Odpowiedz Posty: 41
Wyzwanie od Siemkinsa
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Siemkins » 08 sie 2012, 11:51

    Wrzuciłem do MCW następujące wyzwanie:
    Obrazek

    Są dwie wersje: jedna dla znajomych i klubu z wpisowym 100k i nagrodą 1 miliona oraz dla wszystkich graczy z wpisowym 10k i nagrodą 100k. Dlaczego tak, a nie inaczej, chyba nikomu nie muszę tłumaczyć. Jeśli ktoś ma ochotę się zmierzyć z moim wynikiem, to serdecznie zapraszam, ale z góry ostrzegam, że łatwo nie będzie. Jest to uaktualnione wyzwanie (na miarę dlc2), na którym kiedyś, gdy jeszcze w MCW dało się normalnie zarobić, wygrałem 10,4 miliona, co nadal jest moim rekordem. Jak się postaracie, to uda mi się go poprawić :-D
    Zapraszam !!
    Ostatnio zmieniony 08 sie 2012, 11:51 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Izek

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Izek » 08 sie 2012, 15:05

    Kosmos jak zwykle - masz 800k i ani grosza więcej :wink:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Siemkins » 09 sie 2012, 9:26

    Tak z ciekawości: dojechałeś chociaż do ostatniego punktu kontrolnego? ;)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Izek

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Izek » 09 sie 2012, 14:44

    Tak - przez knieje w ostatnim podejściu :razz:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Siemkins » 09 sie 2012, 14:55

    Izek pisze:Tak - przez knieje w ostatnim podejściu
    :roftl: ale dobre i to.
    Mówiłem, że wyzwanie do prostych nie należy. Mało tego, że trzeba pojechać co najmniej bardzo dobrze, to jeszcze trzeba myśleć (i to wcale nie jeden raz :-D ). Więcej już nie powiem, bo jeszcze wyjdzie, że ktoś zainspirowany moim peplaniem weźmie się za to i przerobi mi wynik :whistle
    Ostatnio zmieniony 09 sie 2012, 14:55 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Izek

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Izek » 09 sie 2012, 16:05

    A wiesz, tak sobie właśnie pojechałem i mi 183 kph wpadło, może jednak się pokuszę i Cię pogryzę.
    Motywującą muzyczkę już mam http://www.youtube.com/watch?v=egne2ZCM ... re=related ;)
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Siemkins » 09 sie 2012, 17:20

    Izek pisze:A wiesz, tak sobie właśnie pojechałem i mi 183 kph wpadło, może jednak się pokuszę i Cię pogryzę.
    Motywującą muzyczkę już mam http://www.youtube.com/watch?v=egne2ZCM ... re=related ;)

    :oo :ok
    Życzę powodzenia Marcinie, będę monitorował sytuację :angel:
    Ostatnio zmieniony 09 sie 2012, 17:20 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Courius » 09 sie 2012, 17:53

    Kurde dla Siemkinsa ukłon z mej strony. Po paru próbach w całkiem nowym aucie i sytuacji mój wynik jest 3 ( jak narazie, potem zapewne spadnie :pala ) z sumą ponad 170km/h. Z mojej strony dodam, iż osiwiałem już przez przerabianie zakrętu przy 3 fotoradarze 160km/h :clap: (?!) jakim cudem, dla mnie jeszcze niewykonalne. Niestety choć pierwsze dwa fotoradary pokonuje z większą prędkością, trzeci 2km/h mniej i czwarty parę km/h wiecej( linia jazdy czysta ), to brakuje mi parę sekund do mety :problem: . Dosłownie, ostatnia prosta przed metą, a tutaj mi się czas kończy.

    Idę poćwiczyć na torze :lol:

    Obrazek

  • Izek

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Izek » 09 sie 2012, 18:14

    Courius pisze:Dosłownie, ostatnia prosta przed metą, a tutaj mi się czas kończy.

