Odpowiedz Posty: 20
TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?
  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Kirabax » 29 lip 2015, 19:27

    Nie ukrywam nadziei, że ktokolwiek jeszcze tutaj wejdzie i przeczyta ten post :) Mianowicie...

    Czy istnieją w grze jeszcze jakieś kluby? Czy ktokolwiek w ogóle ma chęć jeszcze się w to zaangażować? Może by założyć klub niedobitków?

    Mam grę praktycznie od premiery. Jednak nadmiar bugów, denerwujący model jazdy sprawił że odstawiłem grę na półkę. Próbowałem do niej wrócić ale nie umiałem zgrać sejwów. W jedynkę grałem ok 200 godzin więc wypadało przynajmniej przejść dwójkę, zainstalowałem wczoraj, trochę pogrzebałem, aktualnie instaluję Unofficial patcha i gra mi się całkiem przyjemnie. Szczególnie, że wywaliłem dubbing :)

    To jak, znajdzie się ktoś do pogrania? Chętnie pobawiłbym się z kimś, przynajmniej przez ten najbliższy miesiac.
  • kapi22222
    Posty: 80
    Rejestracja: 05 cze 2013, 21:15
    Reputacja: 0
    Imię: Kacper
    Nick w TDU2: kapi22222
    uPlay: kapi322pl
    Lokalizacja: Ostrzeszów
    Polubił: 22
    Otrzymanych polubień: 10

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: kapi22222 » 29 lip 2015, 22:36

    Wszedłem i przeczytałem :D a co do grania musiałbym zainstalować tdu2 ale w ostatnim czasie gram ogólnie bardzo mało.
  • adamsky73

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: adamsky73 » 30 lip 2015, 0:16

    Pograłem dziś trochę i widzę że gra całkiem sporo ludzi - momentami była pełna sesja. Na brak Polaków też nie można narzekać
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Lelodriver » 30 lip 2015, 4:14

    Odpowiadam,

    Kluby w grze istnieją i grają. Ostatnio w grze spotykamy kluby z którymi rywalizujemy w wyścigach międzyklubowych od 2, 3 lat przeważnie międzynarodowe, niemieckie, niem-czeskie, włoskie lub rosyjskie, ale oczywiście są też i polskie :thumbup: .Członków takich klubów spotkasz przeważnie na wyścigach nierankingowych, lub jadących w konwoju. Są to zgrane ekipy, które graja z przerwami przez cały rok i trudno jest się do takich klubów dostać, ale próbować możesz.
    Miesiąc styczeń - luty to wysyp klubów PL(promocja w sklepach takich jak Biedronka, steamowcy ) zakladanych przez os. z małym doświadczeniem w grze. Szybko się pojawiły i równie szybko zniknęły, ale pojedynczych członków tych klubów spotykamy raz na kilka dni więc mógłbyś do nich zagadać. Jak sobie przypomnę dokładne nazwy ksywek to kliknę Ci je na pw

    Naszych klubowiczów spotkasz także w grze o rożnych porach.Nie wszyscy graja tak intensywnie jak kiedyś, bo jest jeszcze TC i inne gry, lato, urlopy, praca i ogólnie życie w realu :-) ale np mnie, Karola(szokoPL) i jeszcze dwie os.z tego portalu spotkasz na wyspach codziennie lub prawie codziennie inni wpadają raz na kilka dni lub tylko na weekendzie. Mamy też klubowiczów spoza PL, bo jesteśmy klubem międzynarodowym więc jeżeli znasz podst. ang, to możemy Cie zapoznać z nimi i z nimi również możesz sobie pojeździć.

    Podeślij mi na pw inf. w jakich godz. grywasz, twoją ksywę, to złapiemy się na wyspach.

    Ps. W dziale Gry motoryzacyjne (widoczny na pierwszej stronie forum) masz Zrzeszenia. Tutaj są kluby, których członkowie są użytkownikami DC
    Nasz klub to Club HerBz> My nadal kochamy TDU2 z jej wszystkimi niedoskonałościami :-D
    Zerknij sobie do naszego działu i zobacz czym się zajmujemy.

    Pzdr.
  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Kirabax » 30 lip 2015, 11:16

    Wymagany level 30 - No to cóż, najbliższe dni to będzie wbijanie levela, a wtedy będę próbował się do Was dołączyć. Nie mniej pojeździć razem można :) W TDU1 spędziłem ze 200 godzin jeszcze w gimnazjum, był tam taki klub Telcontar_PL ale potem odszedłem od niego ze względu na niesamowite problemy z netem(wtedy mialem jakies 256kb/s :D). Jednak bawiłem się fajnie we wspólne cruisingi, łatwo było się dogadać z kimkolwiek ot tak, by pojeździć i ogólnie, bardzo miło wspominam tamte czasy, mimo że to było lata temu(aktualnie idę na 3 rok studiów).
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Lelodriver » 30 lip 2015, 17:55

    Skoro tak, to zapraszamy do składania podania w naszym HERBZOWYM dziale http://forum.drivecenter.pl/club-herbz/ lub do wspólnej jazdy. Możesz tez pisać w naszym dziale...Nie wiem czy Cie to zainteresuje,ale ostatnio modne stały się u nas pościgi policyjne, które z przerwami wałkujemy od 2 tygodni. :crazy:
    Nie przestrasz się regulaminem, który powinien być już od dawna uaktualniony (na mniej restrykcyjny) i dostosowany do obecnej aktywności w klubie, grania w inne gry itd. Generalnie chodzi o to aby swoim działaniem dokładać przysłowiową cegiełkę do rozwoju klubu i utrzymywać poziom sportowej rywalizacji bez chitow , haków specjalnego ramowania przeciwnika i całego syfu, który niszczy frajdę z gry wew. klubu i rywalizacje z innymi klubami.

