Top Gear

Rozmowy nt motoryzacji

Top Gear

Postautor: pepsiopc » 15 lut 2012, 22:18 PostZobacz pojedynczy post

jurcek pisze:Kojażycie może odcinek, jak opowiadali o Sennie? Na yt kiedyś był, ale po ang, a wszystkiego nie rozumiałem, a z napisami oglądałem ten odcinek, to była wycieta opowieść o nim xd

Na stronie http://www.topgear.net.pl są wszystkie odcinki i ten też na pewno jest w całości.

Mam Cyfrowy Polsat i się wkurzyłem jak z listy kanałów znikły BBC ale szczerze powiem, że lepiej się ogląda Top Gear bez lektora, cenzury i wyciętych fragmentów.

• 0

Awatar użytkownika
pepsiopc

Reputacja: 0
Niemowa
Dane użytkownika: Pokaż szczegóły

Top Gear

Postautor: K911 » 16 lut 2012, 19:33 PostZobacz pojedynczy post

pepsiopc pisze:
jurcek pisze:Kojażycie może odcinek, jak opowiadali o Sennie? Na yt kiedyś był, ale po ang, a wszystkiego nie rozumiałem, a z napisami oglądałem ten odcinek, to była wycieta opowieść o nim xd

Na stronie http://www.topgear.net.pl są wszystkie odcinki i ten też na pewno jest w całości.

Mam Cyfrowy Polsat i się wkurzyłem jak z listy kanałów znikły BBC ale szczerze powiem, że lepiej się ogląda Top Gear bez lektora, cenzury i wyciętych fragmentów.

Masz rację zwłaszcza że tłumaczenie w BBC jest strasznie niedopracowane. Połowa słow jest pozmieniana a zdania są tak po przestawiane tak że tracą sens lub nawet wycięte. polecam iitv.info

• 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
K911
Newsman

Reputacja: 9
Nowicjusz

Top Gear

Postautor: jurcek » 16 lut 2012, 22:57 PostZobacz pojedynczy post

@pepsiopc
ok, thx za stronke, ale nie kojarzysz jaki to był odcinek? ;]

• 0

.
Awatar użytkownika
jurcek

Reputacja: -2
Medale: 1
Bieliszów 2014 (1)

Top Gear

Postautor: Courius » 16 lut 2012, 23:06 PostZobacz pojedynczy post

KUBUTECH911 pisze:
pepsiopc pisze:

Masz rację zwłaszcza że tłumaczenie w BBC jest strasznie niedopracowane. Połowa słow jest pozmieniana a zdania są tak po przestawiane tak że tracą sens lub nawet wycięte. polecam iitv.info

Niestety muszę się z Tobą zgodzić :( Ucinają zdania i cały kontekst traci sens.

Co do miesięcznika TopGear - testował ktoś już ten programik pod Androida ? To co można zobaczyć filmiki z danego testu samochodu w gazetce ?

• 0

Obrazek

Awatar użytkownika
Courius
Newsman

Reputacja: 31
Znawca
Medale: 10
Szczyrk 2015 (1) Bieliszów 2014 (1) DAKAR (3) Mixed Mode PVP (1) Summertime Endurance Event (1) WIMP (1)
Grozokonkurs (1) Endurance (1)

Top Gear

Postautor: pepsiopc » 17 lut 2012, 15:39 PostZobacz pojedynczy post

Odcinek z jazdą McLarenem MP4/4 Hamiltona i wspomnieniem o Sennie jest 5 odcinek 15 sezonu.

• 0

Awatar użytkownika
pepsiopc

Niemowa

Top Gear

Postautor: jurcek » 19 lut 2012, 17:36 PostZobacz pojedynczy post

pepsiopc pisze:Odcinek z jazdą McLarenem MP4/4 Hamiltona i wspomnieniem o Sennie jest 5 odcinek 15 sezonu.

dzięki :wink:

• 0

.
Awatar użytkownika
jurcek

Reputacja: -2
Medale: 1
Bieliszów 2014 (1)

Top Gear

Postautor: K911 » 27 lut 2012, 18:12 PostZobacz pojedynczy post

Tak aprop wiecie co to za miejsce?? Obrazek

• 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
K911
Newsman

Reputacja: 9
Nowicjusz

Top Gear

Postautor: RaFaL » 27 lut 2012, 18:48 PostZobacz pojedynczy post

Jakieś opuszczone lotnisko ? :>

• 0

... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
LUB na rejestracjach to kontynuacja
hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
to co mnie wzmacnia to fury i jazda
to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
Awatar użytkownika
RaFaL
Ex-Ekipa

Niemowa

Top Gear

Postautor: dabay » 27 lut 2012, 19:06 PostZobacz pojedynczy post

Pytanie retoryczne? :-D

• 0

dabay

Top Gear

Postautor: Prince-Matt » 27 lut 2012, 20:32 PostZobacz pojedynczy post

dabay pisze:Pytanie retoryczne? :-D

Chyba na serio dab :mrgreen:

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prince-Matt
Donator
Moderator lokalny
Przyjaciel portalu

Reputacja: 8
Nowicjusz
Medale: 4
Szczyrk 2015 (1) Bieliszów 2014 (1) Liga BMW (1) Race of Champions (1)

Top Gear

Postautor: Mike » 27 lut 2012, 22:56 PostZobacz pojedynczy post

Czy to jakiś bardzo tajny ośrodek testowy, leżący przy szosie A281 w Dunsfold? :ugeek:

• 0

Mike
Ex-Ekipa

Niemowa

Top Gear

Postautor: pepsiopc » 27 lut 2012, 23:04 PostZobacz pojedynczy post

Takie małe info o torze Top Gear :) :
Kod: Zaznacz cały
Tor Testowy Top Gear leży na terenie dawnej kanadyjskiej bazy lotniczej zbudowanej w czasie II Wojny Światowej, która poźniej była wykorzystawana przez koncern British Aerospace jako miejsce produkcji i testów. Główna trasa toru została zaprojektowana przez Lotusa i jest oznaczona namalowanymi liniami i obudowana prostymi elementami, takimi jak ściana z opon. Układ toru ma na celu sprawdzanie samochodu w równych warunkach, począwszy od wywoływania podsterowności do testowania balansu hamowania i opon. Długość toru wynosi około 2,82 km.

Tor stale jest używany do mierzenia czasu okrążenia samochodów w segmencie Power Laps oraz przejadu osób w segmencie Gwiazda w Samochodzie za Rozsądną Cenę. Odgrywa również ważną rolę w innych częściach programu, szczególnie w testowaniu samochodów oraz wyzwaniach. Samochody nabyte przez prezenterów muszą często zrobić okrążenie na torze. W takich wypadkach najpierw Stig robi jedno okrążenie jako odniesienie, a następnie prezenterzy w swoich autach po jednym.

Podstawowe okrążenie toru rozpoczyna się niedaleko studia Top Gear. Pierwszym zakrętem jest szybki lewy łuk w prawo o nazwie "Crooner Curves". "Willson" jest pierwszym prawdziwym zakrętem na torze i pierwszym, który możemy zobaczyć podczas okrążenia wykonywanego przez Stiga. Kolejnym jest "Chicago", który jest długim łukiem w prawo obok ściany opon, mający na celu wywołać podsterowność lub nadsterowność. Następnym jest "Hammerhead", zakręt w lewo z szybkim odbiciem w prawo, mający najpierw spowodować podsterowność, a podczas wyjścia nadsterowność. Następnie tor prowadzi przez łuk w prawo o nazwie "Follow Through", który przejeżdża się z pełną prędkością. Później po łuku w lewo obok opon o nazwie "Bentley" nazwanym na cześć Jona Bentleya, który "odkrył" Jeremy Clarksona, trasa przechodzi w ciężki zakręt o "Bacharach". Ostatnim punktem przed metą jest "Gambon" nazwany od Michaela Gambona, który przejechał go na dwóch kołach w ósmym odcinku pierwszej serii.

Tor od lat wykorzystywany jest w grach. Bardzo podstawowa wersja toru pojawiła się już w 2003 roku w symulatorze Grand Prix Legends. Pełniejsza wersja pojawiła się w realistycznym symulatorze wyścigów rFactor. Tor jest również dostępny jako dodatek w World Racing 2. Pełny odwzorowany tor pojawił się po raz pierwszy w grze Gran Turismo 5, a niedługi czas później również w konkurencyjnej Forza Motorsport 4, do której głosu użyczył sam Jeremy Clarkson.

• 0

Awatar użytkownika
pepsiopc

Niemowa

Top Gear

Postautor: Courius » 28 lut 2012, 16:45 PostZobacz pojedynczy post

KUBUTECH911 pisze:Tak aprop wiecie co to za miejsce?? Obrazek

Tajna baza STIGA ? Jak nią znalazleś ?!

• 0

Obrazek

Awatar użytkownika
Courius
Newsman

Znawca
Szczyrk 2015 (1) Bieliszów 2014 (1) DAKAR (3) Mixed Mode PVP (1) Summertime Endurance Event (1) WIMP (1)

Top Gear

Postautor: Courius » 11 mar 2012, 20:04 PostZobacz pojedynczy post

Fajnie, że włożyli ten dodatek "Forza Italia".
Można się czegoś dowiedzieć i nacieszyć oczy pięknymi kształtami.

• 0

Obrazek

Awatar użytkownika
Courius
Newsman

Znawca

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólnie o motoryzacji

-->
Reputation System ©'
x

#{title}

#{text}