Odpowiedz Posty: 359
Telefony, Smartfony i inne Tablety
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: BeliarPL » 29 cze 2017, 12:07

    Opowieści dziwnej treści.

    Na nokii nie zrobisz rzecz o których napisałem.

    iPhone SE kosztuje niecałe 2k zł a jest jednym z najszybszych urządzeń na obecną chwilę na rynku więc koloryzujesz.

    iPhone 5s kosztuje ok. 1k zł a ciężko o apkę która go zagnie.

    Na iPhonach także są widżety ale nie użytkując ich możesz o tym nie wiedzieć. I możesz sobie je dowolnie przestawiać, jest nawet widżet który pokazuje obecne natężenie ruchu na drogach w Twojej okolicy oraz wylicza Ci czas potrzebny na dotarcie do zdefiniowanych miejsc z miejsca w którym się znajdujesz NIE WŁĄCZAJĄC apki. Jedynie trzeba paluchem w prawo maźnąć ale jest to także dostępne z zablokowanego ekranu.

    Mówisz o włączaniu apek? Ale co to za problem? To właśnie ios jest tak zoptymalizowanym systemem, że możesz na nim mieć włączony chyba tryliard aplikacji i nic się nie ścina, zacina, zwalnia, blokuje, zawiesza. Moja Justyna w ogóle nie ma zwyczaju wyłączania apek, wszystko jej działa w tle a od roku czasu musiała tylko raz zresetować telefon.

    Polityka aktualizacji oprogramowania, nie to samo się dzieje w Androidzie? A nie, tam po prostu przestają wspierać stare sprzęty a nie sztucznie je zwalniają aby przesiąść się na nowszy telefon.

    Do tego kwestia dziurawego systemu... To nie android jest najbardziej dziurawy? Nie wiem czy tak chętnie bym korzystał z bankowości on-line na androidzie, chyba bym się tego trochę obawiał.

    Ja wybieram coś co działa i jest bezpieczne, że płacę więcej? Od zawsze na tym świecie funkcjonuje zasada, że co tanie to drogie, bo trzeba kupić dwa razy. A przy okazji odsprzedaży iPhony trzymają cenę i popyt nie maleje więc zawsze odzyskam część pieniędzy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: Xarlith » 29 cze 2017, 16:25

    Wzmianka o Nokii to oczywiście był żart.

    Ostatni raz podejmuję rękawicę, bo czuje się jakbym walczył z wiatrakami :mrgreen:. Nie zamierzam szczęśliwych wyznawców iPhonów zmuszać do Androida. Skoro są zadowoleni, to niech sobie użytkują czego chcą i jak chcą, konkurencja dobra rzecz.

    Wydajność też jakby sprawa drugorzędna, zwłaszcza w świecie Androida, bo spośród setek urządzeń każdy kupuje taki model jaki jest dla niego wystarczający od telefonów za 300zł do 4000zł. I to jest piękne. Można kupić wydajnego iPhone'a poniżej 2 tys? Super. Szkoda, że muszę się ograniczać do 4 calowych modeli z małą rozdzielczością. Nie lubię wielkich ekranów, ale 4cale to dla mnie przegięcie w drugą stronę. O komforcie pracy można zapomnieć.

    Widgety na iOS są, to fajnie, kiedyś nie było, duży plus. Słyszałem, że w iOS pojawi się/pojawiła się przeglądarka plików - jeszcze większy plus.

    Na androidzie również można mieć włączony tryliard aplikacji i też nic się nie ścina. Współczesne systemy operacyjne działają tak, że ładują do pamięci tyle programów ile się da, a później gdy już jej brakuje, zwalniają począwszy od najwcześniej używanego. Aplikacje potrafią się usypiać, tak by nie zajmowały niepotrzebnie czasu procesora. Na tym polu oba systemy są równe. Jeżeli coś nie działa tak jak powinno, to jest albo wina ROMu, albo twórcy aplikacji. Kiepskie apki mogą się ukazać równie dobrze w play store, co w app store. W play może jest ich więcej, ale to jest cena jaką się płaci za wolność wyboru.

