Odpowiedz Posty: 610
Rozmowy i komentarze part 3
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: Prince-Matt » 30 sty 2018, 20:07

    Mimi pisze: Ciebie boli tylko to, że VW to robił, ale jakby Honda tak zrobiła to powiedziałbyś, że "No na kimś musieli to sprawdzić, a lepiej na małpach, niż na ludziach" ...
    No tak najłatwiej napisać jeszcze dodajmy do tego że wszystkie marki tak robią i będzie git. Tak jak z poprzednia aferą.

    Gruszmen pisze:Qr Bbpost
    Prince-Matt pisze:... a merkel was dalej będzie ru**ać w dupsko.

    :rotfl: ty już wiesz jak to jest.

    A no, tak jak i Ty sebixie, dupka już boli co?

    A ten zaiś o tych kosmetykach ja pier dole.... to jest dział motoryzacyjny i chodzi tu o hitleroWOZY a jak chcesz gadać o krymie, kosmetykach lub o czymś tam, kogo to interesuje? Fora ci się pomyliły? Zaraz może jeszcze napiszesz o żarciu i kobietach co?

    Ogarnijcie sie.... jest to news z świata motoryzacyjnego, tym czym się niby interesujecie, to przez co tutaj jesteście i to za co wywalacie tysiące zł żeby się poruszać po drogach. A jedyne co dla was ma znaczenie to shejcic honde i pier dolic o kosmetykach... serio? Jak bardzo trzeba być oślepiony tym fanboizmem i mainstreamem żeby mieć wywalone na takie rzeczy? I płacąc im tyś. zł żeby się wzbogacali i mogli robić dalej i gorzej?

    To co oni robią to jest wstyd i tyle. Niestety nawet i mi za to jest wstyd bo motoryzacja to moja pasja a oni ją w taki sposób reprezentują.
    Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 20:07 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: Gruszmen » 30 sty 2018, 20:07

    Ja naliczyłem 18 :drapięsię:

    Też od czasu do czasu przejadę odcinek węzeł Krzesiny -> Ławica -> Krzesiny w celu odmulenia ale mam takiego pecha, że rzadko udaje mi się dobić do 200km/h.

    PS.
    Wiadomo, że mediom nie można za bardzo wierzyć ale właśnie przed chwilą mówili o tej aferze z VW i nie tylko na małpach testowali ale także na ludziach.
    Nie wiem po co to robią skoro mają pewnie wyniki z przed 75 lat :think:

    Ed.
    Sebixa dupa nie boli.
    Nie wiem, znów się nie dopatrzyłeś emotki i nie potraktowałeś tego cytatu jako żart?
    Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 20:11 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: RaFaL » 30 sty 2018, 22:21

    Gruszmen pisze:Nie wiem, znów się nie dopatrzyłeś emotki i nie potraktowałeś tego cytatu jako żart?


    Bo ktoś tu się spina jak plandeka na żuku i nawet żartu nie rozumie :mrgreen:

    Prince-Matt pisze:A jedyne co dla was ma znaczenie to shejcic honde i pier dolic o kosmetykach... serio? Jak bardzo trzeba być oślepiony tym fanboizmem i mainstreamem żeby mieć wywalone na takie rzeczy?


    No tak, to my hejcimy Honde (napiszę z dużej, żeby nie było że "shejciłem" Honde :mrgreen: ) My jesteśmy fanboje bo tylko VAG VAG i VAGina :lol: Zmieńmy nazwę forum na drivevag.com :mrgreen:

    A te kosmetyki to chu* wie, z cukru pudru ? :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 22:21 przez RaFaL, łącznie zmieniany 1 raz.
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: adamsky » 30 sty 2018, 22:28

    Mimi pisze:Qr Bbpost
    adamsky pisze:A Toyota się nie psuje i wie to nawet małe dziecko. Co najwyżej trzeba wymieniać to, co się zużywa ;-)

    W sumie fakt, moja sąsiadka ma Aurisa w hybrydzie od ok półtora roku i zrobiła tylko 2000km (serwis -> dom -> serwis -> dom) i nie można w sumie powiedzieć, że się ciągle psuje, on się popsuł tylko raz i naprawić się go nie da, a jak to stwierdzili fachowcy "Proszę Pani, jak pani może mówić, że on się ciągle psuje ? On się nie psuje, my po prostu nie możemy go naprawić" :lol: :rotfl:


    Jeśli do tej pory nie zmieniła serwisu to chyba jakiegoś atrakcyjnego pana w tym serwisie poznała i jeździ tam na bara-bara :D Znam przykłady BMW stojących w serwisach po kilka miesięcy, ale to temat na inne opowiadanie ;)

    Mimi pisze:Nie mów, że chciało Ci się to całe oglądać ? :D

    Z przyjemnością pooglądałem jak młody kierowca jeździ po europejsku i widać automatykę zajmowania prawego pasa kiedy tylko ma to sens. U naszych ciapciakowatych polskich kierowców to niezbyt często spotykany objaw. Szacun :piwo:

    Mimi pisze:Dobrze, że nie widziałeś, jak wczoraj w Poznaniu po S11 latałem +200km/h :panzielony:

