Odpowiedz Posty: 52
Wściekli motocykliści
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wściekli motocykliści

    autor: Siemkins » 02 paź 2013, 16:52

    Ostrzeżenie dla Zawiasa za poprzedni post już poszło.
    Uważajcie na zdania, które formułujecie publicznie.

    :pała:
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2013, 16:52 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1557
    Otrzymanych polubień: 2286

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: Hudy » 02 paź 2013, 16:55

    Jurny koleś ;-) Dajcie mu chwilę, może przejrzy na oczy :hipis:
  • Izek

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: Izek » 02 paź 2013, 16:56

    No jesteś Zawias. Nawet forumowi motocykliści nie mają wątpliwości, kto jest tutaj poszkodowany. Pomyśl przez chwilę logicznie: gdyby na tych motorach jechali normalni ludzie to na pewno kierowca nie miałby powodów, żeby uciekać po ich grzbietach. Dopóki nie użyjesz wyobraźni i nie postawisz się na jego miejscu nie mamy co rozmawiać, możesz wracać dręczyć laserem kota sąsiadów.
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2013, 17:04 przez Izek, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    szoko
    Posty: 316
    Rejestracja: 18 sty 2013, 19:58
    Reputacja: 0
    Imię: Karol
    Samochód: AR 166 FL 3.2 V6
    Nick w TDU: szokoPL
    Nick w TDU2: szokoPL
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 486
    Otrzymanych polubień: 172

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: szoko » 02 paź 2013, 16:57

    Czyli jednak Zawias nie potrafi czytać ze zrozumieniem, przykre to. Ciekaw jestem czy jak już kiedykolwiek będziesz za kogoś odpowiedzialny to też będziesz tak gadał/postępował... Rusz trochę "muzgiem", posłuchaj kolegi, który również jeździ na moto i zmądrzej ;-)
  • Zawias16
    Posty: 56
    Rejestracja: 05 sie 2013, 14:52
    Reputacja: 0
    Imię: Krzycho
    Hobby: sport
    Samochód: Nissan
    Nick w TDU2: Zawias16

    Wściekli motocykliści

    autor: Zawias16 » 02 paź 2013, 17:59

    szoko pisze:Sam jeżdżąc na moto.
    Domniemam także, że całego zajścia nie ma na filmiku, w sensie akcja na pewno nie zaczęła się od tego przyhamowania przez moto, bo tam już obydwie strony były wku....ne. Nawet jeśli wszyscy blokowali pas jadąc w tej kawalkadzie, a koleś z Range Rovera na nich trąbił, żeby móc przejechać to tym bardziej pokazali jakim są bydłem, niestety....

    Nie ma całego zajścia na filmiku, to pewne. Więc my wszysy nie wiemy co było wcześniej, a wy udajecie że wiecie i m.in. na tej podstawie obwiniacie motocyklistów.

    Mówisz że sam jeździsz na moto, skoro koleś jechac z 5msc dzieckiem to raczej jechał "dość" powoli, takie auta grupa motocyklowa (przynajmniej Ci z którymi miałem przyjemność jeździć) mija i się nie zastanawia " a może zabijemy tego "puszkarza" ", tylko się ich mija i jedzie przed siebie, bo o to w tym chodzi.

    adamsky73 pisze:Hmm ciekawa wypowiedź. Jeśli nie widziałeś że nieprowokowany gość na ścigaczu specjalnie wjechał pod koła RR i stanął w miejscu to zmień okulary.
    Ciekawe czy z TIR-em też by byli tacy chętni do konfrontacji.

    1. pewnie i przyhamował, natomiast widziałem na żywo motocyklistów którzy hamują o wiele szybciej, tamtem co najwyżej zwalniał jak na możliwośc jego motocykla.
    2. jeszcze nie widziałem żadnego motocyklisty który wjeżdża przed osobówke i hamuje żeby mu zrobic na złość, bo to motocyklista musi dbać o swoje życie i zdrowie.
    3. ciekawe czy ten kierowca RR w tira tez by tak przywalił gdyby mu któryś zajechał drogę, czy jednak by wyhamował?

    Izek pisze:Nawet forumowi motocykliści nie mają wątpliwości, kto jest tutaj poszkodowany.
    Pomyśl przez chwilę logicznie: gdyby na tych motorach jechali normalni ludzie to na pewno kierowca nie miałby powodów, żeby uciekać po ich grzbietach.

    1. Ja jestem forumowym motocyklistą i mam wątpliwości, bo jest obowiazek zachowania bezpiecznej odleglosci od pojazdu jadącego przed nami. Jeżeli nie wierzycie, sprawdźcie. Żadne tłumaczenia że ten jadący przed nami nagle zahamował nic nie dadzą bo winny niemalże zawsze jest ten który najedzie z tyłu!


    Nie będę komentował złośliwych, osobistych wjazdów na mnie, bo w końcu moderator to wasz znajomy, a nie mój, więc ostrzeżenia wiadomo do kogo polecą. Prawda Siemkins? ;-)
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2013, 17:59 przez Zawias16, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Wściekli motocykliści

    autor: adamsky73 » 02 paź 2013, 18:12

    Zawias16 pisze: Ja jestem forumowym motocyklistą i mam wątpliwości, bo jest obowiazek zachowania bezpiecznej odleglosci od pojazdu jadącego przed nami. Jeżeli nie wierzycie, sprawdźcie. Żadne tłumaczenia że ten jadący przed nami nagle zahamował nic nie dadzą bo winny niemalże zawsze jest ten który najedzie z tyłu!


