Odpowiedz Posty: 185
Piłka nożna
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: Siemkins » 30 maja 2014, 12:18

    Oby nie zabrakło równie pięknych zagrań podczas zbliżającego się wielkimi krokami Mundialu w Brazylii.

    Niesamowita bramka Falcao
    phpBB [media]

    Falcao AMAZING SPINNING BACKHEEL LOB FREE-KICK GOAL
    Ostatnio zmieniony 30 maja 2014, 12:18 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Piłka nożna

    autor: Prince-Matt » 11 sie 2014, 22:48

    Mój ulubiony piłkarz ;-) Nawet jak grałem w klubie to miałem 14 na plecach :-P
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 11 sie 2014, 22:48 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Piłka nożna

    autor: Danmcrea » 11 sie 2014, 23:07

    Henry rzeczywiście bardzo spoko, choć strasznie stracił wizerunkowo jak pomógł sobie ręką przy którymś tam golu.
    Ja jednak uwielbiam starego Ronaldo, nie Krystynę, a starego dobrego Ronaldo z Brazylii. To był czołg :D
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Piłka nożna

    autor: Michalmaster » 12 sie 2014, 10:05

    Danmcrea pisze:Henry rzeczywiście bardzo spoko, choć strasznie stracił wizerunkowo jak pomógł sobie ręką przy którymś tam golu.

    Pamiętam tę akcję, ogromna zadyma potem była. Było to w eliminacjach do Mundialu w RPA, mecz z Irlandią w barażach. Gdyby nie przytrzymał piłki ręką, nie dośrodkowałby do Gallasa, który z kolei nie strzeliłby gola na wagę awansu, właśnie kosztem Irlandczyków chyba. Sędzia to przegapił wtedy, TH się przyznał, ale po meczu, więc wynik (i niesmak) pozostał.
    Ale ja dalej go cenię, należy mu się za te wszystkie wspaniałe lata.

    A gdyby komuś nie chciało się szukać tej bramki z obrazka Matta, to proszę :D

    Thierry Henry vs. Wigan 2006 - Is that enough?
    phpBB [media]


    Swoją drogą, chciałbym zobaczyć minę sędziego po jego słowach :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 10:05 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Piłka nożna

    autor: Prince-Matt » 12 sie 2014, 20:39

    Ja pierdziele aż mi ciarki przeszły jak to zobaczylem :mrgreen: Niezła moc jest w filmiku/sytuacji :clap:
    Zawsze lubiałem Henry za ten jego lajtowy styl strzelania bramek. bez wiekszych tricków, bez robienia show, bez kozaczenia, po prostu robił to genialnie na lajcie ;-)
    A co do tej ręki z Irlandią - pamiętam to, i pamiętam ile było narzekania na ten temat, ale nikt sobie nie zadał pytania ile innych piłkarzy by tak samo z refleksu wyciągnęło rękę..

    BTW, jakiś filmik nie zaszkodzi :mrgreen:

    2.00 , 2.09 , 3.48, 7.34 , 9.00, 10.55, 11.05 miazga :rotfl: ,

    Thierry Henry Best Goals For Arsenal
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 20:39 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Piłka nożna

    autor: Gruszmen » 16 sie 2014, 22:50

    Może Henry i Ronaldo byli świetnie ale Numero Uno jeśli chodzi o "bomby" z rzutów wolnych i z dystansu należą do
    Roberto Carlosa :clap:
    phpBB [media]

    Roberto Carlos ● Best Goals Ever
    Pokolenie tamtych Canarinhos miażdżyło.
    Ostatnio zmieniony 16 sie 2014, 22:50 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Piłka nożna

    autor: Michalmaster » 17 sie 2014, 10:51

    Gdzieś kiedyś czytałem, że Roberto Carlos ma ogromny obwód uda jak na piłkarza, więc ma z czego uderzać.

    Jak już żeśmy doszli do tematyki rzutów wolnych, to mnie one kojarzą się z jeszcze jedną osobą: Juninho Pernambucano. Ponad siłę stawiał technikę, więc niektóre 'rogale' idealnie w okienko robią ogromne wrażenie.

    JUNINHO PERNAMBUCANO - 75 Free Kicks - 1994.2012 •
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 17 sie 2014, 10:51 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: Siemkins » 20 sie 2014, 9:37

    Z innej beczki:
    Ekstraklasa "Teoria chaosu": Śląsk - Cracovia
    phpBB [media]

    :-)
    Ostatnio zmieniony 20 sie 2014, 9:37 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: Lelodriver » 02 wrz 2014, 8:53

    Chaos na meczu i chaos w głowach kibiców.
    Z takim arsenałem przyjechali kibice Cracovii :problem:
    Obrazek

    Ps Miecz samurajSki to "LEKKIE PRZEGIĘCIE" :mur:
    Ostatnio zmieniony 02 wrz 2014, 8:53 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: Siemkins » 21 wrz 2014, 11:21