    Prędkość mi wisi bo sam nie jestem święty. Ale od kilku miesięcy sypią się mandaty kiedy na wielopasmowej drodze przejeżdżasz na pasach szybciej niż samochód obok - niebiescy traktują to jako wyprzedzanie na przejściu i odpowiednio nagradzają. Więc lepiej lekko zdjąć nogę z gazu i przejechać z taką samą prędkością co auto obok niż płacić za głupotę, a w sumie bardziej za nieznajomość prawa
    Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 22:28 przez adamsky, łącznie zmieniany 1 raz.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: Mimi » 30 sty 2018, 23:31

    Gruszmen pisze:Ja naliczyłem 18 :drapięsię:

    Ot kolejny się nudził :D
    W 1:32 też jest "rondo" w sumie to tylko pachołek jest tam postawiony, ale znak jest, że skrzyżowanie o ruchu okrężnym :D
    Trochę dupowato miałem telefon ustawiony, ale nie mam żadnego uchwytu, więc improwizowałem i położyłem na fotelu pasażera między oparcie, a zagłówek, niestety fotel był w pozycji leżącej i mało się nagrało "zza szyby":(
    Gruszmen pisze:Też od czasu do czasu przejadę odcinek węzeł Krzesiny -> Ławica -> Krzesiny w celu odmulenia ale mam takiego pecha, że rzadko udaje mi się dobić do 200km/h.

    Ukryty tekst:
    Obrazek ;)

    adamsky pisze:Z przyjemnością pooglądałem jak młody kierowca jeździ po europejsku i widać automatykę zajmowania prawego pasa kiedy tylko ma to sens. U naszych ciapciakowatych polskich kierowców to niezbyt często spotykany objaw. Szacun :piwo:

    I nawet włącza kierunkowskazy czasem i pieszych na przejściu przepuszcza :zawstydzony: Prawy pas to już takie przyzwyczajenie/nawyk z zachodu, czy to jadę dużym, czy małym nie widzę sensu okupować cały czas lewy pas, bo to takie buractwo i chamstwo jest. Jak widzę jak czasami Polacy jeżdżą to aż się płakać chce, jak jedzie jednopasmówką i zaraz zaczyna się dwupasmówka i mimo, że nic przed nim nie jedzie to od razu na lewy pas i dalej z tą samą prędkością jedzie :zły:
    A młody to już chyba tylko wiekiem, bo za kółkiem to już pewnie do 1mln kilometrów powoli dobijam :)

    Co do Toyoty to z tego co wiem to już na lawecie ją ciągała do Szczecina i Gdańska i nic nie zrobili, tzn. coś tam pogrzebali i powiedzieli, że jest zrobione, a po paru kilometrach dalej ten sam problem, wyskakuje cała litania błędów, wszystkie kontrolki się świecą i przechodzi w tryb awaryjny. Teraz się z nimi sądzi, bo Toyota nie chce przyjąć samochodu i zwrócić pieniędzy, a na jakim etapie to utknęło to nie wiem, nie pytałem bo w sumie to średnio mnie to interesuje :)
    Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 23:31 przez Mimi, łącznie zmieniany 1 raz.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: adamsky » 31 sty 2018, 1:21

    Wiadomo że myślałem o wieku, bo korelacja między wciąż młodym wiekiem a tym co robisz na drodze jest rzadko spotykana. mnie tam ojciec - kierowca zawodowy - od początku bił po łapach za trzymanie się lewego pasa bez sensu. Choć wtedy 2 pasy widziałem wyłącznie na Katowickiej. Dodatkowo na jednopasmówce się zjeżdżało szybszym kierowcom, a oni dziękowali za to. A jak ktoś stał z zepsutym autem na poboczu to się zatrzymywało żeby zapytać czy nie można pomóc, bo przecież każdemu się może trafić kłopotliwa sytuacja. Inna sprawa że wtedy nie było komórek i trudniej było wezwać pomoc ;-) Łezka się w oku kręci na wspomnienie tych fajnych, normalnych czasów.
    Teraz jest więcej dwupasmówek i 70% imbecyli znajduje się na lewym pasie. A psy czepiają się prędkości zamiast karać zawalidrogi.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: Hudy » 31 sty 2018, 2:43

    Brakuje nam kultury jazdy w miastach, a co dopiero na drogach szybkiego ruchu. A przede wszystkim dobrej nauki.