    Mistrzu, a słyszałeś o zasadzie ruchu prawostronnego? Czy tylko wybiórczo znasz przepisy? Tymczasem pas inny niż prawy możesz zajmować wyłącznie podczas wyprzedzania i nie ważne w jakiej jedziesz grupie. To nie był zorganizowany przejazd na zamkniętej drodze. Jeszcze każdemu dołożyć brak przepisowych odstępów między pojazdami w kolumnie i mamy komplet przepisów, skoroś taki przepisowy.

    Założę się, że było tak, że grupa powracająca ze zlotu jechała wszystkimi pasami, gość zatrąbił żeby zrobili mu miejsce, a to wywołało agresję. Brzmi znajomo? Sądząc po wypowiedziach zareagowałbyś podobnie razem z kumplami na "puszkę" próbującą Was wyprzedzić. Przecież to dyshonor. Nie wiem czemu motocykliści, pojedynczo fajne chłopaki, jadąc w grupie zmieniają się często w debili, którzy muszą innym udowodnić kto ma dłuższego. Może brak fajnych lasek na zlotach powoduje u Was nadmiar testosteronu?

    Ed. A warny mógłbyś mieć chociażby za sam brak polskich liter, więc nie wyjeżdżaj ze znajomymi, tylko pilnuj regulaminu który zaakceptowałeś
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2013, 18:12 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: sky » 02 paź 2013, 18:31

    Po co karmicie trola? Przecież widać wszystko na filmiku, ewidentnie wina kierowcy RR, no bo jakim prawem jechał tą drogą co oni? Aaaaa no i na pewno nie patrzył w lusterka... :roll:
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    szoko
    Posty: 316
    Rejestracja: 18 sty 2013, 19:58
    Reputacja: 0
    Imię: Karol
    Samochód: AR 166 FL 3.2 V6
    Nick w TDU: szokoPL
    Nick w TDU2: szokoPL
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 486
    Otrzymanych polubień: 172

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: szoko » 02 paź 2013, 18:34

    Czy Ty Zawias jesteś aż tak naiwny sądząc, że ojciec i mąż jadący z rodziną bawiłby się w zaczepianie 100-200 motocyklistów i prowokowanie. Gdzie tu zdrowy rozsądek człowieku, ogarnij się.
    Rozumiem jakiś młokos 20letni co dostał auto od tatusia mógłby pokusić się o real GTA, ale nie człowiek z rodziną w aucie i to na dodatek jakim aucie.
    Pomijam też fakt, że jak na Stany przystało zlot zapie...la 3-4pasami, coś jak u naszych wschodnich sąsiadów.
    Nie raz na zloty się jeździło w większej grupie prędkościami lekkimi rzędu 100-120 i nigdy 2 pasów nie zajmowaliśmy, bo po co wadzić komuś, komu może się spieszyć.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wściekli motocykliści

    autor: Siemkins » 02 paź 2013, 18:46

    Dałem się wciągnąć w rozmowę na PW i tylko z tego powodu nie dostaniesz ostrzeżeń za:
    obraza lub publiczne podważanie kompetencji osoby wyższej rangą - Mod lokalny - 2 warny, Mod globalny, Administrator - 3 warny

    a powinieneś dostać od razu 3 za te niesmacznie i nieprawdziwe pomówienia wobec mojej osoby.

    Napisałem Ci wyluzuj i poczekaj, a sprawa się sama wyjaśni, ale wolisz bić pianę dalej. Bij dalej, obyś do wieczora nie wyłapał kolejnych ostrzeżeń.
    Masz do mnie lub Administracji jakieś uwagi albo zażalenia, to pisz tutaj:
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.php?f=55&t=95.
    Prywatnie nie pomagam, nie wyjaśniam i nie komentuję.
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2013, 18:46 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Source
    Posty: 1604
    Rejestracja: 07 lip 2012, 23:35
    Reputacja: 0
    Imię: Szymon
    Hobby: Rodzina
    Samochód: Audi
    Nick w TDU: [STRARS]Source
    Playstation Network: Czary93
    Lokalizacja: KOS
    Polubił: 35
    Otrzymanych polubień: 196

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: Source » 02 paź 2013, 20:16

    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: jurcek » 02 paź 2013, 20:27

    @up- komentarz z tego co dałeś: "Świetnie :) Wciąż nie do końca tak, jak było w rzeczywistości, ale już dużo lepiej :)" :-P Także, w dalszym ciągu kolega Zawias nie ogarnie :mur:
    .
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: Angello » 02 paź 2013, 20:33

    Szkoda tego motocyklisty ale w pewnym sensie sam sobie zawinił.
    Bardziej jednak mi szkoda kierowcy RR i jego rodziny, bo wyobrażam sobie jaki strach przeżyła jego żona.

    Co do motocyklistów z tego przejazdu to organizację mieli po ch*ju. Sam uczestniczyłem w zlocie, gdzie w przejeździe brało udział 248 samochodów a inni uczestnicy ruchu drogowego nie mieli problemów z wyprzedzaniem tak wielkiej ilości aut, bo co 5 aut była przerwa na TIR'a. Zarządzony też był nam zakaz wyprzedzania się i jazda lewym pasem.
    Można ?? Można ;)
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: Mimi » 02 paź 2013, 20:37

    Sam jeżdżę motocyklem ale powiem tyle: nie szkoda mi ich sami sobie debile winni, jedynie co to szkoda mi tych ludzi z RR, bo mogą przez takich popaprańców mieć problemy tylko.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: Donislaw » 02 paź 2013, 20:44

    Na filmikach ewidentnie widać ze winę ponoszą motocyklis.. tzn dwu-kółkowcy , a ten niby sparaliżowany specjalnie hamuje jeszcze patrząc się na Suva żeby koniecznie mu w D... wjechał!
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    Re: Wściekli motocykliści

    autor: Angello » 02 paź 2013, 20:59

    Dokładnie tak. Hamował, bo chciał zatrzymać RR.
Odpowiedz Posty: 52

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do