    No to dawaj przez chaszcze :mrgreen:

    Siemkins pisze:będę monitorował sytuację

    Chyba rosnący stan konta :roftl:
    Ostatnio zmieniony 09 sie 2012, 18:14 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Courius » 09 sie 2012, 22:40

    Izek pisze:No to dawaj przez chaszcze


    Ale Siemkins stawia forse na stół, jak rozbije furke o jakieś drzewko :yahoo
    Ostatnio zmieniony 09 sie 2012, 22:40 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Xarlith » 11 sie 2012, 22:52

    Siemkins, wisi mi prawie 10milionów...
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 11 sie 2012, 22:52 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Siemkins » 11 sie 2012, 23:58

    Góra 5 baniek. Drugie 5 już było zanim zacząłeś :roftl:
    A tak na poważnie, choć w tym momencie przychodzi mi to z trudem, to nieźle poszarpani jesteście. Przed chwilą sprawdzałem w grze i jest już 12,5 mln. Znaczy to ni mniej ni więcej, że pobity został dotychczasowy mój rekord, który wynosił 10,4 mln. Cały pice polega teraz na tym, aby przez pozostałe 30 kilka godzin, mój wynik utrzymał się na prowadzeniu, co pozwoli mi zgarnąć całą pulę. Czy tak się stanie? Nie wiem, ale mam taką nadzieję.

    Jako że zrobiło się z tego dość spektakularne wyzwanie, a zainteresowanie przerosło moje oczekiwania (już w tym momencie o co najmniej 200%), winien Wam jestem słowo, a może nawet dwa, wyjaśnienia.

    Mam wenę, to sobie trochę popiszę, jak Was to nudzi, to nie czytajcie i skoczcie sobie parę akapitów niżej.

    Wyzwanie powstało dobry rok temu. Tak, to nie pomyłka. Po przejściu wątku fabularnego, pokręceniu się tu i tam, zaliczenia 95% tego całego shitu widocznego w menu "postępy i cele", zacząłem się nieco nudzić, a jak człowiek taki jak ja zaczyna się nudzić, to zaczyna szukać zajęcia. Odwiedzałem często MCW. Brałem udział w publicznych wyzwaniach, ale wybierałem te, w których dałem cokolwiek rade zdziałać, a pamiętać trzeba, że grałem wówczas na sekwencji.

    Pamiętam dość lukratywne wyzwanie (ja pierdacze, minął ponad rok, a ja to pamiętam, mimo że nigdy do tego nie wracałem.. no comment) radarowe. Nie gustowałem i nie gustuję nadal w radarach, ale trasa wiodła przez Kelekole i była albo pod Italię, którą wówczas rozwalałem 99% osób, albo pod grupę A2, w której nota bene rządziła Italia. Ruf mógł sobie [cenzura!], a wyżej nerek nie podskoczył. Dobrze opanowana Italia i znajomość trasy dawała mi wiele pewności podczas wyścigów m.klubowych iu innych rankingowych potyczek.

    Po przejściu fabuły, zakupie jachtu na Ibizie zostały mi drobne na auto i waciki, jakieś 1,5 bańki. Niewspółmiernie dużo do wartości i funu z jazdy pochłonął kasy zakup Aston Martina One z pełnym tuningiem. Jeśli się nie mylę, były to jakieś 4 miliony... Do dziś żałuję wydania tych pieniędzy, mimo że to przecież tylko wirtualne gówno warte pixele na moim monitorze. Żałuję i tyle. Tylko po co tyle gadania o tej kasie, może ktoś zapytać i będzie miał powody. Nie piszę o tym bynajmniej na próżno; wątek finansowy jeszcze odegra swoją rolę w tej opowieści.

    Trzaskałem wyzwania z MCW. Były to czasy jeszcze bez oszustów, a już na pewno nie na taką skalę. Dało się wygrywać, jeśli komuś starczało skilla, a wcześniej samozaparcia, by tego skilla w sobie wykształcić. Trafiłem na w/w wyzwanie. Wjazd był bodaj za 10 albo 20k. I dużo i mało, zależy z jakiej perspektywy na to patrzeć. Ja widziałem sprawę ze swojej, z poziomu mojego konta. RR już chyba trwało na forum i wystarczył wybór jakiegoś auta z górnej półki i byłem udupiony. Swoją drogą i tak dla RR sprzedałem kiedyś ten zakichany Jacht z Ibizy, oczywiście ze stratą miliona. Potem go znów kupiłem i znów sprzedałem i ponownie 1 mln w plecy, ale dojdziem i do tego.

