Odpowiedz Posty: 83
Koszykówka
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 31 paź 2013, 14:58

    A Cavs pokonali naszpikowany gwiazdami Brooklyn, się dzieje :angel: Mam nadzieję, że w końcu wrócą do gry (Irving FTW), bo od "zdrady" LBJ ciągle obstawiają tyły. Gortat dobrze grał w Suns dopóki Nash kreował grę. W Wizards ma Wall'a, więc może coś z tego będzie, chociaż kibice Waszyngtonu specjalnie z tej wymiany szczęśliwi nie są i trochę dodatkowej presji ma na karku ;-)

    A tutaj coś wesołego :-D
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 31 paź 2013, 14:58 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 09 lis 2013, 21:21

    Padłem jak to zobaczyłem, takiego samobója to ja jeszcze nie widziałem :D
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 09 lis 2013, 21:21 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 10 lis 2013, 14:22

    Ale fame się zgadza :mrgreen:
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 10 lis 2013, 15:11

    Ale strasznie zaskoczył mnie początek sezonu Indiany, 7:0...No nie powiem żebym się spodziewał :D. Chicago narazie dość przeciętnie, LAL też ale po nich akurat cudów się nie spodziewam. Za to myślałem że Knicksi będą sobie lepiej radzić, a tu jeszcze kontuzja Chandlera.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 10 lis 2013, 22:25

    Indiana Pacers NBA Champion 2013/2014? ;-) Już w zeszłym roku sporo pokazali, teraz są jeszcze mocniejsi, George ciągle się rozwija, Hibbert rozdaje bloki aż miło - ogólnie to chyba najlepsza defensywa ligi. Mój kandydat nr 1 do detronizacji Miami :angel:
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 11 lis 2013, 11:35

    To byłoby ciekawe, chociaż NYK w zeszłym sezonie też mieli dobry start, chyba nie aż tak dobry, a i tak nie dali rady. :D. Ale zobaczymy, żeby się w tym całym wygrywaniu nie pogubili ;d. I tak mówiłem że niby Suns to najgorsze miejsce do grania w tym momencie... Ale cholera, mają 5:2 i nie idzie im wcale źle. Nash podobno z kontuzją pleców, co nie składa się za dobrze dla już i tak osłabionego LAL
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Koszykówka

    autor: Prince-Matt » 15 lis 2013, 18:48

    Genialne ;-)

    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 15 lis 2013, 18:48 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Koszykówka

    autor: Siemkins » 22 lis 2013, 8:49

    Izek, Marcinie, Ty taki koszykarz, a o Soul in the hole organizowanym w Górze słyszałeś?
    Już były chyba ze 4 jak nie 5 edycji, byłem niestety tylko na dwóch pierwszych, ale klimat jest niesamowity.
    Tu masz zajawkę do SitH 2 oraz esencję zimowej edycji. Czemu akurat te? Wrzuciłeś dziś filmik z dunkerami, a nie wiem czy wiesz, właśnie na drugą edycję udało się zaprosić Kadoura Ziani'ego. Powinieneś go znać, wszak to legenda dunkerów z niesamowitym (rekordowym?) wyskokiem na ponad 140 cm !! Był do tej pory chyba 2 albo 3 razy w Polsce, w tym raz w ...Górze :shock:
    Jak poszukasz dobrze filmików (a są na pewno), to zobaczysz, jak w tej niewielkiej mieście dał popis wsadów, łącznie z akcją, gdzie przy dunku jednocześnie dotyka nogą tablicy. To było coś. Ja to widziałem na żywo, byłeś tam?
    phpBB [media]


    phpBB [media]


    PS. wiem, że to streetball.
    Ostatnio zmieniony 22 lis 2013, 8:49 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 24 lis 2013, 15:25

    Oczywiście, że gościa znam, nawet kiedyś wrzucałem paczkę jego dunków. Masz rację, jego wyskok jest rekordowy, czysty dynamit. Może i dobrze, że facet ma ledwie 180 cm wzrostu, bo by chyba tę piłkę pakował piętami. Co do imprezy, owszem słyszałem o niej, ale jeszcze nie miałem okazji się pojawić, zawsze mi z jakiegoś powodu nie grał termin. Na pewno jednak warto ją odwiedzić, bo my, jako Polacy, również na scenie paczek nie mamy się czego wstydzić! :thumbup:
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 26 lis 2013, 0:15

