Odpowiedz Posty: 11 Strona 1 z 1
Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)
  • K911

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: K911 » 30 cze 2016, 13:27

    Patrząc ostatnio na półkę, szukając pudelka z American Truck Simulator-a zauważyłem, że na przestrzeni lat moja kolekcja pudełek powiększyła się dosyć drastycznie. Jednak, żadne z tych pudełek nie jest przypadkowe. Wpadłem więc na pomysł aby każdy z nas (chętnych) podzielił się swoją kolekcją gier czy to w formie screena z biblioteki STEAM czy zdjęcia/zdjęć kolekcji swoich pudełek. jestem ciekawy dlaczego akurat te tytuły, które (potencjalnie) wrzucicie znalazły się w waszym posiadaniu :)


    No to zaczynamy :) (Jeżeli chodzi o STEAM-a to moja biblioteka jest dostępna tylko dla znajomych (nie lubię dzielić się informacjami o czymś z nieznajomymi czego fizycznie nie posiadam :) ) )

    Moja kolekcja gier to przekrój tytułów reprezentujących 6 gatunków/kategorii gier:
    *Symulatory (Inne niż "wyścigowe")
    *Symulatory, Simarcade-y, Inne gry motoryzacyjne
    *FPS-y & gry taktyczne
    *Gry akcji
    *Gry inne


    1. Zacznijmy od pierwszej kategorii:

    Pewnie nie dziwi was to co widzicie w tej kategorii jednak znajdują się w mojej bibliotece 2 perełki:
    * Kolekcjonerka ATS-a (213 na świecie)
    * Pełna, anglojęzyczna edycja Microsoft Flight Simulator-a X (Gold Edition) - z informacji które posiadam, jestem jedną z 4 osób, która posiada taką właśnie dycję w Polsce :) (Kosztowała mnie 120 zł, co jest śmieszne jak za to co oferuje :) )

    Obrazek
    Obrazek


    2. Kategoria nr 2 to symulatory (i niższe stadia realizmu) motoryzacyjne:

    Mamy tutaj przekrój wszystkiego :) Od Assetto Corsy, poprzez produkcje SimBin-a, aż po TDU 2.

    Obrazek

    3. FPS-y .... Cóż, co tu dużo mówić - fanatyzm do serii Battlefield widać u mnie dosyć mocno, przy czym w mojej kolekcji znalazły się także produkty Activision (MW i MW2). Ale i tak największą perełką tej części mojej kolekcji jest SWAT 4 Złota Edycja - to na bazie tego produktu powstał pomysł jednego z największych gniotów wyprodukowanych przez Ubisoft - Rainbow Six: Siege-a. Co ciekawe twórcą SWAT-a był nie kto inny jak jedno z najlepszych studio gamingowych - Sierra. Do tej pory ich gry mimo iż mają na karku kilka lub nawet kilkanaście lat trzymają się wyśmienicie.
    Ale... jest też druga odsłona mojego FPS-owego rzemiosła i w sumie jest ona najważniejsza i widoczna w sposobie mojej gry (Tak @Courius :) ) - Snajperstwo i strzelectwo wyborowe. Dlatego też nie mogło zabraknąć w mojej kolekcji mniej lub bardziej udanych produkcji polskiego studia - CI Games czyli gier z serii Sniper Ghost Warrior. Do tego posiadam wszystkie części gry Sniper: Elite, która obecnie świeci największym rozbłyskiem słonecznym, wygenerowanym przez optykę snajperską, od lat :)

    Obrazek

    4. Przyszedł czas na gry akcji - I tutaj.... pewnie nie będzie to zaskoczeniem - GTA, GTA i jeszcze raz GTA. To co się dzieje w tej serii gier jest dokładnie tym na co czasami mamy ochotę ale wykonanie pewnych czynności mogło by się skończyć odsiadką.... Bo co jest bardziej absurdalnego od 3 latających czołgów, które wbijają się w powietrze dzięki bramie garażowej :)

    Obrazek

    5. Inne gry - Prym wiedzie u mnie seria The Elder Scrolls, a także uwielbiana od dziecka seria gier brandowana przez jedną z największych legend skateboardingu - Tony`ego Hawk`a.

