Odpowiedz Posty: 122
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Top Gear
  • Awatar użytkownika
    pepsiopc
    Posty: 226
    Rejestracja: 25 lut 2011, 17:34
    Reputacja: 0
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: BMW E34 520i 24V Sedan
    Nick w TDU: pepsiopc
    Nick w TDU2: pepsiopc
    Klub: X360

    Top Gear

    autor: pepsiopc » 15 lut 2012, 22:18

    jurcek pisze:Kojażycie może odcinek, jak opowiadali o Sennie? Na yt kiedyś był, ale po ang, a wszystkiego nie rozumiałem, a z napisami oglądałem ten odcinek, to była wycieta opowieść o nim xd


    Na stronie http://www.topgear.net.pl są wszystkie odcinki i ten też na pewno jest w całości.

    Mam Cyfrowy Polsat i się wkurzyłem jak z listy kanałów znikły BBC ale szczerze powiem, że lepiej się ogląda Top Gear bez lektora, cenzury i wyciętych fragmentów.
    Ostatnio zmieniony 15 lut 2012, 22:18 przez pepsiopc, łącznie zmieniany 2 razy.
  • K911

    Top Gear

    autor: K911 » 16 lut 2012, 19:33

    pepsiopc pisze:
    jurcek pisze:Kojażycie może odcinek, jak opowiadali o Sennie? Na yt kiedyś był, ale po ang, a wszystkiego nie rozumiałem, a z napisami oglądałem ten odcinek, to była wycieta opowieść o nim xd


    Na stronie http://www.topgear.net.pl są wszystkie odcinki i ten też na pewno jest w całości.

    Mam Cyfrowy Polsat i się wkurzyłem jak z listy kanałów znikły BBC ale szczerze powiem, że lepiej się ogląda Top Gear bez lektora, cenzury i wyciętych fragmentów.



    Masz rację zwłaszcza że tłumaczenie w BBC jest strasznie niedopracowane. Połowa słow jest pozmieniana a zdania są tak po przestawiane tak że tracą sens lub nawet wycięte. polecam iitv.info
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 19:33 przez K911, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Top Gear

    autor: jurcek » 16 lut 2012, 22:57

    @pepsiopc
    ok, thx za stronke, ale nie kojarzysz jaki to był odcinek? ;]
    .
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Top Gear

    autor: Courius » 16 lut 2012, 23:06

    KUBUTECH911 pisze:
    pepsiopc pisze:
    jurcek pisze:Kojażycie może odcinek, jak opowiadali o Sennie? Na yt kiedyś był, ale po ang, a wszystkiego nie rozumiałem, a z napisami oglądałem ten odcinek, to była wycieta opowieść o nim xd


    Na stronie http://www.topgear.net.pl są wszystkie odcinki i ten też na pewno jest w całości.

    Mam Cyfrowy Polsat i się wkurzyłem jak z listy kanałów znikły BBC ale szczerze powiem, że lepiej się ogląda Top Gear bez lektora, cenzury i wyciętych fragmentów.



    Masz rację zwłaszcza że tłumaczenie w BBC jest strasznie niedopracowane. Połowa słow jest pozmieniana a zdania są tak po przestawiane tak że tracą sens lub nawet wycięte. polecam iitv.info



    Niestety muszę się z Tobą zgodzić :( Ucinają zdania i cały kontekst traci sens.

    Co do miesięcznika TopGear - testował ktoś już ten programik pod Androida ? To co można zobaczyć filmiki z danego testu samochodu w gazetce ?
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 23:06 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    pepsiopc
    Posty: 226
    Rejestracja: 25 lut 2011, 17:34
    Reputacja: 0
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: BMW E34 520i 24V Sedan
    Nick w TDU: pepsiopc
    Nick w TDU2: pepsiopc
    Klub: X360

    Top Gear

    autor: pepsiopc » 17 lut 2012, 15:39

    Odcinek z jazdą McLarenem MP4/4 Hamiltona i wspomnieniem o Sennie jest 5 odcinek 15 sezonu.
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Top Gear

    autor: jurcek » 19 lut 2012, 17:36

    pepsiopc pisze:Odcinek z jazdą McLarenem MP4/4 Hamiltona i wspomnieniem o Sennie jest 5 odcinek 15 sezonu.

    dzięki :wink:
    Ostatnio zmieniony 19 lut 2012, 17:36 przez jurcek, łącznie zmieniany 2 razy.
    .
  • K911

    Top Gear

    autor: K911 » 27 lut 2012, 18:12

    Tak aprop wiecie co to za miejsce?? Obrazek
    Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 18:12 przez K911, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Top Gear

    autor: RaFaL » 27 lut 2012, 18:48

    Jakieś opuszczone lotnisko ? :>
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • dabay