    "Zainwestowałem" w to wyzwanie jakieś 300 tyś. Było to dla mnie koszmarnie dużo i na dobrą sprawę, nie mogłem sobie pozwolić na ich stratę. Uznałem, i zdaje się słusznie, że jedyną opcją uratowania tych pieniędzy, jest paradoksalnie, wrzucanie kolejnych dziesiątek tysięcy w to wyzwanie. Po co? Po to, że jeśli uda mi się wygrać, to wróci do do mnie to, co tracę teraz, i te 300k, które straciłem do tej pory. Strategia się powiodła. Udało mi się zmieścić w czasie, a uwierzcie, miałem nóż na gardle (do końca zostały jakieś marne minuty). Udało mi się także zrobić lepszy wynik i zgarnąłem jakieś 500 tyś. Do tej pory mam zdjęcie dokumentujące to zdarzenie.
    Obrazek
    (jednak było to tylko 200k, ale niczego to zasadniczo nie zmienia)

    Tylko po co tyle pieprzenia i co to ma wspólnego z tym wyzwaniem? Otóż ma. Wówczas zrodziła się we mnie myśl, która dała podwaliny pod to wyzwanie, w którym obecnie staracie się pobić mój wynik. Wspomniane nieraz 300k było frycowym, jakie musiałem zapłacić, by poznać układ radarów i ogarnąć to w czasie, jaki był dany na przejazd. Robiłem na kilku minimalnie lepsze wyniki, ale na bodaj 2 miałem znacznie słabsze niż ten, który wyzwanie zamieścił. Myślę sobie. Co do k... nędzy? Przecież robię, to co trzeba, i jak trzeba, a dostaję po dupie i nie za bardzo wiem dlaczego. Zacząłem główkować, dzielić czas, zastanawiać się czy na starcie się cofnąć i nabrać prędkości, czy wykorzystać to jakoś na finish (opcja zawracania nie wchodziła w grę, bo trasa była od A do B, jak to na Kelekole). I wymyśliłem.

    Właśnie to doświadczenie zasiało we mnie ziarno. Poszedłem w swoich rozważaniach dalej: a co jeśli udałoby się odwrócić role? Co by było, gdybym to ja był wszechwiedzącym danego wyzwania, bo byłbym jego twórcą i sam bym wiedział najlepiej, gdzie są założone pułapki i jakiego są one rodzaju? Co by było, gdybym to nie ja musiał tracić 300k, albo i więcej na rozszyfrowanie zagadek, a dopiero później mógł się starać o jakiekolwiek próby bicia rekordu trasy? Totalne przewartościowanie wartości, niemal jak u Nietzche'go. Stało się. Odwiedziłem edytor wyzwań.

    Teraz sen z moich grających powiek spędzał jeden temat: jak zrobić dobre wyzwanie? Jak zrobić na tyle dobre wyzwanie, aby móc na nim zarobić? Czasówka? Przecież jestem niezły i lubię klasycznie wyścigi. A może coś nieszablonowego? Może coś mało siemkinsowatego? Widać z tyłu głowy mocno siedziało wyryte wyzwanie radarowe. Padło na radary. Teraz następne pytanie: gdzie? Gdzie Siemkins czujesz się na tyle mocny, by wyzwać cały świat na pojedynek i stać jak skała, wierząc, może i ślepo w swoje umiejętności, że są wystarczająco wysokie, aby pokonać tę falę? No gdzie? Przecież dobrze wiesz, mój kochany Siemkinsie, mój ty mały rycerzyku, że nie ma k... w tej grze takiego miejsca. Nidzie nie znajdziesz takiego schronienia. Jesteś za malutki, a ich jest za dużo..za dużo...dużo za dużo.

    W czymś trzeba było złożyć swoją nadzieję. Powierzyłem ją pomysłowi, podsuniętemu przez inteligencję, będąc przekonanym, że tylko dzięki temu pierwiastkowi mniejszość jest w stanie pokonać większość. Że nawet ja versus cały świat dam radę. Musiałem w to uwierzyć, zanim rozpocząłem tworzenie wyzwania. Padło na tor na Ibizie. Miejsce kompletnie mi nieznane. Wypadałem z trasy jak dziecko z wózka. Jednak trzymałem się swojego pomysłu, którego główna część opierała się na tym, że "nie ma innej drogi" (coś jak na Kelekole, jesteś tylko Ty, auto i trasa, reszta nie ma znaczenia, najmniejszego znaczenia). Zacząłem przygotowywać teren. Wybrałem rodzaj wyzwania - radary. Wybrałem miejsce - tor na Ibizie. Idę stawiać zasieki, wnyki i pułapki w przekonaniu, a zarazem wierze, że wpadnie w nie niejedne 300 k.

