Odpowiedz Posty: 46
BMW e46 318i
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    BMW e46 318i

    autor: Mimi » 26 gru 2016, 21:47

    No felgi na zimę paskudne i to bardzo - jak dla mnie.
    Co do balonika to tak jak Beliar mówi, jak się nie powiększa to można jeździć na tym. Też przerabiałem ten temat u siebie na 18", parę dni o zmianie kół na letnie wyskoczył balon i tak jeździłem z nim przez cały sezon i nie było problemów.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    Gregu
    Posty: 106
    Rejestracja: 15 lut 2012, 20:07
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Greg3or
    Nick w TDU2: Gregu82
    Klub: Telcontar PL
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 56

    BMW e46 318i

    autor: Gregu » 27 lut 2017, 20:43

    Udało mi się ogarnąć kilka rzeczy między innymi w końcu udało się dorwać sprzęgło, tarczę i docisk. Wszystko zamontowane, dodatkowo wymieniony olej w skrzyni i skrzynia uszczelniona. Do tego niespełna 2 tygodnie temu przyszła pora na wymianę filtrów.
    Wymienione wszystko jak leci
    filtr paliwa, oleju, powietrza i kabinowy, do tego płukanka silnika i wymiana oleju z totala na liqui moly 4100toptec 5w40.

    Obrazek

    Doszły loga
    Obrazek

    Obrazek
    Kolejne drobne modyfikacje juz do mnie jadą, wiec niedługo pewnie trzeba sie będzie zabrać za montaż :)

    W sobotę myjnia, potem pierwsze w tym roku woskowanko ręczne :)

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    na zlociku
    Obrazek

    Obrazek

    Tyle ode mnie :)
    Ostatnio zmieniony 27 lut 2017, 20:43 przez Gregu, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    BMW e46 318i

    autor: Donislaw » 28 lut 2017, 7:38

    Widze postępy idą w dobrym kierunku , zawsze z niecierpliwością czekam na aktualizacje posta (Kiedyś tuning komputera tera z auta :D )
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    BMW e46 318i

    autor: Siemkins » 28 lut 2017, 9:50

    Parkujesz pod samym oknem, żebyś zawsze miał go na widoku?
    Też masz wrażenie, że im więcej czasu i uwagi poświęcisz na mycie i czyszczenie, tym szybciej auto zbiera brud? ;) (o deszczu, który w ciągu najbliższych 24h musi spaść nawet nie mówię)
    Też tak niecierpliwie wyglądasz za wiosną, zwłaszcza po ostatnich 2 dniach?
    Wpadaj częściej na forum, podobnie jak Don czekam na Twoje wpisy (a pewnie nie tylko my).
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    BMW e46 318i

    autor: RaFaL » 02 mar 2017, 11:48

    Gregu pisze:Niespełna dwa tygodnie temu kupiłem nowe żarówki philipsa ksenon efekt czy coś takiego. Świecą bardzo fajnie, sporo dalej niż te co miałem i dają ładniejsze bielsze światło.

    http://i66.tinypic.com/29kunaw.jpg

    Kto ma zwykłe, polecam kupić jakieś philipsy, osramy itp. Szkoda mi było nieco kasy bo myślałem, ze to ściema, ale wyraźnie polepszyła się widoczność a nie zdarzyło mi się aby mi ktoś mrygał, ze na długich jadę.


    Też jestem zwolennikiem lepszych żarówek, przetestowałem parę kompletów, osramy i philipsy fajnie ale drogie i u mnie świeciły nie więcej niż pół roku. Od jakiegoś czasu kupuję tylko żarówki Tungsrama a konkretnie model Megalight Ultra 120%, dają bardzo ładne białe światło, wytrzymują ok. roku i kosztują mniej od osramów i philipsów. Jak miałem Audi to jeździłem też na Tungsramach Sportlight +50%, dawały troszkę mniej światła niż Megalight ale miały fajną niebieską poświate ;-)


