Top Gear

Rozmowy nt motoryzacji

Top Gear

Postautor: BeliarPL » 02 cze 2016, 23:13 PostZobacz pojedynczy post

LeBlanc nie jest zły, jest najlepszy z nich wszystkich choć mógłby gadać trochę żywiej. Taki zawieszony się wydaje. Ale jako jedyny chyba wie co robi i jak powinien to robić. Evansa nie lubię i nie trawie.. Już nawet nie chodzi o to, że jest rudy, ale jak on drze morde chcąc być fajnym. Nosz kurna. Oglądając ciągle się powtarza 'zamknij już się'. Co do samego Top Gear... Gdzie tu drag race? Mieli Vetke i Viperka. Czemu kur%@ nie było wyścigu? To ma być Top Gear? Poza tym co to za lotnisko? Oni mają swoje lotnisko a nie z czyjegoś korzystają. I to w pierwszym odcinku... I ta ich wyprawa... Po co? I dlaczego? Zawsze był cel takich podróży, oni wybierali auta a nie dostawali auta. Nic ciekawego się nie stało. Co to w ogóle za pomoc gdy jednemu wóz się psuje? Radź sobie sam. Albo ktoś zachowuje markę i robi to tak jak było dobrze albo niech sobie nazwie inaczej to zoo i nie wciska publice ciemnoty, że to nowy i lepszy TG.

Ale są też plusy. Pierwszy żart z cateringiem był spoko :mrgreen: Typowo brytyjski i chamski :mrgreen: W stylu TG :P
No i powiem szczerze, że zmiana toru dla gwiazd w furze za rozsądną cenę (teraz to już nie jest rozsądna fura...) wprowadziła pewny powiew świeżości. Udany ;)

• 0

Awatar użytkownika
BeliarPL

Reputacja: 4
Gość
Medale: 1
BTP 2015 (1)
Dane użytkownika: Pokaż szczegóły

Top Gear

Postautor: adamsky73 » 17 lut 2017, 16:01 PostZobacz pojedynczy post

Czyżby w końcu udało się wyszukanie finalnej trójki prezenterów nowego TG? Ja tam nie miałbym nic przeciwko żeby były dwa, lecące na przemian, magazyny motoryzacyjne "z jajem". Start nowego sezonu 5 marca
phpBB [media]

EXTENDED Top Gear TV Trailer – Top Gear: Series 24 – BBC

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
adamsky73
Donator
Przyjaciel portalu

Reputacja: 53
Ekspert
Medale: 5
Więcbork 2016 (1) Szczyrk 2015 (1) Bieliszów 2014 (1) DAKAR (2)

Top Gear

Postautor: olosagaris » 17 lut 2017, 18:15 PostZobacz pojedynczy post

Moim skromnym zdaniem to nawet i gdyby było ich 4 (ciemnych - patrz "kolor"). To i tak coś ukradną/zbezczeszczą. Widać bbbbbc nie odstaje od reszty new europy i wciskają co muszą na siłę innym. Magia, tolerancja, pomysłowość ;)

Wiecie, każdemu życzę jak najlepiej, ale ten spot to czysta kpina z odbiorcy, ktoś to kupi? nie wtrącam się.

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
olosagaris

Reputacja: 14
Pomocnik
Medale: 2
Więcbork 2016 (1) T.U. (1)

Top Gear

Postautor: adamsky73 » 17 lut 2017, 18:46 PostZobacz pojedynczy post

Dla mnie mogą być i w różowe paski jeśli program będzie ciekawie prowadzony, z rozmachem i z jajem. Clarkson też wygladem nie powala a GT był przez większość sezonu czerstwy i momentami dowcipny na siłę.
Wiem że młodzieżówce WOT skład rasowy może nie podpasować ale to tym bardziej nastraja mnie do oglądania :roll:

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
adamsky73
Donator
Przyjaciel portalu

Reputacja: 53
Ekspert
Medale: 5
Więcbork 2016 (1) Szczyrk 2015 (1) Bieliszów 2014 (1) DAKAR (2)

Top Gear

Postautor: olosagaris » 17 lut 2017, 18:58 PostZobacz pojedynczy post

Akurat muszę się zgodzić z dowcipkowaniem na siłę, kilku znajomych również to zauważyło oglądając GT, ale dopiero teraz gdy kolejna kilkunasta osoba zaświadcza mnie w tym przekonaniu to może być to prawdą i być może się z tym zgodzę. :problem:

Ok, zgadzam się z tym stwierdzeniem. .. Lecz to samo mieliśmy od ok. 19-21 serii kiedy wszyscy oni byli pokojowymi malarzami.

Obrazek

Nie wiem co to WOOT, ale mnie podnieca :panzielony:

• 0

Obrazek
Awatar użytkownika
olosagaris

Reputacja: 14
Pomocnik
Medale: 2
Więcbork 2016 (1) T.U. (1)

Top Gear

Postautor: TransAm » 24 lut 2017, 20:49 PostZobacz pojedynczy post

Nowiutki trailer 2 sezonu...

NEW Top Gear Trailer

• 0

2 osoby lubią ten post.
Awatar użytkownika
TransAm
Donator

Reputacja: 1
Gość

Top Gear

Postautor: sky » 24 lut 2017, 23:51 PostZobacz pojedynczy post

Mam wrażenie, że będzie lepszy niż Grand Tour... ale w sumie może i dobrze ;-)

• 0

adamsky73 lubi ten post.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
sky
Szef zrzeszenia

Reputacja: 5
Nowicjusz

Top Gear

Postautor: TransAm » 06 mar 2017, 18:55 PostZobacz pojedynczy post

sky pisze:Mam wrażenie, że będzie lepszy niż Grand Tour... ale w sumie może i dobrze ;-)

Właśnie luknąłem 1 odcinek 24tego sezonu. Jak dla mnie duużo lepszy od poprzedniego sezonu i nawet lepszy od GT, które mnie zawiodło (zwłaszcza gdy po paru odcinkach opadły emocje odnośnie zwolnienia Jezzy i tego całego zamieszania). Nowy Top Gear w końcu na luzie bez spiny wielkich oczekiwań, powrót do korzeni w niektórych sprawach jak dla mnie super, a nawet trochę chemii między prowadzącymi czego nie było poprzednio.

• 0

Awatar użytkownika
TransAm
Donator

Reputacja: 1
Gość

Poprzednia

Wróć do Ogólnie o motoryzacji

-->
Reputation System ©'
x