    Częstość aktualizacji telefonów bazujących na androidzie zależy od producenta, niektórzy się przykładają (sztandarowy przykład to Nexusy, Pixel, Xiaomi), a inni wolą wypuścić kolejny telefon (Huawei itp). Częste aktualizacje są bardzo ważne, bo wpływają na bezpieczeństwo systemu. Więc - albo telefon z dobrym wsparciem od community, albo renomowane marki.

    Aha, bezpieczeństwo. Nie, Andriod nie jest bardziej dziurawy od iOS. Wspomnę tylko Tridenta...
    Lista wszystkich odkrytych luk. Stan na dziś:
    Android: http://www.cvedetails.com/vulnerability ... droid.html
    iOS: https://www.cvedetails.com/vulnerabilit ... ne-Os.html

    Wszystko jest kwestią regularnych aktualizacji systemu.

    Dla mnie różnica między androidem i iphonem to przede wszystkim wolność wyboru, wolność oprogramowania (F-Droid) i większe możliwości.

    Potrzebujesz telefon dla przeciętnego Kowalskiego, nie chcesz problemów, nie jesteś obeznany ze światem nowych technologii, boisz się, że zainstalujesz aplikację z trojanem - iPhone.

    Potrzebujesz komputera w kieszeni, umiesz rozwiązywać problemy, lubisz nowe technologie i gadżety, umiesz zadbać o bezpieczeństwo swojego telefonu - Android.
    Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, 16:51 przez Xarlith, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: BeliarPL » 29 cze 2017, 22:13

    Czyli wymiana zdań to walka z wiatrakami? Trochę szkoda :)

    Najważniejsza kwestia to ostatnie zdania, jakie masz wymagania wobec telefonu, dla mnie 4 cale to ideał. Widać wszystko a wciąż można to obsłużyć JEDNĄ ręką co jest dla mnie bardzo ważne. Do tego nawet w eleganckich spodniach mogę schować dwa telefony do kieszeni i nie wyglądam głupio.

    Jeśli android wreszcie potrafi działać płynnie to super! Nareszcie :)
    Szkoda, że tylko w najdroższych modelach... W tamtym roku miałem przez bardzo długi czas Huawei'a P9 Lite. Telefon prawie dwukrotnie mocniejszy od iPhona 5s ale to iPhone działa do tej pory bez zająknięcia a Huawei ciągle przycinał i się zawieszał nie wspominając o konieczności resetu dwa razy w tygodniu bo go wysprzęglało na amen.

    Wszystkim którzy nie rozumieją fenomenu appla polecam spróbować iPhona, ja spróbowałem i nie wyobrażam sobie aby zamienić tę ultra płynność na cokolwiek innego ;)
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: Xarlith » 29 cze 2017, 23:31

    Nazwałem to walką z wiatrakami, bo mam przed oczami wizję stojących przede mną stereotypowych fanbojów Appla, ślepo podążających za marketingowym bełkotem, przekonanych że oto są oni posiadaczami jakiejś wspaniałej technologii. Bardzo uogólniam - wiem, ale zaczęło się od tekstu "mam iPhone'a i nigdy nie zamienię go na żaden inny telefon". "iPhone jest najlepszy" (to też przekolorowałem :P). A ja chciałem powiedzieć, że owszem ma swoje zalety, ale nie sprawdza się w każdym zastosowaniu, a to telefony z Androidem, z racji, że są w dużej części oparte na otwartym oprogramowaniu oferują największą uniwersalność i możliwości. Ma to wady, ale zalety są nieporównywalnie większe.

    A w takim razie co stoi za tajemnicą płynności iOS? Otóż Apple nadaje UI wyższy priorytet niż stockowy Android. Można sobie pogrzebać w systemie, zmienić czas animacji itp, ale póki pewne kluczowe kwestie się nie zmienią nie będzie to tak płynne (dla oka, bo czas może być krótszy). Po drugie iOS stosując pewne sztuczki potrzebuje 2x mniej RAMu by działać płynnie z podobną ilością RAMu, co telefony oparte na Androidzie. Dlatego iPhone 7 może mieć 2GB ram, a S7 by obsłużyć podobną ilość otwartych jednocześnie aplikacji musi mieć aż 4GB. Huawei P9 Lite ma 2GB, więc idąc tą logiką jest to 2x mniej niż wspomniane 2GB w iPhone SE czy 7.
    Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, 23:33 przez Xarlith, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: BeliarPL » 30 cze 2017, 0:06