    Bardzo ładny egzemplarz E46, przód aż się prosi o zderzak mpakietowy :-P Fajnie, że kierunki pomarańczowe a nie białe jak w 90% "beemek" ;-)
    Ostatnio zmieniony 02 mar 2017, 11:48 przez RaFaL, łącznie zmieniany 2 razy.
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Gregu
    Posty: 106
    Rejestracja: 15 lut 2012, 20:07
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Greg3or
    Nick w TDU2: Gregu82
    Klub: Telcontar PL
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 56

    BMW e46 318i

    autor: Gregu » 06 mar 2017, 23:45

    Donislaw pisze:Widze postępy idą w dobrym kierunku , zawsze z niecierpliwością czekam na aktualizacje posta (Kiedyś tuning komputera tera z auta :D )


    Powoli do przodu, nie mam jakiegoś parcia na szkło, że muszę coś zrobić teraz i już. Jak się uda coś trafić to kupuję jak nie zmieniam plany i robie coś innego, taki spontan hehe.


    Siemkins pisze:Parkujesz pod samym oknem, żebyś zawsze miał go na widoku?
    Też masz wrażenie, że im więcej czasu i uwagi poświęcisz na mycie i czyszczenie, tym szybciej auto zbiera brud? ;) (o deszczu, który w ciągu najbliższych 24h musi spaść nawet nie mówię)
    Też tak niecierpliwie wyglądasz za wiosną, zwłaszcza po ostatnich 2 dniach?
    Wpadaj częściej na forum, podobnie jak Don czekam na Twoje wpisy (a pewnie nie tylko my).


    Heheh no część z tych tez oczywiście się sprawdza zwłaszcza mycie i popołudniowy deszcz, ewentualnie nagły przelot stada gołębi :zły: :zły:
    Wiosna wiosna już coraz bliżej na szczęście hehe ;-) ;-)




    RaFaL pisze:
    Gregu pisze:Niespełna dwa tygodnie temu kupiłem nowe żarówki philipsa ksenon efekt czy coś takiego. Świecą bardzo fajnie, sporo dalej niż te co miałem i dają ładniejsze bielsze światło.


    Też jestem zwolennikiem lepszych żarówek, przetestowałem parę kompletów, osramy i philipsy fajnie ale drogie i u mnie świeciły nie więcej niż pół roku. Od jakiegoś czasu kupuję tylko żarówki Tungsrama a konkretnie model Megalight Ultra 120%, dają bardzo ładne białe światło, wytrzymują ok. roku i kosztują mniej od osramów i philipsów. Jak miałem Audi to jeździłem też na Tungsramach Sportlight +50%, dawały troszkę mniej światła niż Megalight ale miały fajną niebieską poświate ;-)

    Bardzo ładny egzemplarz E46, przód aż się prosi o zderzak mpakietowy :-P Fajnie, że kierunki pomarańczowe a nie białe jak w 90% "beemek" ;-)


    Ooo to nie słyszałem o takich żarówkach, mam nadzieję ze jednak moje do roku chociaż wytrzymają. Jeśli nie sprawdzę te polecane przez Ciebie ;-)
    Oczywiście kierunki zostają pomarańczowe, co do m pakietu to wpadnie ale tylko na tył i razem z nim pucha z dwururką :-D Z przodu zostaje tak jak jest, nie chcę patrzeć na moje auto i widzieć w nim 99% innych modeli jedynie różniących się kolorem. Jedyne co bym tu chciał to jakaś dokładka delikatna, ale niestety takowe nie występują, można samemu coś posztukować jedynie.
    Dziś wybrałem sie do kumpla za Wrocław miał zmieniać u siebie fele na lato wiec postanowiłem je mu podkraść i sprawdzić jak to koło będzie wyglądało u mnie. Muszę przyznać, ze nie chciało mi się ich ściągać jak je założyłem hehe.
    Kilka fotek
    po założeniu wyszło wysoko
    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    po przejażdżce jakies 3km ?? zeszło z 1/3 moze jeszcze po ułożeniu z 0.5 by zeszło. Tak czy siak kolo mega fajne 18" robi już robotę :)