    Dramat, po prostu dramat. T-Mac, Brandon Roy, Derrick Rose? :placze:
    http://www.enbiej.pl/2013/11/25/to-juz- ... icka-rose/
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 26 lis 2013, 20:21

    Rose nie zdążył jeszcze porządnie przyzwyczaić się do gry i ponownie nabawił się kontuzji... Naprawdę szkoda chłopaka. Czyli co, #THERETURN SEQUEL :D. Ogromna szkoda, bo naprawdę mieli szansę na sukcesy, a teraz słyszałem jeszcze plotki o sprzedaży Denga. A tak cieszyłem się na możliwy świetny sezon Byków :<
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 27 lis 2013, 14:31

    Derricka bardzo mi szkoda, ale niestety kosmicznie atletyczny styl gry odcisnął swoje piętno najpierw na więzadle jednej nogi, a pierwszy "return" na drugiej. To naturalne, że człowiek podświadomie obciąża ją więcej podczas powrotu do zdrowia. Sam z doświadczenia wiem, też miałem rozwalone ACL. Boję się, że powstała blokada psychiczna skutecznie podetnie skrzydła jego karierze, a z kolanami lepiej już nie będzie. Penny Hardaway, T-Mac, Brandon Roy - historia lubi się powtarzać? Też mi się zdaje, że Bulls w obecnej formie po prostu się rozpadną i w Chicago zapanuje na jakiś czas taka sama posucha jak obecnie w Bostonie. Ciekawe jak to się rozwinie, koncepcja budowania drużyny pod DR1 raczej musi ulec zmianie, oprócz Denga bardzo możliwe, że pozbędą się też Hinricha i Boozera. Nie wiadomo w jakim stylu chcą zakończyć nawet ten sezon, walka o wyższe cele raczej nie ma sensu, będą tankować pod draft? Kiepsko, ale na pocieszenie zostaje fakt, że solidnie rozwinie się jeszcze Jimmy Butler na przyszłość.
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 07 maja 2014, 19:59

    No panowie, kto śledzi chociaż wyniki tegorocznych RS i PO? ;-) Się wyrabia. 50 na 54 możliwe mecze pierwszej rundy, które niemal wyeliminowały z gry faworytów? Nieczęsty widok. Na szczęście SAS wkręcają się na obroty, PTB nie miało wczoraj argumentów, a co wyprawiał TP9 to po prostu majstersztyk pozycji numer jeden - rozgrywający nie do pokrycia, Lillard mógł tylko bezradnie opuszczać ręce. 33 pkt w 36 min, 9 asyst, 3 zbiórki. No i to podanie.. :geek:

    phpBB [media]

    phpBB [media]


    Wasze typy na finalistów? :okularnik:
    Ostatnio zmieniony 07 maja 2014, 19:59 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 07 maja 2014, 20:28

    Średnio śledzę będąc zajętym maturą. Ale przez moment myślałem, że Indiana odpadnie. A mam nadzieje, że albo oni albo OKC dadzą rade pokonać Miami. Mieszane uczucia miałem co do wygranej Wizards. Niby Gortat ale jednak zawsze lubiłem Byki. Tak samo zmieszany byłem w wypadku Memphis z bardzo prozaicznego powodu. Gdy pierwszy raz grałem MyPlayer w NBA2K to właśnie oni mnie draftowali, i naprawdę fajnie mi się grało :D.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 12 maja 2014, 13:26

    Aaaa, co wczoraj zrobili LAC :wtf: Przegrywać 22 pkt i odrobić to? No problem. Nie dość, że odrobić, to jeszcze wygrać i to tak niskim składem? No problem. Zatrzymać w ataku KD35 niższym o 25 cm (!) CP3? No problem! Niesamowity wyczyn, dość rzec, że w nowożytnej historii OKC to największa zmarnowana przewaga. Końcówkę mięli po prostu straszną, Westbrook już swoim zwyczaju pokazał swoją dobrą i złą stronę. Stan 2:2, game on! PS Aż jaja bolą jak patrzę na te ciosy na Griffina :silent:

    phpBB [media]


    Niestety Czarodzieje i Gortat podobną przewagę zaprzepaścili, dali się dogonić i wyprzedzić Indianie, która prowadzi już 3:1. Koniec stołecznego snu o finale konferencji? Chociaż ich ambicją było przynajmniej wejść do Playoffs to wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzienia ;-)
    Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 13:26 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 83

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do