    No i widzisz, dochodzimy do sedna sprawy :)

    Nie napisałem, że iPhone jest we wszystkim najlepszy, chodziło mi właśnie o to o czym napisałeś. iPhone jest bardzo szybki po wyjęciu z pudełka a, stety niestety, większość ludzi właśnie tego oczekuje od telefonu. Ty lubisz grzebać w oprogramowaniu i potrzebujesz większych możliwości, wolisz androida a ios jest bez sensu, człowiek który chce po prostu telefon, po wypróbowaniu iPhona będzie mega zadowolony i zaskoczony możliwościami.

    No i te zalety, które są nie porównywalnie lepsze, ale dla kogo? Raczej nie dla zwykłych szarych userów, dla kogoś kto lubi się tym bawić ma ochotę i na to czas. Ja bym nie chciał grzebać w jakiś ważnych ustawieniach i włączać do tego tryb lotniczy aby nikt mi w połowie nie przeszkodził. Ja oczekuję od telefonu tego aby dzwonił i miał apki i żeby wszystko działało bez zbędnego grzebania w nim :)

    A Huawei'a nie porównywałem do SE. To nie ta klasa (SE to praktycznie rzecz biorąc high end) tylko bardzo starego 5s, który działa zauważalnie szybciej od sporo nowszego p9 lite ;)
    Ostatnio zmieniony 30 cze 2017, 0:08 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: Prince-Matt » 26 wrz 2017, 14:12

    Jest tu ktoś kto sie zna na serio na telefonach? Jeśli tak to sprawa jest taka. Musze kupić telefon.
    Chce topowy model marki Sony lub HTC który jest rok, dwa albo trzy lata stary (nie przeszkadza mi to, ważne ze jest topowym modelem czyli najmocniejszym i ma najwięcej do zaoferowania).
    Cena to max 800zł.
    Jakie to by były modele i czym się różnią i są lepsze od nietopowych?
    Ostatnio zmieniony 26 wrz 2017, 16:49 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: Xarlith » 26 wrz 2017, 16:55

    HTC 10 albo Sony Xperia X Performance

    Ale dlaczego tylko ci producenci? Jest dużo byłych flagowców wartych uwagi.

    LG G5, Moto Z, ZTE Axon 7 itd... Samsung S7 w dobrym stanie raczej nie do dostania w tym przedziale cenowym. Apple też może być, ale się nie znam na nich.
    Ostatnio zmieniony 26 wrz 2017, 16:56 przez Xarlith, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: Prince-Matt » 26 wrz 2017, 20:38

    Xarlith pisze:Ale dlaczego tylko ci producenci? Jest dużo byłych flagowców wartych uwagi.
    Bo szajsunga i srajfona nie kupie. A zais o takim czyms jak ZTE Axon 7 nigdy wcześniej nie słyszałem :think: MotoZ mi się w ogóle nie podoba wizualnie, a jak mam wydać tyle kasy na telefonik to wymagam, żeby mi się podobał.
    Na dodatek miałem Sony i HTC od zawsze i przez wiele lat i nigdy się nie psuły, więc chciał bym dalej bezawaryjny telefon.
    W każdym razie dzięki za propozycje. Będę obserwował tego HTC i tą Xperia X, jeszcze rozkminie o co chodzi z tym otwieranym LGG5 :)
    Ostatnio zmieniony 26 wrz 2017, 20:38 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: Mimi » 04 lis 2017, 20:57

    Obrazek
    Ktoś się już zaopatrzył, planuje ? :D
    Ostatnio zmieniony 04 lis 2017, 20:57 przez Mimi, łącznie zmieniany 1 raz.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: Gruszmen » 27 sty 2018, 20:42

    Jak najlepiej zostawić baterię w telefonie, z którego nie będzie się już korzystało, naładowaną na maksa, jakiś procent, całkowicie rozładować czy też może jedna opcja z powyższych + jej wyciągniecie?
    Ostatnio zmieniony 27 sty 2018, 21:59 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: sky » 27 sty 2018, 21:54