    Obrazek

    Obrazek

    Trzeba szukac czegoś takiego na lato i na pewno będę mega zadowolony jak juz je kupię. Mimo że to tez nie ori to jak dla mnie są mega.
    Ostatnio zmieniony 06 mar 2017, 23:45 przez Gregu, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    BMW e46 318i

    autor: Siemkins » 23 lip 2017, 17:28

    I jak tam lato we Wrocławiu Gregu? :)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    QubaKpl
    Posty: 167
    Rejestracja: 19 sie 2015, 10:01
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Toyota Celica 7 gen TS TRD
    Polubił: 92
    Otrzymanych polubień: 139
    Kontakt:

    BMW e46 318i

    autor: QubaKpl » 23 lip 2017, 21:59

    No właśnie Gregu czas odkurzyć temacik :panzielony:
  • adamsky73

    BMW e46 318i

    autor: adamsky73 » 24 lip 2017, 1:42

    Gość ostatni raz był zalogowany w marcu, a Wy chcecie go odkurzać :-D
  • Awatar użytkownika
    Gregu
    Posty: 106
    Rejestracja: 15 lut 2012, 20:07
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Greg3or
    Nick w TDU2: Gregu82
    Klub: Telcontar PL
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 56

    BMW e46 318i

    autor: Gregu » 24 lip 2017, 21:48

    Siemkins pisze:Qr Bbpost I jak tam lato we Wrocławiu Gregu? :)



    QubaKpl pisze:Qr Bbpost No właśnie Gregu czas odkurzyć temacik :panzielony:



    adamsky73 pisze:Qr Bbpost Gość ostatni raz był zalogowany w marcu, a Wy chcecie go odkurzać :-D


    Sorki Chłopaki, ale ja od marca w robocie mam przerąbane tak to września, i niestety mało kiedy mi się przypomina żeby cos zaktualizować heh. Don mi cały czas przypomina o tym, dziś też pisał za co Dzięki heheh. Właśnie wróciłem więc zaktualizuje temacik. Nie wiem od czego zacząć, bo tego trochę się nazbierało.
    Lecimy z tym
    Zafundowałem sobie montaż końcówki od Kolegi Lukeu z innego forum. Było nieco rzeźby bo u mnie końcówka ścięta i się to ścięcie nie zgrało. Ale po drobnym podcięciu ori rury siedzi ładnie. Ważne, że spasowanie pierwsza klasa.

    Obrazek


    Koła na razie nie znalazłem takiego jak bym chciał, a kupić tylko coś na szybko to bez sensu. Dlatego wydałem nieco grosza na kosmetyki do auta. W połowie kwietnia przeprowadziłem pierwsze zabiegi. Na początek myjnia i spłukanie tego większego syfu heh. Potem pod dom i glinkowanie, potem znów myjnia i mycie po glinkowaniu. Po wymyciu i osuszeniu nałożenie środka przed woskiem i potem na koniec wosk. Czas pracy około 7h.

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Kupione preparaty to
    wosk Collinite 476s
    shiny garage pure paint cleaner pod wosk
    shiny garage morning dew jeszcze tego nie użyłem, nie wiem czy po nałożeniu wosku coś by dało jego użycie.
    szampon shiny garage orange car
    Do kokpitu maguiars natural shine protectant mat
    glinka bilt-hamber auto clay soft

    I kilka przydatnych gratów
    wiadro shiny garage + separator
    ręcznik do osuszania waxPRO Fluffy Dryer Plus 440gsm
    aplikatory do wosku waxpro super soft
    Ściereczki z mikrofibry
    rękawica do mycia auta poorboy"s chenille wash mitt

    Środek
    Użyłem Maguiars natural shine protectant mat. Efekty widoczne natychmiast od nałożenia. Kokpit zmienil się bardzo szybko z szarawej czerni w czarną. Parę sekund dosłownie i po dotknięciu żadnych smug od palca. Do tego można go używać tez do plastików i do opon
    kilka fotek dla przykładu, sporo zdjęć porobiłem jednak akurat przebijało się słońce i niestety efekty są mniej widoczne. Foty tylko zmniejszone nic nie kontrastowane.