    Weszlo24 #33 - Trawnik
    phpBB [media]


    Jestem pod wrażeniem i trzymam kciuki za realizację tego mega wielkiego projektu !!
    Ostatnio zmieniony 21 wrz 2014, 11:21 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • adamsky73

    Piłka nożna

    autor: adamsky73 » 21 wrz 2014, 14:07

    Taaaa, następny "patryjot" ma wielkopańskie zapędy. Przeciętny licealista jednej pompki nie zrobi, bo w-f to zapapchajdziura, a nagle staniemy się piłkarską potęgą bo szkołe mistrzowską z 17 boiskami wybudują. Już Tfusk orlików tysiąc strzelił i nadal trzeba oglądać siatkówkę, bo polska młodzież najlepsza w nogę jest w Fifie, a jak już w realu pójdą na boisko to na piwkowanie a nie uczciwy trening, na którym wylewa się pot i łzy. Swoją drogą ten właściciel z elokwencji przypomina Michalczewskiego albo Gołotę :eek:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: Siemkins » 21 wrz 2014, 14:29

    Widać dawno na orliku nie byłeś. Orliki (upraszam) nie są dla licealistów, a dla małych dzieciaków, 5-7 latków. Orliki zaprocentują, ale za kilka, kilkanaście lat. Ogarniam częściej bądź rzadziej kilka z nich, w dgr, zg i okolicach. Najczęściej nie można pograć, bo albo łepki grają albo maluchy mają trening. A jak się skończy jeden, to zaczyna się następny i tylko następni rodzice następne pociechy dowożą.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Piłka nożna

    autor: Michalmaster » 21 wrz 2014, 15:58

    Strasznie wszystko generalizujesz Adamie, widać jednak ten stereotyp, że polski nastolatek to pedał w rurkach i z grzyweczką :-D
  • adamsky73

    Piłka nożna

    autor: adamsky73 » 21 wrz 2014, 21:57

    Siemkins pisze:Orliki zaprocentują, ale za kilka, kilkanaście lat.

    Czego Wam i sobie życzę i trzymam kciuki. Gdybyśmy jednak nie zostali do tego czasu mistrzami świata, to wisisz mi krzynkę piwa :-D
    Michalmaster pisze:Strasznie wszystko generalizujesz Adamie, widać jednak ten stereotyp, że polski nastolatek to pedał w rurkach i z grzyweczką :-D

    Cóż mogę napisać? Że generalizujesz że ja generalizuję? Jeśli ta wypowiedź miała mieć sens i coś wnieść, to powinna brzmieć: A ja i moi kumple nie jesteśmy mocni tylko przed kompem i robimy po tyle i tyle pompek. No dawaj, pochwal się :-D
    Ostatnio zmieniony 21 wrz 2014, 21:57 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Izek

    Piłka nożna

    autor: Izek » 22 wrz 2014, 7:51

    Cóż, ja na orlikach bywam regularnie, co więcej mam "koneksje" w świecie okolicznego sportu i Adam wcale daleko od prawdy nie jest. Orlik najczęściej spełnia dzisiaj rolę "przechowalni" dla wszystkich tych dzieciaków, których rodzice nie mają czasu lub chęci się zajmować. Nie uświadczysz tutaj seniora, który uczy swojego młokosa jak się kozłuje, jak poprawnie kopać piłkę. Przywozi mamusia swojego synka, czasami z kolegami, każdy w plecaku ma czipsy i colę. Opiekun wydaje im piłki, trochę pobiegają, po czym siadają na ławeczce i bawią swoimi komórkami. 50% z nich w wieku 10 lat ma sporą nadwagę, ale to nic, w końcu biegają po orliku, prawda? W liceum z pewnością żaden z nich pompki nie zrobi. A skoro już w ten przedział wiekowy wchodzimy, mam kolegę, trenera szkolnej drużyny koszykówki (roczniki 97-98). Przez pewien okres często trenowałem razem z tymi chłopakami, teraz czasu mniej, ale chociaż na mecz staram się wpaść kibicować. Tutaj z kolei łatwo zaobserwować kilka rzeczy: brak szacunku, brak dyscypliny, brak determinacji. Wskazałbym może trójkę, która rzeczywiście rozumie, że dla sukcesu i umiejętności trzeba się poświęcić. Trenować na boisku, trenować poza boiskiem. Od momentu gdy się poznaliśmy kilkoro już nie gra, bo dziewczynki, bo imprezki, bo Facebook i Instagram ważniejsze. Żal na to patrzeć, bo atletyzm miałem zawsze, centymetrów nigdy, a oni tak marnują jedno lub drugie. Dziewczyny to już w ogóle jest tragedia, z WF to najchętniej każda by chciała zwolnienie.
Odpowiedz Posty: 185

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do