Odpowiedz Posty: 83
Koszykówka
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 09 wrz 2013, 14:37

    Bez owijania w bawełnę i słusznie: KLIK
    Ostatnio zmieniony 09 wrz 2013, 14:37 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 09 wrz 2013, 15:35

    Czyli z jego słów wynika że trener był bardzo dobry, tylko zawodnicy dali dupy... Ale czego się spodziewali jak przyjechali z zupełnie nie odpowiednim nastawieniem, mając na wszystko wyjeb... No bo inaczej nazwać tego nie można.
    Ale wracając do przyjemniejszych spraw... NBA :D. Ciekawi mnie forma LAL które musi otrząsnąć się po kontuzji Bryanta który i tak podobno wykracza po za harmonogram... Ponadto muszą ogarnąć się po "Dwightmare" :D... No i to o czym spekulowaliśmy rok temu czyli powrót Rose'a do Byków. Ciekaw jestem czy od razu wróci do formy, widziałem jakieś nagrania z treningów i bardzo ładnie odgrywał kolegów z drużyny :D... Wypadałoby żeby ktoś w końcu zniszczył Miami :)
    EDIT: Mvp-magazyn na swoim fejsie właśnie napisał że dzisiaj mija 500 dni od ostatniego meczu D Rose'a w NBA...
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 09 wrz 2013, 16:58

    Według mnie i tylko mnie, LAL czeka poważna odbudowa.. już bez KB24. Ja wiem, wielki zawodnik, wielka legenda, wielki marketing - więc odejdzie z zespołu najpóźniej jak się da, ale jest on (za) trudnym człowiekiem i "Dwightmare" jest w dużym stopniu jego winą - DH12 nie chciał z nim grać, więc ostatecznie poszedł do Rakiet mimo mniejszej kasy. Powrót D-Rose'a to na pewno najciekawsze wydarzenie tego sezonu, tym bardziej że Byki z Żarem zmierzą się już na samym początku rozgrywek. Żal mi Nate'a, naprawdę dużo zrobił dla Chicago pod nieobecność DR1, dlatego będę śledzić też jego poczynania w Denver. A co do niszczenia Miami - liczę na Pacers, świetni obrońcy, wzmocnieni Scolą i powracającym Grangerem będę niemałą siłą na wschodzie.
    Ostatnio zmieniony 09 wrz 2013, 16:58 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 09 wrz 2013, 18:53

    Wydaje mi się ze odbudowa powoli się już zaczyna, złapali teraz juz trochę młodszych graczy którzy mogliby Bryanta wspierać, ale obawiam się ze ciężko im będzie znaleźć następną gwiazdę takiego kalibru który chyba najbardziej przypomina Jordana ( polecam porównania na YT ;> ). Nie jestem przekonany do tego że KB nie mógł się dogadać z D12... Jak dla mnie to Dwight nie wytrzymał presji jaka zaczęła na nim ciążyć, a która zwiększyła się po kontuzji KB. Ale to tylko moje zdanie :P. Swoją drogą wielu przepowiadało KB koniec kariery po kontuzji Achillesa ale jakoś dochodzi do siebie i kto wie czy to nie jest jego ostatnia szansa na tytuł
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 09 wrz 2013, 19:42

    A dlaczego Shaq odszedł z LAL? Spokojnie z Kobe mogli jeszcze nie jeden tytuł wywalczyć. Dwight nie był pod żadną presją, zobacz jaki ten facet ma styl bycia: jest klaunem i nie przejmuje się zbyt wiele. Nie odmówię mu bycia dominującym centrem ligi, ale taki właśnie jest, a KB24 jest w 101% zadedykowanym pracy koszykarzem, którego celem jest wpisanie się w karty Hall of Fame jak najwyżej i oczywiście pobicie Jordana w ilości tytułów. Jeśli Dwight nie znosił jakiejś presji to właśnie tej indywidualnej Bryanta na wynik drużyny. Sprawdź co o byciu w zespole z KB24 mówi Ron Artest (znany dziś jako Metta World Peace), jeśli doszukasz się gdzieś z nim wywiadu archiwalnego po zwolnieniu go z LAL. A co do porównań z MJ23.. Kobe znany jest z tego, że inspirował i wzorował się zawsze tym co najlepsze: rzut Jordana, gra tyłem do kosza Hakeema, itd. Ale do Mike'a to mu daleko w jednej, chyba najważniejszej, kwestii - kreowania kolegów i bycia liderem, zarówno od strony boiska jak i mentalnej.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 09 wrz 2013, 20:20

