Odpowiedz Posty: 28
Nasze gry na smartfony
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Nasze gry na smartfony

    autor: Hudy » 06 cze 2015, 11:28

    Komputery komputerami, ale na współczesnych telefonach też można dobrze przygierczyć :-)

    Podzielcie się swoimi ulubionymi tytułami :thx:

    Ja w wolnej chwili pykam w:

    Deeply Absurd Chain
    Obrazek

    Yatzy
    Obrazek

    GTA III
    Obrazek

    Kung Fury
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 06 cze 2015, 11:28 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    Nasze gry na smartfony

    autor: Trawa » 06 cze 2015, 11:58

    http://superhexagon.com/
    ostrzegam, strasznie wciąga
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Nasze gry na smartfony

    autor: KatanaDriver » 06 cze 2015, 15:26

    Ostatnio kupiłem lepszy telefon, więc pościągałem sobie parę "mocniejszych" tytułów.
    Asphalt 8 Airborne - ciężka decyzja między Real Racing 3. Jednak bardziej mnie przekonały szaleńcze wyścigi. Mnóstwo ciekawych aut, dynamiczna rozgrywka i grafika dorównująca grom z większych platform.
    Obrazek
    Modern Combat 4 Zero Hour - Czyli COD w wersji mobilnej. Ładna graficznie linowa strzelanka z rozbudowanym multi bardzo przypominający serię Call of Duty.
    Obrazek
    The Bird's Tale - Świetna gra RPG, która niegdyś oczarowała graczy na konsolach oraz PC po latach trafiła także na urządzenia mobilne. Zabawna, dziwaczna opowieść o facecie, który chce się stać bohaterem. Fan RPG nie może przejść obok tego tytułu obojętnie. ;)
    Obrazek

    Tak, moje gry to raczej duże produkcje, ale byłem zadziwiony że no smartfony wychodzą tak ciekawe gry! Jeżeli chodzi o ściganki to naprawdę jest tu z czego wybierać i szgoda że takiego Real Racing 3 nie ma na PC. EA by się nachapało kasy jak nigdy. :-D
    Ostatnio zmieniony 06 cze 2015, 15:26 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • bombol
    Posty: 10
    Rejestracja: 31 maja 2014, 18:13
    Reputacja: 0

    Nasze gry na smartfony

    autor: bombol » 17 lip 2015, 20:07

    Sietnie to wygląda. Dzięki za podpowiedź.




    _______________
    htt[://www.conrad.pl
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Nasze gry na smartfony

    autor: jockerpaul » 13 sie 2015, 16:32

    Świetne gry na smartfona , szczególnie Yatzy. Jakby co jestem zarejestrowany jako Pauldim. Jestem chętny do gry jakby ktoś chciał pograć i pogadać.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Nasze gry na smartfony

    autor: Hudy » 09 gru 2015, 10:12

    Ostatnio zmieniony 09 gru 2015, 10:12 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Nasze gry na smartfony

    autor: jedlin12 » 20 sty 2016, 18:56

    Offroad Legends
    Obrazek

    Przyjemna gierka w stylu Hill Climb Racing. Najczęściej trzeba przejechać trasę w odpowiednim czasie (przy czym te czasy potrafią być dość wyśrubowane), aczkolwiek są też rundy bonusowe z przewiezieniem ładunków oraz skokiem w odpowiednie miejsce. Ogółem: niskie wymagania, niewiele zajmuje, darmowa, ładna dla oka grafika i nienachalne mikropłatności.

    Dead Trigger

    Obrazek

    Jeden z najlepszych darmowych FPSów na rynku i jeden z nielicznych które mi działają. Za zombie normalnie nie przepadam, ale ta gierka mocno mi przypadła do gustu. Satysfakcja z eksterminowania nieumarłych jest niczego sobie, a sama gra bywa miejscami wymagająca. Fajny jest też zaimplementowany w grę tryb areny, który przedłuża żywotność, gry która w sama sobie jest całkiem długa. Co prawda niektórym może przeszkadzać słaba interakcja z otoczeniem, oraz brak multi, ale to nie są jakieś znaczące wady.
    Ostatnio zmieniony 20 sty 2016, 18:56 przez jedlin12, łącznie zmieniany 2 razy.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Nasze gry na smartfony

