Odpowiedz Posty: 17
Smartphone na bogato
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Smartphone na bogato

    autor: Hudy » 10 paź 2017, 20:16

    To fakt, zależy kto i czego oczekuje od telefonu. Ja już się wybawiłem i nagrzebałem w systemach, ale nie zmienia faktu, że lubię sobie cały czas dobrze pograć również na telefonie :diabel:

    Co mnie jeszcze ostatnio "urzekło".
    10 dni przed końcem gwarancji (pewnie źle wymierzyli :lol: ) zepsuł mi się TouchID ("przycisk" Home). Na infolinii Apple pan powiedział, żebym wyzerował telefon lub ewentualnie wgrał na nowo iOS, bo istnieje opcja, że dotyk w przycisku się zawiesił. Telefon kupiony w dniu premiery, więc spoko, byłem przygotowany na jakiś failure z pierwszej linii :) iTunesy niestety nie poradziły sobie z wgraniem na nowo systemu i telefon utknął w trybie serwisowym. Także, żeby nie było, że to takie cudne urządzenia, to go popsułem :ups:

    Zawiozłem złomka do aso o 12, a o 14 dostałem maila, że w ramach naprawy dostanę nowy egzemplarz. 2 dni później odebrałem i po aktywacji mam znowu gwarancje na rok :) Nie wiem jak działa serwis Samsunga czy tam innego Sony, ale tutaj wg mnie się spoko zachowali.
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Smartphone na bogato

    autor: BeliarPL » 10 paź 2017, 21:57

    Sony działa elegancko, kiedyś zalałem herbatą przez przypadek PSP, wymienili mi na nowe :)
Odpowiedz Posty: 17

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Przejdź do