    Zrobione tylko ranty fotela, środek nie i już widać sporą różnicę w kolorze !
    Obrazek

    tutaj ładnie się dała złapać rączka w drzwiach
    Obrazek

    Po tych zabiegach dostałem zajawki i się zaczęło hehe dbanie o lakier.
    Kolejne preparaty
    Obrazek

    Potem przyszedł czas na Kolejne przygotowania do sezonu. Na pierwszy ogień poszła wymiana odmy. Odkąd kupiłem Bunie, nie ruszałem tego tematu, ale zapobiegawczo postanowiłem to ogarnąć. Do tego doszło nabicie i odgrzybienie klimy, bo chyba w końcu przyjdzie niedługo lato, potem konkretne bo godzinne ozonowanie i autko w środku wypieszczone heh. Jako, że sprzątnęli mi sprzed nosa dwa komplety felg, a na razie nic w pobliżu nie ma, trafiła się okazja na wymianę wnętrza na pół skórę i dodatkowo z grzaniem. Pojechałem oblukałem, fotele w super stanie ledwo co obszyte, więc wziąłem :P
    Pytanie, do obeznanych w temacie bo mam w fotelu kierowcy i pasażera dużą żółtą wtyczkę, a spod wykładziny pod fotelem kierowcy wyłazi mała cienka. Jak to wszystko ogarnąć żeby poducha działała, bo na razie jest nie podpięta i żeby fotele grzały. Wszystkie wtyczki mam, przełączniki tez mam. Ktoś wie co i jak, ewentualnie robił taka własnie instalacje i wie co z czym i gdzie, z góry Dzięki za wszelakie info.

    Kilka fotek, na pierwszy ogień wnętrze. Zamontowane na razie na sucho

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Fotele zamontowane podusie podpięte, z racji tego, ze fotele są grzane, muszę pociągnąć całą wiązkę z foteli do przycisków i do komputera. na razie jednak temat odpuściłem, bo lato. Ale na pewno się nim zajmę mam nadzieję w tym roku :).

    Fotki ze zlotu z maja
    Obrazek

    Obrazek

    Czerwiec to niespodzianki z klimą.
    Nabiłem przed latem klimę już witałem się z gąską i co przyszło ciepło włączam a tu lipton nie trybi. Okazało się, ze sprężarka się skończyła :zle: Odstawiłem do znajomego, kupił używkę z innego modelu przełożył parę części i śmiga, na szczęście nie była zatarta, więc powinna posłużyć. Ale trochę ten biznes mnie kosztował, niestety, a pisząc dokładniej poleciało 600zeta.. Zrobiłem sobie jeszcze zbieżność, niby wszystko było ok z autem, ale dobrze, ze pojechałem nieco poprawili kąty, także na plus.
    Z takich rzeczy zaległych to fotele jeszcze nie podłączone, na razie mi się z tym nie pali do końca wakacji myślę, że zamknę temat. Tak samo w tym samym czasie powinienem wsadzić przycisk otwierania klapy bagażnika koło podstopnicy.
    Kilka fotek

    Obrazek

    Obrazek

    a tutaj nowe nabytki do skóry, odtłuszczania i drobnych rysek. I dokupiłem jeszcze jeden duży ręcznik do osuszania plus do polerowania np po wosku.

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    W końcu dorobiłem sie breloczka :bmw: Miał być pomarańczowy, a przysłali brązowy. Dobrze, że w aucie wygląda pod pomarańcz :P :P bo oddawać by się nie opłacało.

    Obrazek

    a potem niespodziewanie wpadło podszybie i to z całym mechanizmem a nie samo heh. Oczywiście w czerni :P
    Obrazek

    Obrazek

    tu już zamontowane
    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    i znów dokupiłem kosmetyków, mam ich już niezłą kolekcję.
    Obrazek

    30 czerwca miałem dolne wstałem o 7. A juz 7.30 myjnia i potem się zaczęło eldorado :P :P Glinkowanie, odtłuszczanie, nakładanie preparatu do usuwania rysek, potem politura i woskowanie. Skończyłem o 18.30 i pojechałem na zapiekankę, bo nic nie zdążyłem nawet zjeść :ok:
    użyłem
    glinka Bild hamber
    szampon Shiny garage orange car
    na rysy Meguiars Swirl remover
    odtłuszczanie k2 klinet
    politura Poorboys world black hole
    wosk fusso coat soft 99

