Odpowiedz Posty: 631
Counter Strike: Global Offensive
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Trawa » 20 lis 2017, 0:22

    Grucha tylko zapytał a wy na niego wjeżdżacie jakby wam matkę wyzywał. No ale w sumie nie dziwię się, rak strike tak wpływa na ludzi :think:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Gruszmen » 20 lis 2017, 0:29

    Może się mylę ale chyba ten temat był poruszany z kojotem, jeśli nie to sry.

    Powtórzę się raz jeszcze, Grzecznie spytałem pół żartem pół serio a Tomek od razu robi na mnie wjazd.
    Mam dodawać emotki w celu określenia tonu wypowiedzi?
    Podczas czytania tamtego postu już był po lufce? Jak tak to niech sobie zrobi przerwę od tego bo mu źle na łeb wpływa.
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 0:30 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: BeliarPL » 20 lis 2017, 8:35

    Hmm, może pograjcie w BF'a? Tam nie ma takiej agresji między 'swoimi' :) I gra niejako promuje działania drużynowe a więc ćwiczy kontakty między ludzkie! :-D
  • Awatar użytkownika
    kojot2510
    Posty: 42
    Rejestracja: 08 lis 2016, 3:08
    Medale: 1
    Reputacja: 8
    Imię: Tomek
    Hobby: Piłka nożna
    Samochód: Peugeot 206 GTI/S16
    :
    Barkowice 2017
    Polubił: 92
    Otrzymanych polubień: 52

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: kojot2510 » 20 lis 2017, 13:22

    Gruszmen pisze:Qr Bbpost Może się mylę ale chyba ten temat był poruszany z kojotem, jeśli nie to sry.

    Powtórzę się raz jeszcze, Grzecznie spytałem pół żartem pół serio a Tomek od razu robi na mnie wjazd.
    Mam dodawać emotki w celu określenia tonu wypowiedzi?
    Podczas czytania tamtego postu już był po lufce? Jak tak to niech sobie zrobi przerwę od tego bo mu źle na łeb wpływa.



    Spokojnie robiłem to na trzeźwo i nie wyglądało to jak zwykłe pytanko tylko takie lekkie czepanie bo pewnie nie ja to też tak odebrałem. I tak z Mattem mnie pomyliłeś odnośnie tematów rangi KTÓRA NIC NIE ZNACZY stąd wyleciałem w tym poście. ;-)


    BeliarPL pisze:Qr Bbpost Hmm, może pograjcie w BF'a? Tam nie ma takiej agresji między 'swoimi' :) I gra niejako promuje działania drużynowe a więc ćwiczy kontakty między ludzkie! :-D




    No tak tak dokładnie :rotfl:


    ed. Gruszmen/ połączyłem posty.
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 13:22 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Prince-Matt » 20 lis 2017, 13:27

    Po pierwsze - jak jesteście za słabi psychicznie na takie gry to nie zwalajcie na CSa i jaki on to zły nie jest.
    Po drugie - u nas nie ma żadnej agresji między "swoimi". Nie przypominam sobie żebyśmy się z Courius albo kojot2510 kiedykolwiek zachowali agresywnie w stosunku do siebie :think:
    Po trzecie - widać że znasz się na tym jak stara świnia na gwiazdach. W BF´ie każdy cię ma w dupie, biega się samemu i na koniec liczy się kto nabił najwięcej fragów. W CS´ie bez drużyny się nie wygra a komunikacja (czyli to co niby tworzy te miedzy ludzkie kontakty) to podstawa. :cii:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Trawa » 20 lis 2017, 16:37

    nie zwalajcie na CSa i jaki on to zły nie jest.

    Jak pogrzebiesz w plikach to dowiesz się, że celność pierwszego strzału w CSie jest randomowa ale dalej wmawiajcie sobie że ta gra wymaga skylla i ojezu.
    Edit: Żeby nie było, że jestem gołosłowny: https://www.youtube.com/watch?v=Ey7pxwrgwg0
    Steela chyba znacie.

    Tabelka z numerkami: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... P060c/edit

    Obrazek
    AWP, AUG i SG na kucaku. Jak widzimy zarówno AUG jak i SG w zoomie są celniejsze od AWP. Śmiech na sali :lol:

    A jak chcecie zobaczyć jak wygląda prawdziwy skill to proszę bardzo: https://www.youtube.com/watch?v=jADCNfe_aYo

    W BF´ie każdy cię ma w dupie, biega się samemu i na koniec liczy się kto nabił najwięcej fragów.

