Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
xfire 2 - problemy i ich rozwiązania
  • Awatar użytkownika
    bebuch
    Posty: 60
    Rejestracja: 27 mar 2014, 9:19
    Reputacja: 0
    Imię: Łukasz
    Nick w TDU2: bebuch
    uPlay: BebuchPL
    Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
    Polubił: 34
    Otrzymanych polubień: 13
    Kontakt:

    xfire 2 - problemy i ich rozwiązania

    autor: bebuch » 21 maja 2014, 12:16

    Witajcie members of drivecenter.pl !

    Chciałbym Wam wszystkim uświadomić, iż ostatnimi czasy nie mogłem sobie odpuścić problemu z bardzo częstym brakiem możliwości uruchomienia xfire 2.
    Wiem też, że kilka osób na pewno ma problemy z uruchomieniem tejże aplikacji.

    Zatem nie przedłużając... Jeżeli masz jakiekolwiek problemy albo masz tak

    Ukryty tekst:
    Obrazek

    Oświadczam, iż jestem autorem powyższego screena!

    ogarnij tyłek i pisz w tym temacie, a na pewno będzie można Ci pomóc!

    Jeśli nie uzyskasz pomocy w tym temacie to postaram się pomóc inaczej :)


    Moderatorów proszę o ogarnięcie w razie ew. przenoszenia :D
    Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 12:16 przez bebuch, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: xfire 2 - problemy i ich rozwiązania

    autor: Danmcrea » 21 maja 2014, 12:23

    Problem jest chyba z plikiem MSVCR100.dll podobny problem miałem przy odpaleniu jednej z gier. Pomogło mi odinstalowanie starej wersji Microsoft visual C++ i zainstalowanie nowej.
    Instalowałem chyba tą http://www.microsoft.com/en-us/download ... x?id=30679
    Albo nowszą, pewny nie jestem
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    bebuch
    Posty: 60
    Rejestracja: 27 mar 2014, 9:19
    Reputacja: 0
    Imię: Łukasz
    Nick w TDU2: bebuch
    uPlay: BebuchPL
    Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
    Polubił: 34
    Otrzymanych polubień: 13
    Kontakt:

    xfire 2 - problemy i ich rozwiązania

    autor: bebuch » 21 maja 2014, 17:03

    Danmcrea pisze:Problem jest chyba z plikiem MSVCR100.dll podobny problem miałem przy odpaleniu jednej z gier. Pomogło mi odinstalowanie starej wersji Microsoft visual C++ i zainstalowanie nowej.
    Instalowałem chyba tą http://www.microsoft.com/en-us/download ... x?id=30679
    Albo nowszą, pewny nie jestem




    Najczęstszy problem wynika z braku głównych bibliotek lub braku komunikacji z nimi* także reinstalacja pomoże jak najbardziej ale nie w każdym przypadku. W moim niestety pomimo obecności wszystkich bibliotek to nie pomogło, a miałem świeżo postawiony system z zainstalowanymi wszystkimi aktualizacjami :)
    Polecam zainstalować najpierw wszystkie podstawowe pakiety, a potem ew. gdy coś nie chce działać to instalować jeszcze aktualizacje.

    Zbiór bibliotek Microsoft Visual C++

    Nie jest konieczne pobieranie pakietu ARM.
    Pobierać i instalować po kolei gdyż nazwy plików dla każdej z wersji (oprócz architektury) jest taka sama.

    Przy 32 bitowym systemie operacyjnym wystarczą biblioteki pod x86 natomiast pod 64 bitowy system zalecam instalację obu pakietów począwszy od najstarszej do najnowszej wersji po kolei.

    *
    Uwaga!!! Jeśli w nazwie konta użytkownika występują inne znaki niż A-Z oraz 0-9 to programy korzystające z tych bibliotek nie będą wykonywały danych (czyli wyżej wymieniony brak komunikacji z biblioteką) czyli będzie taka sama sytuacja jak na obrazku w pierwszym poście.


    Jeśli ktoś będzie miał taki problem to opiszę krok po kroku jak to naprawić bezboleśnie :)

    P.S. identyczny problem występuje przy Games for Windows Life(obecnie chyba Windows Marketplace).
    Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 17:03 przez bebuch, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do