Top Gear

Rozmowy nt motoryzacji

Top Gear

Postautor: dabay » 09 lut 2012, 18:28 PostZobacz pojedynczy post

Oglądacie, czytacie, bierzecie udział w konkursie fotograficznym? :)

• 0

dabay

Top Gear

Postautor: Courius » 09 lut 2012, 18:58 PostZobacz pojedynczy post

Niestety w pakiecie podstawowym telewizji UPC nie posiadam kanałów BBC, więc co miesiąc udaje się do sklepiku po świeży numer miesięcznika "TopGear" ! Gazetke tą czytam od końca 1kl. gimnazjum więc mineły już 3 lata. Mam tych numerów już hmmm.... dużo, razem ważą chyba z 5kg :)
Oczywiście wole program w telewizji, który oglądam u siostry z moim szwagrem bo jak już zapewne zauważyliście w internecie zablokowali nam filmiki np. na www.iitv.info
Dlaczego to czytam? Mhmm, jako fanatyk motoryzacyjny patrze troche inaczej na całą branże motoryzacyjną. To już nie tylko suche tabelki z danymi podawanymi w "motorze" tylko coś więcej.
Jutro ide po nowy numer miesięcznika, a wy ? :>

• 0

Obrazek

Awatar użytkownika
Courius
Newsman

Reputacja: 31
Znawca
Medale: 10
Szczyrk 2015 (1) Bieliszów 2014 (1) DAKAR (3) Mixed Mode PVP (1) Summertime Endurance Event (1) WIMP (1)
Grozokonkurs (1) Endurance (1)
Dane użytkownika: Pokaż szczegóły

Top Gear

Postautor: dabay » 09 lut 2012, 19:10 PostZobacz pojedynczy post

Ja dzisiaj zakupiłem. Mam wszystkie 49 numery :mrgreen: Nie wiem czy wiesz ale właśnie na http://iitv.info/ masz 18 najnowsza serię z napisami :wink:

• 0

dabay

Top Gear

Postautor: RaFaL » 09 lut 2012, 19:12 PostZobacz pojedynczy post

Kiedyś trochę oglądałem w TV, potem przestałem, wczoraj z nudów pykając po kanałach trafiłem na BBC Knowledge i akurat leciał odcinek z sezonu 13 o Mercedesie SL Black to obejrzałem.
Gazetę oczywiście kupuje, mam wszystkie numery :-D

• 0

... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
LUB na rejestracjach to kontynuacja
hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
to co mnie wzmacnia to fury i jazda
to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
Awatar użytkownika
RaFaL
Ex-Ekipa

Reputacja: 0
Niemowa

Top Gear

Postautor: Prince-Matt » 09 lut 2012, 19:16 PostZobacz pojedynczy post

Jak widze że leci to oglądam, chyba lepszego programu o motoryzacji i autach nie ma :wink: O konkursie fotograficznym niestety nic nie wiem , zapodasz linka albo coś?

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prince-Matt
Donator
Moderator lokalny
Przyjaciel portalu

Reputacja: 8
Nowicjusz
Medale: 4
Szczyrk 2015 (1) Bieliszów 2014 (1) Liga BMW (1) Race of Champions (1)

Top Gear

Postautor: dabay » 09 lut 2012, 19:18 PostZobacz pojedynczy post

W nowym numerze jest zapowiedziany konkurs. Wszelkie info i miejsce do wrzucania fot masz na oficjalnym fanpejdżu Top Gear Polska na facebook-u :wink:

• 0

dabay

Top Gear

Postautor: Mike » 09 lut 2012, 19:21 PostZobacz pojedynczy post

Ja od stycznia 2010 czytam, także 22 poprzednie numery mnie ominęły :wink: Oczywiście oglądam w TV, od 10 serii jestem na bieżąco, resztę tylko to co kiedyś na BBC Knowledge / tym drugim obejrzałem :P
A w konkursie fotograficznym raczej udziału nie wezmę, nie mam raczej czego sfotografować, ale w quizie połączonym z konkursem fotograficznym wygrałem taki zestaw :mrgreen:

No i znowu poczta z opóźnieniem przyniesie numer, jeszcze go nie mam...

• 0

Mike
Ex-Ekipa

Niemowa

Top Gear

Postautor: Courius » 09 lut 2012, 20:34 PostZobacz pojedynczy post

dabay pisze:Ja dzisiaj zakupiłem. Mam wszystkie 49 numery :mrgreen: Nie wiem czy wiesz ale właśnie na http://iitv.info/ masz 18 najnowsza serię z napisami :wink:

Ooo ostatnio, gdy tam zaglądałem było zablokowane. Dzięki !