    autor: Courius » 20 sty 2016, 19:08

    Ja ostatnio znalazłem gierkę mojego dzieciństwa. Nazywa się Re-Volt i polega na ściganiu się samochodzikami na zdalne sterowanie. Trasy są różnorodne, można się ścigać po osiedlu z domkami, po supermarkecie, muzeum, dzikim miasteczku itp. Gra jest wyborna, niestety pełna wersja kosztuje 20zł, ale jest darmowe demko. Spróbujcie :-D
    Ostatnio zmieniony 20 sty 2016, 19:08 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Nasze gry na smartfony

    autor: olosagaris » 11 mar 2016, 2:32

    Cour, znalazłeś Re-Volta na smartfona? Pamiętam, ubaw był przedni. Ona była do nabycia z którymś czasopismem o grach wiele lat temu :-)

    Jako, że, i ja już jestem posiadaczem smartfona to korzystam z jego możliwości w pełni. Wiecie jak fajne można programy pobrać ze "sklepu"? Jest taki jeden, który liczy i pokazuje ilość spalonych kalorii w określonym czasie wykonując daną czynność, np. bieg albo szybki spacer lub ten,.. no..., paralotniarstwo lub jazda na motocyklu :rotfl: Aplikacja o nazwie Runtastic. Bajer, który zawsze żąda odblokowania usługi lokalizacyjnej... cóż, następna....

    Najciekawszą grę jaką dorwałem jest Dream League Soccer - czyli piłka kopana. Taka fifa na telefonie (wow!). Prowadzi się drużynę o nazwie Dream FC. Kampania zakłada grę od najniższej, bodajże czwartej do pierwszej dywizji gdzie gra staje się tak samo uciążliwa jak na początku kariery :obrażony: Na początku tworzymy własnego gracza. Ja stworzyłem środkowego napastnika a'la lata 70 i nazwałem go sagaris :D Za wygrane mecze zdobywa się pkt, za które można przede wszystkim kupować kolejnych lepszych zawodników. Odblokowałem pakiet klasycznych piłkarzy, z których Pele, Muller, Maradona, Ronaldo (nie mylić z ronaldo - płaczkiem) i kilkoma innymi grają już dla mnie. Można pójść na łatwiznę i od razu kupić pakiet pkt za gotówkę. Być może dlatego jest ona "Bezpłatna". Za owe pkt kupić można również kolejne stadiony, na których zdobywa się jeszcze więcej pkt itd.... Możecie polecić jakiegoś bramkarza? Mój obecny to tragedia. Po to ma łapki żeby łapać piłkę a nie odbijać jak ściana :facepalm: hm?

    Znalazłem pakiet klasycznych gier, które były kiedyś dostępne m.in. na nokiach. Retro Games Collection. Wężyk, tetris, grand prix, world cup i in. Ponga musiałem pobrać oddzielnie.

    Jeszcze ciekawostką są Fleet Battle - Battleship. Klasyczna gra w statki. Niestety programista się nie popisał i po paru rozgrywkach grę można odpuścić bo jest przewidywalna do bólu.. uh :paluch:

    Pamiętacie grę w kółko i krzyżyk? Znalazłem takie cóś na smartona o nazwie Kółko i Krzyżyk. Wiadomo. Maszynka rozpoczyna - remis. Ty rozpoczynasz - wygrana. Innych możliwości nie ma.

    Jeszcze kilka interesujących mam jak kolekcja pasjansa i bilard, ale to już nie ma sensu masakrować klawiaturę dalej. Oczywiście we wszystkie powyższe gry gram na win phone, lecz patrząc na rozbudowane zasoby marketu na androidzie nie widzę możliwości nie natknięcia się na nie. :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Nasze gry na smartfony

    autor: Courius » 11 mar 2016, 16:12

    olosagaris pisze:Cour, znalazłeś Re-Volta na smartfona? Pamiętam, ubaw był przedni. Ona była do nabycia z którymś czasopismem o grach wiele lat temu :-)