    W BFa przegrałem deczko 1000 godzin i nie przypominam sobie, żeby tak się grało. Ba, doskonale pamiętam, że jak trafiłem na ogarnięty skład to robiliśmy wrogom taką jazdę, że biedaki nie wiedzieli gdzie jest jaki punkt.

    W CS´ie bez drużyny się nie wygra

    No, szczególnie jak jeden smerf carruje 4 drewna. Teraz spróbuj zrobić to samo w BFie, w którym biega się samemu i nabija fragi. Zonk, nie idzie.

    a komunikacja (czyli to co niby tworzy te miedzy ludzkie kontakty) to podstawa

    Komunikacja w CSie chyba ogranicza się do tego, kto zna więcej wyzwisk i głośniej krzyczy :lol:
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 16:37 przez Trawa, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Prince-Matt » 20 lis 2017, 17:21

    Gratulacje , odwróciłeś kota ogonem i niczego sensownego nie napisałeś i niepotrzebne się produkowałeś.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Courius » 20 lis 2017, 17:32

    Trawa pisze:Qr Bbpost W BFa przegrałem deczko 1000 godzin i nie przypominam sobie, żeby tak się grało. Ba, doskonale pamiętam, że jak trafiłem na ogarnięty skład to robiliśmy wrogom taką jazdę, że biedaki nie wiedzieli gdzie jest jaki punkt.

    Dobrze wiesz, że np. w BF3 wystarczyły dwie osoby na mapie bez pojazdów, aby zrobić przewagę na 64 osobowym serwerze. Takie samo carry jak w CS'ie. Osobiście nie widzę różnicy.
    Trawa pisze:Qr Bbpost Komunikacja w CSie chyba ogranicza się do tego, kto zna więcej wyzwisk i głośniej krzyczy

    Z kolei komunikacja w BF w ogóle nie istnieje. Każdy robi co chce, a jak jesteś lepszy, to i tak inni będą Cię hejtować.
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 17:32 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: BeliarPL » 20 lis 2017, 17:49

    Akurat Ty nic sensownego nie napisałeś nie znając zupełnie założeń w BF'ie. Ostatnio miałem ~20-22 do 0 a byłem w połowie tabeli. Jakiś czas temu, jeszcze w 4'ce miałem coś ok. 3-4 do ~20 i byłem pierwszy. No ale Ty wiesz lepiej o co chodzi w BF.

    Nie wiem, w ogóle pewnie z księżyca się biorą memy o lepszych słuchawkach do CS'a tylko po to a żeby lepiej słyszeć wyzwiska ;) A to dziady, wymyślają samą nie prawdę o tym CS'ie :-D

    A teraz uwaga, tłumaczę swojego posta dla tych co mają problem z rozumowaniem. Był to żart i ironia. Grajcie sobie w co chcecie :)

    PS. "za słabi psychicznie na takie gry" ... :wtf: :lol: Nie no, absolutnie bez komentarza... :rotfl:
    PS2. Każdy kolejny post ucinam, oczywiście, że CS najlepszy! Na równi z AC! :angel:

    Courius pisze:Z kolei komunikacja w BF w ogóle nie istnieje. Każdy robi co chce, a jak jesteś lepszy, to i tak inni będą Cię hejtować.

    Absolutna racja. Ja nigdy nie używałem wbudowanej komunikacji w BF, jak gram w 'swojej' drużynie to zawsze siedzimy na skype ;)
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 17:49 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Trawa » 20 lis 2017, 17:59

    Courius pisze:Qr BbpostDobrze wiesz, że np. w BF3 wystarczyły dwie osoby na mapie bez pojazdów, aby zrobić przewagę na 64 osobowym serwerze. Takie samo carry jak w CS'ie. Osobiście nie widzę różnicy.

    Jeśli team był kompletnym drewnem to nawet w dwie osoby zbieraliśmy baty i to, że otwieraliśmy tabelę nic nie zmieniało bo nie da się wygrać 2vs32.