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Kupę czasu poświęciłem na ten zabieg, ale z efektów byłem jeszcze bardziej zadowolony. I tak to wygląda u mnie na teraz. Staram się dbać i odbudowac to co nie było w takim stanie jak bym chciał. Jeszcze kupę pracy, ale powoli do przodu. Także tego koniec :P :P
    Dzięki don za poranne motywacje, miałem to zrobić jutro, ale pewnie znów bym zapomniał heh. SZEROKOŚCI !!!
    Ostatnio zmieniony 24 lip 2017, 21:48 przez Gregu, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • adamsky73

    BMW e46 318i

    autor: adamsky73 » 24 lip 2017, 22:13

    Nawet ja, mimo że nie fan marki, doceniam jaką robotę włożyłeś w auto. Dobra robota :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    BMW e46 318i

    autor: Hudy » 24 lip 2017, 22:24

    Darzę ogromnym szacunkiem ludzi dokładnych, m. in. za wytrwałość w działaniu.
    Wpadaj częściej, bo widać, że dużo robisz i robią Ci się spore zaległości :)

    Chapeau bas!
    Ostatnio zmieniony 24 lip 2017, 22:24 przez Hudy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    BMW e46 318i

    autor: RaFaL » 25 lip 2017, 0:37

    Chyba jedyna E46 w sedanie która mi się podoba :thumbup: Jedynie koło nie leży, idealnie pasowała ta felga co przymierzałeś parę postów wcześniej ;-)

    Jak porównasz wosk Collinite 476 do Soft 99 ? Który lepszy ?
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    BMW e46 318i

    autor: Donislaw » 25 lip 2017, 8:34

    Od Kwietnia , na bierzaco bylem , namawiałem na aktualizacje tematu :P
  • Awatar użytkownika
    Gregu
    Posty: 106
    Rejestracja: 15 lut 2012, 20:07
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Greg3or
    Nick w TDU2: Gregu82
    Klub: Telcontar PL
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 56

    BMW e46 318i

    autor: Gregu » 26 lip 2017, 20:59

    adamsky73 pisze:Qr Bbpost Nawet ja, mimo że nie fan marki, doceniam jaką robotę włożyłeś w auto. Dobra robota :thumbup:


    Dzięki, dzięki, co zrobić trzeba albo dbać, albo potem narzekać :thumbup:

    Hudy pisze:Qr Bbpost Darzę ogromnym szacunkiem ludzi dokładnych, m. in. za wytrwałość w działaniu.
    Wpadaj częściej, bo widać, że dużo robisz i robią Ci się spore zaległości :)

    Chapeau bas!


    Spoko, mam jeszcze parę planów, ale nie wiem czy w tym roku coś wypali, trzeba zrobić też kompa a do furki to chyba jeszcze tylko koła na zimę bo stare śmietniki.


    RaFaL pisze:Qr Bbpost Chyba jedyna E46 w sedanie która mi się podoba :thumbup: Jedynie koło nie leży, idealnie pasowała ta felga co przymierzałeś parę postów wcześniej ;-)

    Jak porównasz wosk Collinite 476 do Soft 99 ? Który lepszy ?


    Heheh miło słyszeć, że się podoba. Kolo będzie fajne w zimie, tak jak to było w planie. Ale na razie jeszcze nie mam czegos na lato i tak z musu sie jeździ na tym co jest.
    Colonite całkiem spoko wosk, soft jest ponoć bardziej trwały. Teraz na softa dałem jeszcze Quick detailer i mniej siada kurz na samochód. Wg mnie soft jest lepszy patrząc na efekty zaraz po woskowaniu. Ogólnie oba bardzo są polecane, soft nieco droższy.


    Donislaw pisze:Qr Bbpost Od Kwietnia , na bierzaco bylem , namawiałem na aktualizacje tematu :P


    No i trzeba było mi temat zaktualizować w wolnej chwili :P :P
    Ostatnio zmieniony 26 lip 2017, 20:59 przez Gregu, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 46

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do