    Tak, oczywiście masz rację. Jeśli przyznawali by nagrodę za największego egoiste byłby to Kobe. Nie raz słyszało się dowcipy o tym ze KB komuś podał :D. Jednak Dwight kierowany był na kolejnego lidera LAL. Kogoś kto pokieruje zespołem po odejściu Mamby.
    Swoją drogą ciekaw jestem czy Knicksi w tym roku zaskoczą również bardzo jak w ubiegłym
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 09 wrz 2013, 21:07

    No dokładnie, opinia co do gry KB24 jest powszechnie znana ;-)

    phpBB [media]


    Hm, Knicks. W zasadzie najwyższa pora coś ugrać, Melo wciąż bez pierścienia, na końcu podobnie jak Allen będzie szukał innego zespołu, który dałby mu szansę na tytuł przed emeryturą.. co jest moim zdaniem zagraniem mało honorowym. Garnett/Pierce dużo żółci wylali o ten czyn na Ray'a, a w sumie w tym roku zrobili to samo i Boston się rozleciał. NYK będą mięli jednak ciężki orzech do zgryzienia, bo wschodnia konferencja aż roi się od pretendentów do trofeum: Miami, Chicago, Indiana czy Brooklyn. Cleveland też by chciało namieszać, może będzie niespodzianka?
    Ostatnio zmieniony 09 wrz 2013, 21:07 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 09 wrz 2013, 21:36

    Rzeczywiście wschód zapowiada się wybitnie ciekawie. Apropo Cleveland strasznie podoba mi się gra Irvinga, te jego dryblingi to sam miód :D. Pacersi też miło w PO zaskoczyli, mam nadzieję że coś ugrają ;d. A jeszcze wracając na moment do KB ostatnio wyszedł świetny wywiad z nim prowadzony przez Kimmela. Bardzo polecam, świetnie się oglądało
    Masz tutaj linka, wstawiłbym to jakoś ładnie ale cholera mnie na fonie bierze :D
    https://www.youtube.com/watch?v=9Dj9g-zN_3U
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 11 wrz 2013, 0:09

    Rzeczywiście, wywiad dobry :thumbup: Irving to jest materiał na gwiazdę, do pomocy ma też niezgorszego Waitersa i jeśli koncept z Bynumem wypali to może być ciekawie. Pamiętać jednak też należy, że na zachodzie czają się takie drużyny jak SAS, Clippers, Warriors, Memphis czy Houston. W tym roku pierwsza ósemka może być ciasna ;-)
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 06 paź 2013, 11:13

    phpBB [media]

    Chyba nie zapomniał jak się gra :).
    Ostatnio zmieniony 06 paź 2013, 11:13 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 07 paź 2013, 13:32

    W końcu, równo z małym wojownikiem Robinsonem to mój ulubiony zawodnik :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 30 paź 2013, 16:42

    phpBB [media]

    phpBB [media]

    phpBB [media]

    Jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam, teraz nowa część właśnie się pojawiła. A swoją drogą, wygrana LAL z LAC bardzo mnie zdziwiła, pozytywnie oczywiście :D. Szkoda tylko porażki CHI
    Ostatnio zmieniony 30 paź 2013, 16:42 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 30 paź 2013, 17:52

    Czo to za błędy, nie idzie oglądać :zły: Chicago zagrało słaby mecz, LAL bombardowało okrutnie za 3 pkt. Ogólnie kapitalny mecz rozegrali u nich rezerwowi, prawie każdy dorzucił po 10 pkt. do wyniku :wtf:
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Koszykówka

    autor: Fufen » 30 paź 2013, 23:30

    Jakie błędy? :D
    A tak na przyszłość to jak dajecie linki z youtuba to używajcie zwykłej wersji protokołu http gdyż przez https występują takie błędy.

    P.S .
    Dziadek wymiata :-D
    Ostatnio zmieniony 30 paź 2013, 23:30 przez Fufen, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 31 paź 2013, 14:21

    Ah pardon, następnym razem wrzucę dobrze :D. Wgl, 76ers wygrało z Miami, no w dupach się poprzewracało :D. Ciekaw jestem jak pójdzie Gortatowi w Wizards. Nie powiem żebym zdziwił się trade'm, bo na ten moment chyba wszędzie lepiej niż w Phoenix :D
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 83

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Przejdź do