    Codziennie pokonuję kilkanaście kilometrów obwodnicą no i jest masakra. Lewy tak zapier*ala, że mi się zwyczajnie nie chce jechać takim tempem, środkowym jedzie piz*a jedna za drugą 70/h, bo się boją szybciej albo jeszcze śpią, a ty lecisz przepisowo prawym bo puściuteńki i to w sumie też nie jest w porządku, bo się wyprzedza masę z prawej...
    Dostaliśmy drogi szybkiego ruchu i utworzył się podział na tych co dawno nie pukali i muszą zerżnąć swoją służbówkę na lewym pasie i na tych co się boją bo nigdy nie jechali szybciej niż 50, bo się uczyli jedynie parkowania na osiedlowych uliczkach, a prawym nie pojedzie, bo gdzieś tam przed jedzie ciężarowy, więc na pewno wolniej :mur:



    A co tych afer i aferek, to Honda kryła Takatę i ich wybuchające poduszki, przez które zginęło parę osób i nikt jakoś tego nie roztrząsa, a tuszowali to ładnych parę lat. VW jest za duży, żeby się przejmować jakimś tam fakapem, bo i tak ktoś to kupi. Renault też oszukiwało. A ile jeszcze nie wyszło na jaw? Która marka jest święta?
    Podejrzewam, że żadna, a nam szaraczkom przyjdzie się o tym dowiedzieć na samym końcu...
    Tam gdzie jest gra o dużą kasę nikt się nie liczy z dobrem ludzkości, a motoryzacja to mała gałąź w całym procesie walenia nas w dupsko.
    Proponuję każdemu jeździć/lubić co mu tam pasuje i się nie spinać zbytnio. Świata nie zbawicie. Nikt Wam nie bronił się uczyć i robić własne samochody wg. własnej klauzuli sumienia ;)

    O azbeście w zasypkach Johnson&Johnson dla niemowląt słyszeli? O DuPont i ich rakotwórczym teflonie w patelniach, odpowiedzialnym m. in. za nowotwór jąder czytali? #eot
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: Gruszmen » 31 sty 2018, 16:23

    @Hudy jest i nawet krótki artykuł o tym:
    http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... Id,2407498

    No i parę innych marek.
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: FrogsterPL » 31 sty 2018, 20:05

    O proszę, a Toyota to niektóre auta po dwa razy wzywała z racji tych poduszek. Jak jeszcze mieliśmy Yarisa z 2002, to ładnych kilka lat po gwarancji dostał zaproszenie do ASO :D Tak mi się przynajmniej wydaje, że to przez to - na pewno chodziło o coś związanego z poduszkami powietrznymi (albo tylko poduszką pasażera).
    Ostatnio zmieniony 31 sty 2018, 20:07 przez FrogsterPL, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    QubaKpl
    Posty: 167
    Rejestracja: 19 sie 2015, 10:01
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Toyota Celica 7 gen TS TRD
    Polubił: 92
    Otrzymanych polubień: 139
    Kontakt:

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: QubaKpl » 01 lut 2018, 9:35

    Nie przypomina wam to czegoś , :mur:
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 01 lut 2018, 9:35 przez QubaKpl, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: Gruszmen » 16 lut 2018, 4:14

    Blazo, czyżbyś opylił już felgi :lol:
    https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civ ... zA9FL.html
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1214
    Otrzymanych polubień: 408

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: Blazo » 16 lut 2018, 18:30

    @gruszmen Jeszcze nie, a dlaczego to zdradzę kiedy będę już pewien swojego działania :clap:
    Ukryty tekst:
    Żartowałem :lol:
    Plan jest taki, że po wakacjach kupię Civa, ale w hatch'u i to co się nie sprzeda to tam wsadzę :rotfl:
    I pierwsze co zrobię po kupnie samochodu plus kamerki to pojadę na tamten cholerny zakręt i to nagram z eurobeatem w tle :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2018, 18:30 przez Blazo, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: adamsky » 16 lut 2018, 19:09

    Klatkę a nie kamerkę :-D
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: Gruszmen » 16 lut 2018, 23:24

    Blazo pisze:Plan jest taki, że po wakacjach kupię Civa, ale w hatch'u i to co się nie sprzeda to tam wsadzę :rotfl:
    I pierwsze co zrobię po kupnie samochodu plus kamerki to pojadę na tamten cholerny zakręt i to nagram z eurobeatem w tle :rotfl:[/spoiler]

    Ty już przestań z tym eurobeatem bo się znów rozwalisz. Zresztą ja też poleciałem na barierkę słuchając euro :shh:

    adamsky pisze:Qr Bbpost Klatkę a nie kamerkę :-D

    Lepiej jedno i drugie ;-)
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2018, 23:24 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Rozmowy i komentarze part 3

    autor: jedlin12 » 21 lut 2018, 23:30

    http://namasce.pl/legendy-motoryzacji-gm-ev1-1996-1999/

    Obrazek

    Nie wiem czy słyszeliście może o General Motors EV1. Samochodzie elektrycznym, który został zlecony przez rząd w ramach eksperymentu. Można było go użytkować jedynie w leasingu. Rozpędzał się do ok. 130 km/h. Jego zasięg wynosił 100-160 km (w 1996), a jego właściwości aerodynamiczne były wprost cudowne. Współczynnik C(x) wynosił 0.19. Dla porównania BMW E90 ma C(x)= 0,26. W 2002 roku jednak program wycofano, produkcje zakończono, a egzemplarze głównie zezłomowano, co stało się przedmiotem licznych kontrowersji. M.in pojawiły się teorie, że za wycofaniem projektu stał przemysł naftowy bojący się konkurencji. Sprawa zatem jest całkiem ciekawa, a więcej informacji jest w artykule.
    Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, 23:30 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
Odpowiedz Posty: 610

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości

Przejdź do