    Też się zdziwiłem, że gra mojego dzieciństwa jest dostępna na smartfony. Oj grało się kiedyś... :szalony:
    Ostatnio zmieniony 11 mar 2016, 16:12 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Nasze gry na smartfony

    autor: KatanaDriver » 11 mar 2016, 18:03

    Ja siedzę w "Gamingu" od paru ładnych lat i do dzisiaj obserwuje dzisiejsze trendy. Liczy się to także gier "Mobile" i od mojego pierwszego smartphona (Sony Ericsson Neo V) kataloguje te najbardziej interesujące produkcje w "Liście Życzeń". Przez ponad 4 lata pojawiło się w niej ponad 100 wyśmienitych produkcji (o ile nie 200, albo 300. Nie liczyłem :P ), które z czystego serca mogę polecić. Jeżeli ktoś poszukuje ciekawych produkcji na smartphona, może zagadać do mnie, z pewnością coś znajdę.

    PS. Mój katalog obejmuje produkcje na Androida. Na Iphonie, większość z nich powinno się także pojawić. Jeżeli chodzi o system mobilny Windowsa... Co tu dużo mówić. Te smartfony odradza się każdemu kto oczekuje od telefonu czegoś więcej niż dzwonienia.
  • adamsky73

    Nasze gry na smartfony

    autor: adamsky73 » 11 mar 2016, 19:40

    A słyszałeś że mogą być używane do pracy, a nie tylko dzwonienia i grania?
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Nasze gry na smartfony

    autor: KatanaDriver » 11 mar 2016, 20:29

    To prawda, posiadają przydatne aplikacje jak chociażby pakiet Office, który także posiada Android, ale mimo wszystko wybrał bym androida, ze względu na większą bazę aplikacji umożliwiającą ułatwienie sobie pracy.
    I tak, osoby kupujące Lumie, kupują je do pracy, ale ze względu na minimalistyczny oraz prosty w obsłudze interface i są wykorzystywane głównie do rozmów telefonicznych. Do bardziej wymagających prac używa się wtedy już Ipadów, tabletów z Androidem lub netbooków, laptopów i wszystkiego co obsługuje Windowsa albo Maca.
    To moja osobista opinia.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Nasze gry na smartfony

    autor: olosagaris » 11 mar 2016, 21:49

    adamsky73 pisze:A słyszałeś że mogą być używane do pracy, a nie tylko dzwonienia i grania?


    Tak, parę razy spotkałem się z ludźmi, którzy o dziwo potrafią używać tych miniaturek do pracy. Co kto woli. Ja pozostaję przy klasycznym ultrabooku, który w porównaniu z tymi "wynalazkami" zrobi więcej i przede wszystkim utrzyma komfort pracy. Fakt faktem, że mój obecny sprzęt waży o te 2 kg więcej i 14 cali nie wcisnę do kieszeni.. noo, ale coś za coś. Na smartfonie użyję czasem office'a do zapisania pojedynczych słów, ale gdybym miał napisać na nim całą pracę to prędzej oślepłbym niż osiągnął zamierzony cel ;-) Niestety nadszedł już ten rozdział technologiczny w historii gdzie pozbawiono mnie kontynuowania kilkunastoletniej tradycji dzwonienia z motoroli z klapką :( I dodam również, że staram się używać po trochu tych wszystkich bajerów, które ten sprzęt oferuje. Małymi kroczkami do przodu. Dziś nawet nakręciłem krótki filmik :D

    Wziąłem Lumię ze względu na producenta. Niby ma napis Microsoft, ale jest to w 99,9% Nokia. I chodziło przede wszystkim o gadanie xDDD
    Ostatnio zmieniony 11 mar 2016, 21:49 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Nasze gry na smartfony

    autor: Hudy » 12 mar 2016, 1:09

    Ja mam trochę odmienne zdanie na ten temat, a w gamingu mobile siedzę od czasów Nokii 3210 :) Przerabiając wszystkie 3 ww systemy, miałem min problem ze znalezieniem pewnych tytułów w Appstore, a były w sklepie Microsoft. Zdecydowana większość tytułów z Appstore jest w sklepie MS. który jest podobno najuboższy. Ja zawsze znajdowałem tam to co chciałem, od starych poczciwych Tanków, po GTA San Andreas. Zależy kto czego szuka ;) Przykładowo w sklepie MS są gotowe do gry romy z Game Boy'a, a na iPhonie trzeba kombinować z jakimiś emulatorami naokoło.
Odpowiedz Posty: 28

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do