Odpowiedz Posty: 82
MŚ w Brazylii 2014
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Re: Odp: MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 15 cze 2014, 23:08

    Nie wiem jak Was, ale mnie pierwsze dwa dzisiejsze mecze na kolana nie rzuciły. Poprzednie dni były pod tym względem o niebo lepsze.
    W pierwszym szkoda mi było Ekwadoru, bo stracili gola na sekundy przed końcem meczu. Poza tym jakoś średnio przepadam za Szwajcarią, bo rodowitych Helvetów to po boisku za dużo nie biegało...
    Drugi był cholernie nudny, Francuzi siedli na Hondurasie i tyle do gadania. Żeby nastrzelali chociaż więcej bramek, bo to 3:0 to chyba najmniejszy wymiar kary. Ale przynajmniej przydała się technologia goal-line (czy jak to tam...) bo bez tego po golu na 2:0 to by było zapewne mnóstwo kontrowersji po meczu.
    No i jeszcze Argentyna z Bośnią i H. ale jutro muszę rano wstać więc obejrzę tylko kawałek, a szkoda, bo mam ochotę pooglądać w akcji Messiego i Spółkę... Ale cóż, lajf is brutal :-D
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Siemkins » 16 cze 2014, 8:44

    Po skrócie meczu, który musiałeś sobie odpuścić stwierdzam, że niewiele straciłeś. Mało akcji, mało się działo, generalnie ten mecz wpasował się w dwa poprzednie, które i mnie nie porwały.
    Szkoda, że Benzemie nie zaliczono 3 bramek, no ale "life is brutal", swoje jeszcze dołoży. Zaś co do brutala, to Honduras w pełni zasłużył na takie określenie. Nawet sobie wczoraj żartowałem z Francji, że przy 2-0 już powinni odpuścić, bo ich tak poturbują Afrykanie, że kolejne 2 mecze przegrają, bo nie będą mieli kim grać. I tak nie wiem jakim fartem skończyli ten mecz w 10, spokojnie mogli jeszcze 1-2 czerwone zobaczyć. Sędziemu znów zabrakło jaj - przerwy w 1szej połowie trwały co najmniej 6-7 minut, a ten przedłużył raptem o 3, cóż, jego prawo.
    Podsumowując: moim zdaniem najnudniejszy piłkarsko dzień za nami, całe szczęście, że nie zabrakło goli i średnia bramek na mecz jest naprawdę imponująca.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Mateusz97PL » 16 cze 2014, 16:23

    Widziałem mecz Francja - Honduras i w pewnym momencie mało co niedoszło do bójki na murawie.
    Było gorąco i po tej akcji napięcie miedzy drużynami skoczyło.
    Hondurasom należała się czerwona kartka i przegrana 3-0.
    Dzisiejsze mecze :
    Niemcy vs Portugalia godz. 18 ( stawiam na Niemców)
    Iran vs Nigeria godz. 21 ( stawiam na Iran )
    Ghana vs USA godz. 24 ( stawiam na Ghane )
    Najbardziej zależy mi na obejrzeniu Niemców w akcji.
    Niemcy zawsze w formie , przygotowani , grają na wysokim poziomie dlatego stawiam na nich no i na MŚ 2006 i MŚ 2010 zdobyli 3 miejsce dwa razy z rzędu.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 16 cze 2014, 16:42

    Wracając jeszcze do tematu Hondurasu - także się w sumie dziwiłem, że skończyli ten mecz "aż" w dziesiątkę. Takie wyładowywanie swojej frustracji na przeciwniku, który jest wyraźnie silniejszy jest co najmniej.. głupie(?) Kilku Francuzów solidnie poobijali, a w niektórych przypadkach mogło się to skończyć naprawdę kiepsko dla któregoś z Trójkolorowych.

    A dzisiaj uwagę przykuwa przede wszystkim pojedynek Niemców z Portugalczykami. Sercem jestem za Portugalią, ale Niemcy to jednak bardzo solidna firma i wg rozumu to oni raczej wygrają. Ale wcale się nie obrażę, jak się w tej chwili pomylę, bo mecz chyba nie będzie do jednej bramki, więc kto wie... :-D

    Pozostałych nie typuję, bo nawet nie wiem czy będzie dane mi je zobaczyć... :nea:

    @Siemkins
    Może mnie cały dzień tak zamulił i mi się literki przestawiają, ale... Honduras jest w Afryce? :mrgreen:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Siemkins » 16 cze 2014, 17:03

    Trzeba mi albo mniej pić albo mniej pisać :-D Naturalnie jest w Ameryce (Środkowej), także brawa za czujność.

    A dziś Niemcy czy Portugalia? Nie obstawiałem u buka, więc serdecznie mi to lotto. Biorę 4pak idę na meczyk i liczę na dobre widowisko. Nic więcej :-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Gruszmen » 16 cze 2014, 17:58

    Najciekawszy z dzisiejszych meczy a ja w pracy. Moje typy: Niemcy wygrana lub remis, Nigeria remis i USA wygrana.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 16 cze 2014, 20:15

    Niemcy roznieśli Portugalię. Miałem nadzieję, że, jak pisałem wyżej, mecz nie będzie do jednej bramki, ale się przeliczyłem. Poziom spotkania był ogólnie nie najgorszy, ale z drugiej strony tyłka mi jakoś nie urwał. Pozostaje tylko pogratulować hat-tricka Mueller'owi, zresztą pierwszego na tych mistrzostwach. No i śmiać mi się chciało z Pepe. Charakterny człowiek, zresztą już wcześniej wiele razy się o tym mogliśmy przekonać :mrgreen:
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Fufen » 16 cze 2014, 20:22

