Odpowiedz Posty: 185
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Piłka nożna
  • dabay

    Piłka nożna

    autor: dabay » 13 lip 2010, 19:46

    Ten temat chyba musiał powstać pierwszy 8-) Nie ma co się oszukiwać kochamy piłkę nożną :)

    Jak tam wrażenia po EURO2010? Szczerze powiedziawszy w finale liczyłem na Holendrów...
  • Awatar użytkownika
    GreatNice
    Posty: 235
    Rejestracja: 12 lip 2010, 18:31
    Reputacja: 0
    Samochód: Audi A5 3.0 TFSI 272KM
    Nick w TDU: GreatNice
    Nick w TDU2: GreatAndNice
    Klub: Free Guys
    Lokalizacja: Kraków

    Re: Piłka nożna

    autor: GreatNice » 13 lip 2010, 19:52

    Masz na myśli mundial w RPA? :P
    Cieszę się, że Niemcom się nie udało. Hiszpanii to jak zwykle dobrze idzie... liczyłem najbardziej na Holandię choć byłem już pewien przed finałem, że z Hiszpanią tak dobrze to im nie pójdzie :wink:
    Obrazek
  • dabay

    Re: Piłka nożna

    autor: dabay » 13 lip 2010, 19:55

    Tak pomyliło mi się. Myślałem o EURO2012 a chodziło mi właśnie o mundial :?
  • bodzio
    Posty: 172
    Rejestracja: 10 lip 2010, 9:25
    Reputacja: 0
    Imię: Mikolaj
    Hobby: foto, kajakarstwo, żeglarstwo, gry
    Samochód: 2 nogi ;]
    Nick w TDU: bodzislawplsmal

    Piłka nożna

    autor: bodzio » 14 lip 2010, 9:43

    GreatNice pisze:Cieszę się, że Niemcom się nie udało. Hiszpanii to jak zwykle dobrze idzie...

    Też się cieszę, że nie udało się wygrać Niemcom. Co do Hiszpanii to się nie zgadzam. Było kiedyś jakieś przysłowie, które już zapomniałem, ale chodziło w nim, że zawsze grali pięknie i przegrywali. W finale grali brzydko i wygrali :mrgreen: .
    Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 9:43 przez bodzio, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    Re: Piłka nożna

    autor: Sebasti » 14 lip 2010, 13:48

    Ja tam na Arabie Saudyjską liczyłem no,ale,że Ronaldo złapał kontuzje,a Cassilasowi się grać nie chciało no ten jak mu tam...o Messi mówił,że rodzina go potrzebuj :roll:.

    PS: xD
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Piłka nożna

    autor: Prince-Matt » 13 gru 2011, 13:13

    Odgrzewam starego kotleta :mrgreen:
    I pytam: Czy ktoś ogląda / interesuje się El Classico? Mam nadzieje że będzie z kim pogadać :mrgreen:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: Siemkins » 15 gru 2011, 18:03

    Ja np się interesuję i zapraszam do wymiany poglądów :)
    A tak na marginesie, widział ktoś wczorajszy mecz Wisły i orientuje się jakiego mieli farta z awansem do rundy wiosennej?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Piłka nożna

    autor: Prince-Matt » 15 gru 2011, 18:35

    Hmm Wisły nie oglądałem. Nienawidze Polskiej Ekstraklasy bo mnie te drużyny rozśmieszają, a właściwie ich kibice. A jeszcze dokładniej ich zachowanie, chodzi mi to że sie nawzajem "biją" i nienawidzą... Ci nienawidzą tych a Ci nienawidzą tych ale Ci znów z Tymi mają społke itd. więc ja to pieprze bo to jest żałosne, i Ci "kibole" też.

