Odpowiedz Posty: 86
Honda Accord VII TypeS
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    Honda Accord VII TypeS

    autor: Courius » 11 cze 2017, 7:58

    QubaKpl pisze:
    Courius pisze:I stało się. Młodzieżowe auto wymieniłeś na nudnego sedana. :-P Nie będę Ci życzyć, aby służyła bezawaryjnie, bo Hondy się nie psują i tak.


    Sorki ale nudnym sedanem mozna nazwać vw passata czy fiata tipo a to jednak nie jest zwykły accord tylko types gdzie ma już w miare zadziorną stylistyke(dokładki, 2 rury). Co do celici to nie oszukujmu się ale to auto jakoś szybkie nie było w porównaniu z accordem to jest przepaść w kwesti elastyczności, jakości i wygodzie.

    Wiesz... gdybyś jeszcze kupił w nadwoziu kombii. To bym zrozumiał, przestronny karawan dla młodych i aktywnych, ale sedan? I do tego srebrny?! Kapelusz kupiłeś w zestawie do tej Hondy? :D
    Ostatnio zmieniony 11 cze 2017, 7:58 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    QubaKpl
    Posty: 167
    Rejestracja: 19 sie 2015, 10:01
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Toyota Celica 7 gen TS TRD
    Polubił: 92
    Otrzymanych polubień: 139
    Kontakt:

    Honda Accord VII TypeS

    autor: QubaKpl » 11 cze 2017, 10:11

    Courius pisze:
    QubaKpl pisze:
    Courius pisze:I stało się. Młodzieżowe auto wymieniłeś na nudnego sedana. :-P Nie będę Ci życzyć, aby służyła bezawaryjnie, bo Hondy się nie psują i tak.


    Sorki ale nudnym sedanem mozna nazwać vw passata czy fiata tipo a to jednak nie jest zwykły accord tylko types gdzie ma już w miare zadziorną stylistyke(dokładki, 2 rury). Co do celici to nie oszukujmu się ale to auto jakoś szybkie nie było w porównaniu z accordem to jest przepaść w kwesti elastyczności, jakości i wygodzie.

    Wiesz... gdybyś jeszcze kupił w nadwoziu kombii. To bym zrozumiał, przestronny karawan dla młodych i aktywnych, ale sedan? I do tego srebrny?! Kapelusz kupiłeś w zestawie do tej Hondy? :D


    :twisted: co do radia to panowie gdzie funkcja sterowania klimą itp ? ten mirrorbox to chyba tutaj w accordach nie wypali.
    Ostatnio zmieniony 11 cze 2017, 10:11 przez QubaKpl, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Honda Accord VII TypeS

    autor: adamsky73 » 11 cze 2017, 11:15

    No właśnie moja propozycja nie polega na wymienianiu radia rylko na dołożeniu do niego funkcjonalności. Zobacz co kolega zrobił z radia w starym Lexusie
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 11 cze 2017, 11:15 przez adamsky73, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Honda Accord VII TypeS

    autor: BeliarPL » 11 cze 2017, 13:37

    Ktoś tu sobie chyba jaja robi? Ten accord w kombi? Chyba najbrzydsze kombi na świecie... o ile sedan wygląda rewelacyjnie i ma linię przeniesioną prosto z pieknęgo RSX'a/Integry to kombi jest zepsute tak jak tylko może być zepsute i z przyciemnianym tyłem wygląda dosłownie jak karawan. Nawet nie trzeba obklejać, że to karawan...

    @QuBaK, jak już porównujesz konkretnie do TypeS to porównaj też sportowe wersje konkurentów czyli np. passata r36 :P
  • Awatar użytkownika
    pluszo
    Posty: 110
    Rejestracja: 10 lut 2012, 22:48
    Reputacja: 0
    Polubił: 241
    Otrzymanych polubień: 112

    Honda Accord VII TypeS

    autor: pluszo » 12 cze 2017, 4:46

    QubaKpl pisze:[...]Panowie podajcie jakieś linki bo nawet na forum accorda o tym nie pisali, alternatywą jest takie radyjko z androidem - http://allegro.pl/nawigacja-radio-honda ... 92383.html jest też wersja bez wifi za 1450 ale ponoć jakość dźwięku nie powala.


    2 kafle za radio do auta? Wy żyjecie w jakimś innym świecie xD
    Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 4:46 przez pluszo, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Honda Accord VII TypeS

    autor: adamsky73 » 12 cze 2017, 9:23

    To cena prostego domowego amplitunera. Albo smartfona ze średniej półki. No ale na radio do auta to przecież szaleństwo :-D
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Honda Accord VII TypeS

    autor: Hudy » 12 cze 2017, 9:35

    Jeżeli ma grać gorzej od tego za 400zł, to trochę szaleństwo ;) Najprostszy Alpine zagra lepiej od tabletu. Zależy co kto woli, albo bajery albo wrażenia akustyczne. Za 2000zł, można by w niej zrobić naprawdę dobre audio.
  • adamsky73

    Honda Accord VII TypeS

    autor: adamsky73 » 12 cze 2017, 9:53

    Dlatego nigdy nie byłem za tabletem ;-)
  • Awatar użytkownika
    QubaKpl
    Posty: 167
    Rejestracja: 19 sie 2015, 10:01
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Toyota Celica 7 gen TS TRD
    Polubił: 92
    Otrzymanych polubień: 139
    Kontakt:

    Honda Accord VII TypeS

    autor: QubaKpl » 12 cze 2017, 12:17

    adamsky73 pisze:Dlatego nigdy nie byłem za tabletem ;-)


    Dobra Panowie narazie i tak radia nie będę zmieniał. Jakie oponki 205/55 r16 letnie polecacie tak do 210zł za sztuke ? Debica Presto będą dobre ? Obecne Pirelli okazało się że są krzywe, wyząbkowane i auto ściąga w prawą stronę ;/ Zbieżność jest ponoć jak z fabryki, opony wyważone na nowo.
    Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 12:17 przez QubaKpl, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Honda Accord VII TypeS

    autor: Hudy » 12 cze 2017, 12:30

    QubaKpl pisze:
    adamsky73 pisze:Dlatego nigdy nie byłem za tabletem ;-)


    Dobra Panowie narazie i tak radia nie będę zmieniał. Jakie oponki 205/55 r16 letnie polecacie tak do 210zł za sztuke ? Debica Presto będą dobre ? Obecne Pirelli okazało się że są krzywe, wyząbkowane i auto ściąga w prawą stronę ;/ Zbieżność jest ponoć jak z fabryki, opony wyważone na nowo.


    Szkoda, bo myślałem, że temat się rozwinie, ponieważ sam u siebie szukam rozwiązania dla "rozbudowy" seryjnego radia.
    Ale są ważniejsze wydatki, wiadomo. Te Dębice wydają się być ok, za tą cenę nie ma co wymagać cudów, ale nie powinieneś narzekać.

    Ewentualnie Nexeny http://allegro.pl/2017r-4x-nexen-n-blue ... 85783.html
    Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 12:30 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    QubaKpl
    Posty: 167
    Rejestracja: 19 sie 2015, 10:01
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Toyota Celica 7 gen TS TRD
    Polubił: 92
    Otrzymanych polubień: 139
    Kontakt:

    Honda Accord VII TypeS

    autor: QubaKpl » 12 cze 2017, 13:01

    Hudy pisze:
    QubaKpl pisze:
    adamsky73 pisze:Dlatego nigdy nie byłem za tabletem ;-)


    Dobra Panowie narazie i tak radia nie będę zmieniał. Jakie oponki 205/55 r16 letnie polecacie tak do 210zł za sztuke ? Debica Presto będą dobre ? Obecne Pirelli okazało się że są krzywe, wyząbkowane i auto ściąga w prawą stronę ;/ Zbieżność jest ponoć jak z fabryki, opony wyważone na nowo.


    Szkoda, bo myślałem, że temat się rozwinie, ponieważ sam u siebie szukam rozwiązania dla "rozbudowy" seryjnego radia.
    Ale są ważniejsze wydatki, wiadomo. Te Dębice wydają się być ok, za tą cenę nie ma co wymagać cudów, ale nie powinieneś narzekać.

    Ewentualnie Nexeny http://allegro.pl/2017r-4x-nexen-n-blue ... 85783.html


    O te nexeny cenowo wypadają bardzo dobrze po 180zł za sztuke. I z tego co widze taką samą etykiete ue mają. Co do radia to wszystko w swoim czasie ;-)
    Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 13:01 przez QubaKpl, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Honda Accord VII TypeS

    autor: BeliarPL » 12 cze 2017, 14:14

    Wy tak poważnie? Najniższa klasa oponowa do auta które ma 190 koni na ośce? :wtf: Jedyny element który łączy to auto z drogą...

    Etykietą się raczej nie kieruj, bo to podobnie jak spalanie w broszurce w salonie ;)
  • Awatar użytkownika
    QubaKpl
    Posty: 167
    Rejestracja: 19 sie 2015, 10:01
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Toyota Celica 7 gen TS TRD
    Polubił: 92
    Otrzymanych polubień: 139
    Kontakt:

    Honda Accord VII TypeS

    autor: QubaKpl » 12 cze 2017, 17:08

    BeliarPL pisze:Wy tak poważnie? Najniższa klasa oponowa do auta które ma 190 koni na ośce? :wtf: Jedyny element który łączy to auto z drogą...

    Etykietą się raczej nie kieruj, bo to podobnie jak spalanie w broszurce w salonie ;)


    Beliarze tym autem nie będę się ścigać po torze ;-) Co więcej w celice przez 5 lat miałem opony z 2007r i nie było problemu :okularnik:
    Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 17:08 przez QubaKpl, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Honda Accord VII TypeS

    autor: RaFaL » 12 cze 2017, 18:53

    Uniroyal Rainsport 3
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Honda Accord VII TypeS

    autor: BeliarPL » 12 cze 2017, 18:58

    Nie chodzi mi ani o tor, ani tym bardziej o wiek bo sam wyjeździłem w megance do zera opony, chodzi mi o sytuacje podbramkowe gdzie zawsze lepsza guma daje więcej czasu i miejsca. Nie wspominając o tym, że ja osobiście bałbym się szybko ruszyć z taką oponą zastanawiając się czy się nie zniszczy, odkształci, albo koło straci wagę bo ją przesunę na feldze, czy cokolwiek ;)

    Chyba, że nigdy nie użyjesz gazu w 100% ale w takim razie po co taki silnik?
Odpowiedz Posty: 86

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Przejdź do