• 0

Obrazek

Awatar użytkownika
Courius
Newsman

Znawca
Szczyrk 2015 (1) Bieliszów 2014 (1) DAKAR (3) Mixed Mode PVP (1) Summertime Endurance Event (1) WIMP (1)

Top Gear

Postautor: GreatNice » 10 lut 2012, 8:28 PostZobacz pojedynczy post

Witam!
Ja TG czytam od pierwszego numeru, a oglądam od przedostatniego sezonu tyle, ze ja tak samo nie mam w swoim pakiecie BBC takze pobieram wszystko z torentow wiec jak obejrze aktualne odcinki to wezmę sie za te pierwsze;)

Zaciekawił mnie sposób w jaki oni prezentują wybrane reportaże, potrafią przykuc widza do fotelu co jest niespotykane w tej tematyce ( przynajmniej tezę opieram na polskich motoryzacyjnych ekranizacjach)
a druga sprawa to wysoki budżet produkcji, mogą sobie pozwolić na niesamowite eksperymenty, które moglibyśmy co najwyzej powymyslac ;) i ostatni aspekt tych wymienionych to same kadry i świetna robota ekipy filmowej, ja osobiście zwracam na to sporą uwagę, gdy coś oglądam i w TG widac, ze nie pierwszy raz cos kręcą, jak i montaż
Jednym zdaniem wszystko wychodzi jak najbardziej pozytywnie, az mysle czy nie zakupić jakiejś ich książki ;)

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
GreatNice

Niemowa

Top Gear

Postautor: Courius » 12 lut 2012, 23:55 PostZobacz pojedynczy post

Książki Clarksona jak najbardziej Ci polecam. Warto poświęcić pare minut i przeczytać jakieś felietony :)

• 0

Obrazek

Awatar użytkownika
Courius
Newsman

Znawca

Top Gear

Postautor: dabay » 13 lut 2012, 15:28 PostZobacz pojedynczy post

Courius pisze:Książki Clarksona jak najbardziej Ci polecam. Warto poświęcić pare minut i przeczytać jakieś felietony :)

Mam wszystkie :wink: Szczególnie polecam "Wiem, że masz duszę", "Motoświat", "Nie zatrzymasz mnie". Reszty jeszcze nie przeczytałem. Serię "Świat według Clarksona" lubię ale "dupy nieurywa" :P

• 0

dabay

Top Gear

Postautor: K911 » 13 lut 2012, 19:48 PostZobacz pojedynczy post

Witam. Jeśli chodzi o UPC to do pakietu telewizji cyfrowej choćby najmniejszego dorzucili już BBC. Jeśli ktoś chce oglądać Top Gear w necie to na iitv.info są w końcu z powrotem wszystkie odcinki. Problemem może być tylko to ze wykorzystują one stronę bodajże MAXVIDEO na której mamy dzienny limit 3 odtworzeń. A jeśli chodzi o miesięcznik TG to posidam wszystkie numery TG z Polskiej serii oraz 7 z Brytyjskiej. Jeśli ktoś chciałby to możemy stworzyć taką stronę na której każdy kto może będzie wrzucał zdjęcia/ skany każdego numeru. Pozostawiam to pod dyskusje.
Posiadam wszystkie książki Jerremiego Clarksona od "Wiem, że masz dusze" po "ŚWC cz. 4" Polecam nawet tym którzy nie lubią cały czas słuchać o nowych samochodach itp. ponieważ JC napisał wiele ciekawych felietonów " z życia wziętych". Najbardziej zainteresował mnie a przede wszystkim roześmiał to felieton o karcie kredytowej American Express Black. Polecam

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
K911
Newsman

Reputacja: 9
Nowicjusz

Top Gear

Postautor: jurcek » 15 lut 2012, 17:52 PostZobacz pojedynczy post

Kojażycie może odcinek, jak opowiadali o Sennie? Na yt kiedyś był, ale po ang, a wszystkiego nie rozumiałem, a z napisami oglądałem ten odcinek, to była wycieta opowieść o nim xd

KUBUTECH911 pisze:Jeśli ktoś chciałby to możemy stworzyć taką stronę na której każdy kto może będzie wrzucał zdjęcia/ skany każdego numeru. Pozostawiam to pod dyskusje.

Jestem za! Choć mam gazetki tylko sprzed 2 lat chyba, ale chętnie bym poczytał nowe, a na necie tylko stare pdfy są ;p

• 0

.
Awatar użytkownika
jurcek

Reputacja: -2
Medale: 1
Bieliszów 2014 (1)

Top Gear

Postautor: K911 » 15 lut 2012, 19:39 PostZobacz pojedynczy post

Jest na to rada:
1. mozna stworzyć napisy do tego przez napisprojekt.pl
2. poszukaj go na iitv.info masz tam do odcinka 2 18 serri

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
K911
Newsman

Reputacja: 9
Nowicjusz

Top Gear

Postautor: dabay » 15 lut 2012, 21:42 PostZobacz pojedynczy post

Oglądaliście 3 odcinek? :-D Moje spostrzeżenia: James jest gupi, Top Gear jak zwykle skrzanił i w odcinkach pozostaje trochę kiczu z wcześniejszej serii. Na szczęście pozostaje odrobina starego TG :wink:

• 0

dabay

Następna

Wróć do Ogólnie o motoryzacji

-->
Reputation System ©'
x

#{title}

#{text}