    Co do levelu..
    Osobiście zachęcam do przechodzenia gry w single mode, bo takie zaczynanie gry od nieoficjalnych patchy, modów itp. wynalazków, które zapewnią Ci np.auta, łatwą $, to trochę takie zabieranie się za grę ”od dupy strony”. To takie odzieranie się z przyjemności zdobywania i pokonywania swoich słabości itd.A przechodząc grę w normalny sposób.. wygrywając puchary, poznasz część tras, podszkolisz się w szkole jazdy, nauczysz się kombinować jak zdobyć np. Ferrakę na 1 lub 2lvlu(nie używając haków), dobierać auta do wyścigów (uwzględniając warunki pogodowe), wejdziesz w świat wyścigów z innymi klubami, kooperacyjnej jazdy w klubie. Poznasz smak zwycięstwa, a także porażki i te odczucia, emocje będziesz dzielił ze swoimi klubowymi współtowarzyszami.
    To duża frajda zobaczyć (na tabeli rankingowej lidera lub jazdy na dystans)po kilku miesiącach, roku, dwóch, że twój klubowy rekord przejazdu, który wykręciłeś w 4osobowym składzie utrzymał się w TOP5 lub TOP10 najszybszych klubów na danej trasie lub, że tym razem wygraliście w międzyklubowych wyścigach z klubem, który wcześniej was pokonał.
    To co napisałem, to tak trochę z perspektywy osoby mającej ok 3300 tys. h gry w TDU2, która korzysta z 90% tego co zapewnia TDU2 (wyścigi, malowanie pojazdów, kooperacja, pościgi policyjne, długie wyprawy ze znajomymi, tworzenie wyzwań MCW) oraz to co sami sobie wymyślimy, aby jeszcze bardziej urozmaicić grę i nie wiem czy ktoś kto ma niski lvl, zamierza pograć 4tyg. to ogarnie hehe no, ale… rozumiem, że są też osoby, które lubią przemierzać wyspę i np. kooperację i takie tez mamy w klubie.
    Podsumowując jakąkolwiek drogę wybierzesz z klubem naszym lub innym i czy skupisz się na wyścigach lub tylko wyprawach przechodząc grę normalnie zdobędziesz satysfakcję, że potrafisz coś sam osiągnąć w grze podnosząc level bez chodzenia na skróty (używając modów na kasę, prędkość itp. g….) , a angażując się w życie klubowe poczujesz, że jesteś wartościowym członkiem danej grupy(klubu) i coś rozwijasz oprócz siebie/swojej postaci w grze ;-)
    Ostatnio zmieniony 30 lip 2015, 17:55 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Kirabax » 30 lip 2015, 18:09

    Spokojnie, zadnych ulatwien nie uzywam i nie zamierzam bo to szybko zniecheca do gry. Jedynie ten unofficial patch ale on niczego nie ulatwia... Moze tylko zwieksza kase za wyscigi pucharowe do ktorych jest mi jeszcze daleko. I spokojnie, nie jestem tez jakims newbie jesli chodzi o samochodowki. Grubo ponad 200 godzin w TDU, w TDU2 prawie 60(gralem wczesniej), kilka odslon f1, gridy, coliny, nfsy tak wiec bez problemu. A bedac w klubie to wiadomo, nie bede dostepny 24/7 ale po wbiciu tego 30lvla jazda z klubowiczami, przede wszystkim wspolne cruisingi to by byla dla mnie podstawa.

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

    ED

    I dodam ze single race nie sprawiaja mi zadnych problemow. Boty sa glupie i zwykle na 10-15 sekund ich odstawiam, wiec tymbardziej chce szybko to ukonczyc i odstawic. Aktualnie mam juz prawie 19 lvl.

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

    Gruszmen // Nie pisz postu pod po.stem
    Ostatnio zmieniony 30 lip 2015, 18:09 przez Kirabax, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Courius » 30 lip 2015, 18:26

    Prawdziwa zabawa w wyścigi zacznie się, gdy w multiplayerówkach spotkasz "lorrenna", "goManGO", albo "CTTD_Blue" ;-)
    Powodzenia i szerokości.

    Obrazek

  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Kirabax » 30 lip 2015, 19:25

    Courius pisze:Prawdziwa zabawa w wyścigi zacznie się, gdy w multiplayerówkach spotkasz "lorrenna", "goManGO", albo "CTTD_Blue" ;-)
    Powodzenia i szerokości.