    Courius pisze:Qr BbpostZ kolei komunikacja w BF w ogóle nie istnieje. Każdy robi co chce, a jak jesteś lepszy, to i tak inni będą Cię hejtować.

    Ciężko jest się komunikować w grze, w której nie ma voice chatu. Zresztą jak ktoś chce, to potrafi nawet i pisząc. A jak jesteś lepszy to w CSie też Cię hejtują i kto jak kto ale Ty powinieneś dobrze o tym wiedzieć.
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 17:59 przez Trawa, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Courius » 20 lis 2017, 18:28

    Trawa pisze:Qr Bbpost Jeśli team był kompletnym drewnem to nawet w dwie osoby zbieraliśmy baty i to, że otwieraliśmy tabelę nic nie zmieniało bo nie da się wygrać 2vs32.

    Bo nie idzie ciągle wygrywać. W obu grach wygląda to tak samo - albo otwierasz tabelę i wygrywasz, albo otwierasz tabelę i przegrywasz.
    Trawa pisze:Qr Bbpost Ciężko jest się komunikować w grze, w której nie ma voice chatu. Zresztą jak ktoś chce, to potrafi nawet i pisząc. A jak jesteś lepszy to w CSie też Cię hejtują i kto jak kto ale Ty powinieneś dobrze o tym wiedzieć.

    Na hejterów jest prosty trik. W BFie chowasz okno czatu. W CSie wyciszasz graczy i nie przejmujesz się ich wypocinami.
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 18:28 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Gruszmen » 21 lis 2017, 0:30

    kojot2510 pisze:Spokojnie robiłem to na trzeźwo i nie wyglądało to jak zwykłe pytanko tylko takie lekkie czepanie bo pewnie nie ja to też tak odebrałem. I tak z Mattem mnie pomyliłeś odnośnie tematów rangi KTÓRA NIC NIE ZNACZY stąd wyleciałem w tym poście. ;-)


    Jakbym się czepiał to napisałbym w innym stylu :-)
    A tu najwidoczniej zabrakło chyba emotki z uśmiechem aby adresaci nie odebrali tego jak czepialstwo.

    I owszem wzmianka o rangach miał być inaczej sformułowana ale myślałem jedno a pisałem drugie ;-)

    Natomiast ten fragment o boostowaniu mogłeś sobie darować. Nie mam takiego skilla jak Wy i stwierdziłem, że nie ma sensu cisnąć tych meczy z wami, więc pozbyliście się jednego drewniaka :-)


    Dobra idę cisnąć globala w wyścigu zbrojeń :-D
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 0:30 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1214
    Otrzymanych polubień: 408

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Blazo » 10 gru 2017, 19:04

    CS:GO - How the ZEUS gives you WALLHACK!
    phpBB [media]

    #topkek
    Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 19:04 przez Blazo, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: Gruszmen » 10 gru 2017, 19:30

    Trochę gorzej jak się okaże, że przeciwnika nie będzie w miejscach gdzie zostało to pokazane i tym samym zdradzamy swoją pozycję. No ale ciekawy tip.
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Counter Strike: Global Offensive

    autor: KatanaDriver » 11 gru 2017, 12:41

    Może to być nadal praktyczne. Tylko musisz umieć to wykorzystać i mieć jakąś cząstkę informacji. Załóżmy, że gramy Inferno tak jak to na filmiku jest często przedstawiane. Pierwsze co wychodząc na "shorcie", sprawdzamy dziurę w "picie". Zauważamy pakę na standardzie. Jeżeli mamy "Mołę", to rzucamy w "Pit". Więc część pozycji odpada. Zostaje nam ninja, "aparty", piasek, opcjonalnie schody na cmentarzu, ale tam mało kto się ustawia. Jako, że wcześniej "mołę" puszczono na "pit", przeciwnik już wie, że jesteś na "shorcie". Jeżeli masz czas, to możesz Zeusem sprawdzić Ninje, chowając się za siano i aparty za sianem wpatrując się w stronę Ninji. To jeden przykład. Da się użyć Zeusa także jak przeciwnik jest w rogu "sita" za skrzynią. Na innych mapach też znalazło by się parę takich miejsc. CS to gra ryzyka. Wychylając się na jedną pozycję, często jesteś widoczny z innej. Zeus daje po prostu dodatkową opcję. ;)
Odpowiedz Posty: 631

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do