    A co do El Classico to może zaczne od tego że jestem fanem Barcelony od czasów Guardioli i troche pózniej tez Rivaldo :wink: Zawsze byłem, jestem i zawsze będe jej fanem :wink:. Mecz w sobote był bardzo ciekawy i szybki, byłem zaskoczony że Real robił taki dobry pressing. Ale sie skonczył tak jak myslałem: Oczywistą wygraną dla Barcelony.
    Real w końcu sie zmęczył i powrócił do swojej starej brdzydkiej gry. Ja stawiałem na 3.0 dla Barcelony - dużo nie brakowało bo tylko nie przewidziałem szcęsciowej bramki realu na początku :evil:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: Siemkins » 15 gru 2011, 21:27

    Prince-Matt pisze:Hmm Wisły nie oglądałem. Nienawidze Polskiej Ekstraklasy bo mnie te drużyny rozśmieszają, a właściwie ich kibice. A jeszcze dokładniej ich zachowanie, chodzi mi to że sie nawzajem "biją" i nienawidzą... Ci nienawidzą tych a Ci nienawidzą tych ale Ci znów z Tymi mają społke itd. więc ja to pieprze bo to jest żałosne, i Ci "kibole" też.

    To nie jest wyłącznie polska przypadłość. Na Wyspach, mimo że tam jest spokój na stadionach, bo jak ktoś zacznie burzyć, to dostanie taką karę, że będzie ją spłacał przez 10 lat i jeszcze będzie podbierał z babci emerytury, bo mu nie wystarczy. Za to poza stadionami też się leją, też jedni i drudzy miewają sztamę i nienawidzą się z trzecimi... Co nie zmienia faktu, że jak słyszę, że ktoś może oddać życie za klub to tego nie rozumiem, a z kolei gdy mówią, że są w stanie zabić drugiego człowieka w imię swojego klubu to, gdybym tylko mógł, to bym takiego delikwenta od razu do Tworek wsadził, albo wywiózł do kamieniołomów.

    Natomiast co do meczu Barcy. Pięknie pykali, bezradność Realu, zwłaszcza w drugiej połowie miała swe odzwierciedlenie w ilość kartek, jakie Madrytczycy zobaczyli. O tym jaka jest Barcelona (taka dobra) w moim odczuciu decyduje w dużej mierze środek pola, który mają po prostu zajebisty (to już nie wulgaryzm od paru lat, więc nie gwiazdkowałem). Xavi i Iniesita to najwyższa światowa półka i jeśli są formie, a są bardzo często, to miażdżą tą swoją niby nudą pykaniną. Potem ni stąd i zowąd jakieś prostopadłe podanie do atakerów, a tych też mają niesamowitych, i kłopoty przeciwnika murowane.
    Osobiście śledzę losy Barcy i jej kibicuję nieco dłużej, bo od czasów Zubizaretty między słupkami, braciami de Boer w polu razem z Koemanem, fenomenalnie szybkim Overmarsem i tak dalej, i tak dalej... :)
    Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 21:27 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    marcin_75
    Posty: 175
    Rejestracja: 13 cze 2011, 13:32
    Reputacja: 0
    Imię: Marcin
    Hobby: muzyka
    Samochód: Hyundai i30CW
    Nick w TDU2: marcino75PL
    Klub: (PL) Team Poland
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: marcin_75 » 16 gru 2011, 11:35

    Siemkins pisze:Ja np się interesuję i zapraszam do wymiany poglądów :)
    A tak na marginesie, widział ktoś wczorajszy mecz Wisły i orientuje się jakiego mieli farta z awansem do rundy wiosennej?


    Nie oglądałem ale przyznam, że byłem mocno zdziwiony, że im się udało :shock: Mieli naprawdę dużego farta. Chciałbym się dłużej emocjonować tym, że mamy dwie drużyny w LE ale obawiam się, że na pierwszym dwumeczu pucharowym się skończy ich przygoda :lol: Choć chciałbym się mylić...

