja mogłem.... :(

    Koszt zakupu: 4
    Jak kupowałem Audiczke w 2009r to ceny tych modeli były kosmiczne dla człowieka w moim wieku, około 15 tyś zł, większość udało mi się zarobić i odłożyć przez wakacje, nadszedł koniec wakacji a ja nie miałem całej sumy jaką chciałem przeznaczyć na auto i tu z pomocą przyszła moja kochana mama która dorzucił a mi 5 tyś do auta i zaczęły sie poszukiwania auta aż w koncu trafiłem na tą zieloną strzałę i się zakochałem nie zwracając uwagi nawet na wady auta.

    Koszty utrzymania:2
    Tutaj za to nie nawidziłem tego auta, koszty zawieszenia które na naszych drogach sie sypało jak głupie, później naprawy silnika i worki złote i suma sumaru wydanych pieniedzy silnika odmówił posłuszeństwa i wymiana na nowy.... Później wysypała się skrzynia biegów więc też wleciała nowa, później rozrusznik i znowu laweta. Ach jak skrzynia padła i silnik to też stała na lewecie... Później znowu przednie zawieszenie... Potem tylne zawieszenie i o jezu tu będzie niespodzianka znowu przednie zawiesznie. I nagle nastała zima 2016 roku i co było słychać podczas jazdy ? Przednie zawieszenie ale olalem sprawe bo poszła na handel...

    Spalanie:4
    Spalanie mimo małego silnika i lpg było kosmiczne lpg palił przy moim stylu jazdy około 16-17 litrów po mieście, po trasie wychodziło coś około 12 litrów wiec też rewelacji nie było.

    Fun z jazdy:9
    Tutaj ocena obniżona przez mała moc silnika ale jak już się rozpedziła to nadrabiała prowadzeniem i przyczepnością, wielowahaczowe zawieszenie z przodu, obniżone zawieszenie o 3 cm, szerokie opony 225 tył i 215 przodu na 17 calowych obreczach dawały tyle frajdy z jazdy po zakretach ze aż ciężko to sobie wyobrazić, bana na mordzie na każdym zakręcie.

    Satysfakcja z posiadania:9
    Uwielbiałam to auto było niesamowite, dawało mi fun mimo malego silnika i co najważniejsze było to moje 1sze auto nic dodać, nic ująć.

    Komfort podróżowania:6
    Audiczka była komfortowe z przodu. Elektryczne szyby z przodu, fotele regulowane w dwóch płaszczyznach, regulowana kiera, szyberdach to dawało mi wtedy poczucie komfortu ale po pewnym czasie zaczął mi doskwierć brak klimy co w upalne dni dawało się nieźle we znaki, stąd taka ocena bo przy temp 40 stopni na dworzu wkurw mnie brak klimy xD

    Dynamika:3
    Cóż 1.6... Demoniczne 101 km... Ale 180 km/h poleciała po autostradzie xD

    Do miasta:3
    Kupa wielka kupa.... Sedan, wystajacy kufer, słabe widoczność, kąt skretu tego olbrzyma to kupa.
    Ale i tak go kochałem xD

    W trasie:4
    Wygodne, brak klimy, spore spalanie? No i ratuje go w miarę pojemny bagażnik..

    Na torze: 0
    Nie byłem nie jeździłem wiec nie wiem..

    Ogólnie mimo wielu wad, wkurwów, wyrabanej kasy, wielu przekleństw jakie leciały na audice to uwielbiałam ją. Wszystkie awarie jakie sie zdarzały były pod domem nigdy ale to nigdy w trasie... Kurde i powiem wam że tęsknię za nią :/

    Ocena końcowa: 44/100
    Ostatnio zmieniony 08 gru 2017, 10:52 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 1 raz.
Odpowiedz Posty: 48

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Przejdź do