Odpowiedz Posty: 82
MŚ w Brazylii 2014
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Gruszmen » 20 cze 2014, 23:17

    Akurat zdążyłem na te ostatnie 30s meczu, gdzie była prowadzona akcja na tą ostatnią bramkę. Wydawało mi się, że sędzie zaliczył ale to nie koszykówka :-)

    Najbardziej ubolewam na meczu Włochów z Kostarykańczykami. Pierwszy mecz z 6 na kuponie z bukmacherki i już klapa. Najbardziej się wnerwię jak pozostałe
    spotkania mi wejdą bo do wygrania miałem 1278zł a dałem 50zł :furia: Na szczęście mam jeszcze drugi na poniedziałkowe mecze.

    Tak jak piszesz, Harcej. Angole i Hiszpanie grają o honor ale za to trzymam kciuki aby jankesi utarli nosa Portugalczykom.
  • Awatar użytkownika
    Harcej
    Posty: 1072
    Rejestracja: 17 wrz 2013, 17:09
    Reputacja: 0
    Imię: Marek
    Hobby: Samochody/Sport/House, Electro
    Samochód: -
    Lokalizacja: Piaski
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 1

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Harcej » 20 cze 2014, 23:28

    Dzisiejsze spotkanie to był prawdziwy pogrom. :-D Ten stadion jednak naprawdę coś w sobie ma, że padają na nim takie wysokie wyniki. Najpierw w meczu Hiszpania - Holandia (1-5), potem Niemcy - Portugalia (4-0) i teraz Francja rozbija Szwajcarię 5-2. :twisted: Wiedziałem że Francuzi są faworytami dzisiejszego spotkania no ale nie spodziewałem się aż tak wysokiego wyniku. Choć trzeba przyznać, Szwajcarzy walczyli do końca no i nie przegrali do 0 tylko strzelili dwie ładne bramki pod koniec meczu. Z taką grą Francja może dojść nawet do półfinału o ile wcześniej na swojej drodze nie spotka kogoś kto okaże się od nich silniejszy. Za pół godziny gra Ekwador z Hondurasem i jeżeli ten pierwszy zespół wygra przynajmniej 2-0 to Szwajcarzy mogą mieć duży problem z wyjściem z grupy.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Gruszmen » 20 cze 2014, 23:40

    No niestety ja idę w kimę, wiec meczu nie będzie mi dane oglądać ale na kuponie miałem wytypowaną wygraną Ekwadoru. Dodatkowo powiem, że reszte typów to wygrane: Argentyny w meczu z Iranem, Niemiec z reprezentacją Ghany oraz (tego nie miałem w ogóle w planie ale skusił mnie kurs 4,15) Nigerii w spotkaniu przeciwko Bośni i Hercegowiny.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Re: MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 20 cze 2014, 23:48

    Znając życie to po złości Ci wejdą pozostałe mecze :-D
    W każdym razie jestem za Ekwadorem, raczej powinni sobie poradzić. I miejmy nadzieję, że Honduras nie będzie już tak brutalnie grał, jak miało to miejsce w spotkaniu z Francją.
  • adamsky73

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: adamsky73 » 22 cze 2014, 21:00

    Jest pierwszy polski akcent na mundialu. Kibic, który wbiegł na murawę po golu Mario Goetzego, zakłócając tym samym przebieg meczu Niemcy - Ghana, pochodzi z naszego kraju.
    Niespodziewany bohater mundialu pochodzi z Poznania, jest absolwentem filozofii Uniwersytetu Zielonogórskiego. :-D :-D
    Kupił bilet w jedną stronę, teraz zbiera fundusze na powrót.

    Obrazek
    Łaknący przygód i adrenaliny Polak ma już na swoim koncie "występ" podczas zeszłorocznych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy. Tam był znacznie skromniej "ubrany".