    W temacie Barcy to chyba każdy musi przyznać, że to drużyna znakomita praktycznie na każdej pozycji - choć czasami przydałby im się bardziej klasowy bramkarz :lol: Można powiedzieć, że Real cisnął a Barca zrobiła swoje...Ja przyznam się, że darzę Real sympatią od czasów del Bosque i duetu Raul - Morientes. Wtedy mieli świetna pakę!

    edit:
    Wisła Kraków - Standard Liege
    Legia Warszawa - Sporting Lizbona
    mogło być gorzej...
    Ostatnio zmieniony 16 gru 2011, 11:35 przez marcin_75, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Piłka nożna

    autor: Prince-Matt » 16 gru 2011, 14:01

    Siemkins pisze:Xavi i Iniesita to najwyższa światowa półka i jeśli są formie, a są bardzo często, to miażdżą tą swoją niby nudą pykaniną.


    Zgadzam się, Xavi i Iniesta niesamowitą robote robią w pomocy. Ale Iniesta ostatnio często gra na ataku jako lewy napastnik, i nawet mu to wychodzi bo jest szybko i ma dobrą kontrole nad piłka. Xavi w tym wypadku gra z Sergio Busquetes i też im to wychodzi :wink:
    Szkoda tylko że nie Barca nie wykorzystuje Thiago Alcantara, jak dla mnie koleś ma niesamowitego skilla i by ogarniał jedną assyste za drugą :mrgreen: (nie wime czy go znacie).

    Siemkins pisze:prostopadłe podanie do atakerów, a tych też mają niesamowitych, i kłopoty przeciwnika murowane


    Widzieliście że Villa ta ciota złamała piszczel wczoraj??:shock:

    marcin_75 pisze:choć czasami przydałby im się bardziej klasowy bramkarz :lol:

    Owszem, Valdes nie jest najlepszy, robi swoje błedy ale nie powiedział bym że nie broni w tej samej klasie jak np. Casillas, bo z porównaniem do innych bramkarzy z CL jest naprawde dobry.
    Ostatnio zmieniony 16 gru 2011, 14:01 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    marcin_75
    Posty: 175
    Rejestracja: 13 cze 2011, 13:32
    Reputacja: 0
    Imię: Marcin
    Hobby: muzyka
    Samochód: Hyundai i30CW
    Nick w TDU2: marcino75PL
    Klub: (PL) Team Poland
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: marcin_75 » 18 gru 2011, 14:25

    I znowu Barca porozstawiała po kątach :lol:
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Piłka nożna

    autor: Prince-Matt » 18 gru 2011, 14:29

    marcin_75 pisze:porozstawiała po kątach :lol:


    Tzn.? Mecz opglądałem dziś ale nie wiem o co Ci chodzi :wink:
    Ostatnio zmieniony 18 gru 2011, 14:29 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    marcin_75
    Posty: 175
    Rejestracja: 13 cze 2011, 13:32
    Reputacja: 0
    Imię: Marcin
    Hobby: muzyka
    Samochód: Hyundai i30CW
    Nick w TDU2: marcino75PL
    Klub: (PL) Team Poland
    Kontakt:

    Piłka nożna

    autor: marcin_75 » 18 gru 2011, 19:06

    Santos nie istniał praktycznie...jak dzieci we mgle :wink:
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Piłka nożna

    autor: Prince-Matt » 18 gru 2011, 19:20

    marcin_75 pisze:Santos nie istniał praktycznie...jak dzieci we mgle :wink:

    No to prawda... tak samo Messi z Neymara zrobił nikogo... No ale co tu mowic, to aktualnie najlepsza drużyna świata...

    Tak się zastanawiam: Kto ich teraz ma powstrzymać? W CL zostały tylko Real Madrid i AC Milan jako poważne przeciwnicy, a w Premiera Division maja już tylko 3 pkt straty. Jeżeli Barcelona pozostanie w takiej formie to Real i Milan jej już nie powstrzymią i uzyskają to o czym wszytskie drużyny w histori CL marzyły: Wygrać ją dwa razy pod rząd :twisted: .
    Zobaczymy czy im sie uda.
    Ostatnio zmieniony 18 gru 2011, 19:20 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 185
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do