    Mam pisać dalej? Ktoś to w ogóle czyta?
    Ostatnio zmieniony 11 sie 2012, 23:58 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Hercky » 12 sie 2012, 0:11

    Ja czytam :hippie
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Gruszmen » 12 sie 2012, 0:41

    Eeeyyyyy, literki mi się zlewają ale coś tam czytam. Dochodzę do wniosku ze to wyzwanie jest dla botów :) Sam wsadziłem w nie z pół melona (chyba najmniej ze wszystkich).
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wyzwanie od Siemkinsa

    autor: Siemkins » 12 sie 2012, 1:04

    To co nas otacza jest warte albo gówno albo coś. Wszystko zależy od tego, jaką nadamy temu wartość, jak to zdarzenie będzie miało wartość dla nas samych. Było to moje pierwsze wyzwanie. Tak, dobrze główkujesz, długo miałem nie zaliczone % ukończenia z gry w MCW. Nie chciałem rzucać ochłapu w postaci 100k wpisowego i zerowej nagrody. Trasy o długości 200 km, podczas której każdy zdążyłby się wypróżnić. Nic zniechęcającego. To miało być coś na maxa motywującego, niedługie, z dużą nagrodą (maksymalną), ale za to trudne. Trudne tak bardzo, jak tylko było mnie na to stać.

    Zacząłem zgłębiać tajniki edytora wyzwań. Niby nic, ale gdy jesteś tam pierwszy raz, a jedyne doświadczenia czerpiesz z 1szej części TDU, możesz się nieco pogubić. Gubiłem się i ja. Siemkins nieporadny, Siemkins w nowym otoczeniu. Siemkins niepewny swego, wystraszony, speszony, pełny niepewności, że podoła zadaniu, które sam przed sobą postawił.

    Był w-end. Tak, to też pamiętam. Nie pytaj i nawet nie zastanawiaj się, jakim trzeba być, by to wszystko pamiętać. Nie ma to dla Ciebie znaczenia. Dla mnie miało i nadal ma, m.in dlatego teraz siedzę i piszę, a Ty możesz to czytać, jeśli tylko starcza Ci wytrwałości. Zacząłem szlifować. Pół soboty siedziałem w tym zakichanym edytorze. Pół niedzieli siedziałem w tym samym [cenzura!] edytorze. Obiad się opóźnił. Kobieta moja kochana była zła. Ja byłem gdzieś indziej, sam nie wiem gdzie. Rzeźbiłem i zastanawiam się tylko, kiedy nadejdzie ten przejazd, który wywoła uśmiech na mojej twarzy i zrzuci ze mnie to napięcie, które sam sobie władowałem na barki. Przyszedł...

    Wysłałem wyzwanie. Upubliczniłem je. Czułem się gotowy, a z drugiej strony kompletnie bezbronny. Czy to, co zrobiłem, to na pewno wystarczająco dużo, by wygrać. Czy nie da się lepiej? Po się głupio pytasz mój naiwny Siemkinsie, skoro sam najlepiej wiesz, że się da. sam to robiłeś, tylko biedaczku tym mój nie udało Ci się tego połączyć w jednym przejeździe. Wiec teraz masz za swoje, za swoje ambicje i swoją niecierpliwość. Męcz się przez czas trwanie wyzwania, sprawdzaj i czekaj jak na zgon na wiadomość, że Twój wynik został pobity. Chciałeś, to masz.

    Jeden dzień nic. Drugi też. Sprawdzam zainteresowanie. Słabe. Kilka przejazdów. Tłumaczę to sobie tym, że przecież na 5 dni, że w tym natłoku innych wyzwań (a wtedy było ich zatrzęsienie), mało widoczne. Że duże wpisowe, że ludzie nie mają kasy, omijają. Czas jest moim sprzymierzeńcem, a płynie na moją niekorzyść, ujawniając coraz bardziej moje wyzwanie, przesuwając je w górę listy. Pojmujesz? Ambiwalentny stosunek wobec czasu, najlepszy przyjaciel i najgorszy wróg. Zaczęli jeździć. Z miliona zrobiły się 2 miliony. Potem 3. A ja ślepy, jak 2 tygodniowe szczenie. Nic. Oczy otwiera mi koleś, który bije mój wypieszczony rekord Bugatii Veyronem 16.4... Jestem w ciężkim szoku. Coś musiało puść nie tak...Eh Siemkins, Siemkins, nawet to potrafisz spaprać, nie wstyd Ci? Było mi co najmniej głupio, a stałem sam, sam jeden przeciw sobie. Okazałem się swoim największym wrogiem..
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 41

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do