Odpowiedz Posty: 48
Euro 2016
  • adamsky73

    Euro 2016

    autor: adamsky73 » 30 cze 2016, 21:20

    To ten jeden który przewidziałem
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Euro 2016

    autor: olosagaris » 01 lip 2016, 0:22

    Huh,

    portugalczycy nie zasłużyli na to zwycięstwo, Nasza reprezentacja nie zasłużyła na tą przegraną. Wiecie jak to jest, każdy dobry postępek będzie podwójnie większym złem nagrodzony. Żal mi Kuby, który pokazał na tych mistrzostwach klasę światową w przeciwieństwie do jednego takiego z przeciwnej drużyny ;-) Być może to opanowanie i spokój na jego twarzy wcale nie było tym czym się wydawało, a może to była mieszanka opanowania ze strachem, które pod koniec wyszło na jaw.

    Wiecie, zanim Lewandowski dotknął piłki krzyknąłem "gol" - to nie był wynik mojego zamiłowania do piłki kopanej, ale świadomość, że tak będzie,... oczywiście później parę razy też krzyknąłem to słowo, a nawet i kilka innych. No bo jak kur** po tak wspaniałych 30 minutach było można tak sobie odpuścić, i to nie było zmęczenie, zmęczenie przyszło znacznie później...

    I to "ronaldo", ten facet to niemiła namiastka i wręcz parodia Ronaldo de Limy, którego pamiętam z 98 r i 2002. Czy oni, te pijarowskie gwiazdy przechodzą specjalne szkolenia machania rękoma i z przedwczesnej ejakulacji twarzo-upośledzeń, którą zaliczył nie raz w tym meczu? - nie wiem, ale mam nadzieję, że tak :-P

    Dobrze było, ale się skończyło. Tylko większych sukcesów w MŚ.

    :piwo:

    Teraz z ciekawości będę obserwował zmagania Włochów i kibicował wypadnięciu Niemiec z Euro w najbliższym meczu - nie możemy być gorsi. I naszą przegraną trzeba zwalić na Brexit xDD

    Pozdro
    olo :-D

    PS: a propo ronaldo, z wielkim dystansem napisałem co widziałem, ale opisałem tylko to co było - więc bez spiny :ok:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Euro 2016

    autor: Siemkins » 02 lip 2016, 9:56

    Przykro odpada się po (chyba) najlepszym meczu w swoim wykonaniu. Pozostaje mieć nadzieję, że Nawałka i cały sztab zostanie na swoim miejscu, a Euro 2016 to przedsmak i początek drogi po medal MŚ.
    Wcześniej pisałem, że Portugalia jest w zasięgu naszych - i była, ale "nie pykło".
    Czekamy na powrót Rybusa i Wszołka, Kapustka, Zieliński i inni młodzi niech ćwiczą skilla i głowę, a w przyszłości będą podporą dla kadry A.

    Walijczycy wczoraj zaskoczyli. Przed meczem myślałem, że Belgowie wygrają, zwłaszcza po tym, co pokazali we wcześniejszym meczu z Węgrami. Po porażce Niemiec nie będę płakał, nie mam też nic przeciwko, by islandzki sen trwał dalej, nawet kosztem gospodarzy.

    Jedno czego szkoda najbardziej to fakt, że do końca Euro pozostało jeszcze tylko 5 meczów.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 48

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do