    Poki co nie wyszukuje mi nikogo w wyscigach

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio zmieniony 30 lip 2015, 19:25 przez Kirabax, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Siemkins » 30 lip 2015, 20:10

    Kirabax pisze:W TDU1 spędziłem ze 200 godzin jeszcze w gimnazjum, był tam taki klub Telcontar_PL ale potem odszedłem od niego ze względu na niesamowite problemy z netem(wtedy mialem jakies 256kb/s :D). Jednak bawiłem się fajnie we wspólne cruisingi, łatwo było się dogadać z kimkolwiek ot tak, by pojeździć i ogólnie, bardzo miło wspominam tamte czasy, mimo że to było lata temu(aktualnie idę na 3 rok studiów).


    "W przyrodzie nic nie ginie": http://forum.drivecenter.pl/klub-telcontar/ :)
    Ostatnio zmieniony 30 lip 2015, 20:10 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    Re: TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Kirabax » 30 lip 2015, 20:29

    Wiem wlasnie, ale rozpoznaje tam ze starego Tdu tylko sky'a i danmcrea

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Lelodriver » 31 lip 2015, 23:31

    Kirabax pisze:
    Courius pisze:Prawdziwa zabawa w wyścigi zacznie się, gdy w multiplayerówkach spotkasz "lorrenna", "goManGO", albo "CTTD_Blue" ;-)
    Powodzenia i szerokości.

    Poki co nie wyszukuje mi nikogo w wyscigach

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka


    Na rankingu ostatnio faktycznie mało się dzieje
    ALE
    można założyć i poczekać na rywala lub dołączyć do nierankingowych, które są ostatnio dość mocno oblegane. Na prywatnych grach tez się sporo dzieje więc warto dodać sobie graczy do listy znaj.i np. zaproponować rankingowe.
    Warto trochę pojeździć w nie-rankingach nim się zaproponuje komuś rankingowe, bo każdy nowy może być traktowany jako potencjalny chituch

    Ps. HOC przestał blokować sesję
    Ostatnio zmieniony 31 lip 2015, 23:31 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • czarnykurak
    Posty: 25
    Rejestracja: 01 lut 2014, 13:47
    Reputacja: 0
    Imię: Marek
    Samochód: VW Passat
    Nick w TDU2: czarnykurczak
    Xbox Live: czarnykurczak
    Klub: Bez klubu :)
    Lokalizacja: Warszawa
    Polubił: 3

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: czarnykurak » 21 sie 2015, 22:04

    Jak przypomnę sobie hasło to pewnie trochę pojeżdżę :). Póki co pewnie goły i wesoły, bo wszystko straciłem po padzie dysku.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Ferrari » 22 sie 2015, 1:24

    HOC główny powód dlaczego odechciało mi się grać :cry:
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    TDU2 - czy ktoś w to jeszcze gra?

    autor: Lelodriver » 05 wrz 2015, 18:19

    HOC vel TiggerArmenia nie zrobi Ci większej jeżeli nie jesteś typem samotnego wilka przemierzającego wirtualny świat Ibizy i Oahu.
    Na obecność HOCa niestety skazani są tylko tacy gracze, którzy dołączają do oficjalnych wyścigów rankingowych lub nie r. Gracze zakładający prywatne gry wyścigowe, FTLe lub grający tylko w klubach(wew.w lub międzyklubowe) nie mają z nim żadnego problemu, bo hoc nie ma możliwości dostania się do takich sesji. To samo dotyczy wyzwań MCW(CRC)przygotowywanych przez kluby tylko dla członków klubu lub dla członków klubu i znajomych. Takich wyzwań HOC nie zhakuje!

    I tak trochę z innej beczki.
    W ostaniach tygodniach przemierzałem wyspy i miałem okazje spotkać kilku Polaków i trochę z nimi pokonwersować nt działalności klubów w których są oni członkami. Kazdy z nich był członkiem innego klubu i co ciekawe żaden z nich nie miał kontaktu z pozostałymi członkami klubu, nie widział władz klubu od miesięcy.
    Panowie, jeżeli natraficie na ten post, to mam dla Was dobrą radęl! ;-)
    Jest Was trochę w tej grze i wałęsacie tygodniami czekając aż coś się zmieni i Wasz klub ożywi się z dnia na dzień. Obawiam się, że to nie ma sensu i tracicie czas. Z jednej strony chcielibyście pograć klubowego FTLa lub międzyklubowe, ale nie macie z kim. Wasi koledzy klubowi są nieaktywni lub dołączyli do innych klubów, a wy o tym nie wiecie i nawet nie macie okazji podnieść sobie lvl-u wykorzystując aktywność klubową. W tej grze są jeszcze aktywne kluby "serio" więc radziłbym zmienić wasz klub na klub aktywny lub z tych 5 różnych klubów zrobić jeden i nie marnować czasu czekając ..hmm no właśnie na co? Zorganizujcie się ludzie.

    Na koniec a propo pytania czy ktoś w to jeszcze gra nasze zestawienie "tylko" z jazdy międzyklubowej http://forum.drivecenter.pl/post91901.html#p91901
    Ostatnio zmieniony 05 wrz 2015, 18:19 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 20

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Przejdź do