    Obrazek


    [Origin]

    Wszystko z Premium. Po walce z serwisami Anty-Cheat, nawet EA straciło cierpliwość do nich. Dlatego też musiałem pozbyć się nickname-u KUBUTECH911_PL I KUBUTEK911_PL w grach EA ...

    Obrazek

    [Steam]

    https://steamcommunity.com/id/kubutech911_pl
    https://steamcommunity.com/id/kubutech911_pl_v3

    [Uplay]

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 30 cze 2016, 13:27 przez K911, łącznie zmieniany 7 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: Courius » 18 lip 2016, 12:55

    Na początku chciałbym pogratulować okazałej kolekcji gier. Widzę parę wspólnych tytułów, które wspólnie ogrywaliśmy i ogrywamy nadal. :-D

    Moja kolekcja gier jest zdecydowanie skromniejsza. Posiadam przede wszystkim samochodówki i FPSy, choć ostatnio przeżywam prawdziwy renesans gier RPG i ogrywam Mass Effecta (dzięki Pluszo). Fabuła i postacie w tej grze wyprzedzają o lata świetlne większość filmów, gra mi się tak dobrze, że zastanawiam się nad zakupem wszystkich części. Niestety wysoka cena trochę mnie odstrasza.

    Moja kolekcja gier retail przedstawia się następująco.
    Obrazek
    Samochodówki - bo motoryzacja jest moim narkotykiem.
    Obrazek
    Obrazek
    Trzy słowa. Test Drive Unlimited. Pierwsza gra, którą bardzo chciałem mieć na półce. Gra, bez której nie byłoby mnie i nie byłoby nas. Na nowo zdefiniowała mnie i moje podejście do motoryzacji. Król samochodówek z pierwszego wypustu, wewnątrz pudełka mapa drogowa O'ahu, instrukcja i poradnik. W późniejszym okresie wzbogacony o Mega Packa wypalonego na płycie CD, ale nie dlatego, że jest to spiracona wersja, ale dlatego że jest to (znowu) Mega Pack kupiony zaraz po jego premierze. Wspominałem, że jest to jedna z pierwszych legalnych kopii na świecie? Ściągnięta z serwerów Atari i kupiona za dolary - po prostu, nie było wtedy innej opcji aby wejść wtedy w jego posiadanie. :)
    Test Drive Unlimited 2, historia tego egzemplarza nie jest tak wydumana jak jego poprzednika. Kupiłem tą grę za 51 zł z przesyłką, bo... nudziłem się w wakacyjne wieczory. :szalony: Na początku mojej kariery w TDU2 odkrywałem mapę jeżdżąc po północy, a resztę historii już znacie. ;-)

    FPSy - czyli pierwszoosobowe naparzanki.
    Obrazek
    Jak widać - same Battlefieldy. Nie byłem nigdy fanem BF'a, ba nawet nie jestem teraz. Muszę jedno przyznać, że BF3 przypadł mi bardzo do gustu. Jedna z najlepszych strzelanin ever, z genialnym feelingiem broni i wirtualnego żołnierza. Wkręciłem się na maksa dochodząc do poziomu semi-pro. W między czasie kupiłem też (niechętnie) jego następce - BF4, ale moim zdaniem nigdy ta część nie była tak dobra jak jego poprzednik.

    Gry akcji.
    Obrazek
    Tylko i wyłącznie GTA V. Absurdalny singiel. Jeszcze bardziej pokręcone multi, świetna gierka, żeby popykać wieczorem for fun z ekipą.

