Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1
Re: CCXR vs Grand Sport
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: CCXR vs Grand Sport

    autor: Siemkins » 15 lip 2011, 15:35

    No i udało się spotkać i trochę pojeździć.
    Odbyliśmy w sumie 16 wyścigów na 6 różnych trasach:
    Wyścig na 2 mosty: 1-1
    Podwójna ósemka: 3-0
    Jazda na wybrzeżu: 2-1
    Sandał do dechy: 3-0
    Droga mężnych i prawych: 2-0
    Grozostrada: 3-0

    Wynik 14-2. Zdjęcia z poszczególnych wyścigów mam i udostępnię na życzenie. Teraz wrzucę tylko podsumowanie:
    Obrazek

    Reasumując: na początku miałem problemy z Pagani, gdyż Izkowi trasa podpasowała pod to auto, a moja Italia nie dawała rady. Później troszkę się rozkręciłem i obyłem ze ściganiem, bo wcześniej miałem ponad miesięczną przerwę w wyścigach, stąd miejscami kiepskie czasy, jakie uzyskiwałem.
    Ruf owszem miał lepsze przyspieszenie, ale zadziwiająco szybko go dochodziłem (na pierwszych pomiarach ok 0.5 sek na grozostradzie, na 2-3 pomiarze już byłem na czele). Pagani na prostej urywało łeb Italii, ale wszystko bilansowało się na zakrętach.
    To tyle z moich odczuć. Ciekaw jestem co Izek ma do powiedzenia. Dzięki za te wyścigi i do zobaczenia w drugiej zapowiedzianej już turze :wink:
    Ostatnio zmieniony 15 lip 2011, 15:35 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Izek

    Re: CCXR vs Grand Sport

    autor: Izek » 15 lip 2011, 17:16

    Siemkins pisze:To tyle z moich odczuć. Ciekaw jestem co Izek ma do powiedzenia

    Cóż mogę rzec - wyścigi w A2 dominuje 458 z uwagi na świetną współpracę z sekwencyjnym trybem zmiany biegów oraz świetne prowadzenie. Przy umiejętnościach i obeznaniu tras Siemkinsa naprawdę ciężko było ugryźć go w jakikolwiek sposób: RUF Rturbo, choć potrafił wypracować przewagę na starcie nie utrzymywał już takiej "pary" na 3,4 czy 5 biegu. Pagani nie tyle przyśpiesza, co wręcz się katapultuje, niestety sporo traci w łukach - musi zwolnić bardziej niż Italia gubiąc przy tym wypracowaną przewagę.

    Swoją drogą bardzo dobrze się bawiłem i chętnie podjąłbym się z Tobą jakichś regularnych sparingów. Im więcej się objeździ tym lepiej, a że jest okazja pobrać nauki od zawodnika z najwyższej półki tym bardziej rośnie we mnie ochota.

    :wink:
    Ostatnio zmieniony 15 lip 2011, 17:16 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Przejdź do