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 22 cze 2014, 21:00 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 22 cze 2014, 21:06

    No cóż, sławę zdobywa się na różne sposoby... :mrgreen:
  • adamsky73

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: adamsky73 » 22 cze 2014, 21:09

    Oczywiście, dawno się nie zdarzyło żeby wszyscy mówili o Polaku ze względu na jego walory umysłowe, to trzeba się inaczej lansować :-)
    Ale to połączenie Poznania i ZG mnie ubawiło setnie :-D
  • Izek

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Izek » 23 cze 2014, 11:16

    Czo te filozofy :lol:
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 23 cze 2014, 20:35

    Przyznam szczerze, że spodziewałem się lepszego widowiska w meczu Chile - Holandia. Niby były te dwie bramki, ale jakoś sama gra mnie nie porwała, a przecież można się było spodziewać większych emocji biorąc pod uwagę to, co obie ekipy prezentowały we wcześniejszych meczach. No i Robben podał! :rotfl:
    Co do meczu ustępujących mistrzów świata z Australią - nie oglądałem, wybrałem w/w mecz no bo co, na outsiderów się będę patrzył? :rotfl: :rotfl: W każdym razie cieszę się, że wygrali La Furia Roja. Przegrać im kompletnie nie wypadało, a zwycięstwo 3:0 w meczu o honor pozwoliło im ten honor (przynajmniej trochę) zachować ;)
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Gruszmen » 23 cze 2014, 20:41

    Jutro sobie obadam skróty ominiętych meczy. No i dziś mieć 500zł albo nie mieć ?? Oto jest pytanie :-P Mam nadzieje, że fenomenalny Ochoa skapituluje i Meksyk przegra ten mecz. Dodatkowo Canarinhos musi wygrać z Kamerunem, bo poza nim reszta ekip ma szanse na wyjście z grupy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 24 cze 2014, 15:14

    Gruszmen pisze:No i dziś mieć 500zł albo nie mieć ??

    Weszło? :mrgreen:

    Tymczasem dzisiaj szykuje się świetny mecz (przynajmniej mam taką nadzieję). I Włosi i Urugwajczycy grają o być albo nie być na tych mistrzostwach. Osobiście jestem za Urugwajem ;)
    Ostatnio zmieniony 24 cze 2014, 15:14 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Gruszmen » 24 cze 2014, 16:02

    @UP
    Nawet mnie nie wnerwiaj ;-) Spróbuje szczęścia w jutrzejszych oraz piątkowych meczach. Jak nie wypali to już nie obstawiam.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 24 cze 2014, 21:23

    Gruszmen pisze:Jak nie wypali to już nie obstawiam.

    Jakbym kumpla słyszał :mrgreen:

    A ja baaardzo się cieszę ze zwycięstwa Urugwaju! Suarez wygryzł Włochów z fazy pucharowej :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 24 cze 2014, 21:23 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Izek

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Izek » 24 cze 2014, 23:06

  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    MŚ w Brazylii 2014

    autor: Michalmaster » 26 cze 2014, 10:35

    Co do wczorajszych spotkań - mecz Argentyny z Nigerią był jak dla mnie świetny, dawno nie widziałem tak błyskawicznych 'bramkowych' odpowiedzi na gole przeciwnika. Afrykanie grali bardzo dobrze i żałuję, że nie skończyło się to przynajmniej remisem. Bo w Argentynie jest Messi i długo długo nic (zresztą podobnie jak Neymar w Brazylii...).
    W głowie utkwiła mi także złamana ręka Babatunde (dostał znienacka potężną bombę w okolice nadgarstka, od kumpla z drużyny..). Szkoda, niech szybko się kuruje.

    Natomiast po Francji spodziewałem się czegoś więcej niż bezbramkowego remisu. Co prawda brakło w składzie kilku podstawowych graczy, ale mimo wszystko liczyłem na wygraną, choćby skromną. Mecz był nudny, z wyjątkiem kilku okazji obydwu drużyn nie działo się nic. Teraz dochodzę do wniosku, że mogłem przełączyć na Szwajcaria - Honduras, to bym sobie przynajmniej gole pooglądał. No i szacun dla Shaqiriego za hat-tricka.

    A dziś to się będzie trudno zdecydować co oglądać o 18 :mrgreen:
Odpowiedz Posty: 82

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do