    Oprócz gier pudełkowych posiadam gry na platformie Steam, Origin i Uplay.
    Na Steamie prym wiedzie Assetto Corsa z wszystkimi dlc, DiRT Rally Counter Strike Global Offensive i Tom Clancy's The Division.
    Obrazek
    Na Originie mam Need For Speeda Shift 2 Unleashed i Most Wanted 2010. W tle widać także Crysisa 2 Maximum Edition.
    Obrazek
    Na Uplay'u skromnie, bo tylko The Crew z Season Passem i i Wild Runem.
    Obrazek

    i to tyle. W sumie, to nie wiedziałem, że aż tyle się tego wszystkiego nazbierało. :D
    Ostatnio zmieniony 18 lip 2016, 12:55 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: Galapagos » 18 lip 2016, 13:42

    No, i nie mogło i zabraknąć The Sims :D
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    4DDh
    Posty: 213
    Rejestracja: 13 lut 2015, 1:25
    Reputacja: 10
    Nick w TDU2: 4DDh
    uPlay: sYs_4DDh
    Otrzymanych polubień: 180
    Kontakt:

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: 4DDh » 19 lip 2016, 0:04

    Hmmm, kolekcja normalnie wygląda mniej-więcej tak:
    Obrazek
    W zbliżeniach:
    Obrazek Obrazek

    Ale....potem..... :diabel:

    CHALLENGE ACCEPTED;P
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

    Notka historyczna dla młodzieży: gry kiedyś były wydawane w zupełnie innej formie niż obecnie:
    Obrazek
    Były instrukcje:
    Obrazek
    A niektóre były nawet całkiem pokaźnych rozmiarów:
    Obrazek

    To teraz tak bardziej ogólnie:
    Obrazek
    Unreal i Quake pewnie większość osób kojarzy. Tribes i Planetside pewnie prawie nikt.
    Ale jeżeli ktoś myśli, że grał w szybkie fpp:
    phpBB [media]

    phpBB [media]

    Suck my spinfuzor, kids;P

    Natomiast Planetside to nadal jedno z największych fpp jakie kiedykolwiek powstały:
    phpBB [media]

    400 osób na kontynent. Kontynentów do walki było bodajże 9. Wszystko na jednym serwerze;P

    I z innej beczki - parę rtsów i tym podobnych:
    Obrazek
    I parę innych:
    Obrazek

    Gra w której chyba spędziłem najwięcej czasu:
    Obrazek
    Obrazek

    No i w temacie mmo - SWTOR do którego nadal zaglądam:
    Obrazek

    I trochę historii:
    Pierwsza gra którą kupiłem za własne zarobione pieniądze:
    Obrazek
    Druga gra:
    Obrazek
    Pierwsze wyścigi które wpadły mi w ręce:
    Obrazek
    Gdyby ktoś nie wiedział co to było:
    phpBB [media]

    Następną samochodówką którą kupiłem był NFS 2, ale gdzieś po drodze zaginął (czytaj: komuś pożyczyłem i nie oddał, podobnie jak pierwsze Diablo, Blade Runner i BG1/2).

    I takie parę losowych:
    Jagged Alliance:
    Obrazek
    Pierwsze dwa XComy nie były chyba dostępne w Polsce:
    Obrazek
    Straregia turowa:
    Obrazek
    RPG:
    Obrazek
    I ostatni Wind Commander:
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 19 lip 2016, 0:04 przez 4DDh, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: Courius » 19 lip 2016, 0:12

    To dopiero jest imponująca kolekcja! Szczęka mi opadła do podłogi. Gratulacje! :-)

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: Gruszmen » 19 lip 2016, 12:50

    Tomasz :shock: nic więcej nie przychodzi mi na myśl.
    Chyba masz osobne pomieszczenie w domu, taki swój kącik. Kolekcja robi ogromne wrażenie.
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: KatanaDriver » 19 lip 2016, 14:52

    Moja kolekcja jest "trochę" mniejsza niż Tomasza, ale także nie mam czego się wstydzić. ;)