    Top Gear

    autor: dabay » 27 lut 2012, 19:06

    Pytanie retoryczne? :-D
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Top Gear

    autor: Prince-Matt » 27 lut 2012, 20:32

    dabay pisze:Pytanie retoryczne? :-D

    Chyba na serio dab :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 20:32 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Mike
    Posty: 401
    Rejestracja: 13 sty 2011, 18:02
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Nick w TDU: MikeDriverPL
    Nick w TDU2: MikePL
    Lokalizacja: Ryki

    Top Gear

    autor: Mike » 27 lut 2012, 22:56

    Czy to jakiś bardzo tajny ośrodek testowy, leżący przy szosie A281 w Dunsfold? :ugeek:
  • Awatar użytkownika
    pepsiopc
    Posty: 226
    Rejestracja: 25 lut 2011, 17:34
    Reputacja: 0
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: BMW E34 520i 24V Sedan
    Nick w TDU: pepsiopc
    Nick w TDU2: pepsiopc
    Klub: X360

    Top Gear

    autor: pepsiopc » 27 lut 2012, 23:04

    Takie małe info o torze Top Gear :) :

    Kod: Zaznacz cały

    Tor Testowy Top Gear leży na terenie dawnej kanadyjskiej bazy lotniczej zbudowanej w czasie II Wojny Światowej, która poźniej była wykorzystawana przez koncern British Aerospace jako miejsce produkcji i testów. Główna trasa toru została zaprojektowana przez Lotusa i jest oznaczona namalowanymi liniami i obudowana prostymi elementami, takimi jak ściana z opon. Układ toru ma na celu sprawdzanie samochodu w równych warunkach, począwszy od wywoływania podsterowności do testowania balansu hamowania i opon. Długość toru wynosi około 2,82 km.

    Tor stale jest używany do mierzenia czasu okrążenia samochodów w segmencie Power Laps oraz przejadu osób w segmencie Gwiazda w Samochodzie za Rozsądną Cenę. Odgrywa również ważną rolę w innych częściach programu, szczególnie w testowaniu samochodów oraz wyzwaniach. Samochody nabyte przez prezenterów muszą często zrobić okrążenie na torze. W takich wypadkach najpierw Stig robi jedno okrążenie jako odniesienie, a następnie prezenterzy w swoich autach po jednym.

    Podstawowe okrążenie toru rozpoczyna się niedaleko studia Top Gear. Pierwszym zakrętem jest szybki lewy łuk w prawo o nazwie "Crooner Curves". "Willson" jest pierwszym prawdziwym zakrętem na torze i pierwszym, który możemy zobaczyć podczas okrążenia wykonywanego przez Stiga. Kolejnym jest "Chicago", który jest długim łukiem w prawo obok ściany opon, mający na celu wywołać podsterowność lub nadsterowność. Następnym jest "Hammerhead", zakręt w lewo z szybkim odbiciem w prawo, mający najpierw spowodować podsterowność, a podczas wyjścia nadsterowność. Następnie tor prowadzi przez łuk w prawo o nazwie "Follow Through", który przejeżdża się z pełną prędkością. Później po łuku w lewo obok opon o nazwie "Bentley" nazwanym na cześć Jona Bentleya, który "odkrył" Jeremy Clarksona, trasa przechodzi w ciężki zakręt o "Bacharach". Ostatnim punktem przed metą jest "Gambon" nazwany od Michaela Gambona, który przejechał go na dwóch kołach w ósmym odcinku pierwszej serii.

    Tor od lat wykorzystywany jest w grach. Bardzo podstawowa wersja toru pojawiła się już w 2003 roku w symulatorze Grand Prix Legends. Pełniejsza wersja pojawiła się w realistycznym symulatorze wyścigów rFactor. Tor jest również dostępny jako dodatek w World Racing 2. Pełny odwzorowany tor pojawił się po raz pierwszy w grze Gran Turismo 5, a niedługi czas później również w konkurencyjnej Forza Motorsport 4, do której głosu użyczył sam Jeremy Clarkson.
    źródło: http://hobby-elektronika.eu
    Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 23:04 przez pepsiopc, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Top Gear

    autor: Courius » 28 lut 2012, 16:45

    KUBUTECH911 pisze:Tak aprop wiecie co to za miejsce?? Obrazek


    Tajna baza STIGA ? Jak nią znalazleś ?!
    Ostatnio zmieniony 28 lut 2012, 16:45 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • dabay

    Top Gear

    autor: dabay » 10 mar 2012, 22:29

  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Top Gear

    autor: Courius » 11 mar 2012, 20:04

    Fajnie, że włożyli ten dodatek "Forza Italia".
    Można się czegoś dowiedzieć i nacieszyć oczy pięknymi kształtami.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 122
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Przejdź do