    Chciał chyba Zidane'a ponaśladować ale coś mu nie wyszło :rotfl: Momentami to mnie usypiała ta niemiecka gra w drugiej połowie gdy już mieli te 3:0. Liczyłem, że choć im strzelą jednego gola ale to był dla nich zbyt wielki wyczyn.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Mateusz97PL » 16 cze 2014, 20:35

    Piękny mecz Niemców , bardzo widowiskowy , dużo akcji , emocje. ( więcej takich :panzielony: )
    Dobre zgranie Niemców i ich gra techniczna na wysokim poziomie.
    Muller strzelił hat trick po raz pierwszy na tym mundialu , czyżby szykował się krół strzelców tych mistrzostw ??
    Bardzo nieładne zachowanie Pepe wobec Mullera.
    ''Pepe najpierw uderzył w twarz Thomasa Mullera, a potem oskarżał rywala o symulowanie. Podbiegł do niego i wydawało się, że zaraz uderzy go głową. Sędzia słusznie wyrzucił go z boiska.''
    Obrazek
    No i Portugalia od 37 minuty grała w 10.
    Nawet Ronaldo był dzisiaj bezradny a rzuty wolne mu za bardzo nie wychodziły (nawet najlepszy piłkarz świata sam meczu nie wygra ).
    Szkoda że Podolski grał dopiero od 80 minuty i wogóle nie zobaczyliśmy Klose. ;-)

    Edit :
    Fufen :
    Momentami to mnie usypiała ta niemiecka gra

    Właśnie komentator wspominał że oni mają taką taktykę.
    Grają spokojnie , powoli , na luzie aż nagle akcja nabiera tempa jedno właściwe podanie i gol.
    Jak widać taktyka się sprawdziła.
    Ostatnio zmieniony 16 cze 2014, 20:35 przez Mateusz97PL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Gruszmen » 16 cze 2014, 23:04

    Właśnie jestem po obadaniu skrótu meczy Niemcy - Portugalia. Całkiem emocjonujące spotkanie. Widać było, że nasi zachodni sąsiedzi porozstawiali Portugalczyków jak dzieci. Czerwona kartka jak najbardziej zasłużona. Czytałem kilka artykułów po meczach Reala i Pepe nie raz wylatywał z boiska za takie i podobne sytuacje. Jakby zliczyć sytuacje u obu drużyn to mecz zakończyłby się (jak dobrze liczę) chyba 7-4 dla Niemiec?

    PS.
    A Ronaldo się popłakał na koniec? :lol:

    ED/
    Zapomniałem napisać, że 2 mecze trafiłem :-D Czyżby dobry prognostyk na bukmacherkę?
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Re: Odp: MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 17 cze 2014, 23:02

    Starcie Brazylijczyków z Meksykanami ogólnie rzecz biorąc było moim zdaniem na dość wysokim piłkarskim poziomie, nawet pomimo nieco sennej pierwszej połowy, ale zabrakło tego co najważniejsze - bramek. Trochę szkoda, bo to już drugi bezbramkowy mecz na mundialu, psują statystyki :-D Ogromne brawa należą się także meksykańskiemu bramkarzowi, który kilka razy ratował skórę obrońcom i głównie dzięki niemu Brazylia dziś nie wygrała. Teraz chyba znajdzie klub :)
  • Izek

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Izek » 18 cze 2014, 23:05

    Adios Espana! :twisted:
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Re: MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 18 cze 2014, 23:12

    Era tiki-taki się skończyła. Najpierw przekonała się o tym Barca, teraz reprezentacja. W każdym razie cieszę się ze zwycięstwa Chile.
    A co do dzisiaj to jeszcze imo genialne starcie z góry skazanej na pożarcie Australii z faworyzowaną Holandią. Bramki, emocje i zwroty akcji. No i jeszcze ten gol Cahilla - miód malina :-D
  • Awatar użytkownika
    Harcej
    Posty: 1072
    Rejestracja: 17 wrz 2013, 17:09
    Reputacja: 0
    Imię: Marek
    Hobby: Samochody/Sport/House, Electro
    Samochód: -
    Lokalizacja: Piaski
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 1

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Harcej » 20 cze 2014, 20:24

    Porażka Włochów z Kostaryką, Hiszpania i Anglia gra już tylko o honor... :shock: ale się dzieje na tym mundialu. Mam nadzieje, że dziś Francja pokona Szwajcarię i zapewni sobie awans do drugiej rundy. No i oby Portugalia się jakoś podniosła po tej porażce z Niemcami. Akurat tych 2 wyżej wymienionych drużyn mi nie szkoda ale brak Portugalii w 1/8 finału już tak.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Re: Odp: MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 20 cze 2014, 23:04

    Genialne starcie Francji ze Szwajcarią! Tylu goli w jednym meczu na tym mundialu jeszcze nie było, także kto nie oglądał niech żałuje. Szkoda tylko, że ostatni gol Benzemy nie został zaliczony, mogli to IMO sędziowie puścić. Ale i tak nie ma co narzekać.
    A to pudło (bodajże) Cabaye'a przy dobijaniu karnego... toż ja bym chyba trafił :-D
Odpowiedz Posty: 82

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Przejdź do