    Oczywiście zaczniemy od "pudełek"
    Ścigałki
    Obrazek
    Po lewej możecie zauważyć pudełko z Shiftem, które kosztowało mnie 5 groszy. :D Nie jest to gra, a przedpremierowy kod na BMW M3 E92 GT2. Jeszcze nie wykorzystany, gdyż samej gry nie mam. :P
    Dalej klasyk sam w sobie. Polskie wydanie Crazy Taxi, nie wiej jak to się u mnie znalazło.
    Dalej Juiced, w którym nie da się dostosować sterowania na systemach Vista i wyżej.
    I 3 NFSy. W Undercoverze, brakuje książeczki i płyty, po wizycie pewnego "kolegi" i brakuje także Undergrounda 2, który został "pożyczony".
    Na samym dole widać CMR3, które było w takim wielkim charakterystycznym dla wielu gier "pecetowych" dużym pudełku. Niestety rodzice nie lubią trzymać kartonów i pudełko wraz z instrukcją zaginęło. Została mi tylko nakładka z grą i dziennikiem deweloperskim. Trzecią część zakupiłem po już tysiącach godzin w dwie poprzednie części na PSX'e.
    Obok Colina została mi książeczka z TOCA2. Nie mam pojęcia co się stało z pudełkiem z grą. W tej grze doszedłem do wyścigów WTCC i dalej (będąc w tamtym wieku) było dla mnie za ciężko.
    RPG
    Obrazek
    Po lewej gra, w którą jeszcze nie zagrałem, a to dlatego, że pierwszego Risena nie zacząłem.
    Morrowind, którego nie skończyłem niestety, jest jednym z najlepszych RPG'ów, w które miałem miałem szansę zagrać i pomimo iż gra się zestarzała, polecam ją jako wyzwanie, ze względu na to, że tutaj nikt cię nie prowadzi za rączkę, tak jak to jest w dzisiejszych RPG'ach.
    Grę po prawej nie trzeba przedstawiać, każdy zna ten twór Piranha Bites. Ilość godzin przegranych w tej grze jest nie do obliczenia, dodając jeszcze to, że wracam do niej przynajmniej raz w roku, by móc ponownie ocalić wyspę Korinis przed Śniącym i Smokami. Niżej Płyta z CDAction, na której się znajduje gra z dodatkiem, tylko dlatego kupiłem te wydanie. Brakuje tutaj także trzeciej części, która także została "Pożyczona"
    Jako ostatni następny CDA, tym razem z dwiema perełkami. Risen, teoretyczny następna Gothica i Driver, który mógł trafić wyżej.
    Strzelanki
    Obrazek
    Battlefield 2 tak naprawdę ostatni BF, w którym bezmyślne bieganie i strzelanie było głupotą. Nawet grając z botami, musiałeś podchodzić do tego taktycznie. Trzeciej części tak naprawdę bliżej do Call of Duty niż do oryginalnych BF'ów, które były przyjemnymi powolnymi grami.
    Drugie pudełko to gra, którą zna każdy. Przy okazji moja pierwsza gra Steamowa. Ile to się grało w to! Niestety większość godzin przegrane na "Non-Steamie". Po zakupie, rzadko kiedy odpalałem tą grę.
    Lost Planet jeszcze nie odpalałem, IGI2 dostałem od wuja nie odpalając do tej pory, grająć w FarCry 2 zasypiam, a Red Faction Armagedon polecam. ;)
    [bhttp://i.imgur.com/vbeQ8Mg.jpg[/b]
    Riddic świetna gra, w którą jeszcze nie grałem (gra od wuja). :D
    GTAV raczej nikomu nie muszę przedstawiać, wchodzę do tej gry dość często.
    Trylogia pierwszych części serii Grand Theft Auto. W każdą grałem jak byłem młodziakiem. To byłą jedna z najgrywalniejszych gier tamtego okresu, a po pierwszym odpaleniu "trójeczki", szczena opadała, że da się ten sam styl gry przerobić do 3D. :wtf:
    X-Blades kupiony tylko dlatego, że główna bohaterka przypomina postać z Anime. :lol:
    Dead Island, jest świetnym połączeniem shotera, "erpega" i zombie. Niezwykły klimat, świat i przyjemność grając w ekipie. Tuż po przejściu pierwszej części, za pełną cenę został zakupiony "Riptide".
    Tomb Rider, w sumie zakupiony dla Mamy, która grała w poprzednie części na PSX'e, nie za dużo pograłem, bo zgubiła się druga płyta. :sad:
    Inne
    Obrazek
    Tutaj wyjątkowa jest tylko płytka CDA z takimi Hitami jak System Shock 2, czy Gorky 17. No i zgubiłem pudełko od CNC3. :sad:

    Pora na DRM'y Jest ich więcej, ze względu na niższe ceny gier, a jako, że kieszonkowego nie dostawałem, to trzeba było jakoś sobie radzić. :P
    Steam
    ObrazekObrazekObrazek
    Co tu napisać, uzbierało się tego. Konto mam od 8 lat, a pierwszą grą, jak wcześniej napisałem był CS 1.6 Najbardziej ograną grą jest... The Crew. Pomimo iż nie trawie tej gry, przyciągnęła mnie na początku, ale im dalej w las, tym coraz więcej frustracji. Tak oto sobie odpuściłem i jestem zdrowym psychicznie człowiekiem.
    Origin
    Obrazek
    Tutaj najwięcej grałem w trzeciego BF'a, ale jak widać jestem też fanem serii Command & Conquer. Posiadam wszystkie wydane części w wersji cyfrowej. Szkoda, że marka została porzucona. Widać, także, że posiadam nowsze NFS'y. Serii byłem dość wierny. Byłem, gdyż się zmęczyłem i do następnych części podchodzę z dystansem.
    Uplay
    Obrazek
    Nic nadzwyczajnego. The Crap, świetny Driver, retro FarCry, ulubione Herosy i darmowa gierka, w którą nigdy nie zagram
    GOG
    Obrazek
    Jest jeszcze coś takiego jak GOG, tam często gry były za darmo i tak właśnie się one tu znalazły. Polski prezent dla Baraka Obamy, czyli Wiedzmin 2, pierwszy GRID, klasyk w postaci Ultimy, oraz jakieś tam indyki.
    Co tu więcej napisać, może przedstawie wam najlepsze tytuły z danych gatunków?
    Wyścigi
    Assetto Corsa - Model jazdy świetny jak to przystało na symulator i mody, bez których nie bawił bym się tak dobrze.
    FPS
    Half-Life 2 - Ten klimat, ta historia, te postacie, ten świat, to wszystko. Tyle emocji prze zemnie przechodziło grając w tą grę. Gaben, będę czekał do końca. :D
    Gra Logiczna
    Portal 2 - Ten sam powód co wyżej. Tak dobrego połączenia fabuły z grą logiczną. Nie doświadczyłem jeszcze nigdy.
    Sandbox
    Grand Theft Auto V - Otwarty duży świat, w którym możesz robić wiele i więcej, świetny moduł Online oraz mody.
    RPG
    Gothic 2 - W Polsce bardzo doceniona gra, przeze mnie też. Być może powinien być tutaj Skyrim, ale Gothic jednak wygrywa klimatem. :)
    Platformówka
    Super Meat Boy - Bardzo zręcznościowa gra, dynamiczna i cholernie trudna pod koniec, ale za to satysfakcja z udanego poziomu nieziemska. :)
    Ostatnio zmieniony 19 lip 2016, 14:52 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: olosagaris » 25 paź 2016, 12:31

    OOoo, i ja tu trafiłem, chyba nie myśleliście, że wszystko mam z chomik(u)j?? :okularnik:

    Hmm, skoro de krew nie działa ( :zły: ) i nie chce mi się spać, a za oknem pada, to zacząłem rozglądać się po pokoju :facepalm:

    Znalazłem:
    Obrazek

    Sports Car GT to była chyba moja pierwsza gierka zaraz po saperze i pasjansie..... :paw: Bardzo fajna, czasem nie byłem ostatni. Najbardziej wciągała mnie wtedy International Rally...uwierzycie, że kiedyś krajobraz śmigał a wóz poruszał się tylko na boki? :lol: i larry :rotfl: :rotfl: :rotfl: i jak widać na zdjęciu wszystkie to tzw. płyty "CD" :gwizd:

    I inne...
    Ukryty tekst:
    Mortyr :serce:
    Obrazek
    NFS-y kupowałem te, które mi się podobały... Nie pytajcie skąd je wcześniej brałem :anioł: Największym fenomenem jest Undercover :tak: Połączenie filmu, gry samochodowej z symulatorem ciuchci :hipis:
    Obrazek
    :think:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    I The Crew w tzw. pudełku z tzw. paragonem - znak zanikających już dobrych czasów :sad:
    Obrazek
    ....
    ...
    ...
    I 10 k klipartów na jednej płycie :crazy:
    Obrazek

    Mógłbym opisać historię każdej tej gry, ale totalnie mi się nie chce :ups:


    :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 12:31 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: Hudy » 25 paź 2016, 13:29

    Masz Atlantis?? Dostrzegłem II, oprócz niej masz inne części?? :szok:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: olosagaris » 25 paź 2016, 13:52

    Tylko dwójka. Nawet próbowałem w nią kiedyś grać, ale to zupełnie nie mój klimat :/
  • Awatar użytkownika
    KapienPL
    Posty: 140
    Rejestracja: 16 sie 2013, 23:49
    Reputacja: 0
    Samochód: Laguna II PH1 1.9 dCi
    Nick w TDU2: KapienPL
    uPlay: RTG-KapienPL
    Steam ID: agzar
    Xbox Live: AgzarWOW
    Playstation Network: KapienPL
    Klub: Raze To Ground
    Lokalizacja: Polska
    Polubił: 32
    Otrzymanych polubień: 116
    Kontakt:

    Wasze kolekcje gier (Retail & STEAM)

    autor: KapienPL » 05 lis 2016, 18:34

    Tylko pozazdrościć takich kolekcji :P Chętnie bym przytulił takiego TDU 1 czy CMR'a 3. Z miłą chęcią swoją kolekcją się pochwalę, niestety większość to nowe tytuły. Zaczynając:

    1. Cyfrowe - Steam
    Co tu dużo mówić - trochę się uzbierało. Trochę darmówek, trochę płatnych. Jest parę tytułów, których kupno mi się opłaciło. Chociażby Payday 2, Assetto Corsa czy Serious Sam 3. Ale są tytuły, na których się zawiodłem - The Binding of Isaac:Rebirth czy Project CARS.
    Obrazek

    Uplay
    Jakieś de sru, dalekie płacze i inne takie takie.
    Obrazek

    Origin
    Tutaj mam najmniej gier. W skrócie - nic takiego dużego.
    Obrazek

    2. Fizyczne kopie ścigałek - PC
    Uwielbiam pudełka z grami. Staram się skolekcjonować to czego wcześniej nie mogłem - NFS'y ,TDU, CMR. Aktualnym celem jest TDU 1.
    Obrazek

    Fizyczne kopie - PC
    Mało trochu co prawda, ale GTA 5 i R6 Siege jest ^^
    Obrazek

    3. Konsolówki
    Zanim przeszedłem na PCMR kupiłem PS3. Oczywiście nie obyło się bez kupna gier. Najmilej spędziłem czas przy GT5 i świetnego Drivera:SF
    Obrazek

    Reszta konsolówek
    Diabolo, DMC i takie tam.
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 05 lis 2016, 18:34 przez KapienPL, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 11 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do