    Nie wolno rozładowywać do zera. Niby powinno się utrzymywać pomiędzy 80 a 40%, ale ja w starej Nokii robię tak, że ładuję ją na full i co jakieś 2 tygodnie odpalam i znowu ładuje do pełna. Służy w ten sposób bardzo długo i tak samo wydajnie (czasem jej używam jako transmiter fm) ;-)
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: KatanaDriver » 28 sty 2018, 21:32

    Z doświadczenia zauważyłem, że to co najbardziej niszczy baterię, to pozostawianie podłączonego telefonu, gdy ten jest naładowany. Mój ostatni telefon (HTC 820) stał się ofiarą mojej głupoty. Posiadając go ok. 2 lata, zjechałem mu baterie do tego stopnia, że podczas normalnego dziennego użytkowania (ok 2-4 godz. przeglądania internetu, grania, YouTube itp.) potrafił się całkowicie rozładować. To nie wszystko! System często nie był wstanie sprecyzować poziomu baterii, a w najgorszych przypadkach nagle robiło się 0%, co kończyło się samoistnym wyłączeniem telefonu. Po uruchomieniu (Jeżeli nie wskazywał nadal 0), znikało nawet do 15%.
    Polecam ładować telefon w dzień. Co jakiś czas się na niego zerka, więc i na poziom baterii się spojrzy i odłączy, gdy ten będzie wystarczająco najedzony. Wcześniej pozostawiałem go na noc, będąc przez parę bitych godzin podłączony do kontaktu na 100%-tach. Także, pilnować się z ładowaniem, a bateria nie powinna się tak szybko wyczerpywać. ;)
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: BeliarPL » 28 sty 2018, 21:54

    Całkowita bzdura, wszystkie moje telefony podpinam do ładowania TYLKO w nocy, od ok. 24-01 do 06-07. W żadnym dotychczasowym telefonie nie padła przez to bateria. Lumie podpinałem gdy miała zużycie ok. 60-70% a więc spokojnie wytrzymałaby i kolejny dzień a iphony podpinam gdy jeden ma poniżej 20% (dużo na nim gram i przeglądam neta, cały czas łączy się z autem i radio z niego ciągnie mp3) a drugi ma 50-60% baterii (prywatny, od 3 lat nie wymieniana bateria, spokojnie wytrzymuje 2 dni!).
    Problemem może być po prostu HTC i jego nakładka androida, co by z nim nie robić to i tak w ekspresowym tempie w nich pada bateria i zużywa się w oczach ;) w każdym jednym z którym miałem styczność ;).
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2018, 21:59 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: Hudy » 28 maja 2018, 14:41

    phpBB [media]


    phpBB [media]


    Chyba jednak poczekam na nowe jabłka :/
    Ostatnio zmieniony 28 maja 2018, 14:41 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Telefony, Smartfony i inne Tablety

    autor: jedlin12 » 15 lip 2018, 11:51

    Wczoraj miałem incydent ze swoim dotychczasowym LG G3. Przeglądam sobie internet, a wtem ekran gaśnie. Włączam jeszcze raz, tylko dioda świeci. W końcu odpala, ale po chwili ekran miga, a po chwili się zaciemnia. Co ciekawe, to jak się w końcu odpalił raz na te ileś prób mógł działać bez przeszkód całkiem sporo czasu, ale po ponownym wygaszeniu na nowo pojawiły się artefakty. Dotyk, co ciekawe, wtedy działa. Szczęście w tym, że jest to dosyć powszechny problem i podobno jakiś czas pomaga umieszczenie kawałka papieru/gumki do ścierania na konektorze obok aparatu, więc pobawię się tym w przyszłym tygodniu.

    W każdym razie chwilowo jestem zmuszony używać Sony Xperii M4 Aqua - (jak zwykle) odziedziczonego po rodzeństwie. Ale żeby nie było za prosto, on również nie mógł tak po prostu działać. Nie mogłem wejść do opcji, a sam sprzęt zawieszał się po 10 minutach działania. W tym wypadku wystarczyło całe szczęście użycie aplikacji Xperia Companon, a ściślej funkcji naprawczej i wszystko działa w porządku i miejmy nadzieje, że tak zostanie.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
Odpowiedz Posty: 359

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do